Курсы

Восточные искусства, художественная школа


 • Киев · ул. Вячеслава Липинского, 13
 • www.facebook.com/EasternArtsSchool
 • Джон
 • (063) 587-53-99

Мистецька школа «Східні мистецтва»

Про нас

Мистецька школа «Східні мистецтва» це професійний навчальний заклад китайської мови в Києві. У нас першокласна команда викладачів, довершена система навчальних програм та численні практичні платформи для учнів. Якщо ви цікавитеся китайською мовою або культурою, запрошуємо на навчання в «Східні мистецтва»!

 • Ми пропонуємо курси китайської мови для Вашої дитини. Завдяки використанню фахових навчальних матеріалів та евристичній ігровій формі занять, у дітей комплексно покращуються навички навчання та рівень китайської мови.
 • Ми пропонуємо різноманітні курси китайської мови для дорослих. Ви вивчатимете китайську разом із викладачами-носіями мови, маючи змогу обрати групові або індивідуальні заняття.
 • Ми пропонуємо курси ділової китайської мови для бізнесменів. Після завершення курсу Ви зможете вести звичайне ділове спілкування з китайськими компаніями.
 • Ми пропонуємо групові курси китайської мови для компаній. Пройшовши цей курс, співробітники Вашої компанії стануть більш конкурентоспроможними.

Усі вищезазначені курси можна вивчати онлайн

Наші переваги

 1. Усі наші викладачі є носіями китайської мови, які вільно володіють російською або англійською та можуть зрозуміло пояснити найменші нюанси китайської.
 2. Наші викладачі мають багатий педагогічний стаж (деякі з них понад 20 років). Вони забезпечують кращі методи навчання та досягають ефективніших результатів для студентів із різним рівнем володіння китайською.
 3. Наша школа пропонує не тільки курси китайської мови, а й безкоштовні курси каліграфії, розмовної практики, гри на китайських народних музичних інструментах та ознайомчі курси китайської культури.

Мистецька школа «Східні мистецтва» дозволяє Вам повністю зануритися в китайську культуру. Тут можна не тільки вивчити справжню китайську, але й отримати кращу допомогу та послуги для Вашого навчання та роботи в Китаї.

Наша мета: швидше почати розуміти китайську на слух, говорити, читати та писати китайською, краще познайомитися з Китаєм та зрозуміти його культуру.

Наші курси

 1. Загальний курс китайської мови
 2. Розмовна китайська
 3. Підготовка до HSK
 4. Ділова китайська
 5. Корпоративний груповий курс китайської
 6. Китайська для дітей

1. Загальний курс китайської мови:

Цей курс забезпечує повне викладання мови для учнів із різним рівнем володіння китайською. Після закінчення цього курсу Ви зможете вільно спілкуватися з китайцями, читати китайські книги, газети та інші матеріали. Курс включає аудіювання, говоріння, читання та письмо. Носії китайської мови викладають за методикою занурення в іноземну мову, а численні аудіювальні та розмовні вправи забезпечать Вам швидке розуміння китайської.

2. Розмовна китайська:

Якщо Ви хочете швидко досягти нормального спілкування з китайцями, ми рекомендуємо пройти наш розмовний курс. Викладають курс носії китайської мови, які моделюють на заняттях ситуації з повсякденного життя в Китаї та готують багато ситуативних діалогових вправ, щоб допомогти учням швидко оволодіти розмовою китайською.

3. Підготовка до тестів HSK:

Якщо Ви готуєтеся складати тест HSK, цей курс — для Вас. Наші курси розраховані на всі рівні: від HSK 1 до HSK 6. Наші викладачі мають багаторічний досвід підготовки до HSK і можуть допомогти вам швидко опанувати основні вимоги HSK та успішно скласти тест. Учні, які отримають найкращі результати, мають можливість навчатися в Китаї через партнерів школи «Східні мистецтва».

4. Ділова китайська:

Якщо Ваша компанія має бізнесові відносини з Китаєм і Вам часто доводиться спілкуватися та вести переговори з китайцями, пройдіть наш курс ділової китайської мови.

Курс допоможе дізнатися все про ведення бізнесу з китайськими колегами: опис продукції, ділові переговори, контракти, доставка, способи оплати тощо.

5. Корпоративний курс китайської:

Корпоративний навчальний курс допоможе працівникам компанії покращити навички спілкування китайською мовою та підвищити конкурентоспроможність бізнесу.

Мистецька школа «Східні мистецтва» сформує план навчання згідно з потребами компанії, а викладання проходитиме в групах відповідно до рівня володіння китайською мовою співробітників. Підготовку проводять кваліфіковані викладачі-носії мови.

6. Китайська для дітей та підлітків:

Ми пропонуємо уроки китайської мови для дітей 5-7 років і підлітків 8-12 та 13-16 років. Наші підручники ретельно відібрані командою експертів і відповідають особливостям оволодіння іноземними мовами у дітей. Викладачі-носії мови допоможуть Вашим дітям швидко навчитися розуміти усну й письмову китайську мову та заговорити стандартною китайською.

Контактна інформація:

Телефон:

Адреса:

1. Центр

 • Вул. В'ячеслава Липинського, 13

2. Оболонь

 • Вул. Маршала Тимошенка 29Б

Веб-сайт:

 • https://www.easternarts.net

Facebook:

 • https://www.facebook.com/EasternArtsSchool

Категории курсов


Курсы1

 • 350 грн -80%
 • Языковые - Китайский язык
 • Студенты, взрослые, пенсионеры

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить

Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.


Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве