Детские сады
Детский сад «Безумный улей»

Детский сад «Безумный улей»Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Пройшло 2 роки і з Ясочок випустилось двоє моїх діток. Час залишити ще один відгук. Ми користувались полугами цього садочку з 2017го по 2021й рік. Моя думка не змінилась - в цьому садку є душа, і душу звати Ліля! Найкраща вихователька, про яку тільки можна мріяти для вашої дитини. В цьому садку діти почуваються як вдома, багато гуляють, вчаться висловлювати свою думку, розвиваються, навчаються правильних речей, їх не рівняють під лінійку і не позбавляють індивідуальності, персонал приємний, лагідний, їжа смачна. Як і впродовж всіх цих років, так і після закінчення садочка хочеться висловити тільки слова безмежної вдячності усім тим, хто працює у садку. Якщо вам важливо залишати дітей в люблячих турботливих руках, а не просто у закладі дощкільної освіти - вам у Ясочки!

,

У цьому садочку працють Вихователі із великої букви. Це у першу чергу. Ліля, Олена, дівчатка з кухні, виховательки які працювали раніше з дітьми - Юля, Оля.. Дякую Вам за безтурботне дитинство моїх дітей! Я знаю точно, вони у добрих руках цілий день, доглянуті, нагодовані і щасливі. Увечері у дітей взагалі нема бажання їхати додому. Ставлення, компанія і дозвілля - ось що таке садок. І ми отримали це у повній мірі в цьому садку.

,

Це колишній садочок Бебітошка, в якому відбулася пожежа під час того, як всередині знаходились діти. Приміщення не відповідає пожежним нормам. Нікому не раджу віддавати туди дитину


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове