Львовский профессиональный лицейСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Училище супер ?мені все подобається ❤️умови теж нормальні, зрівняти умови моїх друзів які теж живуть в гуртожитках то наш гуртожиток ще на вчищому рівні ??вчителі теж супер ❤️а дядько Андрій що сидить на прохідній училища просто золото ❤️

,

Училище просто ЖАХ?? ? В гуртожитку не можливо знаходитись.Немає води,електрики,на кухні газ невключають,пральну машинку не хочуть включати,душ загальна на цілий гуртожиток для хлопців і дівчат,якщо хочеш піти 6 чоловік без шторок,як в тюрмі,якщо ніхто не йде купатися,а одна дитина хоче піти,то не пустять бо економлять електрику.Кімнати жахливі,підлога валяється,стіни обдерті,бігають щури,дуже страшно там знаходитись,розеток немає ні в одні кімнаті на кухні 2 на цілий поверх,повсюди грибок,уноліум убдертий,повала кришиться,дуже холодно,в туалет не можливо зайти,просто знаходишся як у псих лікарні.

,

Гуртожиток- бордель холодний без води і електрики в кімнатах. Викладачі - радянський союз. Директор - хабарник і істерик крикливий. Побори 400 грн -за що?! Брудно, жодного ремонту, жодних умов. Сама програма навчальна -маячня повна. І так завжди було, нічого не змінилося.

,

Гуртожиток в жахливому стані!!! Старе все: радянське ліжко, розвалена шафа і тумбочка, обдерті стіни і лінолеум, брудні матраци (від яких болить спина. Коли лягаєш - спина прогинається дугою вниз!!!) Запах старості... Розеток в кімнатах немає!! Витрачаєш море часу, щоб зарядити телефон в холі (чергуєш, щоб не вкрали, а таке буває часто!! Температура. Холодно!! Опалення включають, коли вже дуже холодно... Більше 19° не буває!!! Лягаєш спати в светрі, штанах і шкарпетках, щоб не замерзнути!!! Душ спільний - брудний, покритий грибком, стіни обсипаються Гарячої води немає!!! Включають тільки взимку!!Треба нагрівати воду, митися в холоді і з тазіка!! Просто не людські умови!!! Кухня. Стан як і у всьому гуртожитку - жахливий!! Газ тільки по розкладу!!!! 12:20 і після 16:00... Крім того, заставляють прибирати коридори, мити кухню і туалети!!(а прибиральниці відпочивають) Холодильника немає, а де зберігати їжу? Гуртожиток говорить сам за себе. Без слів. Тільки сльози..

,

Коментарі справедливі, училище значно здало позиції за останні роки. Аудиторії ще допотопні, коридори не білені багато років, їдальня жахлива. Старі швейні машинки і великі амбіції. Поламані електроплитки та запущений гуртожиток. Побори у гуртожитку з учнів на невідомо що.

,

Хочу розказати про директора цього навчального закладу. Була просто шокована, на мене в житті так ніхто не кричав!!!! Як педагогу, та ще й директора і близько не личить така мова! Обережіть себе від психологічної травми і емоційного приниження цієї людини.

,

ужасний ліцей я там вчилась 2014р там ужас підлоги мий туалети мий чергуй у училеще викладачі в загалі ужасні більше того директор пристає до студентів одним словом ужаснооооооооооооооооо

,

неможливо жити у гуртожитку . так холодно що з ранку встаєш і нехочеться вилазити з свого барлогу, а лягаємо одягнуті в кофти штани. на уроках сидиш кашляєш, температура ще сваряться щоб не їхали додому. короче чистий бардак!!!!!!!

,

Папік,взагалі собі обнаглів,економить на опаленні батареї зовсім холодні...Розеток не має,душ не працює,ремонт ще за союзу,заставляють учнів прибирати училище....Обіцяють багато але не виконують ніфіга....Включіть опалення! Ми замерзаємо!!!!!Зате Майстри Хороші

,

я навчалася в цьому навчальному закладі ,але це тепер не ліцей а училище технологій та сервісу. дуже класно!!!!!! але тут нічого не міняється як вчилася моя сестра 7років тому так і залишилось стіни обдерті . гуртожиток" караул спасітє".по 4-5 у одній кімнаті чайник закипятити по черзі .а якщо не вкладешся у графік то йдеш у магазин по воду .

