Львовское высшее профессиональное художественное училище


  • Львов · ул. Широкая, 79, 79052
  • (032) 267-68-16
    (032) 267-56-11
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Судячи зі слів моєї дитини - цей заклад хороший. Його наповнюють хороші люди, як серед учнів, так і серед самих викладачів та іншого персоналу загалом. Мені, як і кожній іншій матері приємно знати, що моє чадо комфортно почувається серед однолітків і має людей зі схожими інтересами, з якими запросто може поспілкуватися та скоротити свій час. Єдине, що мене хвилює, так це те - що діти під час пандемії ходять без масок. Хотілося б, щоб діти і викладачі хоча б якось перестраховували себе та дотримувались елементарних засобів безпеки. Я чудово знаю про те, що даний заклад уже закривався цього року на карантин і не один раз, але, все ж таки...Мені страшно і неприємно від розуміння того, що моя дитина може захворіти в любий момент.

,

ЛВПХУ очень хороший учеба без ЗНО красава, рекомендует приходи молодий!

,

Навчалась у цьому закладі за спеціальністю жиаописець-вітражник.Перше враження приємне:гарний ремонт і цікава професія.Проте з часом помічаєш ,що рівень знань по шкільній програмі набагато нижчий,з художніх спеціальностей більшість викладачів прекрасні .Навчання після 9 класу триває 4 роки,ось це і найбільший мінус.Після усіх цих років студент змушений здавати ЗНО і поступати в університет на перший курс.Або навчаєшся в училищі ще +2 роки і закінчуєш молодшого спеціаліста.Лише після цього є змога поступити на 2 курс в універ.

,

Навчався у даному вузі закінчив на відмінно. Директор вузу на момент мого навчання була викладачем викладала матерялознавство чудовий спеціаліст тому і займає на даний момент посаду директора. Окреме вітання викладачу спецтехнологіі). Памятаю забирала моі конспекти до дому показувати дітям.

,

Вчився з1980по1983р.Заклад супер!

,

Я вже писала коментар від 14.09.2015р. Сам заклад гарний. Але через рік навчання очікувала більшого. Рівень підготовки у навчанні слабий. Розчарувала "так звана" практика. Обіцяли що на практику будуть направляти. Але виявилось, що все потрібно шукати самим. Я готова заплатити за практику для того, щоб студент вмів працювати за професією. І т.д. Надіюсь, що ця ситуація зміниться на краще. Якщо так важко з практикою заклад може на конкурсній основі відбирати з найкращих студентів груп та сприяти в реалізації практики. СПРИЯТИ.

,

Заклад чистий з ремонтом. Столова шикарна також вхід в заклад і т.д. але є ще над чим працювати. Загалом чисто та естетично. Я ще не бачила такого училища. Надіюсь, що тут дають хороші знання. Ще надіюсь що цьому училищі дадуть статус "Коледжу". Ще буду давати коментарі по ходу навчання. Надіюсь, що ми будемо задоволені навчанням.

,

Клсне училище

,

Ліцей ЧУДОВИЙ ,прекрасні викладачі, не шкодую , що тут вчився, бо отримав хорошу освіту та зустрів справжніх друзів. Оберайте тільки ЛВПХУ!!!! №21

,

Самий класний ліцей у Львові.

,

агась=)) я теж виконавець художньо-оформлювальних робіт!!! вчилась в групі 1. .. Навчання в цьому ліцеї - то кращі мої роки=))) Хто хоче незабутніх моментів життя, то вам поступати тільки сюди!!!!

,

Вчився в групі № 21...!!! "Виконавець художньо-оформлювальних робіт." Свої поймут...!=) А, ЛПХЛ просто супер!!!!

,

Рекомендую!!!! Прекрасний ліцей, правда тільки для толкових...

,

Ліцей прикольний, вчився б ще три роки там, та нажаль життя іде вперед. В "пачоті" спеціальність-Реставратор виробів з дерева, столяр, яку чомусь не вказали і багато напутали а на спеціальність-Слюсар із ремонту автомобілів тут не вчать. Так що сайт трохи тупить...

,

особливо професія маляр - sehr gut !!!

,

Ліцей прото супер.Вчилася на флориста і дуже задоволена, компетентні викладачі.Поступайте Сюди


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, работа во Львове