Детские сады

Детский сад «Лесная сказка», №184Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
Тетяна, 08.10.2020, 13:04

Мали двотижневий досвід в ДНЗ Лісова казка. Почалось все із зверхньої розмови з адміністрацією, яка дозволяла використовувати такі фрази: «ваша дитина, що якась особлива?!», «може він нехай одразу в університет йде, а не в середню групу, якщо такий розумний». Далі – пригоди з вихователькою, яка на період адаптації створила свій графік і чомусь йшла з роботи в 15:30. При тому, що садок і без того працює за дивним графіком - до 17:30. Де мали б працювати батьки, щоб забрати з іншого району дитину до 17:30? Та коли закінчилась адаптація, вихователька наголошувала, що дитину потрібно забирати навіть не в 17:30, а до 17, зі словами «Ви ж не хочете, щоб ваша дитина залишалась сама і потім плакала, та не хотіла відвідувати садок». Я домовилась з вихователькою, взяти квитанцію про оплату і припинити відвідування садку. Здогадайтесь чи поцікавилась вона причиною і чи була на роботі в 17:00? Дуже прошу, щоб батьки не мовчали про таку недбалість і повідомляли в міністерство дошкільної освіти!

Олексій, 27.03.2019, 19:49

Садок супер.І всі працівники хороші,привітні.А нянечки турботливі і уважні до всіх дітей.А якщо комусь не підходить,або дитина не може адаптуватися в садочку ,то не потрібно обливати всіх брудом,а знаходити компроміс.Дякую,що ви є!

Марта, 01.02.2019, 17:50

Зараз згадаємо садок, як страшний сон.Вихователі просто знущаються з дітей: ходити не можна, говорити не можна, дітей ставлять на коліна, принижують.Дітей залякують, щоб вдома нічого не розказували, особливо старші групи. Все це взнали дуже пізно.

Оксана, 12.11.2018, 14:48

Сам садок знаходиться в лісопарковій зоні ,чисте повітря,багато соснових дерев .Територія садочка доглянута ,охайна . В приміщенні тепло , комфортно ,гарний ремонт,нові меблі . Видно одразу що завідуюча гарний господарник .Але вихователі дуже нервові .... Жодного натяку на хабар , Навіть коли вирішила сама віддячитися завідуючий , вона категорично відмовилася ..Я була вражена .Марія Іванівна Дуже толерантна ,розумна ,ввічлива людина.

Наталя, 08.11.2017, 17:07

Відгук про садок буде,на жаль ,лише негативний.Дитина зовсім не хоче ходити туди,так як вихователька завжди кричить і взагалі поводиться не адекватно!Завідуюча це взагалі

Юля, 04.05.2017, 15:35

Коли мій син ішов в садок, ми з чоловіком сперечались, як довго він там пробуде. Чоловік у дитинстві в садок ходив і дуже любив, а я пробула три місяці у різних, постійно хворіла і про той період згадую з жахом. Мала переконання, що це дитячий будинок з тих страшних, де діти залишені сам на сам з байдужими педагогами, вишколеними за стандартами ХІХ століття. Але о диво! Син садок полюбив, обіцяних мамами на майданчиках 500 доларів хабаря за вступ ніхто навіть близько не вимагав, а вихователька Наталя Петрівна - просто чудова. Уважна, до дітей і дорослих ставиться з сердечним теплом, оптимістична і з гумором. Сумую, що молодший син не потрапляє до неї.

Наталя, 28.08.2016, 08:10

Приміщення і умови у садочку чудові. Справедливий відбір, без жодних натяків на необхідність "віддяки". Завідуюча розуміюча, привітлива і розумна людина. Але на цьому усі плюси закінчились. Мені прийшлось забрати дитину з цього садочка через вихователя, за порадою психолога. Жахливий, не педагогічний та не рідний підхід. Дитина постійно переживала стрес. Якось навіть записувала, за цілий місяць, коли дитина приходила в групу і віталась, вихователь жодного разу не відповіла!!! Найпоширеніший спосіб проведення часу з дітьми - то посадити всіх на стільчики і заставити там сидіти, інколи розказувати які звуки видає який звір. Для активної дитини, а вони в більшості такі - це не дисципліна, а терор.

