Детские сады

Детский сад №44Отзывы142

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Б'ють дітей,а коли вони жаліються то залякують так,що дитина боїться взагалі щось розповідати про садочок.

,

Ужас, ніколи не давайде дітей в цей садок, дуже погано, прививають дітям постійне відчуття вини, залякують на релігійному рівні. Дуже погано, дітей залякують, гуляють в будьяку погоду бо так прописано.. не прислухаються до дітей, радянський режим

,

Напишу + і - садочку на мою думку: + хороше харчування, дитина завжди каже що борщик, салат, котлета ... була смачна і просить таке як в садку ( це показник) + християнський нахел, дітки моляться зранку в обід, дитина знає молитви + вихователі , нам в усіх групах усі вихователі попадалися дуже хороші + територія, є дерева, зелень, павільйони від дощу, іграшки + гуляють завжди , незалежно від погоди) - дивні правила - коли ми добровільно хочемо шось купити для групи для діток, треба радитися з адміністрацією - не вводять нові правила, нові ігри , немає сучасних методик виховання )

,

Була на святі у внучки.Хочу написати своє розчарування і невдоволення. Діти в темному коридорі прочекали 20 хв. - запізнювалася сама завідуюча.Те що батьки відпросились з роботи і теж витратили ще плюс 20 хв бо теж чекали коли ж та завідуюча прийде на свято.Такої неповаги до діток і батьків ще не бачила(мої двоє дітей теж ходили в садочки).Питання: для кого це свято? Для тих дітей, яких батьки зранку розбудили щоб встигнути вчасно і які вже змучились в коридорі чекати чи для тої завідуючої?За той час наслухалась за ту завідуючу типу що це нормально що вона запізнюється а якщо звернути увагу їй то будуть винесені догани вихователям.І тому при повазі і шкодуючи вихователів - всі змовчали коли явилась персона, без якої свято в садочку не починається.

,

Керівнк, який ( на привеликий жаль )прикриває свої діїхристиянством. Тримає своїх підлеглих в стаху! Виживає з роботи хороших спеціалістів!!! Не компетентна особа. Керівник не має себе так поводити. Все що люди пишуть це правда,не відводьте туди дітей!!!!

,

Про цей садочок можна сказати :"Не все то золото, що блистить"

,

Є тут хороші моменти - одна з двох вихователів на групу дійсно хороша, спокійна, добра до дітей, а друга - навпаки, кричить і не займається дітьми.... І так вже другий рік! Як умисно підбирають! То спокійний лише тоді коли зміна "доброї" виховательки...

,

Все дуже гарно. Видно, що колектив старається. Але не подобається мені зовнішній вигляд деяких вихователів. Християнській садочок , а носити такі короткі визиваючі спідниці при дітях не годиться. Це все таки не дискотека, дуже б хотілося щоб завідуюча звернула на це увагу. А все решта є дуже добре.

,

"Слава Ісусу Христу" тільки на вході та від виховательок, а далі все гнило. Зроблені хороші ремонти і з вигляду садок гарний, АЛЕ: тільки через деякий час син розказав як йому його "ангельська" вихователька наказувала йти мити горшок в молодшу групу за те що він бігає. (Не можу сказати за всіх вихователів). Завідуюча - повний не адекват. Розводняк з електронною реєстрацією в якій тільки завідуюча садіку може порішати за "подяку" і то носом крутить. З ситуцією з позичанням грошей медсетрою теж попав на 1000 грн. Дитячі свята не для батьків а для дирекції садіку. Перевели дитину в інший садок.

,

Дуже нагла,неадекватна,прикра керівничка,прикриває свої дії християнством,тримає своїх підлеглих в стаху! Не компетентна особа яка вважає що її думка сама правильна,а інших людей з ствердженями не існує..... Керівник не має себе так поводити. Все що люди пишуть це правда,не відводьте туди дітей!!!!

,

Більш наглої, лицимірної людини,як завідуюча,ще небачила.Коли людини починає день з молитви,повина мати елементарну повагу до людей. Мала нагоду почути як вона ображає працівників садочку, нахабно ставиться до батьків.

,

Дуже не привітна завідуюча до людей відноситься зверхньо,таке враження,що до неї додому прийшов,а не в державну установу,а от щодо того, що в цей садочок без грошей не попадеш це 100% і суми не малі.Люди не мовчіть ,бо так не має бути!!!!!

,

Вітаю всіх, хто цікавиться даним садочком! те що пишуть про щомісячні побори - брехня і абсурд.Бо цього немає. Нормальна людина, тим паче мама, ніколи не напише, що її дитині не подобається той світ казки, в якому вона опиняєшся зайшовши в садочок, в коридор, в зал фізкультури, гімнастики, групи. Це чисота, порядок, дисципліна, жорсткий контроль і т.ін. А наймовірні свята, які проводяться - це фантастика, це гордість за діток, неймовірні материнські почуття до сліз. І нормальна мама розуміє, що на свято необхідні костюми дитячі, гарні кульки, квіти, які тобі дарує дитина в День Матері, солодощі, якими ми вітаємо своїх діток. А держава Вам на це кошти не виділяє, а виділяє кошти лише на хлорку. Ви згідні, щоб прибирили в кімнаті, де дітки, хлоркою, чи може краще купити за кілька гривень з кожного якісні миючі засоби, салфетки, щоб дитина вчилась ними користуватись.... Писати можна багато, треба тим жити, аналізувати і робити правильні висновки.... Т

,

Шановні друзі!Я безмежно тішуся, що моя дитина попала у цей садок (зараз у групі Мальви).Вихователі, психолог, керівництво-чудові людини і справжні професіонали! Не правда, що там процвітає хабарництво! Якщо і є певні внески,то це на побутову хімію (щоб дітки були у чистоті), або на ті речі, які, безумовно, потрібні для ефективного фізичного, морального, духовного та естетичного розвитку моєї дитини (і які, жодним чином не забезпечує держава)!Коли ж кошти здаються гуртом,то вони абсолютно не є великими.Батьки самі вирішують скільки і на що здавати (особлива подяка членам батьківських комітетів) і самі розпоряджаються зібраними коштами.Щодо няні: дітки повинні виховуватися в соціумі, щоб звикати до колективу та набувати фізичний імунітет серед інших діток. Крім того, ті заняття,які передбачені у садку програмою, збалансоване та перевірене харчування-не замінить навіть найкраща няня,а англійську чи танці також(при бажанні)у цьому садку пропонують. Дякуємо всім працівникам ДНЗ44!

,

завідувачка моій знайомій цього року заспівала 5000гр за дитину і то з реестраціею. Дурні люди котрі зареестровані і йдуть домовлятись.

,

Мені дуже дивно читати схвальні відгуки про цей садок і тим більше про керівництво. Це справді зразок садочка де процвітає корупція побори та самоуправство. Ви одразу зрозумієте це, зайшовши в середину, чого тільки вартий коридор, який веде до кабінету завідувача: наліплені колони та арки з позолотою, явно витвір хворої уяви та бажання показати який це гарний садок. Всі ремонти та покращення садочка здійснюються за рахунок батьків в примусовому порядку, вихователі змушені збирати гроші на дитячі свята і обов*язково вітати керівника п.світлану грошима. В іншому випадку будуть "в немилості" окрім того існують також щомісячні батьківські внески, частина яких також йде завідуючій в кишеню . Дуже хочеться щоб правоохоронні органи нарешті звернули увагу на цей садок. А хвалебні відгуки явно замовленні або ж написані самою завідуючою.

,

Мій син в цьому садочку навчається другий рік. І я щиро вдячна завідуючій, вихователям і іншим працівникам цього закладу за все, що вони роблять для діток. Тут моя дитина стала самостійною, навчилась самостійно їсти, вдягатись, спілкуватись з іншими дітками. В садочку чисто, доглянуто, постійно щось оновлюється, дітки привчені до молитви і віри в Бога. Щоранку дитина з задоволенням біжить в садочок, а на вихідних сумує за ним. І це говорить про багато. Дитячі свята, які готують вихователі з дітками, просто неймовірні!!!Я цей садочок рекомендую всім!!!!!!!

,

можете когось обісрати а на себе в дзеркало не пробували подивитись!!!??? одним батькам все добре і вони не проти допомогти садочку щоб у ньому було тепло і затишно їхнім дітям а інші вдавляться за 50 гривень на свято своїй дитині!!!чи ви думаєте що держава фінансує???не смішіть мене якби не батьки ,,,,,,,

,

Я дуже рада що попала у цей садочок!!!! Попала завдяки електронній реєстрації. Персонал тут прекрасний і чудовий і я дуже вдячна що такі люди будуть допомагати виховувати мою дитину!!!!!

,

У нас в групв дуже тепло!!!! Ви ліпше попрацюйте над своєю дитиною а нелийте бруд на всіх підряд. Це зробити саме легше. Неподобається садочок переведіть у ліпший садочок на Сихові їх дуже багато!!!!

,

Всім доброго вечора! хотіла висказати своє невдоволення цим садіком! в першу чергу хочу розказати про славнозвісну аферистку медсестру, яка, як мені відомо, починаючи з січня, понапозичала в батьків кругленькі суми грошей і ще по сьогоднішній день нікому не віддала. Мене дивує, як така людина ще досі працює між дітьми, тим більше, що про це все знає вище керівництво і ніяк на це не реагує. По друге, в групі дуууже холодно. Я дитину одягаю в маєчку, гольф і в"язану кофточку. Частенько дітки під час сну пісяються:(( Коли вихователям кажеш, що, можливо, додати якусь тепленьку ковдрочку, то вони відповідають: "Поставте одноразову пеленку!" По третє, неодноразово мінялися вихователі. Тільки дитина звикне до однієї, як на заміну приходить інша( Частенько вихователі розказують про інших дітей батькам, наголошуючи, шо саме ця дитина дуже нечемна і невихована. Жаліються, що надто багато дітей в групі, що вони за ними не встигають слідкувати( у групі 40 дітей)

,

Прочитав коментарі і згідний з Мартою, знайшла собі няню в якісь фірмі і ні на кого бруду не виливаю. А "сихівчанка", яка я впевнений працює в цьому ж садочку," щира українка" і "правдолюб". Нікому нічого не давала і нічого не бачила, але чула, що хтось дає, а може не дає, але треба писати що дає.Яка "щира" прикрість, що завідуючу за взятку (якої не було) в ЗМІ не побачила. Я свого сина в цьому році в цей садочок дав. І знаєте без усяких "правильних" дзвінків. Просто потрібно своєчасно стати на електронну чергу. І право вступу в садочок вирішує не завідуюча, а в районному відділі освіти. І взяток я завідуючі не давав, а попросив мене батьківський комітет впорядкувати в садочку, для моєї дитини, деяку роботу по оформленню спортивного залу.

,

Шановні дописувачі та дописувачки на сайті ДНЗ! Як шкода, що можливості спікування в інтернеті звелися у вас до написання таких убогих коментарів. Чому не хочеться вам, мами і татусі, поділитись враженнями від того, як ваш малюк навчився в дитсадку бути самостійним, вмілим, охайним; як гарно зумів висловити свою думку, розказати вірш (адже ви цьому його не навчили!) А можливо його цьому навчила та сама вихователь старшого віку, яка з не меншою старанністю буде вирошувати квіти коло хати (навіть не на дачі!) і заспокоювати свої нерви після спілкування з невихованими, невдячними батьками....

,

Добрий день дівчата! Моя дитина також ходила в садочок буквально 1 місяць постійно різні інфекціі...я всеж такі за послуги няні . Няня займаеться з дитиною та водить в різні школи раннього розвитку.і я спокійно працюю та не хвилююсь. Няню шукала через фірму вул. Героів Упа ,назву не пам ятаю.

,

Тут виховуються три моі племінники. Але читаючи коментарі ще раз переконуюсь, що сюди свою дитину не віддам! Старша сестра віддала своіх не платила нічого.... Це правда!.. Ну але напевно тому що вони учасники АТО і вона працівник одноі із впливових держаних служб! Так що брати гроші завідуючій, напевно, трохи боязно! Молодша сестра - ну ніяких заслух перед зав. не має от і попала в 4 000 грн. На що ті кошти були витрачені вона так і не дізналася - відмахнулися фразою "на потреби садка". Думаю, що за ТАКІ внески той садок вже був би золотий..... Інша наша колежанка мала проблеми із садком - не хотіли брати бо нема місць! Але після " правильного" дзвінка місця знайшлося дуже швидко! Памятаю десь років зо 3-4 тому завідуючу всетаки зловило на взятці! Але великого розголосу в змі я не побачила! Звичайно,садок має і + завдяки тим ДЕКІЛЬКОМ вихователям які люблять свою роботу! Вкотре переконуюсь, що пенсіонерам місце на дачі вирощувати квіти і заспокоювати нерви! А не виховувати дітей!

,

Дякувати Богу , що попала в цей садок . Батьківський комітет нам сказав що хочете те зробіть для своєї дитини.

,

Прочитала всі відгуки і задумалась чи вартує давати сюди свою дитину, нам сказали з батьківського комітету дати хочаб 4000 грн, на фонд садочку. А де ще три роки навчання там, чи потягну фінансово той садок.

,

Садочок відповідає показникам ціна-якість. За таке бабло, якого я не давала, можна приватну няню знайти з відповідною вищою, іноземною освітою і не терпіти ідіотські вимахування окремих батьків. Гроші не дають на садок, а нагло брешуть, що дають і навіть не червоніють. Не давайте сюди дітей до персоналу, який морально скалічив двох моїх дітей а зараз хочу дати і третє на моральне каліцтво.

,

Знаю цей садочок з середини. Вихователі та няні яких я знаю особисто погані і не піддаються впливу завідуючої, крім однієї виховательки, яка приближена до завідувачки, то ця вихователька в свою чергу втілення хамства, корупції та блюзнірства, збирає щомісячні хабарі вроді би як для завідуючої. Люди давайте вже почнемо поважати себе і відстоювати свої права.

,

Садочок хороший, колектив прекрасний, завідувачка пречудесна.

,

Не давайте дітей в цей садочок і не терпіть вимахування завідувачки. Краще найміть приватну няню.

,

Ми батьки дітей , які дійсно відвідують цей садок і дуже всім задоволені. Ви всі просто - супер

,

Дякую за вашу працю!!!

,

якість бездоганна

,

Знаю цей садок з середини, справді хороші і хвалебні відгуки пишуться з подачі садочкового персоналу. Садок зробленний щорічними зборами коштів з батьків, але навіть при цьому батьків тут мають за ніщо. Вихователі та няні яких я особисто знаю хороші, але піддаються впливу завідуючої,яка в свою чергу втілення хамства,корупції та блюзнірства , збирає щомісячні хабарі а потім молиться та всім розповідає яка вана щира християнка. Надіюсь, що масмедія скоро зверне свою увагу на цей садок. Люди давайте вже почнемо поважати себе і відстоювати свої права.

,

Щодо показухи на свята, то запитайте про це краще свою дитину, мій син завжди чекає того свята і дуже задоволений садочком, а ми з жінкою - колективом і завідувачем.

,

Завідувачка дійсно велика хабарниця: як в неї день народження то вона ставить при вході в кабінет велике відро і всі мусять кидати туди гроші і не просто гроші, але дуже великі гроші, і все в доларах і динарах. До батьків хамське відношення, при прийомі завідувачка спочатку б'є кулаком в ніс, а потім починає ніжно розмовляти. Я чув що вона навіть від дітей кров п'є.Неподобство.Я як приходжу забирати сина з садочку, то яка жінка постійно агітує проти завідувачки, а що там агітувати треба просто її розстріляти.

,

а як вам подарунки на дні народження завідувачці, методистці і т.д за кошти батьків- і кінця краю цьому всому немає....

,

Оцінка няні і виховательці +5, а от садочку в особі завудувача = - 5 із шкали від -5 до 5...за хабарницьке і хамське ставлення як до батьків, так і до персоналу...Ту показуху, яку вона робить із кожного свята, нікому не потрібно...А кожен виступ відбувається таке враження тільки для них....не один раз діти і батьки чекали на початок виступу і годину, бо мадам ще не прийшли,а без НИХ звісно починати не можна...і байдже що діти вже і батьки втомлені чеканням і переживанням....Чекаємо знову на дитинку, і звісно у цей садок точно не поведемо (хіба що змінити завідувача)...Щодо всього іншого претензій не маю...Харчування чудове, няня і вихователі -душечки,майданчики за батьківський кошт усе проведено до хорошого стану - зовнішньо дуже гарно,але ще й не таке зробиш за ті суми,які батьки за поступнення викладають. Знаю особисто батьків, які пишуть на замовлення хороші коментарі про Світлану Василівну, тож не беріть до уваги ці слова...

,

Садок не відповідає показникам ціна- якість.. За таке бабло можна приватну няню знайти з відповідною освітою і не терпіти ці всі ідіотські вимахування завідувачки та її світи.Богом прикриваються і навіть не червоніють коли залазять нагло у чужу кишеню.А дітки просто інструмент чи- то матеріал для хворої уяви деяких начеб- то педагогів.. Не давайте сюди дітей якщо не вмієте або не хочете бути підлизами до персоналу який буде морально калічити ваших дітей....

,

Садок непоганий, доглянутий. Єдине, що неприємно вражає - тотальний совок. Завідуюча з погордою ставиться до всіх батьків, крім впливових - наприклад, працівників СБУ, міліції, прокуратури. Таким батькам можна все, і нічого сказати не можна - їхні діти можуть хворими ходити в садок і заражати інших, але завідуюча забороняє будь-як реагувати. З іншого боку там гарне і здорове харчування. Ще неприємно вражає заборона дітям бавитися всіма іграшками - кажуть вихователі, що ті іграшки для перевірки. Особливо дітьми не займаються, чогось нового не вчать. Але садок відремонтований, затишний і чистий. Так що є свої плюси і мінуси.

,

садок кращий

,

А садок прекрасний. Ми батьки Вас підтримуємо і дякуємо Вам за виховання наших дітей.

,

Садочок хороший, там створені умови для найкращого розвитку дітей. Потрібно дивитись чи комфортно дитині а наскільки я знаю і спілкуюсь з батьками то дітям там більш ніж комфортно.

,

Хабарники - хабарники і цього достатньо!!!

,

Я задоволена садочком. Звичайно гроші здаєм на потреби групи. Але так само роблять і у всіх інших садочках.Задоволена вихователькою з групи "Соняшник" Людмилою Іванівною. За дітьми доглядає і виховує їх. Також няня. Ніяких претензій до них немає.

,

Ми ходимо у групу Зернятко, і дуже задоволені і вихователями і нянею,діти завжди доглянуті,багато чого навчили вихователі за рік наших діток, ранки цікаві, дітки знають багато віршів пісень.ми дуже задоволені вихователями цієї групи!Звичайно,, писати які у нас вихователі погані ми вміємо,а от прийти і поцікавитися як вони справляються з такою кількістью дітей і подякувати що цілі, здорові, чисті, нагодовані, причесані, заправлені нас нема,сказти дякую за чудові малюнки, аплікаціі що діти співають, розказують вірші,готуть свята для нас батьків, ми важаєм нижче своєі гідності!

,

Невже хтось не бачив чудового свята, організованого вихователем з великої літери не бачив талановитих дітей, оченята яких світились радістю, від незабутих вражень, не чув чудової музики, від якої сльози на очах. В цю групу щодня поспішають 40 вихованців, які попадають в казку, де створено все для навчання та розвитку дітей. Ідеальним є на світі тільки Бог.

,

на перший погляд ідеальний заклад але все настільки надуто!!! моя дитина ходить в групу "зернятко" педагог швидше грає роль ідеального вихователя стосовно проведення свят виключно показуха вірші та головні ролі тільки в любимчиків , сюсюкання до батьків і підлабузництво просто противно незабувайте ви одні з перших в дітей з нас і вас вони будують перші образи для наслідування

,

Найкращий садочок У Львові, і найдешевший!!! Найкращий на всю Україну!

,

Дуже хороша завідувач у цьому садочку, вона віруюча людина чого намагається привчити до наших дітей, за що її шанують і поважають батьки та і взагалом багато людей.

,

Я сама ходила в цей садок в групу "соняшник '' і я сказала б що за мене платили щоб я вступила 0 гривень. І я задоволена виховатилями Людмила Іванівна найкраща виховатилька

,

Мені дуже цікаво з чого це ви взяли що це найдорожчий садочок я знаю 100% що це один з найдешевших садків тут ніяких такс немає що зможеш то даєш а ще там в більшості випадків пропонують ліпше щось купити. Такщо не пишіть всяких нісенітниць якщо вам щось непідходить інших садків багато

,

Найдорожчий садочок в Львові це 100% !!!!!!!

,

Ми також ходимо в групу "Соняшник". Вихователями задоволені, нянею теж, дитина йде в садок з радістю, коли хворіє і знаходиться вдома, кожен день питає коли вона піде в садок. Як на мене, то це означає, що з дитиною поводяться добре, ніхто не кричить, не принижує (зі сторони вихователів), з дітьми працюють. Дитячі свята організовують дуже гарно, а це масштабна робота. А про гроші - то вони даються в любому садку...

,

Ми ходим в групу "Соняшник", вихователями і нянею дуже задоволені!!! Надзвичайні люди роблять надзвичайну роботу з нашими дітками! Дуже дякую Вам за це!

,

Моя донечка ходить у цей садочок там хороші і керівник і персонал. Корупції так як пишуть немає там все прозоро за кожні гроші відчитуються надають чеки на все а ті хто пише всяку гадость то просто людям нема чого робити або то просто посторонні люди портять репутацію садочку. У цей садок батьки возять і з центру і з сіл.

,

якщо ви ходили в групу Соняшник-то не говоріть,няня постійно доглядає діток,а вихователь робить все,щоб діти почувалися,як у дома.а про гроші-то їх платять усюди.

,

Моя думка і впевнена що більшості батьків також що як садок так і керівництво з колективом там чудовий, вони все роблять для благоустрою наших дітей, для комфортного перебування їх у дитячому садочку.

,

Садок, керівництво, вихователі, няні тут хороші кухня в садочку прекрасна.

,

коментарі про корупцію це все правда а ті коментарі які пишуть що в них все добре повна брехня .влаштуйте свою дитину побачите самі . повний жах а ще вітаються по християнськи .

,

Загалом садочок не поганий. Звичайно все впирається в гроші. Ходили в групу "Соняшник", вихователь Людмила Іванівна, дітьми не займається, все робить на показуху, заради грамоти та похвали керівництва. На дітей кричить, а в присутності батьків мило щибече. А так справжня "Снєжана Єгоровна" з Нашої Раші

,

Я також думала, що садочок хороший. Але коли моя дитина тут вже 2 роки, то я надивилася всякого. Щось тут не так. Керівництво працює на показуху, само себе хвалить і з того тішиться. Браво! Вихователі і няні стараються.

,

Садочок пречудовий.Ось і све що можу сказати.А тому хто пише гадості,скажу відверто не займайтесь плітками і перестаньте дурити молодим мамам голову

,

дуже гарний садок.Я задоволена всі 100%. велике спасибі колективу ,а особливо такій мудрій завідувачкі яка тримає все у своіх руках. так иримати і надалі неслухайте нікого.Викращі,супер...........

,

Мої двоє дітей відвідують цей дитячий навчальний заклад, дуже хороші педагоги для наших дітей, прекрасна кухня у дитсадку і все це у хороших руках керівництва. Я і моя сім"я дуже вдячні за таке виховання моїх дітей. А ті хто незадоволений чому незвертаються у інші садочки на їхні місця буде дуже багато інших задоволених і вдячних батьків

,

Садок можливо і гарний. Але корупція тут процвітає. Навіть кататись на качелях діткам які ходять в цей садок не можна!!! Зато мамочкам з сигаретами та пивом можна гуляти з колясками.Це що за така постанова??? Діти бояться ходити по коридору щоб щось не зачіпити і не пошкодити бо їх точно будуть сварити. а той можуть побити.... На свято костюми мають бути тільки такі як скаже вихователь. Це знущання!!! Обовязково мають бути подарунки для завідуючої та методиста що придумала це свято. А сценарії нічим не дивують. Могла б і щось цікавіше придумати!!! Віршики роздаються тільки тим діткам які подобаються вихователям і батьки яких дають пожертви. Короче 1000000 раз пожаліла що дала туди дитину, але зараз вже немає виходу, не забирати ж дитину з садка. Постійно потребують нових іграшок, а старі просто виносять з групи. Дітям не дозволяють бавитись іграшками. Стоять ради краси. Щоб взяти в садок дитинку треба заплатити 3000 грн. Чужому перехожому сказала б не вести туди свою дитину !

,

Від щирого серця вітаю педагогів групи "Ангелятко" Олену Анатоліївну, Ольгу Михайлівну та Оксану Андріївну з професійним святом. Сердечна Вам вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання. Низький уклін за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Ми хочемо вас привітати У цей святковий осінній день Тепла і сонечка побажати І щоб радісно вам було кожен день! Бажаємо здоров'я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття! Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі. Хай сміхом й веселістю повниться хата, Родина хай буде здорова й багата! І мрій, і бажань, і наснаги творити, Щоб серцю хотілося жити й любити! Хай діти шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують!

,

Від щирого серця вітаю педагогів групи "АНГЕЛЯТКО", Олену Анатоліївну, Ольгу Михайлівну та Оксану Андріївну з професійним святом. Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання. Низький уклін, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

,

Я дуже не задоволена даним садочком!!! Нічого особливого там немає! Все впирається в гроші!!! Так не можна!

,

Моя дочка ходить у групу Діти світла, де працює пенсіонерка, яка зовсім не хоче займатися дітьми. Попри те, що ми в цьому садочку менше року з нас відкритим текстом уже двічі вимагали немалі суми грошей (від 2000 і більше) на різні потреби. Іграшки на поличках стоять лише для виставки, з дітьми практично не гуляють, віршики на виступ не дають. Дитині раніше подобалося ходити в садок (ми жили в іншому місці), а тепер щоночі плаче! Суцільна показуха! Як тільки санстанція дозволяє безперервне лакування! В моєї сестри теж дитина ходила в садок № 25 - таких поборів зовсім не було і все було добре! Таке враження, що тут просто втратили розум від грошей і лише прикриваються релігією. Проте Бог насправді все бачить - і показухою його не купиш! Я б також не радила вихователям нагліти аж до прямих вимагань - хай подумають чи не виведуть їх потім в наручниках! Те ж можу сказати про окремих догідливих батьків! не перетворюйтесь на плазунів! Через вас отак і живемо!

,

моя доця третій рік ходить в гр.Ангелятко. Тут дуже хороші вихователі яких діти люблять

,

Мені вже смішно з цих коментарів((( Моя дитина три роки відходила в цей садок, не буду говорити що все було ідеально, але за віршики не платила жодного разу, а на рахунок молитви, то моя дитина зі садочку знає ті молитви, що не кожен дорослий їх знає. Те що діти моляться зранку, то це правда, неодноразово була особисто присутня на молитві. І знаєте, в будь який садочок у Львові щоб попасти потрібно платити благодійні внески, в цьому садочку принаймі видно що кошти вкладаються саме в садок

,

Їх свята окрема тема - дитина до садочку ходила на танці, хоч трішки з дітками у колі щось робила. Походила у садок - стоїть усе заняття під стіною, нічого не допомагає, ніяк не вмовиш танцювати. Вдома віршики розказує, танцює, коли запитую "Ти танцюєш з дітками у садочку?", відповідає що ні, бо мене не пускають. Мені таке свинство у голові не вкладається! Це що театральне училище? Як можна так рубати під корінь будь-які починання? Виходить, якщо у дитині не вдається розповісти вірш чи станцювати так як у інших, то треба ту дитину відставити у сторону?! І поки у інших репетиція, от такі не задіяні дітки паряться у актовому залі на лавочці, заміть післяобідньої прогулянки - бачила це на власні очі! Жах - а не підхід до дітей!

,

25 грн/міс на миючі, коли у туалеті 1 єдина банка дешевого рідкого мила, до якого діти не мають доступу! Жодного мила на умивальниках! Після прогулянки їм, можливо. і опускають те мило з полички, але, коли окрема дитина сходить у туалет, то жодних шансів помити руки з милом у неї нема! Ще й майстер приходить чистити бойлери раз у 6 міс і якщо він зламався за 3 чи 4 місяці до того - то так і буде! Діти миють руки холодною водою, якщо хочуть їх під ту воду запихати взагалі! От цікаво такі затяжні канікули у садочку, щоб не довести до кишкових інфекцій, за таких гігієнічних умов?!! Постійні ремонти за гроші батьків - 100% відмивання коштів, виділених державою на садочок! + діти дихають лаком, фарбами, звідки постійні алергічні бронхіти. Чи хтось справді думає, що панелі у спальні, які фарбують кожен рік поверх попереднього шару можуть просохнути? Та ці відпари страшніше ніж будь-які немиті руки. Вихователі не про дітей дбають, а як догодити завідуючій!

,

-щоб з"явилось місце для вашого дорого малючка - 2500грн. як мінімум -миючі-30 грн щомісяця. -хоче дитина віршик на свято мати- лише за додаткову плату!!! -хочете нормального ставлення до дитини - платіть!а якщо ні,пресують всі!! -ранкові збори на молитву-тільки показуха!як і дизайнерські ухили іхні,а те що дітей мають за пусте місце-це фігня багато є що сказати,але емоції перехоплюють, тому,хто спробує,сам зрозуміє....! наступні мої діти і знайомих точно там не будуть виховуватись!!!

,

Умови в садочку дуже хороші(лише завдяки грошам які батьки платять хто має і хто не має), хоча є ще над чим працювати і відповідно збори грошей будуть постійні(суми не малі, бо без відома СВ щось робити не можна, все лише найдорожче) .До кухні я не придираюсь, неодноразово пробувала все смачно.Персонал...як в якій групі є дійсно хороші вихователі і навпаки( не можуть всі ж бути ідеальними, я наприклад була шокована роботою одного вихователя-мужчини....Показуха з костюмами і віршиками - це повний маразм, костюм не такого кольору то маму при всіх так відчитують......а деяким дітям ніколи не дають слів на виступах і вони постійно просто сидять на кріселках -бо та дитина ж може забути слова або затихо чи невиразно розкаже ті 2 рядочки......Як і всюди є свої +і- приймати рішення тільки вам чи давати в цей садок чи інший))))

,

Цитата з коментаря: "я щаслива коли у вихідний день моя дитина зранку збирається у садок". Я в шоці((( Це що за щастя у вас таке? То най може поживе у садочку дитина, раз там все таке чудове й чарівне? А ви за це додатково заплатите, багато.

,

я зовсім не погоджуюся з думкою юлі...кожна людина має право вживати слова які їй подобаються.і це зовсім не означає що я тісно спілкуюся з с.в. а на рахунок того що місто фінансує днз то це повна нісенітниця.на ці мізерні і смішні кошти днз не проіснує і року.я особисто дуже задоволена садком моя дитина тільки перший рік ходить.а кого щось не влаштовує на сихові садків дуже багато вас радо приймуть за такі самі гроші.я така сама мама як і всі моя дитина зараз відвідує гр.шлях.львів.для чого йти пхати дитину а потім говорити всякі дурниці.

,

Відгук Юлії., так само як багато інших , написані часто вживаними словами самоЇ Світлани Василівни \чарівна, творча, плідна, супер,казка, кровиночка і т.д.\ Але ж треба якимось чином сама себе похвалити. Що зрорбимо ? "Хахяин- барин"! І Тільки не зрозуміло чому батьки мають платити за хороший садочок, який належить місту і який відремонтований за кошти міста. І не правда , що в усіх садочках треба платити такі астрономічні суми, а 10-20 грн. на потреби групи всі прекрасно розуміють. Моїх родичів дитина відвідує садочок №134 на Володимира Великого, там дійсно казка . Другу дитину в цей садочок я точно не дам.....

,

Мій син ходить до групи "Горошок" і з задоволенням йде туди щоранку. Вихователі - чарівники, за півроку дитину не впізнати. Я ходила записувати сина в декілька садочків і там прямо говорили, що платять всі, називають це благодійні внески, суми майже однакові. Тож платити доведеться в будь-якому випадку. Тоді чому не заплатити за дійсно хороший садочок для власної кровиночки!!!

,

Скільки заплатили за таке задоволення ,як спілкування з шановною Світланою Василівною?Не всім по кішені розкіш споглядання " милого" личка СВ.

,

Нам сказав батьківський комітет-3000 грн. Люди!!!Чи ви подуріли????

,

Моя дитина відвідує групу "Зернятко" в якій основним вихователем є чарівна, красива й творча людина Валентина Олександрівна. Діти із задоволенням йдуть в дитсадок. Вона навчає дітей поважати себе та інших. Велике значення приділяє всебічному розвитку дитини, не принижуючи її особистості. Із задоволенням та гордістю за своїх дітей переглядаю свята, де діти надзвичайно талановиті та неповторні. Дякуючи роботі вихователя групу відвідуються менші братики та сестрички. Хочу побажати здоровя, щасливих довгих літ та творчого натхнення цій чудовій ЛЮДИНІ!!!!

,

мій синочок ходить у гр шляхетні львівяни.ми дуже задоволені нашим днз і вихователями зокрема.мене абсолютно не цікавить що говорять інші.я щаслива коли у вихідний день моя дитина зранку збирається у садок...величезне дякую вихователям та няні за те що дбаєте про наших діток.також дякую завідуючій за те що робить для наших діток казку.нехай і за наші гроші.головне щоб діти були щасливі....їх абсолютно не цікавлять наші дорослі проблеми......

