Настроювач музичних інструментів

Настроює піаніно і роялі на стандартну висоту тона. Виявляє і усуває дефекти клавіатури, ігрового і педального механізму, який регулює тембр звучання.

Специфіка професії

Гарного настроювача передають, як кажуть, «із рук в руки», тому успіх прямо залежить від якості роботи та вміння спілкуватися з людьми. Іноді від звучання інструменту залежить доля талановитого музиканта, адже його самооцінка, бажання розвиватися у музиці значною мірою пов'язані з можливістю інструменту.

Місце роботи

На підприємствах з виробництва та ремонту клавішних музичних інструментів, в музичних освітніх установах, концертних залах, інших закладах культури. Приватна практика.

Особисті якості

  • сумлінність;
  • відповідальність;
  • терпіння;
  • комунікабельність;
  • любов до музики;
  • бажання професійно розвиватися і допомагати людям.

Кар'єра

Зарплата відрядна — в залежності від операцій, які виконує настроювач, і кількості замовлень.

Освіта

Щоб бути настроювачем музичних інструментів, бажано мати музичну освіту. Асоціація фортепіанних майстрів проводить спеціальні курси, семінари з настроювання піаніно і роялів. Водночас багато налагоджувальників не мають спеціальної освіти. Визначальним є досвід роботи, вміння чути діапазон та інші професійні навички.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»