Школы

Средняя школа №37 с углубленным изучением французского языка


  • Львов · ул. Солодовая, 6
  • (0322) 75-59-14
    (032) 275-94-36
  • дневная
  • государственная

Отзывы154

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Було б 5 зірок якщо б не нова вчителька вона дітям занижує оцінки і до всіх ставиться по різному тому ця школа без тої вчительки була б краща!!!!!!!!!!!

,

Найкраща вчителька-Цьорох Галина Олексіївна.Вона знайде підхід з любим учнем,або ученицею.Вся школа її любить.

,

Ніби все норм,проте хто небуть посадіть норм дерева на передньому подвір’ї

,

Вчителі класні! Особливо Галина Олексіївна,Ірина Грицишин,Тетяна Аркадіївна,Оксана Володимирівна,Наталя Мирославівна

,

Школа класно,вчителі суперові особливо Мирослав Миколайович,Ірина Василівна,Вікторія Геннадіївна, Тетяна Аркадівна, Оксана Володимирівна, Галина Олексіївна,Петро Ярославович

,

школа найкраща,вчителі ДУЖЕ класні,стараються знайти підхід до учнів і зробити уроки цікавими

,

Школа шикарна,а особливо Петро Ярославович І Сергій Юрійович

,

Школа класна, вчителі хороші, особливо І.Б. та А.М.

,

вчителі глузують з учнів та б'ють.У столовій готують злі люди які подать огірки з чаєм.

,

Сама курта школа в львові

,

Ірина Євгеніївна, велике Вам спасибі за Вашу кропітку і відповідальну роботу, ви дійсно Вчитель з великої літери! Моя дитина з задоволенням йде до школи. Ми Вас дуже поважаємо і цінуємо!

,

Школа шикарна, але дуже мало хороших вчителів. Не дивуєтесь мому нікнейму. Так мене, і моїх одногрупників з франузької мови називає . Це скорше відгук - скарга на неї. Я б хотів щоб вона змінилась, так як обзиває усіх учнів (думаю , що навіть вчителів) за їх спинами. Це дуже не культурно. Вона не тільки так нас називає, а й ще не вихованими, тупими, говорить що : "Як батьки вас виховують,га?" і т.д. Дуже занижує оцінки , всім дітям. Правда є "обрані", але й вони потім ниють, що вона з ними так само , як і з іншими. Я пропоную напрягти її піти на пенсію, чи щось в тому дусі, бо вона вже нервів на дітей немає, навітт кричить коли я піднімаю руку на уроці (це ж банальна дія учениці/учня, яка хоче щось спитати/запропонувати/відповісти на питання).Прошу прийняти якісь заходи Спасибі

,

Ну нормально вчитися можна але можна і краще а так сама класна вчителька Вікторія Геннадіївна

,

Дуже хороша школа, найкраща вчителька - Олена Романівна

,

Найкращі вчителі:Вікторія Геннадіївна,Леся Романівна,Ольга Богданівна та Інна Ігорівна.

,

Суперова школа, дуже класні вчителі наприклад Кацюба Наталія Богданівна, Інна Ігорівна, Вікторія Генадіївна, та Юлія Миколаївна.)))

,

Дуже хороша школа, найкращі вчителі Олена Романівна, Алла Євгенівна, та багато інших. Дуже хороший директор (Володимир Петрович ) цього року зробив нам футбольне поле з штучною травою. Всім рекомендую цю школу!!!

,

що я можу сказати? Вчителі нормальні , але деякі принижують оцінки , Ну але таких майже нема . Директор поганий , дисципліни нема а коли вся школа зустрічається з якоюсь людиною , письменницьою то... повний балаган . Самі кращі , дорогі вчителя : Римма Василівна , Вікторія Генадієвна , Алла Євгенівна , та інші.

,

Сама краща вчителька то є наша сама файна вчителька з географії, лондан то вам всетаки не жарти, то є столиця амереки.

,

Школа є дуже хороша,дуже сильно люблю вчитильку з української мови Вона дуже навіть непогано вчить,в мене доприкладу дванацять балів з неї

,

Шо я можу сказати про школу? всім все рівно на тебе і твої знання Нормальних вчителів можна порахувати на пальцях одної руки Французька?Та кому здалась та французька,батьки віддавайте дітей в школи з англійським нахилом

,

Є у цій школі 3-4 хороші вчителі, а всі інші прикрі і несправедливі. Не подобається тут вчитись, рахую місяці щоб її закінчити! Страшенно розчарований у цій школі.