,

Садочок корумпований! Пані Світлано, Бог все бачить!

,

Чудовий садочок!!!

,

Ті,що залишають тут хороші відгуки -це ж сама пані,або хтось під її керівництвом.

,

"олена, 26.11.2012, 16:46 Я дуже задоволена садочком мій малий у групі Віночок щира подяка Світлані Богданівні та Маряні Миколаївні.Це найкращий садок на Сихові,давайте дитину тільки у цей садочок" Цікаво, хто лишає тут відгуки, моя дитина теж ходить в цю групу і вихователями ми задоволені, але Маряна Миколаїна вже пів року у нас не працює

,

Скажіть за, що ми платимо гроші при вступі, за те щоб діти виходили з вашого садочку з купою комплексів, перелякані. Ті ваші ремонти для дітей не відіграють життєво важливої ролі а психологічний стан є дуже важливий. Задумайтесь про свою організацію роботи і зробіть висновки бо усе у життя повертається бумерангом.

,

Розпочинається період новорічних виступів у садочку, Світлано Василівно скажіть будь ласка чи нормально те, що діти усіх груп будуть перебувати приблизно 2 тижні з нянями бо вихователі в цей час повинні бути на виступах а потім на обговоренні виступу, яке триває близько 5 годин кожного дня (тобто діти без вихователя тільки з нянею роблять, що хочуть і одна няня звісно ж не може одягнути їх щоб погуляти, залишає самих дітей у групі коли іде за їжею, а у групі діти дуже різного віку починаючи від 2 років і закінчуючи 5, нарешті в няні закінчується терпіння від того, що в неї і своєї роботи вистачає а тут ще і дітям треба приділити час і вони починають зриватися, кричати та залякувати дітей). На мою дуку, матері яка водить дитину у ваш садочок є порада, всі свої робочі питання, поради проводити тоді коли діти лягають спати, а саме коли вихователь приспить дітей, а няня помиє посуд і зможе дивитися за дітьми. А не в обідній час самій гуляти по базарі.

,

Для чого змушувати людей бігати по місту шукати костюм для виступу, саме такий і лише такий, як забаглось завідуючій? Для чергової показухи її не геть здорова уява малює конкретні костюми, яких найчастіше у природі не буває. В прокатах вже регочуть з 44го садка. Дістало.

,

Я дуже задоволена садочком мій малий у групі Віночок щира подяка Світлані Богданівні та Маряні Миколаївні.Це найкращий садок на Сихові,давайте дитину тільки у цей садочок

,

за дитину батьківський комітет сказав дати 3000.гр. хто більше дасть тим скорше попаде?

,

Садік справді красивий,але для чого та краса,діти йдуть бояться доторкнутися до стін,завідуюча поводиться ніби садочок її приватна власність де можна проводити безкінечні збіговиска гостей і влаштовувати показуху за гроші батьків.Пані завідуючу не цікавить чи є в батьків гроші чи нема,привели дитину в садочок тож платіть а ні то забирайте на ваше місце є інші які дадуть.На даний час це виглядає вже не взятка а як пожертва на садочок.Вона постійно прикривається Богом але до чого тут він,шановна пані ні кого не боїться,де дивиться СБУ і освітяни,виховательці гр.Ангелятко дякую добра людина.Шукаю інший садочок бо це страшне,одні побори.

,

Роботу обслуговуючого персоналу можна вважати прекрасною. Роботу завідуючої - ужасною!!! Суцільні побори і показуха 100%!!!!!! Вся робота спрямована на перевірки!!! Для чого постійно міняти вихователів в групах? Діти це сприймають дуже боляче.

,

Садочок - СУПЕР!!!! Це плідна та 100% якісна робота Завідуючої та робочого персоналу!!!!! Низький уклін - та вдячність безмежна!!!!!!! З повагою до трудового колективу та Свтлани Василівни!!!!!

,

Садок хороший, але завідувачка строї радянської комуністичної закалки...

,

Завідувачка поводить себе як власниця свого приватного садочку. Щоб влаштувати дитину в садок потрібно заплатити суму, яка переходить всі межі і головне не боіться бога, яким справно прикривається. Показуха ужасна, все розраховано на простачків. Чому цього не хоче бачити мерія. А вихователі тут прекрасні.

,

Так!!! Нажаль це все правда. Не хочу ображати всiх вихователiв, залишились ще i тi працiвники iнтузiасти, якi не забули чого прийшли до дитячого садочку не зважаючи на таку маленьку заробiтню плату. Але э i такi вихователi, якi прихотять на роботу i замiсть того щоб працювати з дiтьми роблять фотосесii iншим группам або показовi виступи для перевiрок. А нашi любi дiточки для, яких створений цей садочок, i на кожному банерi про це пишуть в той час перебувають з нянею, яка повинна принести обiд, зiбрати посуд, помити його i ще пригледiти дiтей. От i подумайте чи варто приводити в цей садок свою дитину.

,

Неприємні враження! Побори величезні при вступі і не тільки. Дивляться на батьків як на гаманець, інакше навіть розмовляти не стануть! Один раз вже була відкрита кримінальна справа проти завідуючої за хабарництво, але керівництво садка це не навчило зовсім, мабуть потрібно записати вимагання вихователів на диктофон, можливо ці факти будуть більш вагомими доказами у прокуратурі? А головне як прикриваються усі ці дійства БОГОМ. Усі дуже і дуже побожні, тільки ніхто насправді немає в серці бога, бо жодного разу не запиталися чи має та мама гроші на такі побори. ,можливо в дитинки немає когось з батьків, можливо дитинка потребує додаткового обстеження чи профілактики у лікарів,.... Одним словом ЖАХ! А НЕ САДОК! Приватні садочки обійдуться дешевше.

,

я живу біля цьго садочку імені і моему малому він дуже подобаеться, тому хочемо туда записатися підкажіть будь-ласка що з оплатою скільки треба платити щоб взяли та що платиться в місяць, бо незнаю чи зможу платити чи шукати інший садочок. дякую.

,

низький уклін всім працівникам

,

Моя донечка ходить в групу "Горошок". Я дуже задоволена і вихователями і садком вцілому. Дуже вдячна виховательці Світлані Олександрівні і помічникові Марії Петрівні. Мала їх дуже любить. Вихователі постійно дивляться за дітьми, не залишають самих на себе, навіть на вулиці проводять з ними різні рухливі ігри. А на рахунок грошей - то де їх зараз не треба дати. Так і ті гроші йдуть на садочок, а не в кишеню. Я ніде не бачила більш доглянутих садків. Тут завідуюча проводить дуже хорошу роботу. В нашій групі прибирють по декілька раз на день (сама бачила). А на рахунок кількості ліжок і шафок - то ж їх кількість нормована санітарною кількістю дітей у групі.

,

Садок, харчування, вихователі - все чудово. Є лише один мінус перемішування персоналу: за 4 роки в групі було 7 вихователей і 4 няні, - для чого незрозуміло. Діти лише звикнуть - знову поміняють. На мою думку для дітей це важко.

,

опалювальний сезон не закінчився а в садку немає опалення защо беруть гроші на вулиці тепліше

,

садочок найкращий у місті!!!!!батьки приводьте своїх діточок лише в цей садок!!!!!!!!

,

Садочок прекрасний,гроші які беруть при вступі йдуть на садочок.В кожному садіку треба дати...а тут є за що!Харчування прекрасне.В мене дитина йде з радістю в садок.Належне виховання групи "Соняшник"Велике Дякую вихователям цієї групи,а такоє звичайно няні.Другу дитину без роздумів віддам тільки туди.27.02.2012року.

,

Ми із групи "Віночок" любимо свій садочок! Вихователі там прекрасні, тому діти мої щасні. ВДЯЧНИЙ уклін Світлані Богданівні і Мар"яні Миколаївні за їхню туботу та велику працю,яку вони вкладають у дітей.

,

Я також задоволена групою Ангелятко та її педагогами, моя донечка йде в садочок із задоволенням, а це на мою думку найкращий показник. І зовсім неважливо що десь там колись дитина захляпалась, вона ж іще маленька, а коли їх багато не завжди вдається за всіма встигнути, важливо те що ми забираємо дітей ситих, доглянутих, неушкоджених. І треба ще подякувати що ваших дітей ще чогось вчать... Бажаю успіхів. Загалом садком задоволена, він найкращий!

,

Моя донечка в групі "Горошок" - ми задоволені, дитина задоволена, а це - ГОЛОВНЕ!!! :-)))

,

Ми в групу "Ангелятко" ходимо ще з березня. І з цього часу в мене не виникало жодних зауважень до педагогів та виховного процесу в садочку. п. Світлано, про вас теж багато цікавого пишуть на даному сайті, але ви й надалі продовжуєте працювати. Подаруйте дітям свято Миколая!!! Поверніть п.Олену в групу до дітей!!!

,

Насамперед,хочу подякувати педагогам за любов і доброту до наших діток. Я не одноразово бачила як Оксана Андріївна і Олена Анатолівна доглядають за ними: якщо потрібно погудують,допоможуть одягнутися,якщо хтось і попісявся то дітей швиденько передягають,і,доречі,мокрі колготки завжди лежать в пакеті,а не на сухих речах. На рахунак шкафчиків то тільки в декількох роздягається по двоє дітей,але на мою думку це не проблема в Олені Анатолівній,просто зараз така ситуація в місті що групи переповнені, бо нажаль садків не вистарчає.І доречі,я ще не бачила щоб якась дитина спала на підлозі.А якщо комусь не підходить група чи виховний процес чому б не підійти і особисто не запропонувати інший підхід до своєї дитини,а ні то просто перевести одну дитину, щоб не страждали усі інші. А кількість відгуків характеризує тільки задоволення групою і вихователями,а не "роботу керівництва" Велике списибі усім педагогам які мають відношення до "АНГЕЛЯТКА" і які роблять з дітей таких якими вони є зараз!

,

А кількість відгуків характеризує тільки задоволення групою і вихователями, а не "роботу керівництва" Велике списибі усім педагогам які мають відношення до групи АНГЕЛЯТКО і які роблять з дітей таких якими вони є зараз!

,

Насамперед, хочу подякувати педагогам за любов і доброту до наших діток. Я не одноразово бачила як Оксана Андріївна і Олена Анатолівна доглядають за ними: якщо потрібно погудують, допоможуть одягнутися, якщо хтось і попісявся то дітей швиденько передягають, і, доречі, мокрі колготки завжди лежать в пакеті, а не на сухих речах. На рахунак шкафчиків то тільки в декількох роздягається по двоє дітей, але на мою думку це не проблема в Олені Анатолівній, просто зараз така ситуація в місті що групи переповнені, бо нажаль садків не вистарчає. І доречі, я ще не бачила щоб якась дитина спала на підлозі. Я не розумію чому Ви давали сюди свою дитину, якщо Вам усе не подобається?! А взагалі, на мою думку, цей садок найкращий, а якщо б це було не так, то негативних відгуків було б набагато більше. А якщо комусь не підходить група чи виховний процес чому б не підійти і особисто не запропонувати інший підхід до своєї дитини, а ні то просто перевести одну дитину, щоб не страждали усі інші. !

,

Дорога мамочка,якщо вас не влаштовує обстановка в групі ,,Ангелятко''то переводьте дитину в іншу або навіть в інший садочок.Дайте нашим тітям навчатися нормално з Оленою Анатолієвною,тому що нас все влаштовує.

,

Ми також ходимо в групу "Ангелятко" особисто я задоволена роботою Олени Анатолівної та Оксани Андріївної. Олена Анатолівна насправді вкладає душу в наших дітей. Хочу також зазначити високий професіоналізм колективу. Хто хоч один раз спостерігав за роботою Олени Анатолівною той не буде писати такі коментарі, як мама н. Також не розумію коментарі Тетяни яким чином керівництво може впливати на обговорення в інтернеті. Якщо ж когось не влаштовує група чи садочок, то завжди можна змінити, вибір є завжди.

,

Побори були при вступі і, на жаль. є далі. Велика кількість позитивних відгуків у листопаді 2011 року про групу Ангелятко є результатом роботи керівництва садка і, на жаль, не відповідають дійсності. В групі не вистачає шаф для зберігання дитячого одягу. В одній шафці зберігаються речі двох дітей. Мокрі колготки однієї дитини лежать на чистих речах іншої. Ліжок в групі також менше ніж дітей. А годують дітей дійсно добре.

,

Моя доця теж з групи Ангелятко, дуже задоволена вихователькою та нянею. За дітьми не вслідкуєш, навіть вдома сам на сам, не говорячи про 25 діток! Доця полюбила Олену Анатоліївну та Оксану Андріївну, і якщо би на діток кричали та залякували, я впевнена, що вона б більше не захотіла ходити в групу. Звинувачення безпідставні.

,

Маю можливість висловити також свої враження про наш садочок та групу «Ангелятко» куди ходить мій синочок. Можу висловити лише позитивні відгуки: гарне харчування, чистота та охайність, приємна тепла атмосфера, найкращі вихователь та помічник вихователя. Погоджуюсь та підтримую маму Женю, що Олена Анатолівна живе дітьми, робить все для того щоб дітям було цікаво проводити свій час та почувати себе як у дома поруч із мамою. Моя дитина із задоволення біжить у садок, а я почуваю себе спокійною за свою дитину. Те що висловила «мама н» важко навіть прокоментувати, адже жодного разу не бачила щоб моя дитина була брудною, або жалілась що на неї кричать,та й сама ніколи не припускала такої думки, що вихователь на це здатний. А те що діти повинні привчатись до дисципліни та порядку підтримую із позитивом. Просила б Світлану Василівну не звертати увагу на нісенітниці висловів «мами н» та дати можливість нашим дітям продовжити жити у казці поруч із Оленою Анатолівною та Оксаною Андріївною!

