Детские сады

Детский сад №78Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Просто жах!! Як колишній співробітник я хочу стерти собі пам’ять про ці дні, коли там працювала!!

,

Дякуюємо за турботу.

,

Чудовий садік, як ззовні так і в середині. Порівнюючи з попереднім садіком у Личаківському районі, цей садік на належному рівні. Відношення персоналу та вихователів позитивні

,

Садочок досить в гарному стані, але це все за гроші батьків. Майданчики облаштовують також батьки. Гроші збирать на все регулярно, коли віддавали дитину довелося купити собі шафу і ліжко, матрац, постіль! Завідуюча разом зі своєю заступницею, рагуліхи і бариги із застарілим світобаченням і сприйняттям світу і вихованням дітей. Роблять те, що їм треба і як вигідно, ще й до батьків рот відкривають і якісь претензії виставляють. На чиїх силах тримається цей садок. Вихователів нормальних на пальцях можна порахувати. І це знаєте один з кращих садків, бо нам є з чим порівняти. Уявіть, що твориться в інших. Це все створили ми самі, або ті хто був до нас, щось міняти в цій гнилій системі дуже складно, легше будувати нове!

,

Вже 2-й рік ходимо у групу Матіола. Дитина дуже задоволена. Садочок чудовий, вихователі та завідувач приємні та професійні люди, територія та приміщення доглянуті. В кожному навчальному закладі є свої плюси та мінуси. Можливо ті батьки які пишуть негатив не мають з чим порівняти....... спробуйте віддати свою дитину в приватний садок або інший державний - відразу зміните свою думку. Велика подяка персоналу!

,

ні однієї дитини пані завідувачка не прийняла через батьківський комітет, всі гроші згріба собі ,а вимагати і ставити перед фактом що мають купити батьки ,або за що відати гроші, які вона потім вертає через бухгалтерію. ніхто сьогодні не є такий дурний ,як вона думає. хіба що ВОНА І її сторож- методист- нероб

,

вчора був театр методист і завідувач рахували дітей по головах ще б пак 50 % з театрів ділити

,

минулого року збирала завідувач по 200 гривень на двері вхідні яких немає, цього ж року збирає на стіну ,але точно не памятає її вартість то 8, то 14, то вже 28 тисяч. Приймаючи дітей поділіться шановний завідувач ,чи і це моє і це моє, і це також моє

,

садочок справді дуже гарний і вихователі чудові та адміністрація обкрадає батьків, дітей і працівників

,

Сьогодні в групі"Матіола"було новорічні свято,дуже вдячна вихователям за підготовку. Ходимо в садочок 2 роки,я і моя Донечка задоволені.Дякую Марії Василівна і Любі Йосипівна.

,

Дитина ходить в групу "Матіола".Прекрасне ,адекватне відношення до дітей, професійно виконують свою роботу вихователі. Марія Василівна прекрасно знаходить підхід до кожної дитини,спокійна та кваліфікована в своїй справі .Велике спасибі їй за тепло та увагу до моєї донечки ,яке вона вкладає кожен Божий день від 8.30 - 18.30 поки я на роботі. Ніколи не чула поганого від дитини про садочок,виховательку та інше, хоч про попередній садок,куди ми ходили до переїзду сюди я знала і погані речі від дочки. Я задоволена групою і садочком повністю.

,

Обоє моїх дітей ходять в садок № 78, в старшу групу "Матіола", я задоволена усім, і жлодної копійки нікому в кишеню не тикала! Старший син перед тим в мене побував в двох інших садках, і лише тут до нього знайшли підхід - дитина жодного разу не плакала, збираючись в садок, так само, як і молодша. Вихователь групи кожного разу на батьківських зборах, якщо батьки задають питання щодо свого чада, може дати характеристику і наголосити на проблемних прогалинах у вихованні, то як вона ними "не займається"? А про побої - це взагалі нонсенс, так само як і про залякування - особисто, на власні вуха чула, як одна мамуся виводила дитину з садка, та вередувала, а мам страшила "Зараз заведу до виховательки.....!". То хто ще ким залякує? Дивуюся людям! Усім ніколи не вгодиш! Уклін до землі за старшого сина-випускника і за молодшого - ви дійсно вкладаєте у наших дітей душу!

,

Я садочком задоволена. Самовіддані та професійні вихователі, турботлива і добра помічник вихователя, діти їх дуже люблять. Руслана Михайлівна, Галина Іванівна та Наталя Омелянівна - велике Вам спасибі!

,

Дуже полюбився цей садок, -в затишному місці, гарні приміщення, нові меблі. Всередині в коридорах та кімнатах- на стінах картини, на підвіконнях вазоночки, різні симпатичні оздоби. Всюди чистенько. Харчування- моя дитина з"їдає усе, що дають (так мені кажуть). Звичайно, ще дуже багато всього треба зробити, наприклад, облаштувати територію довкола садка, насадити більше квітів, кущів.Є певний мінус- в актовому залі, коли проводиться вистава-виступ діточок і сидить-стоїть багато глядачів, стає дуже швидко задушливо, хоч вікно відчинене, не бачила, чи є в залі витяжки. Про вихователів. Ірино Степанівно-Ви вихователь від Бога! Галина Романівна теж подобається, помічниця Марія Іванівна -добра, дуже любить діток. Дякую вам за працю! Галино Михайлівно, дякую Вам за розуміння, за Ваші старання, за Ваше бажання щось робити! Бажаю садочку ще більше розвиватися, "розростатися" і до нас, батьків, прислухатися! :)

,

Садочок чудовий,найкращі вихователі у групі дзвіночок ,Галина Іванівна та Руслана Михайлівна і помічник вихователя Наталя Омелянівна прекрасні люди ,досвідчені педагоги які працюють за покликанням і сумлінно виконують свою роботу.Діти їх люблять.Ходимо у садочок з першого дня.Дуже задоволені.

,

Ходимо в садочок з дня відкриття,дуже задоволені і садочком і групою Матіола .

,

моя дитина з задоволенням іде в групу Матіола і не хоче йти додому!!!Вихователі цієї групи чудові і прекрасні!!!вони талановиті люди !!!!!вихователі свою любов повністю відають дітям!!

,

дуже задоволені групою Дзвіночок! :) надзвичайні вихователі Руслана Михайлівна та Галина Іванівна , подобається їх відношення до дітей! дитина ходить у садок із задоволенням. Також задоволені кухнею,садок супер!

,

Всю картину у садку псує єдиний вихователь групи "матіола"!!! в першу чергу через те, що вона постійно бє дітей!!!! постійні крики і залякування у дітей відбиваються нервозністю і дитячими страхами!!! це просто жах, такий вихователь не має права працювати у дитячому закладі, це порушення всіх норм і прав дитини.... і за побої дітей, це як мінімум кримінальна відповідальність! крім того вона за визначену суму грошей займається в продовж робочого дня з окремими дітьми, батьки, яких платять їй гроші, в той час як інші діти, залишені без уваги!!!

,

А у нашої виховательки сьогодні був нервовий зрив, кидала кріслами, розкидала всі іграшки, дитячий одяг і заставляла все це прибирати дітей, діти налякані, не хочуть до неї ходити, жах!!!!!!!!!!!

,

На рахунок поборів як ви їх називаєте, бо я називаю це батьківською матеріальною підтримкою для своєї дитини, самі бачите в якій ситуації ми живемо, тому що держава на садок виділяє копійки при теперішніх цінах. я цим садком і вихователями дуже задоволена бачу результат дитина розвивається, багато знає віршиків, пісень, і гуляють кожний день навіть у мінусову температуру. Все залежить від вихователів, і не треба по одній групі судити цілий заклад. У нас в групі суперові вихователі. Галина Романівна і Ірина Степанівна дякуємо Вам за наших дітей.

,

зав жахлива, мило посміхається кажучи, що все для діток, насправді... єдиний + нові меблі в одній групі діти які майже не вміють говорити, пісяються і повністю самостійні які читають самі, з віковою різницею 2 роки вихователів вчили працювати в різновікових групах - сказала завідуюча, ( можливо в селі де 5-10 дітей від 2 до 4 років, ну не в групі з 50 як у неї- результат- дітьми не займаються діти постійно хворіють, в групу приводять з соплями і кашлем постійні побори 50 кожного місяця в фонд садка і групу, яких просто не видно + постійно "адресні", до того ж ваша дитина майже стовідсотково захворіє, якщо повезе то раз в місяць, а то і більше, тож додайте 300-500 грн на лікування, дешевше і корисніше дома сидіти , ходити на гуртки можливо так всюди, та якщо вам дорога ваша кровиночка, ви не підете в 78

,

Шановна пані завідувачко. З дітьми починаючи з вересня і до травня вихователі груп дуже мало гуляють. Аргумент: не всі діти самостійно одягаються. Однак в більшості садочків Львова з дітьми виходять на прогулянки майже щодня. Просимо Вас вирішити це питання.

