Детские сады

Детский сад для детей с тяжелыми нарушениями речи, №38Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Один з кращих садочків не тільки Львова,але і України. Просто прекрасний колектив,досвідчені, відповідальні педагоги - професіонали, допоміжний персонал теж, А Ірина Олегівна душа колективу і просто супер менеджер.за весь час не побачила недоліків в цьому садочку. Дитина жодного разу не плакала ідучи в садочок, харчування супер, виховання на найвищому рівні. Дякую всьому колективу, але найбільше хочу подякувати Любі Михайлівні і Соломії Степанівні ( за безмежну любов до найменших).

,

Найкращій садочок, найкращі спогади в дитини. Ірина Олегівна, яка перетворила садок в один з найкращіх закладів для дошкільнят у Львові. Дитина з теплом згадує садочок, коли ми проїзджаємо поруч. І безмежна вдячність тьоті Жені(нянічка), яка любить діток, як своїх.

,

Прекрасний садок. Доброзичливі вихователі, гарне харчування, зелена , доглянута територія і майданчик, автономне опалення, нові меблі, гарне ставлення і це тілька мала частка переваг цього садочка. Діти там доглянуті та в безпеці. Ходили в садок цей 3 роки. Велике дякую Ірині Олегівні за все, що вона зробила для садочка і діток. Дитина з великою радістю до сих пір згадує садок. А особливий привіт тьоті Жені( так малий називав нянічку старшої групи). Садок прекрасний у всіх відношеннях!

,

Надзвичайно гарний садок! Кращий, ніж навіть приватні, за які платили великі гроші! Завідуюча садочком - фанатично віддана своїй справі! Садок для неї - все життя, і це дуже відчутно! Велика подяка всьому колективу, який має вкрай важку та відповідальну роботу! Р.С. А на рахунок "хабарів" і щомісяного внеску 180 грн- це в голові не вміщається, як комусь повертається язик таке говорити!! Ви за манікюр платите більше! Ваша дитина в найкращих умовах з чудовим доглядом, що взагалі не оціниш грошима! Цілий колектив віддає свій час, сили, працю! І дуже надіюсь, що вани не читали того, що дехто тут написав...

,

Як вам не соромно говорити про якісь хабарі.?Так, ми також здавали гроші на ремонт роздягалки в молодшій групі. Роздягалку відремонтували. нові шафки зробили. Це ж для наших дітей! В наш час 150грн. ? Це що гроші? А садку допомога. Ви ж бачите, шановні батьки. Весь час щось оновлюється. Наша родина готова і надалі допомагати садочку. Дякую завідувачці і колективу!!!

,

Гарний і приємний колектив,чудовий садок у всіх розуміннях(а мені є з чим порівняти).

,

Повністю погоджуюсь з попереднім відгуком. Незважаючи на те, що садочок спеціалізований, завідуюча набирає не тих дітей, які дійсно потребують спеціалізованоі допомоги, а тих, чиі батьки мають величезну суму для вступу. В групах має бути не більше 15 дітей, а насправді набирають набагато більше. Відповідно уваги належноі дітям не приділяється. Вихователі до кінця дня не досиджують. Вже з 4 години групи об'єднують і залишається один вихователь на 2-3 групи. А про постійне збирання грошей я вже мовчу. Щомісяця по 150 грн.на садочок + 30 грн. на групу, незалежно ходить дитина чи ні. Крім того, постійно збирають на різні потреби додаткові кошти, при тому що побутову хімію щороку купують батьки, причому списки величезні і невиправдані. На канцтовари також здаються гроші, як і на ремонти і озеленення. А на що йдуть щомісячні 180 грн. - невідомо. Вихователів в кожній групі міняють, що негативно впливає на дітей, які щороку мають привикати і адаптовуватись до інших педагогів. Дуже розчарована.

,

Групи малі, дітей дуже багато. Завідувач просто знахабніла, щомісяця потрібно здавати на садочок по 150 гривень незалежно від того чи ти ходиш туди чи ні. Крім того вихователі збирають і собі щомісяця по 30 гривень на потреби групи.

