Детские сады

Детский сад "Сказка"Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

У цьому садочку навчається наш синочок. Одного разу мене запросили у садік щоб повідомити що їхній психолог , після заняття з дитиною поставила діагноз моїй дитині олігофренія!! Скільки сліз , і нервів пішло , ми з чоловіком не відкладаючи повели сина до інших спеціалістів, почувши їхнє заключення, були здивовані, що дитина цілком здорова! На наше обурення, деректор, і сам психолог ніяк не зреагували, навіть й більше психолог не попросила вибачення!а настоює на тому ,що мою дитину потрібно відати у інший садочок! Для спеціальних дітей! Дитину із садочку ми забрали, і дали у приватний! Там і харчування, і немає безглуздих діагнозів! Яких ставить ... не кваліфікований психолог Марія Іванівна! Тепер задоволенні! Не рекомендую садочок

,

Жахливий садочок! Дітей обїдають, зайшла одного разу, нянічки, з вихователями пили каву! Чекають лиш коли їм подарки будуть!

,

Дуже класний садочок. Добре, що психолог славнозвісний - вже не практикує на дітях і не реалізовує через них вирішення своїх прихованих необгрунтованих амбіцій. Перш ніж працювати з дітьми - потрібно розібратись в собі. А от Вихователям та Керівництву - Дякую!!!

,

Прекрасний садок! Чиста, прибрана територія, в групах затишно, прекрасний та чуйний колектив!

,

Ходимо вже четвертий рік, садочок нам подобається.. Одне що починає набридати це наглість окремих визователів і нянь" то на 8 березня не так привітали, то в методиста був день народження не привітали, то після виступу (причому дитячого) не принесли кожному вихователю кульок. А не занадто Вам буде.....на все має бути міра. І завідуюча цьому потурає. І ще одне, часта зміна нянічок, одна молодше іншої і одна нагліше другої.

,

Дуже гарний садочок! Чистий, теплий, затишний. Вихователям велике дякую за їхню роботу!

,

Лагідний директор....

,

Це правда на рахунок бідного харчування, бо навіть їхні працівники кажуть годі дивитися, які сумки носять після роботи їхні кухарі....Терміново треба батькам щось робити.За що гроші платимо, за що майдан стояв.Тут вже ні януковича ні депутатів нема , а діток дальше обкрадають.

,

Знову відкрили садок і починається те саме...на харчування держава виділяє чималі кошти,а діти не мають що їсти. Чому? Тому що харчі поміж собою порозбирають.Дадуть молочне , а рибка і курка додому....І печенько і сочки і фрукти.... Вдома ж то хочуть їсти, а чужі діти то не свої нічого не скажуть і голова не болить за чужі.Совість треба мати.

,

Харчування припаскудне ні риби ні м"яска.порціїї малі совість треба мати...А додому йдуть поварі вигинаються...Як вони в очі дивляться своїм рідним коли витягують харчі які мали їсти наші діти...

,

Садочок гарний але який безлад в тому садочку харчування припаскудне діти голодні ,не суп ,а одна вода ,як не кожен день ,то через день одне і теж саме харчування ,свята в садочку ніякі покружляли хороводи поводили тей до побачення ,порядку немае ,бо немае нормального керівника,а не пити гуляти разом ,а потім виховувати дітей .Не рекомендую походили 2 місяці і забрала в другий садочок

,

Сам садочок дуже гарний чито завжди, охайно, тепло, красиво....т.д., завідуюча Ірина михайлівна чудова людина, вихователі приємні. Але коли вникнути в то все, то мінуси є. Для мене це три основні, і важливі: групи переповнені аж занадто, харчування в малих порціях, чи не дуже смачне (моя дитина приходить голодна), і по-третє на вулиці практично не гуляють, а зимою взагалі !!! Так, є і гірші садочки, але якби цих мінусів не було, це був би найкращий садочок, надіюсь керівництво візьме на замітку.

,

Дуже гарний садочок, ходимо вже 4 роки з задоволенням, вихователь хороша має гарний підхід до дітей, а незадоволені є всюди!

,

Ходимо в садочок вже другий рік! Садочком задоволені цілком. Групи можливо і переповненні, але це лише по списку, в наявності в середньому 25 діток. Вихователі хороші ( принаймні ті які ми маєм). Харчування абсолютно нормальне, здорова їжа, а фрукти і т.д. можна і дома дитині давати. Директор дуже приємна жінка. Віддається роботі на всі 100%: і з дітками сидить на заміні, і навіть штори в актовому залі помагала вішати, за всім доглядає... Молодець! А які там клумби на території... писати можна довго... Це справжня казка, садок відповідає своїй назві без сумніву.

,

садочок дійсно дуже хороший, а за рахунок кількості дітей в групах то це біда усіх садочків, хіба що не приватних. Особисто в нас в групі вихователі дуже хороші, а якщо хотіти знайти недоліки то вони обов'язково знайдуться.

,

Там працює єдина людина яка віддається роботі - пані Галя (няня) в ясельній групі. Вона золота людина, робить свою роботу (причому добре) та ще й роботу вихователів (ті ненапружуються) переважно каву пьють. Можливо працівники чи керівництво того садка читають відгуки про себе, то вибачайте за різкість, але все має саме такий вигляд.

,

про кількість дітей у групах завідуюча всіх одразу попереджає,нічого не зміниться з тим ,тому що всі хочуть туди попасти бо там гарно. а як когось не візьмуть ,тоді починають жалітись,нарікати на завідуючу і колектив.не подобається,віддавайте дитину няні і тоді все буде добре.а нарахунок подарунків вихователям,це ваше діло.ніхто з тих молодих вихователів не стоїть і не просить подарунка.як на мене краще молодь ніж бабця в якої голова завжди болить від дітей!!!!! вибір за вами і не пишіть дурниць про хабарі!!! чудові вихователі,помічники а тим більше завідувач і харчування краще ніж ви вдома готуєте!

,

про кількість дітей у групах завідуюча всіх одразу попереджає,нічого не зміниться з тим ,тому що всі хочуть туди попасти бо там гарно. а як когось не візьмуть ,тоді починають жалітись,нарікати на завідуючу і колектив.не подобається,віддавайте дитину няні і тоді все буде добре.а нарахунок подарунків вихователям,це ваше діло.ніхто з тих молодих вихователів не стоїть і не просить подарунка.як на мене краще молодь ніж бабця в якої голова завжди болить від дітей!!!!! вибір за вами і не пишіть дурниць про хабарі!!! чудові вихователі,помічники а тим більше завідувач і харчування краще ніж ви вдома готуєте!

,

Попробували віддати і віддали без всяких проблем. Ходимо другий рік. Одне що категорично не влаштовує так це кількість дітей. Завідуюча б мала на це звернути увагу і подумати як один вихователь може справитися з групою де реально 38дітей (спискових 44).

,

Дуже задоволені садочком!!! Завчасно записались, прийшли у назначений час нас взяли (без хабарів, навіть нічого не натякали за гроші). Ходимо вже 3 місяці, всім задоволені. Вихователі і нянічки просто суперові, мала із задоволенням ходить. Видно, що займаються з дітьми. В групі чисто, багато іграшок, книжок. Завідуюча дуже приємна людина, багато що робить на користь дітям. А тим хто бажає, щоб з їхнтою дитиною няньчилися і не відходили від неї, виконували всі її забаганки - то вам там не місце, бо в них всі діти однакові!!!!!!

,

Дуже гарний садок!Гарно, чистенько, хороші вихователі.Назва "Казка" підходить для цього садочка на всі 100%)))

,

доброго дня....я б не сказала що там безлад..те що групи переповнені це факт але завідувач попереджає про це і ваше право давати чи ні .вас ніхто не заставляє....завідувач дуже приємна людина....ми записались в кінці лютого а сьогодні прийшли запитатись чи попали...нам сказали що можемо готуватись до садочка .....і до речі без всяких взяток ми навіть нічого не намікали на гроші...тому що прочитавши ваші коментарі я вирішила провірити чи це правда на рахунок взяток...і зрозуміла що ні....звісно хто бажає може чимось допомогти але прямого натяку немаєєє...мені це дуже сподобалось...а садочку чисто...меню теж мені подобається кілька раз заходила то завжди різне...і я думаю якщо б батьки говорили з завідуючою на рахунок харчування вона би до них прислухалась..адже це в їхніх інтересах щоб всі булизадоволені...ось така моя думка.

