Курсы

Волошин, компания


Категории курсов


Курсы1

  • 1050 грн 
  • Профессиональные, повышение квалификации - Экономика, бухгалтерия и учет
  • Студенты, взрослые

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Ми працювали з багатьма компанія поки не зустрілися з компанією "Волошин". Це дійсно крута і професійна команда, яка налаштована на допомогу клієнтам. Завжди професійні консультації, швидка реакція на запити, пошук рішень нестандартних проблем. Що стосується доробки програми, то вони можуть зробити однозначно все! ФГ "Еліта"

,

Ми вдячні за відгуки усім відвідувачам сайту — завдяки Вам ми будемо вдосконалюватись. Однак, якщо у вас є зауваження чи пропозиції, просимо висловлювати їх вказуючи офіційну назву юридичної особи або повне прізвище, ім'я та по батькові особи з якою ТОВ "Волошин" був укладений договір на надання послуг — тоді ми зможемо встановити реальні обставини тієї чи іншої ситуації. У цьому випадку Ольги Теплової серед наших клієнтів взагалі ніколи не було. За таких обставин, ми вимушені розцінювати дії дописувачів, які не є клієнтами нашої компанії та залишають подібні відгуки, як посягання на недоторканість ділової репутації, шляхом розповсюдження неправдивих відомостей про юридичну особу, внаслідок чого вона зазнає немайнової шкоди. Також залишаємо за собою право на захист своїх порушених прав, в судах шляхом пред'явлення до таких осіб позовів про стягнення немайнової шкоди із покладанням на них всіх витрат пов'язаних із таким розглядом. З повагою, адміністрація ТОВ "Волошин"

,

Дорого, не професійно та не якісно, ось так працює компанія «Волошин». На жаль, такий наш досвід роботи з ними. Гарно розповідають про свою роботу, проте не так гарно працюють. Складається враження, що хлопці вчаться працювати з програмним забезпеченням і беруть за це дуже хороші гроші. Що залишилось в нас після роботи з компанією: недопрацьовані проекти; програми, в яких досі працювати не можливо, через помилки в програмуванні; та величезні рахунки за допрацювання. Радимо перевіряти компанії, з якими плануєте працювати.

,

За допомогою курсів вивчив 1С! Дякую.

,

Дякую!


Оставить отзыв

Все курсы в Тернополе, а также вузы в Тернополе, колледжи в Тернополе, репетиторы в Тернополе, работа в Тернополе