Детские сады

Детский сад "Винники", №156Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Чудовий садок. Вихователі хороші. Єдине хотілося б оновити дитячі майданчики і збільшити їх розмір.

,

Ми садочком дуже задоволені. Відходили 3 роки і щасливі закінчуємо з найкращими враженнями . В наші групі найкращі вихователі , дуже уважні до дітей . Дитина просто біжить кожного ранку в свою групу і без різниці яка вихователька , бо обожнює їх обидвох. В нас найкращі спогади про садочок.

,

Як на мене групи переповнені!Вихователі не справляються з дітьми ! Усюди дуже брудно!Пилюки повно !За гігієною дітей теж не стежать!

,

Хороший садочок. І харчування, і педагоги нормальні. Не розумію деяких коментарів і оцінку садочку, бо не пройшли по черзі. Ми як були 38, так і пройшли під тим же номером. Зараз кращими умовами, ніж у цьому садочку, я впевнена, не може похвалитись жоден приватний.''

,

Були в черзі 60, потім стали 68,а зараз 168. Подзвонила запитать що за справи, сказали багато пільговиків ідуть позачергово! Так я і повірила за місяць 100 пільговиків, треба трохи розрухати те корупційне кодло!!!

,

зареєструвалися ми в чергу 68, осіню стали 93 пішли до завідуючої, вона сказала що незнає чому так сталося, але ви проходити бо набирають 100 дітей... сьогодні ми 112,а до 1 вересня ще далеко...що за система?

,

Добре

,

Шановні батьки, прислухайтесь до своїх діточок. Не так все гарно і солодко у відношенні до дітей педагогів-вихователів . За зачиненими дверима ви не знаєте, що може відбуватись, це стосується ясельної групи Звичайно мова не про всіх. Нажаль мої враження жахливі.

,

Була моя дитина в електронній черзі 10 по списку ( було це у 2015р ) . і я чемно чекала про зарахування дитини у садок) Але мою заявку відхилили, я тоді пішла у садок вияснити причину. Завідуюча сказала, ну ви не прихолили і не дзвонили , в нас закінчився навчальний рік і ми заявку відхилили) Ось так у нас робиться!(

,

Садочок чудовий. Дитина задоволена і сита. Харчування дуже смачне.

,

Садочок чудовий,дитина довольна,вихователі добрі

,

мало відгуків про цей садочок. мабуть через те що в правилах забороняеться "ненормативную лексику,-використовувати...бо як чую про цей садочок нічого іншого не пригадую.. стояв мій син в черзі стояв...і пішов в школу))))зате не одні люди без черги з конвертиком проскакали....і як говорить народ зараз в садочок винниківський дитину віддати потрібно мати знайомих при посаді і 100 у.о,ну або Вам сильно пощастило і ви входите в родину завідуючої.а тепер по суті -говорять вихователі там хороші совісні,харчування таке як і в більшості держ.садочках ,але давати 300 у.о за совдепівські умови,і за те щоб ваша дитина була 46-ю в групі?щоб дитині бракувало стільця,спала з кимось в ліжечку....я обрала інший садочок..і без взятки дитина ходила,ми купили лінолеум і розетки(витратили 1300 грн,бачили на що витритили,а не дали баснословну сумму завідуючій,на незрозумілі витрати!)правда возили до Львова,а зараз підростае менший синочок,а ситуація не змінилася.

,

Дякую, керівнику закладу п. Галині, вона дбає про садок, робить все можливе щоб дітям було затишно, нагодовані. доглянуті. в садочок ходить вже друга дитина, я як мама задоволена, вдячна п. Галині та колективу.

,

садок чудовий .вихователі дбайливі.в яслях-45штук синок ситий і доглянутий,в старшій групі-42штуки доця співає,вчить вірші,англійська,танці,виступає,малює.кому не подобається-не ходіть

,

нормальний садочок. я перший раз як побачила з середини також умнічала. але пройшовши декілька садочків у львові.. оцінила, що ненайгірший він.

,

норм

,

Незнаю яК вихователі,може і хороші,а сам садок ужасний,старий,коврики ше ті як ми малими були,а кий захід жах один,смішно дивитись на таке.Щей один садок на місто.Така наша держава....

,

Прикиньте, а моя дитина довольна садочком, а я як мама довольна що моя дитина нагодована, доглянута, і розвивається. Вихователі доглядають за всіма дітьми не дивлячись, на те,що їх багато. А про те щоб їх не було багато повинна подбати наша дорога влада Винник!!!

,

Дітей багато, сидіти немає де, сплять по двоє на ліжечках, прикиньте !!!


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове