Курсы
My English World, школа английского языка

Английский язык, подготовка к экзамену IELTS


  • 500 грн 

Викладачі школи англійської мови у Харкові My English World надають послугу з підготовки до IELTS (International English Language Testing System) - система оцінки, розроблена Кембриджським університетом разом з Британською радою та організацією IDP Australia.

Визнається в більш ніж 10 000 вищих навчальних закладів по всьому світу, а також в міжнародних організаціях і міграційних органах. Серед головних особливостей: відсутність звичної форми питання-відповідь. Комплексні завдання, які відображають здатність сприйняття мови на слух, свідомості текстів, говоріння.

Процес підготовки

Головні акценти при складанні програми, розставляються на індивідуальну специфіку кожного з іспитів. Крім цього, обов'язково враховується мета його здачі, бажаний результат і вже придбані навички, над якими необхідно працювати. Вчителі розробляють шаблони відповідей. Надають варіанти, написані на вищу оцінку.

При переході до практичної частини, обов'язково слід точно визначити рівень володіння англійською мовою на комплексному тестуванні. Для початку можете перевірити рівень граматики і лексики нашим онлайн тестами:

  1. Elementary test‌‌
  2. Pre intermediate test‌‌
  3. Intermediate test‌‌
  4. Upper intermediate test‌‌
  5. Advanced english test

Такий методичний хід допоможе з легкістю зрозуміти сильні і слабкі сторони учня. Робота над прогалинами забирає основну частину навчального процесу. Організація занять - окремий пункт, оскільки важливо занурити людини в атмосферу реального екзаменаційного часу.

Важливо розуміти, що будь-яка контрольна робота чітко обмежена часовими рамками. Тому, стратегія поведінки - один з основних аспектів. Невміння правильно розподілити хвилини, становить складності практично для кожного учасника тестування. Зупинитися на першій же купині, що викликала труднощі, втратити секунди, що не добрати необхідних балів - неприпустимий сценарій. Викладач, який вже пройшов через це випробування, зможе на власному досвіді продемонструвати раціональний розподіл цінного ресурсу.

Пропозиція школи My English World

План підготовка до міжнародних іспитів як IELTS на курсах англійської в Харкові My English World включає такі пункти:

  • Пропозиція вступного тесту, який відобразить проблеми і допоможе правильно розставити акценти в навчанні.
  • Наявність чотирьох проміжних тестів, які продемонструють рівень прогресу в залежності від пройденого етапу.
  • Фінальний, заключний тест, що проходить в умовах максимально наближених до реальних.
  • Консультація в індивідуальному порядку - завершальна стадія. Спілкування з учителем про допущені помилки, шляхи їх виправлення і про те, що робити, щоб більше такого не повторилося.

Досягнення мети можливе лише за умови відповідального і свідомого підходу до кожного завдання на шляху. Здати будь-який міжнародний іспит не складе труднощів, якщо своєчасно звернутися за допомогою і приймати її в повному обсязі.

Обсяг курсу: а скільки у вас залишилося часу до іспиту? :)
Час проведення: ранок, день, вечір.

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Харькове, а также вузы в Харькове, колледжи в Харькове, репетиторы в Харькове, тренинги в Харькове, работа в Харькове