Детские сады

Детский сад №175Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Садочком задоволена.Найкраща група "Вишиванка".Гарні вихователі.Особливо Ірина Анатоліївна.Завжди усміхнена і позитивна.Дуже чуйна і уважна до дітей.Педагог з великої літери.

,

Хороший садочок !!!Дітки ходили із задоволенням ,жодних проблем !

,

Хороший садочок !!!Дітки ходили із задоволенням ,жодних проблем !

,

Жахливий садок. Некваліфіковані вихователі. Погане ставлення до дітей

,

Вихователям та помічнику ставимо 10 балів з 10 !!! Дякуємо!!!

,

Розчарувалася в цьому садочку(((((? Ходить дітей 10-15 ,а ставлення вихователів наче їх 50.Якщо прийдеться давати своє дитя у яслі,то краще ще рік зачекайте...(((Очікуйте на те ,що забираючи своє дитя ви побачите в залишках їжі на одязі про обличчя взагалі мовчу.якщо в садку почнуться соплі,то дитина ними буде заливатися доки ви її не заберете(витирати їх ніхто не буде).одяг,дівчачі аксесуари пропадають безслідно(коментувати можна ще довго...

,

Найкращі вихователі групи Віночок. Дякуємо Вам!!!!

,

Вихователі групи Віночок дуже хороші і професійні

,

Ходили в прогулянкову групу "Акварель": все чудово, позитивні і чуйні вихователі, дуже гарні робили поробки щодня, проводили чудесні, затишні та веселі свята. Найкращі спогади про садочок :)

,

Найкращий садок особливо група Вишиванка вихователі чудові але я хочу ще раз в садок бо я вже 4 клас а 2012 році в нас був випускний це був найкращий день.Дякую Олені Богданівні і Тетяні Іванівні за класне дитинство

,

Цього року ми випускаємось, будемо дуже сумувати! Чудовий садочок. Чуйні, добрі виховательки. Доня любить обох виховательок (Марія Степанівна і Світлана Михайлівна) і нянечку (Марія Михайлівна). Дуже уважні до кожної дитини, дійсно люблять дітей. Цікаві дитячі свята. В садочку чисто, затишно. Пан Василь майстер на всі руки, ви подивіться на територію садочка! Завідуюча з роками недіючого басейну зробила спортзал! Ще про прогулянки. В садочку гуляють по мірі можливості і дуже часто. Буває якщо мами неадекватно одягають дітей, то через таких часто і не гуляють! Часто ми не хворієм, так що не треба "як в садок пішов, то вже хворий зразу". Про записи в садок. Люди, електронний запис давно! Ви не чули дотепер? Як в січні 2016 можна було бути записаною на папері? Платні заняття з англійської мови реально ніяки. Рік вчили пісню переклад якої не знаємо. Танці непогані. За маячню про здирання грошей..БРЄД однозначно!

,

завідуюча жахлива бере страшні хабарі я була на письмовій черзі потім появилась електронна але я не знала і тепер моя донечка не попадае в садок треба заново вставати на елек зотя мало би перенестись щ письмовоі черг. на елек і завідуюча таку сумму загнула шо то вже вщагалі 9000грн уявляете???? я в шоці

,

Частенько гуляю довкола цього садка з дитиною, дійсно, зараз восени ніколи з дітьми не гуляють. А раніше, коли гуляли, то так шарпали і кричали на тих дітей, що відпадає бажання сюди дитину записувати. Звісно, заперти дітей у групу і кричати там при закритих дверях легше. Вихователі, майте сором! Навколо ходять ваші потенційні "клієнти"! Зрозуміло, що ваші групи і так будуть переповнені... Але не зловживайте цим! Не маєте натхнення пацькатись з дітьми - уступіть своє робоче місце Педагогам!! У ваших руках маленькі долі. Не ламайте дітям психіку. Офіційно звертаюсь до завідуючої - ще раз побачу як дітей шарпають і огризаються до них - зніму відео і викладу в інтернет, а також покажу у Відділі освіти.

,

Ми вже ходимо в цей садок 2 місяці. Все було б добре, якби з дітьми гуляли. Як тільки на вулиці стало холодніше 20 градусів - з дітьми ні разу не гуляли, навіть при сонячній теплій погоді. Не знаю як це пояснити, чи це лінь вдягати, чи халатність, чи не бажання працювати за маленьку зарплату. Причому, зауважила, що не гуляють не тільки молодші групи але і старші, там, де діти можуть і самі вже вдягнутися. Не можу зрозуміти, що це за політика всього садка, і куди дивиться завідуюча. Свіже повітря- це здорова дитина і міцний сон, хороший імунітет. В садка є хороший потенціал, гарна охайна тереторія, чисті кабінети та привітний персонал, але чого це все варто, якщо діти будуть постіно тут хворіти через брак свіжого повітря?

,

Сьогодні у нашій групі " Вишиванка" був випускний. Вихователі та колектив садочку організували неймовірний виступ дітей,особисто я, думаю що і інші батьки отримали массу задоволення та море позитиву! Почуття радісні але водночас сумні бо ми прощаємося з цим чудовим і хорошим місцем.Цей садок став для нас другою домівкою а вихователі рідними! Чудові педагоги а особливо Тат'яна Іванівна показують відмінний приклад вихователя дитячого садка! Бажаю Усім ім щастя та радості,успіхів і удачі і залишатися такими завжди! Дякую Вам за турботу і терпіння, за те що піклувалися за наших дітей,дарували ім добро та щирість,вміли толерантно вирішити будь-яке питання! Будемо завжди Вас пам'ятати та сумувати за Вами! Всім раджу цей дошкільний заклад хоча знаю що там бракує місць для діток!

,

Чудовий садочок. Дуже чисто не лише в середині, а й ззовні. Хороші вихователі в ясельках, хоча замітила що при заміні з іншої групи, вихователі більш чуйні до малечі яка плаче, більше придільть увагу, заспокоять. Бо сталі вихователі часто просто ігнорують дітей які плачуть, кричать на них і зовсім не хочуть з ними панькатись особливо на сон. Возмущаються коли батьки сидять дома і приводять діток і не підходить що залишають довше, а як піти на роботу? парадокс...

,

Садочок чудовий-прекрасний колектив особливо пан Василь-я його шанувальниця

,

Мої діти ходять в садочок, обоє з ясельної групи виросли. Зараз в ясельках просто чудові вихователі, сама б ходила :)))) Підготовка до школи хороша, звичайно якщо враховувати що на занятті 30 дітей. Багато святкових виступів. Можна записати на англійську(платно). Є логопед (платно). Я дуже задоволена!

,

Садок може і хороший,але прийдеш записатись ,ніколи у них місця немає ,але тільки запропонуй гроші і місце вже появилось !!!!!

,

Ходимо вже давно в садок 2 роки. Все подобається, ніколи подарунків та взяток не носили. Відношення хороше. Подобається, що є дисципліна.

,

сьогодні записала донечку в садочок, перші враження - позитивні: всередині чисто, охайно, затишно, а завідуюча - толерантна і привітна

,

Садочок як садочок,залежно до яких вихователів попасти,і не всі там такі добрі,як пишуть.А завідуюча особливо.Як прийшла записуватися,то з порогу кричала,що нема місця.Але нічого,знайшлося.Вихователі нам попалися хороші.

,

Звичайний Дитячий садок,як і вихователі.Як і в інших друть гроші.У мене склалося таке враження що хвалебні оди співають ті що носять "подарунки"Різниця між дітьми замінтна відразу

,

Моя донечка ходить в цей садочок уже 2 місяці.... на початках були проблеми з адаптацією, але чуйні вихователі допогли їй з легкістю звикнути та стали її найкращими друзями. В приміщеннях все чистенько, акуратно і затишно. Єдиний мінус - велика кількість діток в групах, але вихователі і з цим справляються досить успішно.

,

Садочок класний і колектив також. Дуже задоволена що потрапила дитина саме у цей садочок.

,

Завідуюча - просто супер, дуже толерантна, освідчена та вихована, та й педагогічний склад - не поступається (не займаються будь-чим, а дійсно працюють) !!!!! Тим паче - зроблені ремонти - дуже гарно та затишно!!!Віддавайте дітей і навіть не вагайтеся!!!

,

Ми задоволені, все ок! Дуже гарно.

,

Моя доня виховується у цьому садочку другий рік. Все нормально: чисто, тепло, спокійно. Вихователі і няні добросовісні.

,

Обидвоє моїх синочків були вихованцями цього садка. Суперові вихователі, чудова підготовка до школи, гарне відношення до дітей!!! Всім рекомендую!

,

Ми тільки почали сюди ходити, але перше враження позитивне. Дальше буде видно.


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове