Школы
Дистанционное образовательное учреждение для учеников 5-11 классов «Атмосферна школа»

Дистанционное образовательное учреждение для учеников 5-11 классов «Атмосферна школа»Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Дуже сподобалося ваша школа. І хочу приїднатися.

,

Хочу виразити подяку всій команді, яка створювала атмосферу у цій школі! все створене взагалі перевернуло з ніг на голову звичайне уявлення про те, яка повинна бути освіта. Виявляється, що знання можуть бути корисними і цікавими, а також отримувати їх можна коли ти готовий, а не коли тебе примусують і говорять, що потрібно! Єгор після того як ми його перевели до атмосферної школи з цікавістю став навчатись і тепер бажає продовжувати навчання і після закінчення дев"яти класів!

,

Непогана школа, але якість освіти бажає кращого. Деякі вчителі дуже дивно розповідають дітям свій предмет та знімають тік-токи про силіконові імпланти грудей, незважаючи на те, що його дивляться діти! Ціни все ж таки демократичні.

,

З вами стало все набагато легше і всі моменти які у звичайній школі визивали купу негативу і суперечьок якось автоматично відсіялись! Рішення про перевод сина у цю атмосферну школу ми прийняли разом і одночасно, посеред навчального року. Нами був придбан пакет "учень" і син перейшов у інший учбовий заклад, де у нього є можливість корегувати свій розклад, є можливість приділяти час футболу і не треба нікому нічього пояснювати!

,

Не рекомендую цю школу ! Це аферисти, які наживаються на темі освіти. До спражньої освіти вони не мають жодного відношення!

,

Дитина почала вчитися саме у цій дистанційній школі з початку цього навчального року. Трохи були занепокоєними тим, чи сподобається доньці такий формат, але жодних проблем з акліматизацією до навчального процесу не виникло. Класний підхід тут до кожної дитини, дуже зручна та інтуітивно проста платформа, грамотні вчителі. На даний момент ми дуже задоволені тим, що вирішили перейти саме у цю школу.

,

Дочка дуже задоволена і із задоволенням дивиться та проходить усі уроки! Дуже допомагають тести для самоперевірки - вони є в кожному уроці і зручно готуватися. Загалом задоволені:: Подача матеріалу цікава, адміністрація реагує швидко, вчителі супер – усі натхненні та з бажанням допомагати діткам. Обов'язково залишаємось наступного року в школу.

,

Незважаючи на те, що школа досить нова, програма викладання в ній дуже якісна та ефективна. Викладачі вдало підбирають підхід до кожної дитини. Але найбільше сподобалась чітка структура кожного уроку, яка розроблена таким чином, щоб дитина добре закріпила матеріал. Для цього є тести для самостійного виконаня, на яких дитина практикується і підтверджує отримані знання з конспекту та відео.

,

Довго вибирали, придивлялися, і все ж вибрали Атмосферну школу - дуже сподобалася подача матеріалу і індивідуальний підхід до кожного. Дитина сама може вибрати як вивчати потрібний матеріал - іноді просто дивимося видеоурок, іноді читаємо конспекти або робимо завдання. Дуже зручно, а головне легккозгадати все вивчене в уроці. Ми дуже задоволені!!!

,

Так, рекомендую! Дуже зручний формат навчання. Дитина займається в своєму темпі і в свій комфортне час. У форматі школи теми можна проходити стільки раз, скільки буде потрібно. Ми з донькою спробували демо версії кількох шкіл. Тут найзручніший формат. Краща структура уроку: відео лекція, конспект, література, завдання для самоперевірки і тест - все на одній сторінці. Інтуїтивно зрозуміле меню і приємний інтерфейс. А питання з приводу соціалізації і т.д. вирішуються кружками і спілкуванням з однолітками, з якими давно дружить дитина. Атмосферна школа, я вам вдячна і бажаю процвітання!

,

Останнім часом почала замислюватись про альтернативні варіанти отримання середньої освіти для своїх донечьок. Нас перестав влаштовувати рівень підготовки звичайної середної школи!Як один із варіантів навчання, ми розглядаємо «Атмосферну школу». Школа пропонує документи державного зразка, програма цікава, з відеоуроками і іншими навчальними матеріалами. Графік занять вільний( ти сам вправі обрати собі розклад), займатися можна де зручно, хоч сидячи дома на кроваті, головне щоб був інтернет. Будемо подавати документи до вашої школи!

,

Нарешті дочекались вже початку навчального року. Спочатку були сумніви перш ніж давати дитину в дистанційну школу, думали, що можливо це вплине на її знання в майбутньому. Насправді ж, програма тут дуже насичена і цікава. Дітей добре навчають і підбирають різноманітні методики для кращого засвоєння матеріалу. Тепер наша донечка і багато вчиться, і водночас має ще час на своє хобі.

,

Доброго дня.Хочу залишити свій відгук о цій школі. Я учень. Мене звати Віталій. Школа нова, але досить сучасна, викладання матеріалу проходить у зручному форматі, індивідуальний підхід до кожного. Матеріал засвоюється легко, незнаю з чим це пов"язане, але мені навчатися у вас легко! Я чесно кажучі чекаю нового навчального року, щоб з новими силами завітати до вас. Дякую.

,

Мені подобаються викладачі школи, в тому числі носії української мови - це дуже хороший досвід спілкування, і вивчення, цікава подача матеріалу. Мій син з великим бажанням вчиться в цій школі, викладачі відзначають його старання, посидючість і тягу до знань, тепер я (як батько) чітко розумію що дитина вивчила, що ще потрібно подивитися та які результати дитина отримала. Програму навчання син засвоює легко, вчиться за своїм індівідіальним планом, і в той же час має досить вільного часу. Навчання в цій школі дає більше знань ніж в очних школах старго зразка. Цей досвід повинні переймати й

,

Учусь в этой школе и очень рада. Не надо рано вставать на уроки, учиться можно из дома, главное не лениться и не забывать делать домашку. Учитель у нас очень хороший

,

Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

,

Дитина в захваті, подача матеріалу якісна, адміністрація реагує на прохання миттєво. Нам все подобається.

,

мне очень нравится обучение. Не нужно тратить время на дорогу, заниматься можно в любо время, если не понятна какая то тема, учитель объяснит

,

Очень хорошее содержание уроков - интересно, не скучно. Тесты на время, что исключает возможность тупого списывания и "погуглить", т.е. ребенку нужно к ним подготовиться. Неплохо


Оставить отзыв

Все школы в Дистанционном обучении

Также в Дистанционном обучении