Курсы

Everest, центр иностранных языков


Центр іноземних мов „EVEREST“ відносно молода, проте сучасна та амбітна компанія на українському ринку, що працює та розвивається у двох напрямках, що взаємно доповнюють один одного: переклади та курси іноземних мов.

Що стосується нашої школи, то ми навчаємо іноземним мовам всіх, незалежно від віку та здібностей! Рецепт успішного вивчення іноземних мов нашими учнями: висока мотивація, кваліфікований викладацько-методичний колектив, чітка структурованість уроків та системний підхід до викладу матеріалу, сучасне матеріально-технічне забезпечення та закоханість в мови!

Категории курсов


Курсы1

  • 147 грн 
  • Языковые - Английский язык
  • Студенты, взрослые, пенсионеры

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

РЕКОМЕНДУЮ. Моя донька з "Everest" від початку заснування школи. Щороку мене вражає ентузіазм педагогічного персоналу та різноманіття у навчальному процесі. Дуже прекрасно, що і в літню пору діти мають можливість не забути те,що вчили протягом року,адже літній табір "Вундеркінд" - дуже допомагає в цьому. Я задоволена. Якщо ваша дитина вважає,що знання мови не обовязкове,то,відвідавши "Everest" хоча б один раз,вона зацікавиться і змінить свою думку (можливо саме ці знання знадобляться їй у майбутньому). Бажаю всьому персоналу міцного здоров'я та ще багато креативних ідей. Нехай щастить! Дякуємо за вашу нелегку працю!!!

,

Хочу порекомендувати цю школу для вивчення іноземної мови всім бажаючим. Навчаюсь тут уже протягом 6 років , дуже цікаві заняття та формат вкладання уроків, викладачі доступно підготовлюють матеріал уроку та озвучують його дітям , це стимулює і допомагає нам вільно знати цю іноземну мову та підвищує рівень наших знань. Вони підготовлюють дітей до ЗНО а також до всіх вступних екзаменів по цій мові .Думаю з цим рівнем навчання кожна дитина якщо захоче зможе легко вивчити цю мову тому рекомендую всім цю школу без гнівних коментарів.

,

Рекомендую цю школу для вивчення іноземної мови всім бажаючим. Син навчався тут протягом 5 років, на уроки ходив завжди з великим бажанням і зацікавленістю. Під час карантину школа зменшила платню за он-лайн навчання на 50%, що було приємним сюрпризом в цей нелегкий для бізнесу час. Викладачі викладають матеріал доступно, зрозуміло і цікаво, формат навчання не втомлює, а стимулює до підвищення мовного рівня. Це реально європейський рівень надання мовних послуг, тому тільки позитивні відгуки.


Оставить отзыв

Все курсы в Дрогобыче, а также вузы в Дрогобыче, колледжи в Дрогобыче, работа в Дрогобыче