Детские сады
Детский сад «Indigo Kids»

Детский сад «Indigo Kids»Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

В садочку ІндігоКідс відчувається атмосфера затишку та дружелюбності, щойно переступиш поріг садочка. Всі умови створені з урахуванням безпеки та комфорту малюків та спокою батьків. Навчання проводиться в ігровій формі настільки не нав’язливо, що діти й самі не помічають, як вчаться чогось нового.

,

В садочок ходимо вже рік. Прийшли в серпні. Думали, що це тимчасово, але залишились надовго.) Дитина щаслива! Дружить із всіма дітьми. В садочку казковий ремонт, чистота і завжди святково. Ми дуже задоволені і залишимось аж до школи. )

,

Дуже хороший садочок, прекрасне середовище, харчування на високому рівні, дитина з задоволенням відвідує садочок

,

Очень достойный выбор из всех детских учреждений в таком престижном районе. Рекомендую)

,

Садочком ми дуже задоволені. Вихователі і спеціалісти справжні професіонали і знавці своєї справи, а також прекрасні люди. Багато занять для всебічного розвитку дитини, п'ятиразове харчування і щоразу щось цікавеньке. Моя донечка відчуває себе, як вдома) з великим задоволенням іде в садок, а для мене, як для мами - це головне!

,

У садочку працює дружній, чуйний, злагоджений колектив. Всі педагоги креативні та досвідчені. Нові, сучасні меблі дають змогу дітям відчувати себе комфортно.Розвиваючі іграшки створюють умови для якісних занять з дітьми.Дитина біжить у садок з задаволенням, і це - найважливіше.

,

Садочок-мрія!!! Син щасливий відвідувати цей чудовий заклад. Закрита територія в чистому районі Києва. Збалансоване ,смачне, 5-ти разове харчування, що готується на власній кухні! Гарна програма розвитку дитини. В приміщені завжди тепло та чисто. Дякуємо за чудовий дошкільний заклад!

,

Дуже задоволені садочком! Рекомендую!

,

У садочку родинна обстановка, індивідуальний підхід до кожної дитини. Приємно бачити, коли сама дитина біжить щаслива на зустріч до своєї виховательки.

,

Садочок мрії ! У IndigoKids досвідчені вихователі, чудові нянечки ,які для мого синочка стали друзями та справжньою підтримкою у розвитку . Дуже правильний психологічний підхід до дитини для вирішення будь як нюансів щодо розвитку та виховання .Дитину не " ломають" , а розвивають,підтримують та поважають саме ті здібности до яких дитинка схильна .Синок кожен ранок із великим задоволенням прокидається до садочку. Ну і звісно корисне та різноманітне меню ! Для батьків це щастя довіряти свою дитину IndigoKids!

,

Дуже задоволена садочком Indigo Kids ! Прекрасні умови відвідування, досвідчений персонал, своя кухня ( 5-ти разове харчування), своя закрита територія, не великі групи дітей , спілкування англійською та українською мовами впродовж всього дня , безліч додаткових майстер класів від іменитих тренерів та вчителів. Унікальна можливість для вихованців садочку відвідувати міжнародний спортивно - творчий центр Indigo Education за спеціальною ціною. Дуже рекомендую!

,

Настоящая сказка !!!


Оставить отзыв

Все детские сады в Киеве, а также школы в Киеве, работа в Киеве