Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Курсы

Синяя птица, театральная студия


  • Киев · просп. Гагарина, 15
  • syniyptah.com.ua
  • Дарья Олеговна
  • (066) 734-82-34
  • komnata1313@gmail.com

Театральна студія «СИНІЙ ПТАХ» Створена у 2018 році в м. Києві. За три роки Птах об’єднав під своім крилом активну і талановиту молодь, яка закохана у театр, як і їхні викладачі.На наших заняттях ми розкриваємо творчій потенціал кожної дитини, допомагаємо юним і дорослим студентам позбавитись від психофізичних затисків і комплексів, працюємо над страхами публічного виступу, розвиваємо комунікативні навички, розвиваємо мовлення, працюємо над дикцєю і вимовою, даємо волю творчій фантазії, розвиваємо пам’ять за допомогою новітніх унікальних технік і просто круто і весело проводимо час!

Заняття з акторскьої майстерносі підходять абсолютно всім: сором’язливим, веселим, активним, мрійливим, дорослим і маленьким!За час існування студія випустила близько 30 вистав, взяла участь у декількох фестивалях і завоювала призові місця, і не припиняла своєї роботи під час жодного з карантинів.Адже наша команда дуже серйозно готується до онлайн навчання і заняття виходять не менш цікаві і корисні.

Запрошуємо приєднатись до нашої театрально сім’ї усіх бажаючих від 5 до 100 років у м. Києві і м. Бровари.В програмі занять: акторська мастерність, сценічна мова, ораторське мистецтво і риторика сценічний рух, пластика і хореографія, театральні ігри, імпровізація, ейдетика, виступи і фестивалі, кастинги і зйомки.

Категории курсов


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить

Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.


Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве