Детские сады

Детский сад №1Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Моя дитина ходить уже другий рік в садочок N1 група "Вулик". Надзвичайно приємно напевно кожній мамі, коли відчуваєш, що дитина залишається "в добрих руках" та в безпеці, адже саме добрі руки вихователів захищають наших дітей. Моїй дитині подобаються багато вихователів (вона у мене комунікабельна (*), насправді в садочку більшість вихователів відповідальні та досвічені; найбільше нам подобається Галина Іванівна та Оксана Богданівна. Перш за все це Люди (так-так з великої літери), які "не шкодують дітям віддати частинку себе", за це їм ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!

,

Дуже подобається група " Вулик", дякуємо Галині Іванівні та Оксані Богданівні , що за такий короткий термін наші дітки стали більш самостійними, багато чого навчилися. Дякуємо.

,

Садок відвідуємо з вересня 2017 року. Спочатку були і сльози, і крики. Дитина відмовлялася йти в садок. Мені було болісно дивитися коли дитина просила його не залишати . Але я прислухалася до поради вихователя як себе поводити в такій ситуації і вже за два місяці дитина почала вставати раніше за мене тому, що хотів йти до дітей і до вихователів. Дитина стала набагато самостійною. Сам одягається, роздягається, їсть. Завжди йде додому з гарним настроєм. Цим я завдячую Галині Іванівні і няні Оксані Богданівні. Дякую вам за вашу працю!

,

Садок не поганий. Завідуюча і справді дуже хороша людина .Вихователі, ті що молоді-активні, вміють і зацікавлюють дітей. А "пенсіонери" сядуть в групі на кріселко і гавкають до тих бідних діток, "туди не йди", "там не сідай". Моя мала ще в яслях. Дякую Христині Богданівні, вона дуже хороший вихователь. А є в нас ще одна вихователька- ну це жах. Діти іі не сприймають. Є ще няня. Ну, це взагалі особа особлива, до діток часто кричить. Коли дитина проситься пісяти, то вона дуже голосно "пояснює" дитині де туалет, і відправляє туди. А дітки в ясельках малесенькі !!! Вони ж не винні, що няні лінь підняти свою ж..у і піти з дитиною в туалет. Коли в діток був період адаптаціі, то вони бідні плакали за мамою і до них ніхто навіть не підходив. Єдина Христина Богданівна старалася дітей забавити, і все... Побори є, але допустимі. Багато і часто не збирають. А так, загалом, все в межах норми. Якби не моя зайнятість, то я б нізащо не давала дитину в садок, Але це тільки моя думка...Хай щастить!

,

Садочок, непоганий, мабуть як усі традиційні державні садки! Завідувачка - дуже добра, розуміюча і справедлива людина - це факт. Але головне це вихователі, в нас попала просто неврівноважена холеричка - Галина Іванівна. Постійно корче в себе освічену еліту, а сама до дітей кричить не прийнятно виражається. Береться постійно батьків виховувати. Одним словом - жах...Нам з вихователем не пощастило, відповідно і дитина ходити не хоче,зацікавленості нуль. Діти бувало плачуть за мамою, а до них навіть ніхто не підійде заспокоїти. Савдепія!!!

,

У садочок ходило двоє дітей. Причому старшого взяли просто "з вулиці". Бо ми серед року переїхали з іншого міста. І серед 5 садочків, в які ми звертались, лише тут нас приняли без проблем і поборів. З молодшою потрапили через електронну чергу. Діти ходили в " Джерельце" і "Казку". Вихователі і няні чудові.а завідуюча Оксана Андріївна взагалі чудова людина. Дякую))

,

Погоджуюсь на рахунок завідуючої- відкрита,пряма і справедлива. Але з вихователями є проблема. Невперше бачу,як вихователі старшого віку жінки поводять себе із дітками- це якась армійська муштра, рядянська система в жахливому вигляді.

,

Моя донечка ходить у цей садочок, зараз у групі "Джерельце" я дуже вдячна Ганні Іванівній, Галині Петрівній, Наталі Євгенівній, ви дуже хороші, дякую вам за те, що моя донечка ходить у садочок з радістю, мені також подобається що у садочку стільки гуртків, багато іграшок.... Дуже задоволена садком.

,

Садок жахливий:ми платимо багато,аби наші діти були там 12 годин,а замість того,в 1 годині мене викликають її забрати.Я не згідна з обслуговуванням персоналу!

,

Ми ходимо вже другий рік у садочок, спершу у яслі, тепер у молодшу групу. Нам дуже подобалася вихователька у яслях Христина Богданівна:). А тепер малий із задоволенням ходить у молодшу групу до Тетяни В"ячеславівни. Неприємним моментом було те, що з 1 липня і по 16 вересня садочок не працював повноцінно(з 9 до 12 год.), це відповідно 2,5 місяці і, на жаль, якщо немає бабусі, яка зможе посидіти з дитиною, то щоб ходити на роботу потрібно було наймати няню. Сподіваюсь, що у наступному році ситуація не повториться і літом можна буде так само віддавати діток на цілий день. Порівняно з Арнікою здирництва у садочку немає.

,

садочок вже закритий другий місяць,і в вересні його відкривати не планують, що робити не знаю. Ходять чутки що комусь просто сподобалось приміщення і садок взагалі не відкриють,але гроші на ремонт всеодно здерли......

,

У садочку цікава ситуація : немає гарячої води, через що кухня не працює і діти голодні ходять лише дообіду.Потім батьки їх забирають і ведуть додому обідати і спати... Батьки пробували щось зясувати...Міська Рада, Теплоенерго ... Нічого. Складається враження, що завідуюча відключила гарячу воду, щоб зробити вимушені канікули.Але чому не сказати батькам : Шановні, липень-канікули...

,

Дуже заддоволена садочком,зокрема групою Джерельце!Велика подяка вихователям і няні!

,

Лейла, я шокована вашим коментарем! Якщо вашу дитину б"ють про це мовчати не можна!!! Гірше буде , якщо це так і залишити. Йдіть до завідуючої нехай розруллює ситуацію. Не замовчуйте цього, йде мова про вашу дитину ( і не тільки). Поговоріть з іншими батьками з групи, можливо це не по одиничний випадок і НЕ МОВЧІТЬ!!! П.С. ми ще в садочок не ходимо, але обрали цей на майбутнє. Які б умови не були такої ситуації не допущу!!!

,

я не задоволена ! завідуюча дійсно класна а от виховатилі ...............моя дитина ходить пів року постійно плаче! каже що її бє тьотя! не знаю що робити !умовами та всім задоволені але відношенням до моєї дитини ні ! боюсь щось говорити бо ще гірше буде не знаю що робити !

,

Скільки там іграшок !!! - сам би бавився. А зава їх постійно бігає по групах, знає кожну дитину, Так що і від неї багато залежить, особливо пильнує новеньких, щоб добре звикали

,

За останн 2-3 роки в садочку відбулись зміни, там покращено умови перебування дітей, зроблено ремонти коридорів, замінені вікна, на вулиці для діток збудований павільйон. Не погоджуюсь з дописувачкою яка написала про дири і собаки на території садочку, дитина відвідувала цей садік три роки і жодного разу не було нічого подібного, тому бажаю, щоб ісі бажаючі потрапили у садосок № 1. ДЖЕРЕЛЬЦЕ - найкраща група. Чудовий колетив !

,

Дуже хороший садочок ! Моя донечка цього року випускниця, і дуже не хоче розлучатися з нашим садочком. Дуже хороший колектив! Бажаю здоров'я Наталі Євгенівні, Анні Іванівній, та Галині Петрівній. Ви найкращі !

,

Не дивуюся, що всі коментарі позитивні, навіть не очікували, що дитині буде настільки комфортно в садочку , Велике дякую Галині Петрівні, Ганні Іванівні, Наталі Євгенівні за професіоналізм та хороше відношення до дітей, дитина іде у садок з радістю, а це - головний показник роботи. Особлива подяка директору за хорошу організацію роботи садочка у нашіх умовах.

,

фу-фу-фу садок

,

я працювала у цьому садочку,дуже багато неблагополучних сімей,тому робота вихователя з батьками дуже-дуже-дуже-дуже важка. А діти суперові,часто згадую про діточок яких виховувала,скучаю,бажаю усього найкращого.

,

Не треба судити людей по усмішці)), а по їхній роботі! В чиїй компетенції огорожа садочку і благоустрій території , якщо не латані дири в сітці металевій, де перелазять собаки і кидаються на дітей? Для діток є тільки пісочниця і закопані пару коліс резинових. Завідувач Вас тільки записує, а далі ви працюєте з вихователями. І надалі дУже багато чого залежить від них. Не завідувач буде вчити вашу дитину! Та якщо про завідувачку, то вона справедлива)) - ніякі домовляння в неї не проходять)), вся розмова при відкритих дверях. І "добровільні" внески порівняно з сусідньою арнікою маленькі))) в 3 рази менші.

,

Справді хороша, приємна завідуюча. Не знаю, який був 4 роки набір дітей, але зараз в неї список переповнений...Нас не беруть, хоча ми живем на цій вулиці, що садок...і записались вже рік тому...

,

Справді хороший садочок. Малий із задоволенням ходить вже 4 рік. Жодних проблем з оформленням не було. Хороша завідуюча.

,

Все правильно написано. Дуже ввічлива і позитивна завідуюча, завжди можна з нею поспілкуватись чи порадитись. Оформили дочку без претензій і здирства ! Для нас це було як свято.

,

Підтримую попередню оцінку. Завідуюча - Людина з Великої літери, дуже вихована і порядна. Для нас була приємна несподіванка коли ми змогли оформити сюди дочку без зайвого клопоту і тяганини.

,

Я задоволена садочком на вул. О. Степанівни. Вихователі і няні дуже стримано поводять себе з дітьми, вміють пояснити. Моя дитина з задоволенням ходить в цей садок. Я напишу одне - все залежить в садочку від завідуючої - дуже хороша і приємна людина, яка завжди вислухає і порадить. Тому колектив в садочку приємний і завжди усміхнений. Спочатку я хотіла влаштувати дитину в садочок по вул. Комарова "Арніка" там жах завідуюча навіть не пустила на поріг. З питаннями що ви тут хочете? Яку дитину влаштувати? До дітей використовують нецензурні слова?


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове