Педагогический колледж Львовского национального университета имени Ивана Франко


  • Львов · ул. Туган-Барановского, 7, 79005
  • (032) 239-40-13
    (032) 275-65-40
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Чи можна тут поступати після 9 на учителя фізичного виховання?

,

Після 9 Кл.Філологія тут є?

,

Нормальний коледж

,

Закінчила коледж у 2019 році, після чого вступила до Університету в Полтаві на ту ж спеціальність "Соціальна робота". Хочу подякувати викладачам коледжу за знання які я тут отримала, велику кількість практики, тому що в універі я отримала лише нервовий зрив та небажання навчатися... Усі викладачі дуже чуйні, розуміючі, професіонали своєї справи. За 2 роки навчання не мала жодного талону, тому що потрібно вчитися, тим більше, якщо тобі дають знання якими ти можеш скористатися у майбутньому. Всі хто пишуть про корупцію, не знаю звідки ви то взяли, можливо самі пропонували, тому що я за 2 роки її не побачила. Це можливо чи не єдиний заклад де її немає, за що величезний плюс) Загалом це найкращий коледж, директор і викладачі) Згадую тільки теплими словами)

,

Скажіть будь ласка цей коледж після 9 класу теж приймає чи тільки після 11?

,

Читаю коменти і бачу що відправляли викладачі на талон. Люди, я скажу чесно, у моїй групі є декілька дівчат які взагалі не вчаться, коли їх на іспиті запитали найелементарніше, рік народження Шевченка, вона не знала, і їй не дали талон. Так, звичайно якщо ви взагалі не маєте уявлення, то що ж їм залишається робити, як не відправити на талон? Міф про "платникам більше 3 не ставлять", я платник, так я перший семестр закрила на 3, бо сама не вчилася, але ось 2 семестр у мене все найвищі четвірки. Я рекомендую коледж, за гарну базу знань, відмінних викладачів, строгих і справедливих, таких як С. В. Лозинська. Студент якщо вчиться, а тут нічого важкого і немає, буде мати повагу від викладачі в першу чергу, адже вони люблять коли студенти приходять готові по їхньому предмету. Кожен викладач хоче бачити віддачу.

,

У цьому коледжі навчаюся перший рік, чесно кажучи викладачі дуже стараються для своїх студентів. Дають додаткові завдання щоб студент міг підтягнути свої бали. Корупція? Ні, про таке я ще там не чула. Сама навчаюся на платній формі і відношення до мене як платника аніж до інших студентів не є іншим. Коледж хороший, дирекція коледжу дуже приємна, як староста заходжу до них з питаннями різними і з бажанням іду, бо вони реально хороші. Ні краплі не жалію що вступила сюди.

,

Викладачі також помиляються як кожна людина.немає ідеальних людей.погана людина шарамко тільки.турівненко теж бувало поводилась жорстоко, несправедливо, і нервова вона, тому бували моменти кумедні, гадзало просто сильно нагружала завданнями, не враховуючи можливості, її це нецікавило, головне побільше навантажити. Приємна людина, бувала хороша а інколи не дуже, но в загальному хороша. Решта викладачі хороші. Ще одна викладач згадала була зла але не можу пригадати прізвище.нехай Господь їм за Любов до студентів дає здоровя і всякого добра, шоб зустрічали на життєвій дорозі таких хороших людей як вони

,

Не знаю про яку корупцію ви пишете... Це,на мою думку, один з не багатьох навч.закладів, де вона абсолютно відсутня. Я жодноі копійки не заплатила за 4 роки навчання, отримала диплом з відзнакою. А от коли поступила в Дрогобич.... - о це корупція! Там на знання ніхто не дивиться, потрібно відразу здавати за кожний залік і іспит.... Це для нас( тих хто поступив туди на 5 курс) було шокуючим фактором.

,

Не раджу нікому цей коледж , нервів скільки йде )))) велика корупція ....

,

я закінчила училище в 1978р. Дівчатка,ті знання які ми отримали не мало не одне училище,так я вважаю. Дуже багато прийшлось переїздити з місця на місце.Самих найкращих викладачів, наставників не знайти.Дуже велике їм дякую.Якщо ви обрали професію вихователя за покликом свого серця,то повинні розуміти ,що на вашому тернистому шляху будуть ще більш серйозніші випробування, ніж оцінка.

,

Коледж справді дає велику базу знань)Про те несправидливо тут те, що якщо ти платник,тобі практично весь час ставлять 3,незалежно від того,вчишся ти чи ні.Лише окремі викладачі вважають тебе за якогось студента, якого варто оцінити.А інші лише говорять : "Сьогодні я тобі ставлю 3,але ти розумна дівчина". Як потім з такими оцінками кудись дальше поступати?

,

Це найкращий педколедж!!!)

,

Це не коледж, а чортівня якась!!! Закінчила коледж, а диплому не дали!!!! Так ще й за щось потрібно переплачувати аж 60 грн, при його вартості 34! грн. Нікому не раджу цей заклад!!!!! Нічого не ясно, коли цей клятий диплом дадуть!!! Викладачам, відверто кажучи все одно... Кажуть "чекайте, ми вам подзвонимо, коли будуть дипломи", або "ви не маєте права дзвонити в коледж, бо зараз канікули і викладачі відпочивають!" Також хочу зазначити, що в коледжі деякі викладачі взагалі не вважають студентів за людей, принижують, обзивають, зневажають.... Не буду казати хто, але тільки з одним викладачем вдалось знайти спільну мову))))

,

Незнаю, звідки в студентів стільки позитиву про коледж?! Я особисто плюсів взагалі не бачу, не раджу нікому в нього вступати!!! Гіршого закладу, де до тебе ставляться як до бозна чого, викладачі змішують студентів з чим тільки можливо!!! Рідко коли попадаються розуміючі викладачі. З моєї групи, Слава Богу, нікого не відрахували. Знання в коледжі отримати можна, але багато чого не вчать з того, з чим ми, студенти, стикаємось на роботі.Заздрю тим студентам, котрі будуть вчитись в коледжі всього два роки, а не 4, як я(((

,

коледж дійсно хороший,знання тут дають потужні.але студентами тут недорожать,з моєї групи за 3 роки відрахували трьох заочників,ще й платників)))

,

Всіх вітаю на сайті ! Дівчатка! Всюди потрібно вчитись і тоді все буде ОК! Пам'ятаймо,чим далі-тим складніше! Хіба у ВУЗі легко вчитись? А хіба те, що легко-цікаво?Ви всі майбутні педагоги, тож згадайте слова класика педагогіки:Від простого- до складного, від малого-до великого.Хто хоче стати справжнім педагогом, мусить набратись терпіння і працювати багато, та, повірте, ви це зрозумієте пізніше, через тривалий час і дасьте оцінку своїй праці і праці викладачів!Праця педагога ніколи не була легкою, тому думайте і приймайте рішення вчасно! Розраховуйте на те, що вам прийдеться більше віддавати , ніж отримувати. Тому, якщо ви готові саме так працювати(та й матеріальна винагорода не надто велика),не шкодуючи свого часу,себе, якщо ви понад усе любите дітей і хочете зробити їх щасливими- ви на правильному шляху! Удачі вам!!! P.S.Ви знаєте, я теж закінчила в свій час коледж і знання, які здобула там, завжди мені допомагають у житті, хоча я отримала вищу освіту,вони доповнюють одна одну.

,

Особисто я дуже задоволена і викладачами і навчанням вцілому. Відчувається що всі працювали над тим, щоб ми мали дійсно якісні знання і були професіоналами, за що величезна подяка викладачам відділення Корекційної освіти!Провчилася без єдиного хабаря, там оцінюють дійсно за знання!Великим плюсои є практика, різні цікаві конференції...ні в одному ВУЗі такого напевно нема. Раджу всім поступати:)))

,

Дякую Вам дорогі:Крохмальна Галино Іванівно, Тетяно Юрівно Королюк(Свистун),Заплатинська Анно Богданівно,Устінова, Івасюк, Лаврик, Нестер Ігоре Івановичу=))), і ще багатьом -(пробачте ті, кого не написала).З усмішкою і великою радістю згадуватиму студеньські роки у цьому закладі.Як шкода, що цей рік є завершалним. З повагою та вдячністю ШКД - 31 (тепер 41) Кравець Ольга.

,

Хочу запитати директора коледжу чи знає вона,які суми змушують викладати студентів на державні іспити? Це цього року було 800 грн з особи!А в кого немає таких грошей?І для чого це здавати?На ресторан викладачам,які будуть в комісії на екзамені!!!І оцінки кращі не будуть за це,а хто не оплатить потрібну суму(то ще викладачам дають список хто здав,а хто ні),то як би ти не готувався більше трійки мати не будеш і то з сльозами і нервами!!!!Схаменіться люди!! Де ваша совість?Не всі мають можливість платити такі гроші!!!Деяким люди з моєї групи ходили позичати,бо немає таких грошей,а діти мають сидіти голодні!!!В нас не така високооплачувана робота,щоб здавати такі гроші!!!

,

Я не знаю хороший чи ні я знаю ождне що там вчилася моя вчителька англ мов і я хочу теж там вчитися бо ця вчителька зоряна володимирівна москаль(задорожна) вона дуже добра і мила я її дуже люблю а ще вона нас дуже добре вчить і видно що вона нас любить

,

Дорогі викладачі не тримайте ті підручники, які були придбані за кошти студентів в кабінетах. І тоді дійсно з них буде користь. Старі динозаври із застарілими методами викладання йдіть, вже на заслужену пенсію, або майте трохи поваги до студентів інакше як ви можете себе називати педагогами.

,

коледж має свої плюси і мінуси (а хто ж немає?) хочу сказати що вступивши сюди перші два роки я була в шоці !!!!! система тут і правда шкільна, не те що в університеті..... але слід пам"ятати що це ПЕДАГОГІЧНИЙ коледж, і до студентів як до майбутніх педагогів є особливі вимоги. Так від вас вимагатимуть знань і відвідування, але якщо ви "граєте за правилами" то ніяких проблем не буде і хабарі вам не знадобляться. А в майбутній роботі усе знадобиться, навіть те "вирізування і малювання". Головне щоб поступаючи сюди ви дійсно уявляли себе в майбутньому педагогом, тоді коледж стане ідеальною підготовкою для майбутньої професії (ні в якому університеті ви не отримаєте того що тут). Халявщикам і пофігістам сюди дійсно не варто вступати, бо проблем і завалів буде багато, в чому ніякі вз"ятки чи зв"язки не поможуть (був приклад в групі).

,

Люди,задумайтесь добре перед тим як зробити найгірший вчинок в своєму житті.Це не коледж,а жахіття,я закінчила школу і з полегшенням видихнула,більше жодних свят і постановок,ніхто не буде смоктати гроші на всякі там ремонти.(так я спочатку думала)В коледжі постійно щось від тебе вимагають,спочатку треба здати гроші кожному викладачеві на ремонт кабінету(ремонт вони роблять щосеместру).Я йшла сюди і навіть не думала,що мені прийдеться сидіти ночами і не за конспектами,а ліпити,малювати,вирізати,клеїти...і це все на рівні якихось художників,як викладач у якого трясуться руки при малюванні прямої лінії на дошці крейдою,може вимагати від студента малюнок,який сам НІКОЛИ в житті не намалює,а сесії тут повний ЖАХ,ти сидиш ночами вчиш,приходиш,розповідаєш все бездоганно,а тобі відповідають "3",таке враження,що викладачі на "еники-беники"вибирають яка в тебе буде оцінка.І де тут справедливість-студентка,яка на парі була всього 2 рази отримує 4,а студенти ,які ходили,вчили отримують 3.

,

Я закінчила цей заклад у 1982 році і до сьогоднішнього дня маю відмінні знання, завдячуючи всім викладачам.

,

Педагогічний коледж я закінчила цього року (2012). Перших пів року навчання взагалі не розуміла, що це за такі методи контролю, ще більший контроль як в школі, на сьогоднішній день я навчаюся в магістратурі в університеті, і прекрасно розумію, що контроль відіграє величезне значення в навчання студентів, адже вони стають організованіші, і відчувають за собою якусь відповідальність))) Коледж дає колосальні знання, які ніякий заклад дати не може))Це джерело в якому тобі дають безкоштовно напитися знань, напевне на все життя, але справа в ішому, хто спраглий тих знань і відчуває, що хоче все більше і більше пити їх, буде пити, а хто не має бажання цього робити, лише воду каламутить)))Я задоволена навчанням, і знання бездоганні, і виховний вплив великий)))В Н.З мене хіба не навчили одного, - давати хабарі.Велике спасибі викладачам "соціальної педагогіки": Субашкевич І.Р, Кубінській Н.Я, Корнят В.С., Вехроляк М.Р., Осідач Г.Б, Остапенко Ю.В, Богдановій А. М...і НАЙБІЛЬШЕ ДЯКУЄМО ГАЛЮК Т.П.

