Курсы
Престиж, научно-образовательный центр

1С Предприятие 7.7/8.1, микрогруппа


 • 6900 грн 

В рамках данной программы слушатели получают детальные знания и навыки ведения бухгалтерского учета для Украины в программе 1С. Для начинающих пользователей данный курс можно связать с групповыми занятиями по бухучету т.к. работа в интерфейсе 1С подразумлевает базовые знания бухгалтерии. Тематика курса охватывает все направления и возможности данного програмного продукта. По окончанию курса Вы сможете вести как частные организации так и государственные предприятия.

В курсі розглядаються такі розділи комп'ютерного обліку як:

 1. Структура та основні принципи роботи з програмою, (Введення початкових даних, принципи роботи з довідниками, документами, журналами, звітами).
 2. Облік касових операцій та операцій по рахунках в банку. (Прибутковий та видатковий касовий ордер, касова книга, платіжні доручення, банківські виписки, звіти по рахункам в банку).
 3. Розрахунки з підзвітними особами. Авансові звіти.
 4. Облік взаєморозрахунків з постачальниками та покупцями. (Оприбуткування та видаток товарно-матеріальних цінностей, готівкові та безготівкові взаєморозрахунки).
 5. Облік товарно-матеріальних цінностей та послуг.(Акти наданих та отриманих послуг, складські переміщення, інвентаризація, списання ТМЦ)
 6. Облік необоротних активів та МШП. (Інвестиції, основні засоби, необоротні активи, МШП - введення їх в експлуатацію, нарахування амортизації, продаж, списання, ліквідація).
 7. Податковий облік. (Податкова накладна, книги обліку продажу та придбання, реєстри)
 8. Облік затрат та виробництво продукції. (Списання матеріалів та витрат на виробництво продукції, калькуляція, визначення собівартості).
 9. Нарахування та виплата заробітної плати. (Розрахунок заробітної плати та відрахувань до фондів, Розрахунково-платіжні відомості, 1-ДФ)
 10. Закриття періодів та фінансові результати.
 11. Стандартна та регламентована звітність.

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Черкассах, а также вузы в Черкассах, колледжи в Черкассах, репетиторы в Черкассах, работа в Черкассах