Юля, 30.05.2016, 19:15

ми не задоволені ставленням вихователя до дитини. Вихователь увесь час говорить по телефону, зовсім не дивиться за дітьми. Група повинна працювати до 6 годити, а вихователь жодного разу не досиділа до такого часу, пів 5 вона вже веде діток в групу продовженого дня з притензіями чому ми швидше дитину не забрали. Чоловік забирав сина з садочку з розбитим чоловом, вихователька прикрила лоб волоссям малого і не призналась, що це сталось під час перебування дитини в садочку. Вже ідучи додому, син розповів, що його вдарили і показав рану. Дуже халатне ставлення до роботи, тому не рекомендую цей садок. Буду думати над тим, щоб перевести свого сина в інший дошкільний заклад.

Олена, 09.05.2016, 10:16

Чудовий садок харчування ОК. Виховательки супер з великою підготовкою до дітей. Моя дитина дуже задоволена. Є і ігрова кімната і спальня в спальні дуже комфортна. Вихователь старанно доглядає

colka, 18.04.2016, 21:29

Жахливий садок. Вихователь одна щодня, не міняється з іншою. Вихователька - ніякий педагог, підходу до дітей нуль, коли забираємо дитину - постійно їсть насіння і говорить по телефону. Не слідкує за дітьми зовсім, якщо діти побились, завжди одна відповідь "я нічого не бачила!". Надворі виховательки собі групуються і розмовляють, в той час як діти безпризорні. На дворі одягнені аби як, ніхто не дивиться чи дитина в шапці, чи без... Недавно одна дитина вийшла на двір боса!!! Вихователь помітила, аж коли за дитиною прийшла мама. Забрала дитину з цього садка, в 99% це через вихователя, хоча й завідувач не шукала нам як альтернативу іншу групу.

esset, 14.04.2016, 10:27

Як можна писати і брехати що садок далеко від дороги, якщо вона проходить в 5-ти сантиметрах від нього! Вихователі очікуючи батьків виводять дітей на двір, де зовсім не дивляться за ними, діти "висять як мавпочки" на паркані, інші частенько самостійно вибігають на проїжджу частину! Недогляд!

andrew_laser, 07.02.2016, 21:45

Приміщення і територія доглянуті і в хорошому стані. Виховательки і няні - супер. Харчування - ОК. На відміну від багатьох інших садочків, не вимагають гроші. Наскільки я знаю, значна заслуга завідуючої.

Наталя, 24.11.2013, 23:42

Все в садочку добре. Однак є певні і проблеми. Нажальробочий день розпочинається з 8,30 , а не на 8,00 тобто ,якщо батька на 9,00 на роботу то це проблема. І групи закриваються також швидко, для найменших 15,30 для трішки старших 16,30 . Скажіть будь ласка, на якій роботі мають працювати батьки, щоб о 15,00 вже бути вдома. А ще плюс дорога, яка займає як мінімум півгодини...

Юля, 15.10.2013, 22:00

Садочок "Лісова казка" просто чудовий. Завідувач Марія Іванівна чудова людина. Умови у садочку дуже добрі, забезпечений садочок усім новим і гарним, чистий, доглянутий. Він далеко від дороги, територія зелена, чистенько, на кожному майданчику є і гойдалки і пісочниці, павільйони, ввечері і на вихідні територія закривається. Персонал - людяні,чуйні,уважні, дружні, розуміючі, підтримують один одного. Вихователі всі освідченні, добрі, на дітей не кричать, пояснюють і роз'яснюють, допомагають у вирішенні їх дитячих проблем. Помічники вихователів теж всі дуже хороші, привітні, догодовують дітей, допомагають одягатися і т.д., у групах чисто і прибрано за що щиро вдячні. І взагалі всі працівники дуже хороші, нічого поганого про цей садочок сказати не можу.


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове