Курсы
Гарант-образование, специализированный учебный центр подготовки, переквалификации и трудоустройства

Бухучет, отчетность (теория и практика): 1С: 8.2, 8.3, BAS, ПДВ, модульные


  • 1980 грн 

Навчальний центр "Гарант-освіта" пропонує слухачам вивчення окремо взятих тематик бухгалтерського і податкового обліку зі змінам законодавства 2022 року в стиснуті терміни (міні курси бухгалтерів - від 6 до 18 занять, індивідуально з викладачем) :

  • Первинна документація від А до Я - в цьому модулі Ви дізнаєтеся роль документації, види та основні реквізити документів, куди подаються, методика їх збереження на підприємстві, алгоритм відновлення загубленої документація, електронний документообіг і інші.
  • Все по ПДВ - в цій тематиці ви дізнаєтеся все про ПДВ,про податковий кредит і податкові зобов'язання, відображення на рахунках бухгалтерського обліку, правильність складання накладної та звітності на практичному зайнятті, та вивчення програм 1С : Підприємство та М.Е. Doc.
  • Все по зарплаті - в цій тематиці ви дізнаєтеся нарахування з/п, відпускні, лікарняні, податки, прийом на роботові співробітників, звітність в теорії і практичному застосуванні в програмі 1С
  • ЗЕД на підприємстві - в цій тематиці ви дізнаєтеся все про валюту (курс валюти, правила купівлі і продажу валюти, правила оформлення документів і інше).
  • Каса на підприємстві - ви зможете дізнатися все про роботу касира, як правильно прорахувати ліміт каси, правильність оформлення касових документів і інше.
  • Бухгалтерія для СПД (ФОП) - ми покажемо вам нюанси ведення бухгалтерського і податкового обліку, створення звітності і інше. З вивченням і аналізом груп єдиного податку і можливостей вибору пріоритетного варіанту для окремо взятої особи.
  • Звітність із застосуванням програми М.Е. Doc (АртЗвіт) дозволяє швидко освоїти потрібний програмний комплекс з переглядом необхідних даних для створення звітності в різні організації.
  • Бухгалтерія в програмі Excel - ознайомлення з програмою, вивчення функцій, складання таблиць.

Також Ми підбираємо потрібні модулі тільки під Ваші вимоги і тільки з окремо взятої тематики.

Якщо Вас не цікавить вивчення окремо взятих тем, Вам підійде повний курс бухгалтерського і податкового обліку з вивченням програми 1С Підприємства 7.7, 8 і без вивчення програмного комплексу (тільки теорія).

Ви отримаєте методичні рекомендації згідно з Вашою тематикою, а також навчальну версію програми для практичного зайняття.

З Вами працюватимуть досвідчені викладачі. У легкій доступній і інтенсивній формі подаватимуть матеріал.

Завдяки навчальному графіку зайняття у Вас буде можливість поєднувати відвідування курсу з роботою, навчанням (денний/вечірній час) . Ви будете вчитися індивідуально.
На період карантину всі курси навчального закладу можуть проводитися дистанційно.

По закінченню курсу Ви навчитеся вести бухгалтерію на окремо взятій ділянці.
Надаємо допомогу в працевлаштуванні, безкоштовний посткурсовий супровід .
Також по закінченню курсів видається сертифікат.

З програмою курсу можна ознайомитися на нашому сайті: garant -1c.ck.ua

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Черкассах, а также вузы в Черкассах, колледжи в Черкассах, репетиторы в Черкассах, работа в Черкассах