Детские сады

Детский сад «Лесной колокольчик», №143Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Нам дуже сподобався наш садочок ,наші дітки ходять із задоволенням.Дякуємо всьому персоналу.

,

Мої діти із задоволенням щодня розповідають про садочок.Хочеться подякувати педагогам!

,

Наша дитина вже друга відвідує цей дошкільний заклад ми задоволені дуже .Спілкуючись з батьками чую теж хороші відгуки.Дякую вихователям та всьому колективу.

,

Повністю згідна з тато, 24.03.2016, 17:00. Вихователі дітьми не займаються.

,

Садочок хороший ми задоволені! Наш Максимко не хоче йти додому.Ми щиро вдячні колективу!

,

Якщо одним слово то - ЖЕСТЬ. Більше схоже на концтабір, а не на веселий і радісний дитячий заклад.

,

дуже хороший садочок. мій син відвідував садочок ще у 2007 році. зараз закінчує 9 клас, і з хорошими спогадами згадує садок, а особливо вихователя - любов євгенівну.

,

Чудовий садочок, ходимо в яслі, все супер. Вихователі чудові, рекомендовала би всім! Для доньки є наказання, якщо буде не чемна в садочок не піде ))))

,

Гарний садочок моя дитина замучила за вихідні бо вона хоче в садочок .Прийду після вихідних ще раз всім подякую за гарне ставлення до дітей.

,

Хороший дитячий садочок.Моїм дітям та дітям наших знайомих в садочку подобається. Гарно і затишно, вихователі по-материнськи ставляться до дітей, красиві та цікаві свята.Діти постійно гуляють,займаються.Дякую всім.

,

Гарний днз я задоволена.

,

В садочку холодно, маленькі ігові, діти сплять на двоповерхових ліжках. Дитина кожен день з плачами не хотіла іти в садочок. А після занять з логопедом в садочку рік ходили до приватного, щоб виправити після них вимову. Щиро дивують позитивні відгуки. Щоб мати хорошу репутацію мало писати хороші відгуки, напевно потрібно просто виправити помилки. Бажаєм успіху.

,

Хороший дитячий садочок. Нашим дітям та дітям наших знайомих в садочку подобається. Гарно і затишно, вихователі по-материнськи ставляться до дітей, красиві та цікаві свята. В групі хороші умови для дітей. Можу порекомендувати іншим батькам приводити сюди дітей і спокійно іти на роботу, не переживаючи.

,

Я дуже задоволена цим садочком.Моя донька з величезною радістю ходить до нього.Там діти при повному догляді.Весь колектив підібран дуже добре.Там панує тепла атмосфера.Кожного дня зустрічають нас з гарним настроєм.В цьому садочку усе роблять для дітей.

,

Садочок дуже хороший. А вихователі ще кращі. Моя дитина ходить в групу Дзвіночок вихователь та помічник вихователя в ній просто неймовірні, Низький вам уклін! Дуже гарно працюють з дітьми, мають гарний підхід, я дуже задоволена!

,

А моя дитина дуже любить наш садочок.

,

Я не задоволена садочком в Брюховичах. Вихователі не займаються дітьми. В садочку мало іграшок, а на подвір"ї садочку не має нічого окрім пісочниці.

,

Мої діти з задоволенням відвідують цей дитячий садок,вихователі дуже добре виконують свої обовязки,діє система підготовки дошкільнят яка дає свої результати.Рекомендую ДНЗ №143!!!!!

,

Дуже хороший садочок у Брюховичах ми є дуже задоволені ходили у Львові ,але це не так тут влітку дають соки ,фрукти, ягоди .дуже всі привітні, а територія казкова.Щоро Вам дякуємо за турботу .

,

Дошкільний заклад дуже хороший. Педагогічний колектив - професійний та дружній. Заняття з логопедії дають прекрасні результати. Результатом роботи керівництва садка є достойний рівень дошкільного навчального закладу, професійно зформований педагогічний колектив та лише позитивні відгуки щодо його діяльності.

,

Садочок супер, вихователі дуже чуйні, привітні, діти люблять сюди ходити!!!

,

Боже, які чудові вихователі у нашому садочку, ми на випускному всі плакали до нехотіли прощатись з таким хорошим колективом. ДЯКУЄМО!!!!!!

,

Наща родина дуже задоволена дошкільним закладои .Щиро їм ВДЯЧНі.

,

Дуже хороший дитячий садок. Вихователі привітні багато навчають, піклуються про дітей , харчування , як домашннє. Наша родина вдячна ДНЗ №143.

,

дякую Богдані Іванівні і та колективу за затишок і красу яку ви створили для наших дітей .

,

Дуже гарний дошкільний заклад я перевела дітей з приватного дуже задовопена.

,

Дуже задоволена нашим дошкільним закладом. Моя дитина не хоче іти додому. В неділю мене будить ідем у садочок Садок замінив батьків ДЯКУЮ!

,

Дуже гарний садочок!!!!!!!!! В сосновому лісі.

,

Найкращий садочок! Вихователі чуйні, добрі і найкраще доглядають за дітьми!


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове