Школы
Гимназия «Европейское образование»

Гимназия «Европейское образование»Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Дуже дякую !!!закінчили 9 класс ,провчилися 5 років с задоволенням ,школа маленька але знання великі .Хочу подякувати Валентині Володимирові ,ви дуже гарний директор ,дякую ,а також подяка вчителям !!!

,

Школа ужасная! Держат её две женщины, которые вообще ничего общего с образованием не имеют! По словам учителей, которые работали ранее, зарплаты платят ооочень низкие, по-этому неплохая текучка кадров( Не рекомендую!

,

Ребенок пошел во 2-й класс этой гимназии. Перевелись из государственной школы, где он разучился читать и писать и ходил на уроки со скандалами. Школа очень приятная, с домашней атмосферой, небольшим количеством учеников в классах. Ребенку уделяют максимум внимания, он усваивает гораздо больше информации чем раньше. Теперь бежит на уроки и очень гордится собой. Мы пока довольны.

,

Замечательная, путсь и небольшая, школа. Подход к каждому ребенку индивидуальный, С утра до самого вечера ребенок занят. Педагог заботится, всегда интересные задания, праздники, познавательные уроки. Педагоги вкладывают колоссальное количество сил и энергии в каждого детеныша. Благодарю за труд!! Дети идут по программе НУШ, плюс имеют сверху увеличенное количество часов английского, младшие ДРУЖАТ со страшими - а это дорогого стоит.

,

Знання школа надає мінімальні. Різниці між державною школою і цієї зовсім немає як на мене, окрім кількості дітей у класі. Все у школі крутиться навколо доньки власниці, тому не рекомендую віддавати свою дитину в це місце.

,

Отличная гимназия!

,

Зараз шукаю школу для сина. Після спілкування з адміністрацією та вчителями залишилась задоволена. Сину дуже сподолось дружелюбне ставлення дітей і вчителів. Вчителі уважні до найменших проблем дітей. Ми обрали для себе цю школу. Дякую,що є такі заклади,де повага і увага до дітей на першому місці.

,

Школа чудова, з того часу як почала ходити в гімназію моя донька вона була задоволена, а це головне. Вчителям дуже вдячний за їх увагу до дитини. Після занять вона залишається на хореографії, тому спокійний, а вдома обов'язково показує рухи. Тож дякую гімназії.

,

Дуже задоволений закладом освіти. В першу чергу рівень англійської та німецької мовами, а в друге - харчуванням.

,

Моя дитина вже рік навчається в ГІМНАЗІЇ , я задоволена навчанням і відношенням до моєї дитини, я забула що таке сваритися з сином про невиконане домашнє завдання , все він робить у школі. Дякую

,

Дитина в школі просто деградувала.Не розумію чому даний заклад має назву «Гімназія», адже це місце не заслуговує навіть звання школи.Як писали нище, дійсно рівень сільської школи. Медсестри немає.Коли дитина розбиває голову їй викликають швидку.Всі вчителі крутяться лише коло доньки власниці.На інших дітей байдуже.Перейшли в «Ямб» і діти почали отримувати задоволення від навчання.

,

Парты удобные спать на них великолепною.Школа нормас 5 бульонов с макаронами из 5

,

Я задоволена рівнем англійськох мови, яку отримує мій син.

,

Хорошая школа и я рада, что отдала ребёнка в неё. Мне нравятся добрые и отзывчивые учителя.

,

Школою задоволені повністю.Підхід до дітей знаходять з легкістю.Ціна адекватна.

,

шановна "Я" і вчителі. які звільнилися! Не ганьбіться, бо кожна з вас працювала офіційно з наданими документами про отриману педагогічну освіту і маєте офіційний запис у трудовій книжці. А щодо статті про звільнення, це і говорить про те, що адміністрація закладу не тільки контролює діяльність вчителів, а й безпосередньо бере участь у всьому комплексі навчально-виховного процесу і у роботі з батьками. І, до речі, на додаткові навчання та підвищення кваліфікації також відсилаємо, але для цього треба бажання вчителя.

,

мой ребенок ходит в гимназию с первого класса, сейчас мы уже в 7 классе и я могу сказать что с учителя у нас все хорошо, да они молодые , но все с образованием, находят подход к каждому ребенку. Ребенок каждый день с радостью идет в школу, даже подростковый период прошел очень легко. уровень его английского языка очень достойный, проверили его за границей летом в разговорном режиме. И оплата очень приемлевая для частной школы. Так что я как мама могу поставить оценку 5

,

Шановні батькі та вчителі , я вас благаю обходьте цю школу стороною . По-перше сюди беруть дівчат без освіти , по-друге ніхто не слідкує за роботою вчителя , по-третє класи не облаштовані для навчання , а взимку дуже холодно , потрібно сидіти в куртках аби не замерзнути . Школа жахлива !!! Також відношення до вчителів ніяке , ще й можуть звільнити по статті . Не марнуйте свій час та гроші .

,

Работала в гимназии, ужас, а не учебное заведение. Учеба никакая, сюда берут тех, кто в 8 класе читать не научился, выпускаются с золотой медалью, разумееться не за спасибо. Учителей берут без образования, у меня вообще нет педобразования, а тех кто согласиться работать за копейки. В то же время, все время дерут с родителей за все что только можно (помимо платы за обучение, еще нужно будет платить за учебники, отопление, ремонт и оценки). Не ломайте жизнь ребенку, жалко тех кто сюда уже попал, дети просто деградируют.....

,

Я очень довольна детским садом! Ребёнок ходит с удовольствием! За три месяца у моего ребёнка появился немаленький словарный запас английских слов! Воспитатели все очень позитивные и добрые!

,

Могу сказать одно, вокруг территории школы и садика пол года валяются игрушки, детская палатка присыпанная мусором. Старшие дети не цензурно выражаются и там же гуляют дети из садика.

,

Це просто жах, а не гімназія! Школу тримають дві подружки, які в вихованні дітей нічого не розуміють. В цій гімназії ГРОШІ в пріорітеті! Майбутнє дітей їх не займає!!!! Діти в садочку не доїдають, ліжечок на всіх не вистачає, в групі понад 20 дітей. Рівень школи, як в селі, далекому не асфальтованому селі. Не калічте дітей, забирайте звідси поки є можливість, не викидайте гроші на вітер!

,

Вдячна керівному складу і всьому педколективу за ту колосальну і віддану роботу, яку вони проводять для комфортного перебування діток в садочку і в школі. Впевнена, що з такими педагогами діти пізнають навколишній світ у найяскравіших фарбах добра і щастя, а також набувають досвід жити з любов"ю в соціумі, відстоювати свої інтереси, вміти товаришувати і допомагати. За рік перебування у садочку я бачу набуті сином і знання, і вміння, і навички. Бажаю всім батькам бачити такі результати у своїх дітях і дякувати за це викладачам, вихователям, керівникам. Це для них найвища нагорода, яка заохочуватиме їх і надалі з любов"ю піклуватися про наших діточок.

,

Не теряйте время , отдавая ребёнка в эту гимназию!)) пед коллектив создат из неопытных 22-27 летних девочек, (даже не все имеют пед образование) учителей, которые не могут справится с классом из 6-9 чел.Текучка кадров, как и учеников колоссальная , за год оплата повышается 2-3 раза. Частной школу очень тяжело назвать т к Ее уровень соответствует маленькой сельской школы ( даже никак не обычной городс ой школы!) Пробуйте, делайте выводы!)))

,

все сводится к деньгам. Но поборы неоправданные. Соседняя 172 гимназия на порядок лучше, идем с ребенком туда

,

сад очень и очень плохой,дети не доедают,пищу привозит таксист Бог знает от куда,текучка кадров очень большая,сад и гимназия полный ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мы пришли с обычной школы в гимназию, отношения к ребенку отличное, стараются найти к каждому ребенку ключик. Знания у ребенка есть. Места хватает всем.

,

Мой ребенок ходит в гимназию в 5 класс, до этого мы учились в "Лидере", я как мама хочу сказать, я рекомендую гимназию. Мой ребенок начал читать на английском языке, пересказывать текс на украинском языке, занял третье место по олимпиаде по математике. Я думаю это не мало, кроме того в этом году гимназия переежает в новое помещение.

,

Моя дитина тут навчалася. Навчання ніяке, жодного уважного та турботливого ставлення до дитини нема, ніякого розвитку також. Постійна зміна педскладу. Директорка батьків не чує - гроші понад усе, проблеми помічати не бажають. Багато дітей пішли до звичайних шкіл. Шкода, що гарна ідея була зіпсована!

,

не раджу...В садочку дітей більше ніж ліжок, группи не поділенні по віковій категорії, на 15 кв.м всі діти разом знаходяться.... жах. В мене знайомої син навчався в цій школі. Розказувава, що коли їхня вчителька хворіла , тоді їх об"єднували з 1-м класом( а це школяр 5-го класу був)))). Кожен думає як заробити... на наших дітях...

,

Очень хорошая гимназия, цена=образование=развитие!!!!

,

гимназия супер советую всем цены низкие и индивидуальный подход к ребенку. Я ставлю 5+++

,

Нет. Ето плохой вибор... За песплатно не приведу дитя.


Оставить отзыв

Все школы в Киеве, а также детские сады в Киеве, работа в Киеве