,

Корупція процвітає. Сьогодні приходила санстанція , по 150грн з групи зібрали на хабар.....

,

Щодо ліжок Ви загнули. Звідти впасти раз плюнути, бортик в 20см, 10см з яких займає матрас.... З дітьми не займаються. Все, що роблять розмальовують розмальовки, цілий рік :) Мій малий і вдома цим може займатись, для цього в садок не потрібно ходити... В інших групах розпитала - займаються хоч трохи. Кошти не просять а вимагають. "Якщо Ви не хочете допомагати садку, знайдуться на Ваше місце такі, які захочуть допомагати"- так нам сказали на зборах батьківський комітет. Якого вповноважили нам це передати , гарно правда?! :) Чому, якщо ми в садок не ходимо вже кілька місяців ми маємо всеодно здавати кошти? Дитина нічим не користується.....З такими ультиматумами відпадає будь яке бажання допомагати садку. І ще... я не вірю, що держава не виділяє взагалі ніяких коштів на садок!!!

,

.....ну не дивно, що зимою, в мороз, коли собаку з дому не виженеш, дітки не гуляють....... Садочок один з кращих!!!!!! Про побори тут я навіть не чула!!!! Чудові вихователі.... вдома дитину нічим не нагодуєш, дуже перебірлива, а в садочку їсть абсолютно все, навіть просить добавки..)))) зручні ліжечка, а двохповерхові пристосовані для дітей, впасти з нього можливо тоді, якщо дитина під час сну виконує акробатичні трюки... і до речі, такі переповнені групи, що жодного разі діти на них не спали........))))))) Дитина кожного дня приємно дивує новими знаннями!!!!!! Дякуємо, що піклуєтесь про наших діточок!!!!!

,

Садочок дуже хороший! Маю з чим порівняти бо ходили в інший. А головне, що дитина з задоволенням іде туди і це , як на мене, найбільший плюс! Про які хабарі ви говорите! При поступленні в садочок завідуюча нічого не вимагала, а хто хотів допомогти, то просто купляли, що потрібно для садочку. Звичайно купляли за свої гроші канцтовари, миючі засоби, деякі іграшки, книжки, а покажіть мені садок де цього не робиться?! І взагалі, віддаючи туди дитину, я розуміла і була готова до того що потрібно буде багато чого зробити батькам за власні кошти. Зараз садок відкрився на повний день, звичайно є деякі незручності і для дітей і для вихователів, але думаю що все тимчасово і за кілька місяців все внормується. І взагалі велике дякую завідуючій, яка зробила дуже багато, щоб цей садок запрацював!!!!! Якщо все так погано, то для чого ви водите туди дитину? Через дорогу є "чудовий" садок, "без поборів", "з просторими незадушливими кімнатами" і "непереповненими групами"!

,

і ще у дітей стреси, малі кімнати, спека, задуха, не гуляють. Постає питання , коли припиниться цей безлад, коли припиняться ці хабарі, коли завідуючі почнуть жити по совісті. Садок перетворюється на місце відмивання грошей. Наші діти, найсвятіше що у нас є, стають заручниками цих людей, а саме начальниця освіти яка вдає що контролює але нічого не робить, завідувачів, батьків які спонукають до хабарів.

,

Цілий рік садок працював з 9 до 13:00. Приїжджав садовий, помпезне відкриття, все казали буде добре, по тв показували, салюти. І от пройшов рік, відкрили на цілий день, постійно шось не могли владнати з санстанціями. Казали в групі мало бути 26 чоловік, 26 ліжок. Тепер у групі 47 чоловік, завідуюча каже водіть по графіку, 2 дні ті два дні ті. Або чекайте пів року може казначейство проплатить гроші і зроблять ремонт у іншій кімнаті і там буде ще одна група і тоді поділять нашу. От тільки які гарантіі що та група відкриється і що не наберуть знову понад норму. Як варіант завідуюча пропонує забрати документи, шукати приватний садок, виправдання типу а у сусідньому неменше теж. Далі вони купують двоповерхові ліжка. Виховательки скаржуться, при таких уиовах вони не мають змоги і часу приділяти дітям , відповідно вимагають аби діти самі все робили, були самостійними і не забирали час у вихователів якого нема.


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове