Контент-менеджер

Назва професії походить від англійського слова контент — зміст. Такі фахівці керують змістом і структурою веб-сайту. Вони контролюють появу/видалення розділів веб-сайту і стежать за інформаційним наповненням. Підбирають і редагують матеріали (графічні або текстові) відповідно до тематики сайту, якщо це необхідно пишуть, частіше збирають і обробляють ті, що вже є. Стежать за актуальністю інформації на веб-сайті. Контент-менеджери займаються підтримкою форуму: відповідають на питання, корегують теми, стежать за цензурою, видаляють спам. Облік статистики відвідуваності веб-сайту також входить в обов'язки контент-менеджерів.

Специфіка професії

Плюси професії

  • вдосконалення в предметній області веб-сайту;
  • можна поєднувати з навчанням;
  • багато нової й цікавої інформації.

Мінуси професії

  • в більшості випадків одноманітна робота;
  • систематична робота за комп'ютером;
  • робота за комп'ютером позначається на здоров'ї.

Місце роботи

У компаніях і організаціях, робота яких пов'язана з діяльністю в Інтернеті.

Особисті якості

Вибираючи цю професію, людина повинна мати спокійний характер і бути готовою до монотонної одноманітної роботи. Тут важливі копіткість і відповідальне відношення до строків. Від контент-менеджера потрібна особиста зацікавленість в питаннях, яким присвячений довірений йому сайт. Лише тоді він зможе зробити його привабливим для відвідувачів.

Кар'єра

Менеджер проекту, редактор веб-видання, веб-редактор внутрішнього корпоративного веб-сайту, літературний редактор віртуальної газети. У компаніях і організаціях, робота яких пов'язана з діяльністю в Інтернеті.

Освіта

Від контент-менеджера потрібне знання предметної області, редагованого ним веб-сайту. Інакше постійно виникатимуть питання про компетентність і необхідність тієї або іншої інформації. Особливо це стосується сайтів, пов'язаних з літературою, високими технологіями або специфічними науково-виробничими темами. Контент-менеджер має бути впевненим користувачем ПК. Бажано знати HTML і графічні редактори, такі як Photoshop.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «IT, комп'ютери та Інтернет»