,

От тут читала дописи і коментарі, хтось питав про спеціальність "соціальна педагогіка", якщо в той період коли я була студенткою цього закладу в мене було точно таке ж враження як у багатьох "що я тут роблю?"і взагалі відверто кажучи я ненавиділа цей заклад, проте навчаючись там я зрозуміла, що знання які дає коледж дійсно суттєві! Це відчулось при вступі в магітратуру в порівнянні з студентами інших вузів, і все класно зараз я в магістратурі на державному! Щодо навчання на даній спеціальності то можу з впевненістю сказати, що якщо вчитись і хоча б не прогулювати і все робити вчасно то реально все знати і все самому здати без проблем! Практика яку ти проходиш в коледжі (всі види) КОЛОСАЛЬНІ! Викладачі просто супер, звичайно вимогливі але вони завжди готові йти тобі на зустріч! Наші викладачі це просто неймовірні люди, звичайно як і всі з своїми принципами і вимогами але всеодно класні, зараз я це розумію, і дуже шкодую що раніше не мала змоги це усвідомити.

,

Закінчила педагогічне училище ще в 1996 році. Переконана, що кожній майбутній мамі варто було би пройти цю школу. В той час там працювали найкращі педагоги, які свою працю вважали життям. Особлива шана викладачеві з психології Сєровій Володимирі Йосипивні. Цей заклад для творчих, відповідальних і старанних людей. В ньому індивід перетворюється на гармонійну особистість. Раджу там навчатись. Мені цей заклад дав дуже багато знань, перспективу в подальшому розвитку, впевненість і безмежну кількість добрих спогадів. Дякую, шановні педагоги педагогічного коледжу.

,

Коледж хороший якщо вчитися не прогулювати. Викладачі нормальні та ж Гадзало чи ТУрівненко нічого неймовірного не вимагають просто вчитися .Зараз я працюю у садочку і дякую П. ГАДЗАЛО за вивчені вірші та прочитані твори. Але на душі важко від викладачки Костко (психологія) її я згадуватиму ціле життя . на 3 курсі я народила дитину сталося так ,що донечка захворіла і я незмогла все вивчити ідеально . Вона поставила мені 4 але як вона кричала ,що я винна ,що моя дитина хвора , що я не мама . Тепер я знаю що вона мама і хотіла б її запитати чи нехворіє її дитина . Якщо хворіє то вона нікчемна мама.Досі тримаю в серці образу на неї ,але викладач вона непоганий Нехай її діти ростуть щасливі та здорові.

,

закінчила коледж у 2008р.,вчитель початкових класів.Хочу подякувати своєму чудовому куратору-Михайлишин Р.Р.Багато випускників згадують Турівненко так її не можливо забути) Дехто дуже негативно ставиться до цього коледжу,на мою думку це не тому що колектив поганий,а тому що ваш вибір не вірний.подумайте добре,ким ви дфйсно хочете бути в майбутньому

,

Коледж я закінчила 10р тому.Знання в коледжі дійсно давали хороші.В університеті я кращих не отримала, тому низький уклін всім викладачам!Особливо мені подобалась викладачі Винницька Оксана Михайлівна -ангічанка, та Оксана Орестівна. -філолог. На їх пари я ходила з великим задоволеннямЦікаво, як вони ?Чи ще працюють?Хто знає напишіть

,

Я цього року закінчила цей коледж, заклад справді класний, а викладачі дають хороші знання, під час навчання вони готові прийти на допомогу, пояснити ще раз незрозумілий матеріал, усі прагнуть, щоб випускники йшли на роботу із великою базою знань....допомагають із працевлаштуванням....і, мабуть, в жодному іншому внз не будуть так переживати через ваші прогули, невчасно здані курсові....особливо хочеться відмітити таких викладачів як Світлана Вікторівна, Ярослава Юріївна, Леся Володимирівна......щодо взяток, то звичайно, що як і інших внз вони є........але в таких примітивних розмірах, що мені навіть смішно це тут писати..........ну і звичайно варто додати і те, що якщо ти все виконуєш, не маєш жодних проблем, пов'язаних із навчальним процесом, то взятки тобі не потрібні)))))))))))))))))

,

Коледж супер можна вчитися. Дуже багато залежить від викладача. Ніколи не забуду свого першого іспиту.Здававши екзамен відповіла на всі запитання а мені сказали шо я нічого незнаю і вигнали за двері ше повчитися. Коли я зайшла вдруге (я була вже остання) витягнувши новий білет відповівши знов мені кажуть що мені три. Я не повірила своїм вухам. Крім викладачки в це час в групі находився лаборант. Коли я вийшла з групи мені впала рукавичка біля входу і дістаючи рукавичку я чую слова лаборанта.Він запитав чому вона мені поставила три я ж все знала.Відповідь була така як я всім буду ставити 4 - 5 що мені начальство скаже. Люди де справедливість?????????

