Детские сады

Детский сад «Ромашка», №170Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Моя доня зараз ходить в садочок "Ромашка" - дуже ій подобається,вихователі справді від Бога, милі,завжди знаходять правильний підхід до кожноі дитини, ввічливі! Валентина Іванівна-прекрасна людина і справжній професіонал своєі справи. Загалом садок на тверду "5-ку",смачна і корисна іда,велика територія для ігор і прогулянок, ми дуже з чоловіком щасливі,що наша донька відвідує саме цей садок,тому завжди і всім буду рекомендувати саме його!

,

Добрий день! Хочу сказати велике спасибі всім працівникам дитячого садка за їхню важку, але таку необхідну роботу. В садочку чисто, охайно і завжди смачно пахне їжею. Чудовий керівник Валентина Іванівна, яка дійсно хоче створити для наших дітей комфорт і затишок. Дякуємо!!!

,

Добрий день! Я мама двох діточок які ходять у цей садочок.І хочу сказати велике спасибі всім працівникам дитячого садка за кропітку, нелегку, але таку необхідну працю. Садочок чистенький, затишний, а чудовий і смачний запах їжі на коридорах нагадує мені про щасливе і безтурботне дитинство, тому що я також колись ходила в цей садочок, коли була маленькою. Завідувач кожного року звітує перед батьками про витрачені кошти, подбала про безпеку наших діточок та будівництво павільйонів. Валентино Іванівно, міцного здоров’я Вам, наснаги у вашій кропіткій, необхідній титанічний роботі, нехай ніколи не опускаються руки до добрих справ.

,

Здаючи кошти а-ля "благодійний внесок" - прослідкуйте, щоб це було вписано у зошит, тоді є хоч якась надія, що ці кошти підуть на щось корисне і саме для ваших діток чи вашої групи, а не в кишеню завідуючої.

,

Садок ''гарний і чистий'' за рахунок хабарів, які бере завідувач-бо якщо б був розрахунковий рахунок, то це була б благодійна допомога (хто скільки може), а так ця такса, яку встановлює завідувач називається хабар як не крути. Відношення до працюючих батьків тут жахливе - вони не зважують на державні свята і робочі дні - просто ввечері повідомляють, що садок завтра не працює. Деколи вони влаштовують прогулянкову групу без харчування але ще жодного разу не знижували ціну за перебування у такій групі. Тобто гроші беруть як за повноцінний день, продукти крадуть у дітей, а це вже свинство вищої марки. Інформаційного стенду про виділені та використані кошти немає. Стенду з контрольною порцією їди немає. Анархія повна-причому при кришуванні вищестоящого керівництва ((((((((((((((!

,

Дуже гарний садок,дуже хороша зав.Валентина Іванівна.Також задоволений молодою але дуже відповідальною,доброю і чуйною Іриною Петрівною.Дякую вам.

,

Садочок просто супер. Свого часу, коли записувала донечку, то ходила по різних садочках: вибирала. Різниця величезна: тут не просто чисто і охайно, тут приємно зайти - затишно. Вихователі моїй донечці попали чудові. Тільки й розмов: "я так люблю Ірину Володимирівну", або "Ірина Петрівна така класна". Для мене це показник, що моя дитина задоволена. Завідуюча Валентина Іванівна дуже хороша людина, переймається не тільки садочком а і вихованцями.

,

Садок загалом хороший. Чистий, теплий, доглянутий. Хороше харчування. Величезний мінус, так це те, що в групах приблизно по 30 - 35 дітей і через таку кількість з дітьми не гуляють, бо не встигають іх збирати-розбирати, чим порушують правила перебування дитини у ДНЗ. Як правило, знаходяться такі батьки, які ведуть дітей з вірусками і не долікованими соплями, кашлем, що абсолютно не контролюється медсестрою та завідувачем. І практично усі діти там чіпляють якусь болячку(1 тиждень в садку, 2-3 тижні вдома). Дуже вразило збирання грошей з цілого садка на День народження завідувачки - такого чуда ще ніде не бачив, ну я розумію колектив вітає, а до чого тут діти усього дитсадка. Чи ми вже усі - велика родина і мені теж Вам повідомити дати народження членів моєїродини і чекати на привітання?

,

Незважаючи на відсутність качель, про садок можемо сказати лише найтепліші слова!!! Колектив хороший, тепло, чисто, смачно!!! Бажаємо всім міцного здоров"я, наснаги та терпіння!!! А для Валентини Іванівни ще окремо - якнайшвидших успіхів у зведенні дитячого майданчика!!!

,

садочок чудовий,теплий,чистий,доглянутий.Хороше харчування і кваліфіковані працівники.Єдиний мінус відсутність качель(майданчика),але це вже претензії до держави.Завідувач-жінка,дуже хороша,людина на своєму місці,яка любить свою роботу і цей садок,багато робить для розвитку закладу.І багато чого з допомогою батьків!Я дуже задоволена цим садочком,та й донечка теж!

,

Садочок просто чудовий. Перша мала ходила туди, обов'язково віддам і другу. Годують прекрасно, вихователі хороші і діти їх дуже люблять. Багато вчать дітей, не говорячи вже провсякі різні пісеньки нові, віршики постійно. Можна віддати на англійську і танці. "І практично усі діти там чіпляють якусь болячку. Майже кожен рік єпідемія вітрянки або краснухи." - а це вже залежить не від садочка, а від батьків, які, бачачи, що дитина не зовсім здорова, відправляють її в колектив. І такі дитячі інфекції, як вітрянка чи краснуха, не відразу помітні. Тут і в школі можна підчепити. Тут садочок ні до чого.

,

Садок загалом хороший. Чистий, вихователі хороші. Не скажу, що легко попасти, все залежить від " повезе" чи "не повезе", а саме, якщо вчасно встали на чергу, скоріш за все вам повезе. Якщо спізнитесь, то потрібно буде шукати " підхід" бо коли групи набрані втиснутися буде проблематично, а інколи і не можливо, бо групи не резинові. Великий мінус, так це те, що в групах приблизно по 30 дітей . як правило, знаходяться такі батьки, які ведуть дітей з вірусками і не долікованими соплями, кашлем. І практично усі діти там чіпляють якусь болячку. Майже кожен рік єпідемія вітрянки або краснухи.

,

.Дуже добрий садочок. Влаштувались без проблем (були попередньо записані). Виховательки в групі чудові, вміють зацікавити дитину. Садочок доглянутий, чистенький, добре годують дітей.

,

Садок жахливий. Без грошей не беруть,та ще й без черги.Стою у ній вже 3 роки((( Дитячого майданчика немає,брама постійно відкрита.Заходи хто хоче! Огорожі навколо теж немає.Жодних качель теж немає. Жах!

,

Дуже хороший садік


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове