Курсы

Итальянский язык


  • 3800 грн  -2%

Вивчай італійську мову в Центрі ФДА!

НАШІ ВИКЛАДАЧІ сертифіковані носії мови та дипломовані українські спеціалісти. На уроці ви завжди знайдете невимушену атмосферу, найбільш мотивованих викладачів та багато італійської мови і культури. Всі викладачі-носії італійської мови в нашому Центрі мають сертифікат DITALS. Це сертифікат, котрий дає право викладати італійську мову як іноземну й видається після проходження складного іспиту за методикою викладання італійської мови іноземцям.

МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ. Наш Центр акредитований Університетом Сієни й приймає міжнародний іспит CILS. Це значить, якщо ви мрієте вступити до італійського вищого навчального закладу, ви можете отримати сертифікат на знання італійської мови у нас в Центрі, а наша програма вам у цьому допоможе.

РОЗКЛАД. Наш розклад підходить абсолютно всім! У нас є ранкові, денні, вечірні групи та групи вихідного дня. Ми займаємося 2, 3 або 5 разів на тиждень.

РІВНІ. В нашому Центрі ви знайдете групи для будь-якого рівня: від «нуля» до С2.

РОЗТАШУВАННЯ. Зручне розташування школи ми знаходимося в центрі міста, у пішому доступі до 3 станцій метро: «Золоті ворота», «Майдан Незалежності», «Університет».

МЕТОДИКА. Наш Центр розробив власну методику викладання, котра дозволяє досягнути результату в найближчі строки. Ми взяли найкраще від комунікативної та класичної методики, що дозволяє студентам вільно говорити, розуміти носіїв та уникати помилок у граматиці.

БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ. Якщо ви вже вивчали італійську мову або часто бували в Італії, в нашому Центрі ви можете пройти абсолютно безкоштовне тестування, щоби визначити ваш рівень.

БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ. Якщо ви сумніваєтесь і не хочете купувати «кота в мішку», бажаєте побачити, як працюють наші викладачі та які успіхи наших студентів, ви можете відвідати заняття в групах, які вже працюють.

ВАРТІСТЬ. Вартість наших занять є адекватною та підходить переважній більшості людей. У нас діє система знижок для особливо обдарованих студентів (до 20%), для студентів, котрі навчаються в парі, також ми постійно розігруємо подарунки та призи.

www.italianissimo.biz

www.fda-kiev.com

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве