Курсы
IQ school, курсы для детей и взрослых

Раннее развитие для детей


  • 900 грн 

Програма загального розвитку дитини

Яким має бути розвиток дітей у віці 1-3 років? Як правильно та гармонійно розвивати малюка в цьому віці?

Нами була створена програма загального розвитку дитини, яка розрахована для дітей віком від 10 мiс. до 3 років, де діти займаються під пильним супроводом педагога та одного з батькiв.

Ціль програми

Головною ціллю програми є розвиток особистості дитини в п’яти напрямках:

  • духовний;
  • фізичний;
  • інтелектуальний;
  • емоційний та соціальний.

Задачі, що реалізуються протягом занять - це насамперед, гармонізувати, налагодити та встановити контакт між мамою та малюком. А також розкрити та розвинути індивідуальні здібності кожної дитини.

З чого складаються та як проходять заняття?

Структура занять має динамічний характер, тобто відбувається зміна діяльності, що дозволяє дитині вільно та з зацікавленням сприймати та засвоювати матеріал на заняттях.

Кожне заняття має власну тему та структуру, а саме:

  1. Привітання - це своєрідний початок кожного заняття, що налаштовує дітей на роботу та емоційно зближує всіх учасників нашого процесу. Включає в себе привітання, розминку, хороводну гру, дихальну та артикуляційну гімнастику.
  2. Знайомство з темою заняття - складається зі знайомства з оточуючим світом, вправ на розвиток дрібної моторики та сенсорики, ігор на розвиток логічного мислення, уваги та пам’яті, а також навичок конструювання та багато іншого. Педагог постійно стимулює мовленнєвий та інтелектуальний розвиток дитини.
  3. Музично-руховий розвиток дитини. Сприяє удосконаленню координації рухів, вміння орієнтуватися у просторі, формування вміння грати по правилах та виконувати послідовні дії, розвиток тактильних відчуттів та дрібної моторики рук. В даному блоці використовуються: сенсорна доріжка, смуга перешкод, ігровий масаж, пальчикова гімнастика, ігри на взаємодію, танці, хороводи та інше.
  4. Творчий розвиток. На прикінці кожного заняття діти беруть участь в творчому процесі та разом зі своїми мамами створюють виріб залежно від теми заняття.
  5. Прощання є заключною частиною заняття, і супроводжується прощальною пісенькою та традиційним задуванням свічки.

Який результат занять?

В результаті відвідування даного курсу, Ваша дитина навчиться з бажанням виконувати запропоновані завдання; зосереджувати увагу на виконанні певного завдання. Стане помітним успішний розвиток дрібної моторики, а також успішна психо-соціальна адаптація в колективі.

Результатом буде те, що такій дитині легше буде вчитися в школі, так як ліва і права півкуля добре розвинена і добре взаємодіють одна з одною в результаті занять. Дитині легше буде вирішувати будь-які життєві завдання, вона не буде пасивною і не буде боятися братися за вирішення задач тощо + не дитинка на занятті отримує розвиток, а самі мами вчаться на заняттях взаємодіяти, грати з дитиною, дізнаються, як правильно, як робити, щоб бути авторитетом для дитини.

Hа занятті дитина вчиться поважати границі інших, вчиться правилам, складати іграшки, прибирати за собою, навички самообслуговування, вчиться самостійності, посидючості, розвиває свій словниковий запас.

Добро пожаловать в наши филиалы на Таирова:

ул. Академика Королева 120/2.

Наш сайт

Facebook

Instagram


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Одессе, а также вузы в Одессе, колледжи в Одессе, репетиторы в Одессе, тренинги в Одессе, работа в Одессе