,

Безпредел,в тих садочках конкретний це треба щоб перевірка перевіряла без попередження йх,а не по дзвінку ,а так до них нічого не дійде тільки щось конкретне.

,

perechutavshu komentari batjkiv y dekiljkoh sadochkah az strashno staje jak zalushatu y nah svojih ditej.......

,

Садок дійсно дуже хороший, все новеньке, гарненьке, чистота ідеальна, але є великий нюанс, що групи переповнені дітки не завжди мають де спати, водять їх по інчим групам, або розкладають ліжка безпосередньо в групі, одним словом ложать діток де є вільне місце, нарахунок вихователів, всім не вгодиш, але нюанси завжди є, вони добрі коли щось їм сунеш тоді трішки краще відносяться. А нарахунок завідуючоі дуже хороша людина.

,

Вигляд садка гарний,но це не показник йжа така собі маленькі порціі діти не найдаються меню кожен день,а то через день одинакове чуть не кожен день макарони ні фруктів нічого вітамінного не дають на вечерю булочка і чай що то за вечеря скажіть мені ,спальня і роздача йжі все разом і завідуюча тільки гроші бере і не думае розширятися.Короче порядку немае.

,

Люди послухавши вас ви такі дивні,місць немае тому що хоче завідувач гроші,а коли даете зразу все е і місця теж,а подивіться що робиться в групах по списку 50 дітей і діти сплять в групі на ліжечках,і дісципліни ніякой понабирали молодих без всякого досвіду,і завідувач мае бути завідувачем,а не зусіма каву пити і цукерки йсти за батьківські гроші,я водила свою дитину і без кінця сварилася порядку не було,але вже зараз ми пішли до школи,то цього не бачиш,по перше всіх треба ставити на місце і не мовчати.Ми закриваемо двері і не знаемо що роблять за дверима з нашою дитиною,тому за все треба вникати і дивитись.

,

Ходимо вже другий місяць. Влаштовує нас повністю все, а то що багато дітей це у кожному садочку-ну мусять їх кудись дівати батьки, а так все просто супер. А від нянічки пані Галі мала в захваті. Дуже дякуємо.

,

Садочок дійсно чудовий.Дуже кваліфіковані педагоги!Но кількість дітей у групах зашкалює!!!!!!!!

,

все гарно і без грошей!!!!!моя дитина ходить вже 3 роки і в мене притензій нема ні до кого.відповідальний коликтив і чудові умови.а те що важко потрапити в садок то це проблема не тільки цього садко а і всіх садочків м.Львова.а в такий садок як Казка тим паче.

,

Ну не треба говорити, що все гарно і без грошей...Садочок справді дуже гарний - все нове, гарні вихователі і няні.Територія садочку дійсно казкова - гномики, півники,песики,фонтан.В групах гарні іграшки, мебель, книжечки.Іжа теж гарна і корисна. Наша донечка пішла цього року із серпня - ми записувались коли нам було ще 6 місяців.Якщо хочете попасти в гарний садочок то спішіть завчасно записатись. Коли ми прийшли в назначений час весною, то не було жодних розмов про те, що ми спізнились.

,

Ми записалися коли дитині було 1.5роки. потім нам сказали прийти весною коли формували групи. Ми прийшли і нас без проблем взяли і ми ходимо вже тиждень малій зараз 2.9роки. І при чому без всяких блатів, грошей і внесків. Поки що нас усе влаштовує. А хто приходить в садок за місяць чи тиждень до навчального року то звичайно місць не буде.

,

в садік попасти напевно не реально,я прийшла в назначене число завідуючою,а вона сказала що вже нема місць, це було не гарно з її сторони

,

ви спробуйте туди віддати дитину. навряд чи потрапите

,

Чудовий садочок, прекрасні вихователі, ходимо вже третій рік! Всім радимо!


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове

Также во Львове