,

шо то таке,здача по талону

,

Я закінчила в 2001 році, як і інші студенти не розуміла і не підтримувала політику таких, як Гадзало, Шарко, Турівненко. Проте, те чого вони мене навчили викарбувалось на все життя і жоден ВУЗ ( а я їх після коледжу закінчила 2) з їх фаху не додав практично нічого нового! Такі викладачі " профі своєї справи" хоч і методи у них специфічні, зате знання потужні. Тільки тепер я розумію, що в свій час , здача по талонам у них - реально пішла мені на користь. А Шарко Н.В. взагалі величезний уклін, хоч чихвостила вона мене жахливо,ридала не один раз, зате свою першу роботу, як вихователя я отримала завдяки їй. Р.S. не плюйте на тих людей, які намагаються з вас зліпити "соціалізовану особистість", їм боляче за те, тай вам легше не стане від написаної пакості!

,

викладачі особливо стара гвардія супер,Куца Галина то просто не викладач,а геній таким спеціалістом міг би пишитися найкращий вуз,а що до Гадзалів ,то моі дорогі,вчити систематично треба,і талонів не буде,в халявщика завжди відмазки,а самі знаєте що поганому танцюристу мішає

,

тут дана інформація,що є спеціальність по іноземних мовах,а на сайті коледжу я такого знайти не можу.чому так?

,

Я хочу поступати в цей коледж...хто що порадить??? тому що я не впевнена в своєму виборі...=)))

,

я вдячна викладачам коледжу! я часто згадую,хоча і закінчила у 2005 році! супер!!!!!!!!!!!!!!! супер!!!!!!!!!!!

,

я вдячна викладачам коледжу! я часто згадую,хоча і закінчила у 2005 році! супер!!!!!!!!!!!!!!! супер!!!!!!!!!!!

,

Я і вчилася, і викладала в коледжі...Сьогодні згадую про ті роки з теплом і глибокою вдячністю. Живу в США і щоденно (!!!) використовую добре,розумне та вічне, засіяне в моїй душі справжніми ПЕДАГОГАМИ. Певна, що і нинішні студенти доростуть до цього... Терпіння, цілеспрямованості, наснаги!!!

,

Краще туди не йти вчитись...я дууууже шкодую,що там навчалась...більшість викладачів,а особливо Гадзало і Шарко не мають ніякої поваги до студентів!!!!А той ліміт оцінок на сесії просто вбиває...якшо в групі 25 студентів,а ти не пішла в першій п"ятірці,то оцінки 5 тобі не побачити,а в останній п"ятірці або талон,або 3,не більше!!!Нема справедливості ніякої!!!Нічого доброго про той коледж сказати не можу((((Люди не йдіть туди вчитись!!!!!!Краще б його вже закрили,а то скоро розвалиться!!!

,

Г.М.Гадзаловикладач просто ужас ставлення до студента УЖАСНЕ, одні талони лупить,неможливо здати.І в кінцевому результаті виліт з коледжа.

,

Я дуже сильно жалію,що пішла туди вчитися.Там нічого крім нервів немає.Викладачі завалюють.Абсурт повний.Знань ніяких не дають,вимагають невідомо що,поваги до студентів нуль.Найлютішому ворогові не побажала би туди поступати !!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Знання отримує той хто хоче цього!!!!!!!!!!! І не залежно від місця навчання!!!!!!!! Просто є люди, які думають, що їх треба хвалити, любити,підносити оцінки на тарілочці" тільки тому, що вони є ТАКІ... А які ви до того прикладаєте зусилля?????????Ви завжди будете приписувати свої невдачі комусь іншому..... Задумайтесь... Якщо це не ваше, просто змініть сві шлях, не звинувачуйте в цьому інших...в цьому винні тільки Ви!!!!!!! Робіть висновки!!!!!!! А коледж дійсно супер!!! Галюк Тамарі Петрівні - величезний привіт від випуску 2005р!!!!!!!!!

,

коледж супер!!!!не жалію,що поступила сюди!!!!)викладачі теж дуже класні)))))

,

Прекрасний коледж, цікаве навчання, розуміючі викладачі. Працюю за фахом і жодного дня не пошкодувала про навчання у цьому коледжі. Один мінус - малі зарплати у педагогів!

,

По-справжньому оцінюєщ коледж, коли вступаєш в універ. в коледжі нас навчали.а в універі...провчились вже пів року, а толку, вибачне, жодного. Тепер я розумію чому закрили філологію, це ж позорисько що *престижний *університет не взмозі навчити, а коледж може! в коледжі є свої нюанси, але там є порядок і дисципліна, що зовсім відсутнє в університеті!

,

Я працювала нянею в одній сім'ї . Зараз батьки (навіть старші) не мають поняття про виховання дітей!! Вони не розуміють найелементарніших речей! Я в шоці...!!!!! Їм би в наш коледж!!!

,

Насправді я надзвичайно щаслива, що вчилася в нашому коледжі. Викладачі ставляться добре, порівняно з іншими вузами, а хто прийшов сюди "гонити халяву" - "соррі"! Тут дійсно готують фахівців (в університеті наш коледж був нашою "візиткою")! Щодо вирізання, малювання, та іншого - вчитель - творча людина (нас навчили творити дива, яка дитина не любить і не вірить в диво), це з метою розкрити наш талант! Мені особисто це дуууже подобалось! Я дуже хотіла щось знати, і я знала, просто треба прикласти зусиль, а хто має багато грошей, щоб платити за екзамени, заліки, практики і т. д., - у Львові є багато інших внз. Я згідна з коментарем Mary, професія не перспективна, на зарплату можна тільки існувати, але тут не коледж винен, це ми живемо в такій країні (на превеликий жаль). Але всі знання з коледжу пригодяться тоді, коли будуть свої діти. Велике СПАСИБІ викладачам О.М. Гуляйгородській, Л. М. Турівненко!!!

,

особисто мені коледж дав великі зннання,особливо під час практики.

,

Щови можете сказати про спеціальність соціальна педагогіка та її викладачів

,

Насправді коледж класний і викладачі хороші,правда як тільки поступила зразу подумала,"Боже,куди я попала???" Перший семестр я ходила шокована від умов навчання і методів,але з часом звикла і все ок...

,

коледж як коледж, я теж колись тут навчалась,18 років тому. повірте, що теж була такої поганої думки про нього, як більшість дописувачів.однак , зараз я вдячна цьому закладу, його викладачам за науку. і нас "ганяли" з усіх предметів, і концерти ми влаштовували, і КВНи, і багатьох грозились вигнати, однак не вигнали, і з інших областей тут навчались. та ви ще не знаєте, що був у нас директор Губич (імені вже не пам'ятаю), який тримав дисципліну У...Х: рухатись по коридрах тільки по правій стороні, ні в якому разі не проти течії, в штанах дівчатам ходити було заборонено, як він ішов по коридору на перерві, то всі відразу замовкали... однак, я ні разу не пошкодувала про своє навчання в коледжі. життя - це не в меду купатися.так що терору вам трохи не завадить... попереду вуз, а там, ой як не легко.

,

Особисто менi не подобаэтья упереджене ставлення деяких викладачiв, раз попадеш i все, хочеш виправитись, а вони все одно сприймають тебе як ранiше. Менi одна в приватнiй обстановцi повiдомила, що на наступнiй сесii* особисто посприяэ, що я звiдси "вилечу"... Не буду вже говорити про вiчний "стьоб" з боку викладачiв з приводу того, що я з iншоi* областi ))

,

Я здесь когда то училась.Хотела стать учителем англ.языка,Но,к сожалению,некоторые учителя наш интерес к англ.языку нам "отбили" своими издевательскими методами.В этом педколедже духовность не допустима.Я рассказываю лишь то,что пережили выпускницы в свое время,мы прошли девичий "Авганистан".У кого сердце не выдержало-заболели.Наташа Галкина,бывшая выпускница.Москва.

,

ой...., читаючи це все, і справді доходжу до висновку, що декому дійсно потрібно було подумати двічі, перед тим, як вступати до коледжу.... мені вас шкода, бо в такому випадку ви марнуєте свій час....:((( можливо, змінюйте спеціалізацію, поки не пізно, бо в іншому разі залишається тільки поспівчувати нашому майбутньому поколінню з такими "вчителями"....:((( не треба поливати брудом всіх і все, тільки тому, що вам навчання "не до душі....".... наприклад, мене гурток "умілі ручки" дуже виручає тепер:)))))

,

а Я в захваті - дійсно хороший навчальний заклад, що дає реальну сеціалізовану підготовку!!! А хто хоче просто протирати штани чи купити диплом - вибрали не той заклад!

,

ось це моя оцінка...я б і нуль поставила....таке враження шо я поступила в заклад під назвою "умілі ручки"...що це за туфта що постійно треба шось робити...ліпити...клеїти...фігня одна...оцінки занижують...лімітка в них....а мені шо до того...степендія мала...а загружають тим навчанням так шо годі викарапкатись з того всьо...ось це моя думка...жалію що сюди поступила...і тим хто сумніваються одразу ж скажу..не поступайте, бо будете жаліти!!!!!!!!!!!може хтось і любить цей коледж...а найбільше його люблять сраколизи...яким ставлять всьо 5 тільки за то шо вони себе по голові стукають...фє.....ненавиджу цей заклад.....і дуже дуже радію що зараз літо..хоч щось тішить!!!!!!!!!!!!

,

здається їй... коли здається-хреститись треба!=))) а перед тим, як зробити помилку в житті, подумай добре. зваж чого хочеш від того драного коледжу, подумай про перспективність (але яка там перспективність, що я городжу...) професій які він пропонує і в подальшому про суму грошей в місяць, яку та професія зможе тобі дати. а тоді вже вперед!

,

не вздумайте туда поступать!!! такої фігні ніде не найдете!!!! самий тупий коледж

,

Я збираюсь цього року сюди поступати...мені здається коледж дуже хороший!

,

так-так, класний заклад, вже таки... не знаю як там у ШКД/ДШВ і їм подібних, але філологію завжди мали і мають на ліво і на право. так що нема чого тут байки розказувати, про своє відділення говоріть а не про всі загалом!!!

,

Дуже класний заклад шкода що вже час закінчувати.Велике всім дякую!!!

,

А в мене про навчання у коледжі залишилися лише найкращі спогади, тому навіть дивно читати такі коментарі..... Спочатку шукайте проблеми у собі, а потім діліться ними з іншими.... Мабуть, вчитель - просто не ваше покликання.... І варто було спочатку думати про вибір спеціалізації.... Та й ніхто не гарантував вам легкого, "халявного" навчання... Якщо ви хочете чогось досягнути в житті, то повинні працювати над тим, а не жаліти самих себе.... Життя у коледжі завжди цікаве, насичене, всі ставляться до тебе з повагою і розумінням. Велике ДЯКУЮ хочу сказати Сулим О.І, Гуляйгородській О.М, Турівненко Л.М, Михайлишин Р.Р.

,

ой народ, та про шо ви говорите, яка там оцінка "добре"!!!??? йому більше ніж "задовільно" в житті не бачити! переконалась на своїй шкурі, він у мене ніколи більше 1 зірочки не отримає. а ви звідки в нас такі свідомі і поблажливі взялись?

,

А що гарний коледж. Тільки багато дають вчитися. І сесія і практика і заліки забагато !!!!!!!!!!!!!

,

я оцінила цей коледж на оцінку добре, тому він не є університет щоб йому ставити відмінно. я не можу поспорити що в ньому дають погані знання, але викладачі дійсно якоїсь радянщини. все роблять ще з минулих часів, тобто все по старому, агов ввикладачі!!!!!!!!! зверніть увагу на студентів, зрозумійте їх. ви ж були такі самі як вони, майте совість над ними. є викладачі яких я дійсно поважаю але і є такі, що я їх би послала під три чорти. (вибачте за таке вираження) бо це так дійсно так і є.!!!!

,

20 років тому ти закінчила навчання... а з того часу багато води витекло, багато помінялось. те, що було колись-не те, що є тепер. може колись в ньому і було добре вчитись але тепер...

,

В кожного своя думка і своя правда. Я 20 років,як закінчила навчання. Хочу сказати,в житті набагато складніше ніж у ВАШОМУ коледжі,тому раджу тим хто вчиться - продовжувати,тим хто поступати надумав - вперед! "Все в житті починається з малого..." Це ще у ВАС не проблеми,а просто дитячі невдоволення. Всім УСПІХУ!!!

,

а я якраз надумала поступати в цей коледж, але роблячи висновок з останніх коментарів, тепер засумнівалася....( Просто в мене вже був випадок коли я поступила туди куди хотіла, але там було нестерпно, був ліміт на оцінки, в більшості студентів була "криша", яка завжди прикривала, хамське відношення...і я просто пішла звідти. не хочеться ще раз робити помилку. тому надіюся ви мені відпишете чи варто туди поступати без "криші"?)

,

ага, хороший, вже таки... балаган, блін, а не коледж!!! дивуюсь тим людям хто його любить. пошвидше б втекти звідси а то скоро і психіатр мені вже не допоможе... а хто ще не зробив помилки і не поступив сюди-думайте головами а не чимось іншим=)))

,

ta ny nafig, ja pomulky zrobula sho siydu pishla. zaraz zhalijy...

,

Absol'ytno ne pogodzyjys'a z ostannimu komentar'amu! Nevze ne znajete wo tvorut's'a v inwux vyzax? Ja pisl'a nav4anna y inwux vuwax z vlasnogo dosvidy mozy skazatu, wo koledz - to porivn'ano we raj. I vuklada4i xorowi. Zi vsix kogo znajy wo tyt prov4ulus'a luwe najlinuviwi i najbajdyziwi skarzulus'a. Koledz meni dav prosto masy znan'! I, do re4i, vidkruv Jevropy! Jak na mene, to ce - odun z najkraw4ux vyziv L'vova. I v4uteli zvidsu nabagato vuw4ogo rivn'a niz z ynivery.

,

які люди тут тусуються!!! всіх впізнала)))) (про трьох останніх))) Єдине за чим я буду сумувати, коли нарешті закінчу коледж, так то за гарними людьми, яких тут зустріла, і я говорю не про викладачів, а про студентів!!! Своїх одногрупників. Серед викладачів лише одиниці варті поваги! Погляди застарілі, радянщина якась...Хтось там писав про вільнодумство студентів...в якому місці вільнодумство? За знання ставлять оцінки? А як по мені, то по лімітах, взалежності від відвідування і від особистого до тебе ставлення викладача! Кожного дня терор...за останніх рік в мене такі проблеми зі здоров'ям через постійні стресові ситуації....Дякую педколедж!!! А з іншого боку - справжня школа життя! Як вийду з тої тюрми мені вже нічого страшно не буде!!!)

,

підтримую останього, дівчата ви що під гіпнозом? Викладачі знущаються над студентками , особливо під час іспитів. Шкодую ,що там навчаюсь.Боюсь,що після закінчення буду стояти на обліку у невропатолога та психіатра . після цієї сесії сумніваюсь, що з такими нервами зможу працувати з дітьми. .Викладачі не забувайте ,що ми не підослідні кролики,а живі люди ,не знущайтеся з нас ,адже і ви були студентами.

,

підтримую Dee Dee! а тепер питання до всіх авторів, чиї коментарі подані вище: про що ви всі шепчете, який той коледж нафіг супер?! завідувачі відділень наперед бігають до викладачів і дають настанови про те, які кому оцінки поставити, кількість талонів, ліміт оцінок (5, 4, 3). через той же ліміт на екзаменах занижують оцінки бо, мовляв, "вибач але в мене є ліміт на дев'ять трійок і я маю їх комусь поставити. в тебе 3". Вже реально задрали всі ті виступи і концерти, які студенти роблять ніби зі свого бажання, але викладачі легенько натякають що якщо не зроблять-не бачити нормальних оцінок. Ми що, в театральне поступали?) От такі у нас життєві реалії... тим, хто хоче сюди поступати, раджу добре подумати що вони роблять. Всім решту "ідеалістам"- роззуйте свої очі або познімайте рожеві окуляри. А на цьому слові, як то кажуть, бувайте здорові) щиро ваш невідомий дописувач.

,

О боже,про що ви говорите,я навчаюся в цьому коледжі 4 рік і раджу всім бігти від нього подалі,поки не пізно!!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж супер!!!! сумую за ним!!!!!! з повагою студентка_випускниця!!!! субашкевич Ірина Романівна, суперовий куратор!!!

,

коледж в нас справді хороший, але то ше який викладач попадеться....такшо вчіться, поступайта і не повторюйте помилок інших...

,

чудовий коледж!тут дають прекрасні знання,але тим хто не любить вчитись тут не місце.важко їм буде!шкода що найбільш популярні відділення закрили.

,

ну і нехай шо не за гроші ставлять оцінки,хоч десь менше взяток беруть=)))

,

хароший коледж

,

Коледж дійсно суперовий. Такої підготовки як там, жоден університет не дає. Там ще пам'ятають, що студенти - теж люди, які мають право на власну точку зору, мають право на помилку. Оцінки там ставлять ЗА ЗНАННЯ, а не за гроші. Але дуже шкода, що такі відділення як англійська та німецька мова, музичне виховання - вже не приймають студентів на навчання. А на черзі і соціальна педагогіка. Про що це свідчить?! Сумно...

,

Просто супер

,

відділення на грані закриття!!hurry up!знання дійсно хороші.

,

я навчаюсь у цьому коледжі, і не жалію...Мені подобається все , особливо практика.

,

Цей коледж дає справді якісні знання, тому, якщо ви прагнете стати хорошим педагом - вам сюди

,

Наш коледж найкращий.......Тут формують не тільки розум,але й душу.......

,

дуже перспективний коледж,який дає високі знання і хороша практика .поступайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

супер


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, тренинги во Львове, работа во Львове