,

Надзвичайно хороша школа. Найкраща вчителька - Боляк Олена Романівна

,

Обожнюю 37 школу, вона мабуть найкраще, що траплялося у моєму житті донині. Стільки приємних спогадів та враження за ці роки) Дуже дякую найкращій вчительці, з якою завжди весело і цікаво на укорах, Олені Романівній

,

Обожнюю свою школу! Дуже хороші вчителі, а особливо Олена Романівна, Леся Романівна, Вікторія Генадіївна, Антоніна Володимирівна, Ольга Богданівна ну і звичайно Рімма Василівна!

,

Провчився у цій школі. Випуск 2014 року. Вдячний своїй першій вчительці Флореллі Генадіївній. Директор Оверко Володимир дуже привітний та відкритий. Вчив у старшій школі укр. мову та л-ру. Знає, що говорить та чого навчає. Завжди можна поговорити віч-на-віч на будь-які теми, патріот своєї країни та відповідальний чоловік. Вдячний цьому чоловікові, був мені як другий батько. Також залучив багато бюджетних коштів у школу та міських кредитних гарантій від ЄБРР на відновлення спортмайданчика по сучасних мірках. В школі дуже добре навчають французької мови - головне бажання учня. Потім можна буде в старших класах поїхати по обміну у Францію.

,

На даний момент, можу лише похвалити початкову школу, Вчителі професіонали. Ірина Євгенівна знає свою справу.

,

Нажаль, є учителі, що без будь якого зацікавлення роблять рутинно свою справу (простіше кажучи, дають на самоопрацювання матеріал, при цьому не враховують свої дії при виставленні оцінки), що автоматично настроює на негативне ставлення до предмету.

,

Загалом школа мені подобається.У нас буде новий новий майданчик.У школі є столи для малого тенісу.Гарне і велике переднє подвір'я. Зовні школа гарна.Охоронець веселий з ним можна побалакати))У їдальні готують смачно(хоча деколи їсти неможливо)Парти у класах(старшої школи)у ненайгіршому стані.Класи чисті,вчителі викладають свої предмети чудово))хоча деякі дуже псують враження:(

,

Дуже задоволена Кравченко Любов Юліанівною!!!!! Направду Вчитель, яких мало. Про це свідчить відношення самих дітей до неї - вона їм наче друга мама. Рекомендую батькам першачків 2016 року йти до неї в клас - діти будуть навчені, виховані та доглянуті під час навчання.

,

Школа мені подобається.Класи чисті,у їдальні непогано готують.Приємні вчителі(у молодшій школі).Коли переходила у старшу хвилювалась,але вже декілька років там і мені подобається,багато дуже приємних і хороших вчителів(Олена Романівна,Ольга Богданівна...),хоча деякі псують враження.

,

Наша школа найкраща і всі люди які писали щось погане або не вчились ,або про школу взагалі нічого не знають .Це не школа ,а мрія .Правда мало перерв ,але це виправлять ...Скоро у нас буде новий майданчик.Класи чисті ,світлі є фізкультурний зал (з тренажерами та іншим приладдям), є також: фізичний клас, музичний зал, хімічний кабінет, біологічний одним словом все як в європейських школах. Люди, які пишуть погане про Ірину Євгенівну неправі, адже це одна із найкращих вчителів нашої школи. Мій брат має набагато вищі оцінки ніж 6 балів і навчається у Ірини Євгенівни, в нього добрі оцінки і немає ніяких скарг до навчання. Рівень навчання визначається стараннями, знаннями і виконанням домашнього завдання, а саме важливо не пропускати школу без поважних причин.

,

Наша школа найкраща і всі люди які писали щось погане або не вчились ,або про школу взагалі нічого не знають .Це не школа ,а мрія .Правда мало перерв ,але це виправлять ...Скоро у нас буде новий майданчик.Класи чисті ,світлі є фізкультурний зал(з тренажерами та іншим приладдям)є також:фізичний клас ,музичний зал,хімічний кабінет,біологічний одним словом все як в європейських школах.Люди які пишуть погане про Ірину Євгенівну неправі ,адже це одна із найкращих вчителів нашої школи.

,

Дуже класна школа.З посмішкою кожного ранку рушаю туди.Все задовільняє:вчителі,шкільна їдальна,а ще обожнюю нашого охоронця.Дуже хороша людина,та ще й до того з гумором,завжди приємно з ним побесідувати.Всі вчителі дуже хороші.Люблю Вікторію Геннадіївну,Антоніну Володимирівну,Лесю Романівну,Рімму Василівну а також Сергія Юрійовича.Дякую,таким хорошим і розумним людям.

,

Школа супер

,

Французька мова - за 11 років знаю лиш банальні та елементарні речі, бо до 9 класу нам часто міняли вчительку, а потім було не до неї....тому вивчилася там 11 років, а результату жодного( Математика - тут мені дуже пощастило, адже попалася сильна вчителька, яка давала дуже добрі знання(рідкість в цій школі) Це два предмети, які би я хотіла виділити. А от думка про Оверка В.П. (директора школи) залишиться негативною на все життя, гіршого педагога я не зустрічала і як людина він ніякий. мала конфлікт з ним від 5 класу і це звичайно ж впливало на мої оцінки(не тільки з його предметів) Достойних вчителів можна порахувати на пальцях однієї руки і це сумно. ситуацію рятує молоде покоління вчителів, в них є бажання вчити дітей новішими методами та з іншим підходом, але ця ініціативність притуплюється старшим колективом вчителів, який переважає у кількості та авторитетності на даний час. Дякую за увагу.

,

Р.С. І Рімма Василівна теж дуже хороша вчителька, як і Леся Романівна

,

Хороша школа. Особливо вчитель фр.мови Лободинський Мирослав Миколайович, вчителька математики Надія Степанівна, вчителька фізики Наталя Григорівна, вчителька інформатики Антоніта Володимирівна і вчителька географії Оксана Володимирівна

,

Школа хороша і вчителі теж. Але як маму учня мене засмучує прірва між батьками і вчителями. Сьогодні особисто чула як дві мами обхаяли вчительку при своїх дітях-учнях. Невже після таких речей вчителі будуть більше дбати про наших дітей? Я вдячна за толерантність та розуміння тим вчителям, які відмежовують батьківське хамство та роботу з дітьми.

,

Загалом школа нормальна))

,

я не знаю,як для інших,а мені школа зовсім не сподобалась.я перейшла з 5 класу і мушу сказати,що якщо порівнювати 37 і ту,в яку я перейшла,то 37 набагато гірша!

,

Я дуже горда з того, що мій клас був першим класом, який розпочав вивчення французької з першого класу, це було 1956р. Молоді вчителі , репатріанти з Франції були нашими наставниками. Моєю першою вчителькою була красуня , дуже добра і інтелігентна пані Дарія Михайлівна Постужинська ( Коленська ) директором був француз Йосип Миколайович Гавриляк. Та й інші викладачі були бездоганні . Математику вчила Анна Антонівна Данилова- строга, справедлива , чудова вчителька. Майже 60 років відтоді минуло , а вони всі в моєму серці і пам'яті назавжди. Дякую ім за освіту, за знання , за французьку , яка по сьогодні зі мною, за культуру і манери. Моя школа найкраща в світі! Великий Привіт моїм друзям і однокласникам!

,

Сама навчалася в цій школі, і дитина моя також тут навчається. Всім задоволені, крім одного-викладання французької в початкових класах. Ну скажіть мені, будь ласка, як можна заставляти маленьких дітей вчити на пам'ять тексти, а потім з пам'яті писати ті самі тексти, якщо вони більшої половини слів з них не знають? В нас прекрасний класний керівник, дитина має купу друзів, а заставити зробити французьку-то сльози і плач! І що найприкріше, то спогади мої майже такі самі, а скільки років минуло!Нескінченне зубріння, заучування, і в результаті-нелюбов до самої мови! Хоч після школи мала досить непоганий рівень, але в житті її не використовувала, на курсах вивчила англійську. Можливо проблема в тому, що я не хочу давати дитину на додаткові, для мене - це маразм якийсь: в спеціалізованій школі додаткові заняття з французької. Влітку віддам на курси (якщо такі знайду) і хай дитина з задоволенням ходить на навчання!

,

і не забувайте, що в цій школі викладав Георгій Гонгадзе

,

школа супер. Учитилі дуже добрі. !!!!!!

,

школа, загалом, непогана, приємні спогади про вчительку математики 90-років Козову Оксану Володимирівну, та неприємні спогади про вчительку історії Тамару Павлівну, мабуть тому в подальшому і обрав фах математика, а не історика:))

,

Школа супер а особливо-Флорелла Геннадіївна:)))

,

Прочитала коментарі і здивована, що відсутні теплі слова про вчительку початкових класів - Кравченко Любов Юліанівну. Вона була першою вчителькою моїх обох доньок і мушу зазначити, що кращої вчительки я б і не бажала. Мої дівчата абсолютно різні за темпераментом, але до кожної вона знайшла підхід і повірте - це було щиро. Ця Вчителька не тільки давала знання, а й була "мамою" усім малюкам в той час, коли вони були в школі... Зараз мої доні вже в старшій школі, але й досі з теплом говорять про Любов Юліанівну. Щиро їй дякую

,

Класна школа!!!

,

Моя дитина навчається покищо в молодшій школі, тому можу сказати, що школа добра. Як буде в старшй школі - не відомо, але сподіваюсь, що все буде гаразд. Не хочу нікого хвалити, але можу сказати, що всі негативні відгуки про Ірину Євгенівну - це особисті образи тих батьків, які безвідповідально ставляться до своїх дітей та прямих батьківських обов'язків. А свою роботу вона виконує дуже відповідально і професійно.

,

Як не соромно таке писати про психолога?! Це прекрасний, кваліфікований та толерантний спеціаліст!!!! Школа може нею гордитися!

,

Школа може й добра, все залежить від вчителя. Вчитель добрий - добра школа, а вчитель не догодив - погана школа. О ось "психолога" звільняти треба срочно!!! Не має ані досвіду ані підходу до дітей.

,

Стосовно Ірини Євгенівни- вчителя початкових класів: вчитель - від Бога, порядна людина, вимоглива, зате справедлива. А от про дітей її не варто писати, вони у неї виховані і розумнички, вона вимоглива і до своїх діток і до учнів і це правильно!

,

У цій школі дуже добре вчать і тут працюють дуже добрі вчителі.

,

Школа конечно супер, а відгуки простяцькі. Усі забули про вчительку Марію Дмитрівну, яка заслуговує на велику пошану.

,

Всі вчителі в нашій школі є дуже справедливими, добрими, чуйними , класними. Моїм класним керівником є Галина Олексіївна! Всьому нашому класу дуже повезло! Вона дуже цікава , сучасна, добра, мила, справедлива вчителька! Вест 6-а її дуже любить! ♥♥♥!!!

,

Коли йшла в п"ятий клас, дуже боялась. Але тепер бачу, що тут класно! Всі вчителі дуже хороші! Школа доглянута , чиста, в їдальні смачно готують. Все мені подобається!

,

Завдяки цій школі нахаляву з"їздив в Францію, постійно займав призові місця на олімпіадах, кращої школи та осередку французької мови немає))) Особлива подяка Ірині Богданівній Петрів та Оксані Володимирівній Колобовій!!!!!

,

школа 37 це дуже класна школа нашого міста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,а особливо, наша вчителька початкових класів Ірина Ярославівна,та теперішня Надія Степанівна)))))))

,

На жаль, зовсім не поділяю схвальних відгуків. Хоч французька мова викладається з першого класу і щодня, діти вчать іноземну з репетиторами. Якщо більшість вчителів лояльно ставляться до знань учнів, то у "математички" дев"ятка - це подвиг Гастелло. Директор непоганий, проте постійно виконує роль завгоспа: тут батьки гроші здайте, там батьки ремонт зробіть - час і про навчальний процес подумати. Складається враження, що вся школа, практично, на утриманні батьків.

,

найкраща школа

,

Школа просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Найкраща школа

,

всі вчителі дуже класні що там би не говорили гарний директор красиві класи та смачно готують у їдальні мені все подобається тут вчитися

,

найкраща вчителька перших класів це Ірина Ярославівна!!!!!!

,

Школа дійсно хороша. Знаю багато хороших і розумних людей, які навчалися в цій школі, хоча їм вже за 40, але спогади про школу найтепліші. Зараз тут навчається мій син - рівень знань високий, вчителі до дітей відносяться з повагою і уважністю. Велика подяка директорові - людина на своєму місці і викладається на всі 100%.!!!!

,

Школа класна

,

найкращі Олена Георгіївна і Вікторія Генадіївна. також Підгірна Зоряна Петрівна)))

,

афігєнна школа! супер вчителі! багато друзів і талановитих дітей. часто до нас приїжджають французи!

,

Прикро, але мені не дуже.

,

школа дуже класна !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! мені подобається

,

класна школа))

,

школа супер

,

це школа найкраща в світі!!!!!!

,

це найкраща школа у світі а найкраща вчителька ------ЦЬОРОХ ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА .

,

школа супер,супер клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа чудесна!!!!!!!!!!Хто пам"ятає Жозефа Ніколаєвича,Лободиньського,Володимира Івановича Будзара-піфа Анет Петрівну,Уршулю Фредеріківну," Гебельса",Белоконя -це єталони,а зараз такі є?

,

Школа супер ! Та от деякі учні такі як Ількевич Б. псують її!!!!!

,

Ця школа просто супер ! І вчителі класні ! А найкраща Іванна Іванівна

,

школа просто вау

,

А як Ірина Евгенівна переживає за слабших дітей????.Тим що кожного разу говорить,шо ваша дитина пасивна на уроці,нічого не робить............... А домашні завдання дійсно треба перевіряти,але за І.Е.,бо може викреслити чи дописати те , чого в завданні немає,знизити за це оцінку, а якщо її запитаєш , що такого в завданні не було,вона вам скаже,що казала всім це зробити.Або дає контрольну роботу по темі якої ще невчили,а потім каже батькам "діти погано написали контрольну",а ще знижує оцінки за граматику з природи, де повинні оцінюватись знання по предмету!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа 37 просто супер. особливо вчителька Іванна Іванівна

,

школа дуже добра і вчителі прекрасні а особливо Вікторія Генадівна ВІВЧАР, Бакович Олена Георгіївна. Кузик Ірина Ярославівна. РУда Ольга Богданівна. але є і мінуси дуже великі нема мячів футбольних. замість того щоб грати футбол учні повині йти на кайзервальт

,

Школа просто супер!!!!Але є мінуси.А особливо вчителька фр.мови.Кожен день хтось з нашої групи обов"язково приносить зауваження!!!А ще ми що уроку пишемо новий текст,або вірш.Але є великі плюси, вчителька з англійської мови Іванна Григорівна.З нею ми пів уроку можемо побалакати про щось....В неї 6листопада був День народження!!Ми всі її вітали!!А ще мені дуже подобаються вчителі з продознавства фізкультури,малювання,історії україни,зарубіжної літератури,української літератури і т.д..Школа гарна,чиста,з гарними акуратними класами!!!Всі учні дуже привітні!!!І взагалі тут цікавіше ,ніж в молодшій!!Але у молодшій теж цікаво!!!

,

Школа добра! Хороші вчителі! Маю найкращі враження про шкільні роки! А щодо коштів на ремонт, то їх збирають всюди!

,

Давно закінчила школу, проте завдяки Олексюк Володимирі Володимирівні французьку мову пам'ятаю на відмінно. Найтепліші спогади про неї та Тетяну Аркадіївну (історія). Засмучують відгуки сучасних учнів та їх батьків про шалені побори на ремонти. В нас такого не було.

,

недавно перейшла в цю школу...мені подобається))

,

школа не дуже добра а особливо 8а там не учні а ***** вчителька з фізри і англійської найкращі !!!!!

,

Сильний рівень знань, доглянута та чиста школа, відреставровано багато чого. Директор - хороший вчитель, філософ)) Катерина Станіславівна, яка, на жаль, нас покинула на деякий час також була водночас суворою вчителькою, а з іншого боку дуже мила та цікава))

,

Хоча я і перевівся в іншу школу в іншому місті. Одна згадка про ці роки проведені з цими вчителями та моїми однокласниками збуждує у моєму серці найтепліші спогади навчання. Я радий що мав змогу хочаб 5-ть років навчатись у цій чудесній школі, де вчителі не намагаються втюхати своє бачення життя, а навчають дисципліні, розумінню і дають конструктивні поняття освіти( не так як в інших школах - де діти стають олігорфенами ).

,

Паршива школа,слабке викладання,багато здирають у фонд школи ((((

,

школа повне...Вчителі нічого не вчать,злі як собаки..

,

Мені здається, що наша школа на-най-найкраща! Там дуже люблячий директор, який найбільше уваги приділяє дітям. В нашій школі прекрасні вчителі, які зрозуміло пояснюють навчальний матеріал. Я перехожу до 5 - а класу. Думаю мені дуже-дуже сподобається там. Правда трошки страшно! Я дуже сумуватиму за нашою першою вчителькою Оксаною Ярославівною.

,

Ірина Євгенівна найкраща вчителька початкових класів!!!! Вона дбає про всіх дітей одинаково і не розділяє їх на групи бідних і багатих! За слабших дітей переживає! А Ви батьки дивіться щоб Ваші діти виконували домашні завдання , приділяйте їм більше часу і будьте обєктивними. Р.S.Ірина Євгенівна,не звертайте увагу на необєктивні коментарі і продовжуйте робити Вашу добру справу!

,

чудова школа

,

МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ НАША ШКОЛА І ВЧИТЕЛЬКА ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА.

,

мені дуже подобається ця школа, а особливо вчителька Надія Степанівна!!! =)

,

Нормальна школа. Не гірша за інші, но і не краща.

,

Наша школа чудова:) Багато років тому закінчила 37-му школу, з теплом згадую шкільні роки. Мій син закінчує 4-ий клас у Ірини Євгенівни і його враження лише найкращі, хоча щоденник у нього "червоний" і вчиться не на відмінно. Оксана Миколаївна-викладач з етики підтримує дітей з дитячих будинків, залучає до цього учнів школи. З учнями та батьками активно працює психолог -Тетяна Петрівна. Щиро раджу батькам майбутніх першачків віддавати дітей у клас Ірини Євгенівни!

,

Супер

,

школа супер

,

атлічна школа вчителі супер,а особливо Вікторія Генадівна))

,

школа нормал

,

школа супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

у школі все супер . тільки математичка трохи нечесна

,

найкраща школа)*

,

Погоджуюсь стосовно Ірини Євгенівни. Не вчитель - а автомат бездушний. За своїм надзвичайним бажанням вишколити дітей - губить будь-яку людяність. Дуже шкода, тому що вчителька молода, має своїх двох малих дітей і мала б з розумінням та диференціацією ставитися до різних дітей та їх можливостей. У неї можуть навчатися лише діти з дуже високим розумовим потенціалом, або "заучки".

,

як на мене школа найкраща в районі, хоча ні в місті , хоча ні в західній Україні, хоча ні в Україні, а Україна відкрита для всіх ,тому школа №37 відкрита для світу. Звідти учні їздять у Францію і здобувають нові знання!!!

,

2005 рік випуску ше досі згадуємо в компанії шкільні пригоди

,

Школа дійсно дуже хороша!!!я її дуже люблю))

,

Випуск 1990 року Школа дійсно найкраща!

,

Закінчив 37-му у далекому 89-му. Тільки теплі спогади про навчання, не зважаючи на окремі дрібні побутові непорозуміння, які. зрештою виникають будь-де. Уяви не маю про сьогоденний рівень викладання, але у вісімдесяті було все супер. Як на мене, кращої школи у Львові не має! Всім викладачам - щире вітання!!!!!!!!!!!

,

Школа хороша, дбайливий директор. Але тут існує практика невидавати атестати на останньому дзвінку всім дітям разом, щоб всі бачили. Це насторожує в плані корупції. А потім виявляється, що діти, які пасли задніх протягом навчального року, отримують дуже добрі атестати. Прохання взяти до уваги.

,

Прекрасна школа! Згадую з приємністю шкільні роки. Люблю!

,

уу школа супер

,

в нашій школі все гармонійно)))) найкраща школа)

,

Моя школа най най найкраща!!!! Я дуже люблю свою школу і також учителів!!!

,

школа нормальна на загал----але побори на ремонт --страшны

,

Це класна школа мені дуже дуже подобається!!!

,

надзвичайна школа)

,

супер супер супер

,

галина олексiiвна- C’EST UNE GROSSE CONNASSE ET UNE RACISTE DE MERDE ! Je la déteste, CETTE POURRITURE !

,

школа супер особливо 6-б клас і звичайно ж класний керівник

,

Хороша школа, особливо початкові класи. Але в старшій школі погано з математикою. Дітям "математичним" там робити нічого.

,

Наша школа просто супер! Наша школа просто клас! Марія Василівна і Катерина Станіславівна - ви супер!!!!!

,

Я обожнюю мою школу вон най най

,

школа просто клас!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа просто супер КЛЬОВА

,

Учитель младших классов-Ирина Евгениевна- Сво....редкостное! Никогда не отдавайте своих детей в её класс. С виду вся такая милая, а на поверку жуть, террорист, дети с воем идут в школу, отказываются. Она себе позволяет на уроке пить кофе, у детей аж желудки сводит. Те дети которые плохо учатся сидят отдельно от остальных, возле входа. Идёт раздел на бедных и богатых. В классе больше 6 балов никто не имеет. Чему-же тогда она их учит? Это она в первую очередь себе оценки ставит. На что научила-то и имеет. В тетрадях постоянно всё красное у детей. Даже если ты вылизал домашнюю роботу-всё равно есть к чему придраться. Точку не поставил, или с маленькой буквы написал-но в математике ведь не главное точки и буквы, главное правильное решение. В общем таких учителей как она нельзя пускать в школу. Отбито напрочь желание учиться.

,

Школа )шик)

,

Школа просто супер, але була одна вчителька фр.мови, яка починала урок з розповіді про Бога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мені подобається моя школа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! найкраща школа в львові!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа просто супер

,

найкраща.

,

Ваш охоронець не пускає дітей до навчання :( Прошу звернути увагу на всі ці випадки!

,

Класна школа, але Лема зіпсувала всі враження

,

Школа просто супер!!!Ми реально круті!

,

Школа супер Та 6-а Тетяни Аркадіївни

,

чудова школа!!!найкраща в рвйоні...та й взагалі у Львові!! ще й досі про неї хорошої думки...

,

школа прсто чудова легко працювати і знаходити спільну мову з вчителями

,

чудова школа.

,

школа класна!!!!!!!!!!!!!!!!!!,але деякі вчителі просто сво,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа класна, буду згадувати про неї з усмішкою)))

,

Школа прикольна переводитись нівякому разі не хочу. .Директор супер.От тільки Білу настасію треба вигнатми

,

гарна школа. особливо катерина станіславівна.

,

Школа супер!)) погоджуюсь з верхнім коментарем!!! ця вчителька вже йде на пенсію) 37 школа найкраща!!!!!!!!!)))

,

Может школа и хорошая, вот только некоторые учителя французского совершенно не адекватно относятся к детям( имею в виду одну учительницу). У неё в группе очень мало детей, каждому пишет в дневнике--"Плохо работал", "Невнимательный". и т. д. Когда заменяет учителей в других группах то дети жалуются родителям на неё, даже те у которых никогда не было замечаний с урока французского языка и те от неё приносят замечания.Родители в недоумении. В начальной школе закладываются азы французского, а что будут знать дети у такой учительницы которая пол урока пишет замечания в дневник. Вывод напрашивается сам собой, и не надо прилагать усилия чтобы понять-таким учителям нечего делать в навчальной школе!!!!!(может пора на пенсию?)

,

Дуже хороша школа і усі вчителі, а особливо Любов Юліанівна Кравченко!

,

Найкраща.

,

класна школа=))))))

,

НАЙКРАЩА))

,

Школа №37 найкраща!!!Викладачі просто суперррррррр!

,

1973-1983 roky navcanna,duje vysokyy riven vykladaciv franc.movy...bajau 37 chkoli tvorcogo dovgolitta...toronto.

,

згадую з теплотою роки навчання та працi у СШ 37


Оставить отзыв

Все школы во Львове, а также детские сады во Львове, работа во Львове

Также во Львове