,

Садок прекрасний у всіх відношеннях! Починаючи з території і закінчуючи харчуванням! Працюють справжні фахівці своєї справи. Завідувач - приємна молода людина. Побільше б таких!!!

,

З першого погляду садок хороший, гарний. Але кількість дітей далеко перейшла встановлений рубіж, він спеціалізований, а більшість дітей абсолютно здорові. В спальнях дітей забагато, ні дихнути, ні пройти. На таку кількість дітей мало туалетів. Завідуюча вже знахабніла, з хабарями на вступ, і постійні скидування на щось в примусово-добровільній формі. Добре подумайте, перш ніж віддати свою дитину. Вихователі такі як всюди, є хороші та й далекі від педагогічного виховання.

,

Дуже , дуже задоволені садочком!! Дитина кожен ранок йде у садочок з задоволенням!!А це таке щастя для мами. Це найкращий садочок у Львові. Поміняли 2 садочки, поки не попали у 38-й садок!! Дякую вихователям за Ваше щире відношення!! Харчування дуже добре, навіть не чікали!! Дитина нарешті навчилася їсти вилкою))))

,

Задоволені садочком на всі 100%.

,

Садок непоганий, чисто, охайно, затишно, хороше харчування. Вихователи компетентні, дитина з задоволення йде у садок. Але постійне здавання на щось грошей вже зайшло в систематичне обдирання.

,

Дуже задоволена садочком. Дитина йде з задоволенням. Гарні, чуйні вихователі. Маємо з чим порівняти, тому цей садок найкращий.

,

цей садок навіює мені дитинство, тому садок мені і так буде подобатись все життя! :)

,

Мені 11, теперішньої завідувачки не знаю, проте я досі згадую садок приємними спогадами!!! Вихователі дійсно чудові, виховання теж. Я не хотіла йти додому, і до теперішнього часу хочу туди повернутися!!! Дякую!

,

Садком дуже задоволена! Дійсно як другий дім, колектив професійний і просто хороші люди. Провчилися там з молодшої групи і до випуску, знаю практично всіх і все, і не маю на що нарікати. З дітьми займаються, піклуються, всюди чисто і акуратно, діти доглянуті. Територію також по-маленьку облаштовують, автономне опалення, діти ніколи не мерзнуть. Годують смачно, бо коли не смачно, мій син би не їв, а в садку не мала з тим проблем. На рахунок керівництва, то і Ірина Олегівна теперішня завідуюча і Марія Григорівна - колишня, обидві чудові керівники і просто приємні люди.

,

Садочок неймовірно прекрасний!!! Там затишно, гарно, насправді наче другий дім. Завідуюча - приємна молода жіночка, дбайливі вихователі, хороші логопеди, няні піклуються про дітей. Діти там доглянуті та в безпеці. З вашим вибором навіть не вагайтеся.

,

Садочок просто чудесний.Завідуюча прекрасна,колектив дійсно хороший.ДЯКУЮ!

,

Завідуча хабарі дуже любить. А ті виховатилі дійсно. Моя донька постійно хникала і з ранку не хтіла в садочок йти. Ще в них літом і зимою канікули. Дитина не любить компоти і молоко. Так плакала що хтіла пити, а їй навідь водички не дали. Жахливий не садочок.

,

Садок і справді класний! Моїй дитині подобається, не хоче йти додому. Дякую вихователям - добрі, хороші люди. Завідувачка людяна, не хапуга! Старається для садка.

,

Прекрасна , добра , молода завідувачка! Дбає про садок. За два роки його просто не впізнати! Колектив чудовий, професіонали своєї справи. Дякуємо!

,

Чудесний садок! Зараз мені шістнадцять років і я завжди згадую той прекрасний час, який я провела там. Всім рекомендую віддати свою дитину саме туди :)

,

супер

,

Навчання та виховання у садочку на високому рівні.

,

прекрасний садок у всіх відношеннях

,

це дуже гарний садок


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове