Львовское высшее профессиональное училище дизайна и строительства


  • Львов · ул. Пимоненко, 15, 79035
  • (0322) 70-26-29
    (032) 270-30-24
    (032) 270-27-36
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Цей коледж нераджу похамськи відносяться як до дітей так і до всіх спочатку прикидаються добрими а пізніше хамлять і і обзивають .

,

Чи можна поступити після 9 класу. Якщо так то на кого?

,

У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва працюють дуже хороші педагоги, які вміють навчити і є доброзичливими і культурними людьми. Але цього не скажеш про директора училища, який є не педагогом- рідкісний хам (особливо з прибиральницями чи з малозабезпеченими батьками), завжди бундючний і пихатий (за виключенням приїзду в училище високопосадовця з міністерства). Такому суб’єктові не повинно бути місця в системі освіти.

,

Працював у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва - рік; знаю це училище з-середини. Повинен сказати, що в училищі працює дуже хороший педагогічний колектив: кваліфіковані та доброзичливі викладачі і майстри виробничого навчання, які вміють навчити. Проте, цього не скажеш про директора Адашинського В.Й. Директор вищого професійного училища дизайну та будівництв– рідкісний хам, невіглас, корупціонер, негідник.Чому такий персонаж очолює це училище? ….. можу лише здогадуватися.

,

училище клас хороші викладачі самий ліпший Іван Іванович)

,

Училище повний відстій, вимагають гроші типу фонд закладу а саме гірше діти або їхні батьки мають шукати де практикувати!? Якщо вам вдалося знайти де проходити практику то після "практики" треба заплатити училищу 40% від зарплати студента практиканта, мінімальна зарплата тепер 3200гривень. Питання зачем набирати дітей і на професї якої неможливо навчити ні теоретично ні практично!?

,

Училище i вчителя супер! Закiнчила з червоним дипломом.

,

Коледж ужас( Я приїхала в цей коледж щоб пуступити мало того що вони вознікали туму що я скорше не приїхала пуступати, то ще нахамили не тільки мені, а всім учням які вчаться, або ті що не давно пуступили вона сказала що всі "безголові".

,

Мені сподобався коледж )))) хочу поступати туда )) сподіваюсь все вийде )))))))

,

училище просто супер раджу йти туди вчитись ,дуже хороші викладачі,завжди тебе зрозуміють,як другі батьки.!!!!!!!

,

Випуск84-87рік,мені спеціальність маляр-альфрейщик,дуже пригодилась.Я дуже вдячний учителям і мастерам за все!

,

Мені сподоболося там навчвтися;щей на практику їхали в Крим!

,

Мені подобалось там навчатися Спасибі знання пригодилися і тепер допомагають


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, тренинги во Львове, работа во Львове