,

класно вчитися а де які вчителі нервують.......

,

я закінчила навчання 2003 училище клас гуртожиток клас супер а вахтьорша тьотя галя взагалі золота людина і ще зоряна у столовці смажила смачні оладі я навіть сама під час практики їх смажила я дуже часто згадую училище і гуртожиток коли ми жили було дуже весело ми дружили любили дехто одружувався ми були як одна велика родина ці роки забути не можливо і не було радянського союзу а були звичайні заборони для студентів можливо ви невміли схитрувати у нас виходило дякую коликтиву ви нас багато навчили і нетільки ліпити вареники низький уклін 116-117 2001 -2003

,

Навчався у 1994 - 97 роках і ні скільки не шкодую, що довелось там побувати.До тепер памятаю майстрів в.н. Любицького Мирона Степановича , Крупей Ігоря Федоровича, Цісельського Петра Івановича, Якова Дмитровича та просто Геника (майстра-наладчика швейного обладнання), велике їм спасибі за все!!!

,

Ліцей не дуже. Не один раз пожалієте, що поступили туди .Мозг виносять за один раз. Багато лапші на вуха вам навішають. І будуть постійно лякати не зрозуміло чим.

,

Ліцей жахливий, викладачі просто фанатики радянського союзу, як би можна було то вони б розтрілювали дітей, як було за сталіна. Гуртожитки хороший приют для щурів, гарячу воду та опалення включають лише на поч. грудня.Якщо ви надумали сюди поступати, добре подумайте чи потрібно вам це!! А якщо всеж таки поступили то ні в якому разі не здавайте 400грн на "потреби ліцею" тому що ці потреби підуть директору на нову машину та на інші його потреби... що тут говорити, якщо він викладачів заставляє робити ремонт в класах за їхній рахунок і ні копіїчки не виділяє з бюджету ліцею.

,

я закінчила у 2003році було супер я б щераз вернулася назад дуже дякую викладачам а особливо майстровій Тилюк Любов Михайлівній дякую

,

Суперовий....

,

навчання в далекому 2003-2004 було дуже цікавим та насиченим)Дякую всім викладачам) Туристична справа тоді тільки розвивалася і ми змогли навчитися за короткий час досить таки великому портфелю) а точніше я зрозумів як ці вміння примінити на практиці/ колсиь був такий викладач якого я запамятав це Німчинов О.М) суперовий викладач) Респект йому та Ліцею)

,

найкраще пту в світі!!

,

Гарний навчальний заклад, який я закінчила на червоний диплом. Там навчуть,зрозуміють,допоможуть:здобувати граніт знання.

,

Ось уже скоро 22 роки, як закінчила цей заклад, але згадую його тільки гарними словами.

,

Уже 3 роки як я закінчила цей заклад, а у памяті залишились тільки хороші, та позитивні спогади .

,

Ось уже скоро 25р. як закінчила цей заклад , але з теплом у душі згадую И.Д Лонського, В.М.Сікору, майстрів в\н Юрія Мироновича та Ганну Данилівну, Таїсу Сергіївну викладача технології, а також всіх інших викладачів , вони мені дали гарну путівку в життя, влоняюся вам низько до землі.

,

дуже класний ліцей,я там зараз вчуся,і сікора прикольний

,

Дуже класний,і навчальний заклад,і гуртожиток,особливо Сікора

,

найкращий ліцей і гуртожиток також))

,

тупа, жалію шо там вчилась!!! стипендію затримують, працевлаштовуватись маєш сам, дипломи довго не віддають, я пів літа чикала, щоб віддали

,

тупа бурса...гірше не буває.обіцяють багато але не виконують

,

Тупа бурса гірше не бувае.Степендія маленька, в інших навчальних закладах іто більша.

,

так собі...але там прикольно...хороші вчителі...особливо сікора...

,

Довелося тут працювати, освіта дуже слабенька

,

найкращий...

,

відстій

,

Найкращий!!!!!!!

,

Класний!!!

,

НАЙКРАЩИЙ...

,

відмінно


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, работа во Львове