,

Моя донечка також ходить в цей садочок і в групу "Ангелятко".І я також задоволена садочком,групою і вихователями групи.Це все не правда що написала "мама н " про нашу групу.Діти завжди чисті і доглянуті.Моя донечка з задоволенням ходить в садочок.А Олена Анатоліївна взагалі дуже хороша вихователька.До дітей ставиться з розумінням і добротою.Моя Віка ніколи не казала що на неї сварять або залякують."Мама н" підіть і попробуйте як це бути вихователем 25 дітей, а тоді пишіть свої нікому не потрібні і неправдиві коментарі!!!!!!!!

,

І мій син ходить в цей садочок, тут він став значно самостійнішим та впевненішим у собі. Група "Ангелятко" найкраща, тут завжди чисто,тепло, затишно. Діти доглянуті, нагодовані, усміхнені. Олена Анатоліївна - ви педагог від Бога!!! Дякую Вам за турботу про наших діточок!

,

Мені теж подобається група ,,Ангелятко'',моя дитина ходить у цю групу уже 1 рік і все мене влаштовує.А якщо мама не слідкує за своею дитиною,нехай не шукає проблему у садочку...

,

Мій синочок теж ходить в цей садок і в групу "Ангелятко" . Я дуже задоволена!!! Я обійшпа багато садочків, але кращого не знайшла. До дітей відносяться тепло, по-доброму, харчування теж дуже хороше. А щодо вихователя Олени Анатоліївни - то це взагалі людина з великої літери, яка живе дітьми!!! Настільки чуйного і відданого своїй справі педагога я ще не зустрічала! Велике дякую вихователям і завідувачу Світлані Василівні за казку, яку ви створюєте для наших дітей!!!

,

Моя доця теж ходить у групу "Ангелятко". І я теж, задоволена садком і вихователями групи. Індивідуальний підхід до кожної дитини, а це саме головне, тому що кожна дитина особистість. А щодо того, що діти заляпані, під час їди, це нормальне явище, для того і просять вихователі, залишати одяг на зміну. А якщо, мама не задоволена, що її дитина не акуратно їсть, то не варто було ще дитину віддавати у садок, а знайти няню. Тому що перша школа для дитини проходить в дома. Тому не варто шукати винних у групі "Ангелятко", чи в будь-якій іншій групі, а звернути увагу на свої прогалини.

,

І ми з Ангелятка. Проте не погоджуюся і дуже неприємно мені за те що тут прочитала.Можливо тому що мій синок не їсть зі слюнявчиком давно і вдома. А садочок дійсно супер. І вихователь з нянею теж. І якщо бути відвертими-за все в житті треба платити. Особисто я, при виборі садочку, не зважала ні на що, бо бачила і благоустрій території, і накриті пісочниці, і чистоту приміщень. А тепер коли ми ходимо, ні на краплинку не жалію що відділа сюди свою дитину. Я рада, що вибрала для дитини те що хотіла і сподіваюся що мій син не докорятиме мені ніколи за мій вибір. А стосовно дисципліни. Я теж за порядок. І підхід до виховання Олени Анатолівни з Оксаною Андріївною мені дуже подобається. Я проти "сюськання". Дякую Вам.

,

моя дитина ходить у цей садочок, є свої плюси і мінуси, ремонт дуже гарний, харчування також хороше, а от у групі Ангелятко діти не дуже догллянуті, після їди заляпані, і ні вихователька ні няня не говорять батькам щоб принесли слюнявчики, а якщо і є слюнявчик, то він лежить у шафці без толку.А також кричать і залякують дітей, особливо коли не хочуть їсти або спати.

,

Як педагог з багаторічним стажем роботи, ціную і поважаю діяльність колег ДНЗ № 44 щодо створення сучасних умов та організаціїюнавчально-виховного процесу з дошкільнятами. Садочок - окраса обласного центру, заклад який завжди щиро ділиться своїми творчими здобутками.

,

Не зважаючи на великий "вступний внесок", цей садок є найкращим!!! Хоч батьки і платять гроші, але вони повністю витрачаються на дітей, на облаштування груп і садка в цілому. А Тетяна Василівна з групи Мальви - це педагог з ВЕЛИКОЇ букви! Це людина, яку Господь послав на цю землю для роботи з дітками. Вона надзвичайно хороша людина і вихователь!!! Мій син вже теж ходить до школи, але Тетяну Василівну ми досі дуже любимо і пам"ятаємо! Низький їй уклін за хорошу роботу!

,

Прекрасний садочок. Про нього можна говорити багато хорошого. Низький уклін виховательці Бабух Ірині Йосипівні з групи "Барвінок"

,

дуже задоволеный вихователем групи "Зернятко" Валентиною Олександрывною! Це вихователь з великой лытери!!

,

В цей садочок ходила моя донечка.Зараз вона навчається в 2-ому класі 93 школи на відмінно.Я надзвичайно задоволена садочком,тими знаннями які надають вихователі, а особливо низький уклін вихователю Тетяні Василівні з групи Мальви.

,

садок№44 у львові --є найкращий.

,

Садочок хороший. Мій синочок туди ходить. Задоволена. Хороші умови, ремонт дуже гарний. Кухня теж. Вихователі теж хороші. І гроші батьки вкладають не даремно. Чи може краще, щоб діти бавились в обшарпаних сірих стінах, на здутих підлогах без ковриків і спали на поламаних ліжечках????

,

На рахунок кухні - дуже смачно. Садочок насправді хороший і дуже красивий.

,

Чудовий садок. нісенітниці якісь... догляд за дітьми ...смачна їжа...в групі калина чудові вихователі.я задоволена.Були ремонти ..але такого гарного садочка не має у львові..скрізь зі смаком......

,

там дуже хороша кухня

,

безкінечні ремонти,все довколо нацяцькане, тільки бідні діти постійно перебігають з однієї групи в іншу і дихають лаком

,

Побори були при вступі і на жаль є далі. До керівництва одне питання - чи ви колись наїстесь чи ні. І чому я не можу завести свою дитину через парадний вхід ? А на рахунок педагогів нашій групі повезло.

,

Неприємні враження! Побори величезні при вступі і не тільки. Дивляться на батьків як на гаманець, інакше навіть розмовляти не стануть! Один раз вже була відкрита кримінальна справа проти завідуючої за хабарництво, але керівництво садка це не навчило зовсім!!!

,

мені тут надзвичайно подобається

,

хороший


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове