Закарпатская академия искусств


 • Ужгород · ул. Волошина, 37, 88000
 • (031) 261-63-21
  (031) 261-61-28
  (031) 261-62-50
 • usa.uzhgorod@i.ua
 • дневная, заочная
 • бакалавр, магистр
 • Вуз основан в 2003 году. Статус национальный. IV уровень аккредитации. Диплом гос. образца.

 • Наличие бесплатного обучения
 • Наличие платного обучения
 • Наличие общежитий
 • Наличие военной кафедры
 • Последипломное образование
 • Аспирантура, докторантура
 • Подготовительное отделение

525
студентов
130
преподавателей
27
кандидатов
наук
5
профессоров
и докторов наук

Специальности

Факультеты

Факультет дизайна и декоративно-прикладного искусства:

 • дизайн;
 • декоративно-прикладное искусство;
 • изобразительное искусство.

О вузе

Организацию приема ежегодно проводит Приемная комиссия Закарпатского художественного института, утвержденная приказом ректора, которая работает в соответствии с Положением о приемной комиссии, план ее работы и мероприятий контролю.Прийом документов с 10 липня. Прием абитуриентов осуществляется по результатам внешнего тестирования (сертификаты внешнего независимого оценивания по истории Украины и украинскому языку и литературе) и вступительных экзаменов по профильным предметам (рисунка и живописи) для поступления на обучение по ОСбакалавра.

Зачисление в Закарпатскую академию искусств для поступления на обучение по ОСмагистра осуществляется по результатам вступительного экзамена по иностранному языку и композиции.

В учреждении работают 3 скульптурные мастерские, оборудованные соответствующими станкaми, стeлажамы, мастерские керамики соответствующе оборудованные, мастерские художественной обработки дерева и мастерские художественной обработки метала.

Колледж искусств им. А. Эрдели Закарпатского академии искусств является структурным подразделением Закарпатской академии искусств. В разделе Колледжи https://www.education.ua/ua/colleges/?area=19


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Колись прочитавши відгуки тут злякалась поступати. Як добре, що вирішила перевірити на собі, а не вірити відгукам. Викладачі, по більшій частині, золоті люди. Завжди з розумінням ставилися і допомогали. Навчали, підказували, давали наставлення. Корупції немає від слова зовсім. Оцінюють справді по твоїм роботам та навичкам. Наша керівниця - завжди була на поготові допомогти і навіть робила суміжні подорожі. Викладачі часто підкидували для нас роботу, аби ми отримати досвід. До деяких можна було підійти, і попросити консультації і вони не відмовляли (хоч і не викладали у мене). Якщо у вас є справді бажання вчитися - то це академія для вас. Закінчую дизайн інтер'єру, якщо щось цікавить, то можу розповісти детальніше. Пишіть: @rolidem_

,

В цілому, сама по собі академія досить непогане місце. Тут є воістину талановиті люди, які можуть поділитися з вами своїм досвідом і вкласти нові знання (а якщо не вкладуть знання, то хоча б піднімуть настрій). Але, про це я суджу з позиції звичайної людини, яка надходила не з найкращими навичками. Можливо, реально крутим людям тут і справді не місце. Але, хочу сказати, що в цій на вигляд золотій монетці є й інша, дуже брудна сторона. У цьому місці мешкають такі індивідууми, з якими я взагалі не хотіла б стикатися. Противні люди, які бачать в студенті тільки гору неприємностей і проблем. Цим людям буде плювати на вас, оскільки вони відчувають якусь владу в своїх руках і намагаються користуватися нею. І, повірте мені, в разі чого ви нічого нікому не доведете. Більш того, з вас зроблять останнього брехуна і дурня, який несе незрозумілу ахінею. Та що там... Можливо вас навіть слухати не стануть! На вас зможуть нагнати, навіть якщо ви не зробили абсолютно нічого. Тому удачі.

,

тут виховують недалеких. їх бульше цікавить політика. не раджу вступати сюди. вступила здорова (після трьох морів), а не дожила навіть до пів семестру.

,

Талантам тут робити нічого - угроблять

,

Це не академія.

,

"академія"- мильний пузирь.хоч серед викладачів є порядні люди,яких недооцінюють і не поважають.

,

Для тих,хто прийшов за дипломом академія-клас.Для тих,хто хоче навчитися-ужас.повністю підтримую думку Олени від 10.06.2016

,

Закарпатська Академія Мистецтв, найкращий заклад в якому мені довелося вчитись, я дуже рада що тут є та свобода, якою я живу все життя. Якщо хочеш віднайти себе, то просто твори, викладач у цьому не зобов*язаний брати участь бо це Твоє мистецтво.

,

Не раджу тут комусь навчатись!!!Викладачі дозволяють собі приходити на пари в не тверезому стані (та й на парах іх рідко можна бачити) вживати ненормативну лексику до студентів. Немає ніякої організованості в навчальному процесі, аудиторії в жахливому стані, немає належного обладнання для навчання!

,

Вважаю що кожен має право виразити свою думку про ЗХІ, але негативну оцінку дасть лише людина, яка ніколи в ньому не навчалася!!!!!!!! Це супер інститут! А стосовно організації, там де є творчість там нема місця організації та дисципліні Художник завжди трошки хаотичний, трошки розсіяний, трошки не врівноважений, тому що він жиє душею, серцем, емоціями!!! Хто вміє і хоче стати не таким, як сіра масса то ви на правильному шляху!

,

Дуже-дуже класний інститут! Я в захваті від навчання, викладачі високо рівня, цікаві диспипліни, хабарництва нема, все класно! Один мінус - трохи хромає організаційний момент, все вічно починається з запізненням, але це дрібниці на фоні загального приємного враження. Якщо є голова на плечах і хист до творчості - пройти на бюджет реально. Не бійтесь і пробуйте поступати, не пошкодуєте. :)

,

Нормальний інститут, якщо хочеш вчитися, то вчишся. Немає хабарництва, сесію можна нормально здати, але і "шари" не треба очікувати, викладачі привітні, завжди допомагають, навіть, якщо запитання поза межами навчання. Єдиний мінус- не все завжди проходить на серьйозному рівні, але, наслухавшись про інші мистецькі заклади, розумієш, що в нас все дуже добре

,

в інституті проводяться дуже цікаві заходи. викладачі доброзичливі. атмосфера творча. вчимося із величезним задоволенням. вважаємо,що наш вуз найкращий в закарпатській області.

,

мені подобається закарпатський художній інститут.

,

мені подобається навчатися в цьому вузі. викладачі хороші. умови також. вчитися цікаво. найкращий вуз

,

честно говоря никакого уровня преподавания в институте нет. если у вас есть талант надо его развивать, совершенствоваться и выбрать для себя достойное учреждение, к сожалению я лично не могу назвать этот институт "сильным" либо "на уровне". Как по мне учебу в нем можно назвать "бред полнейший" и при чем проорать это! все, что там твориться это бардак и никакой организации..

,

Я дуже хочу поступити в цей заклад,я вважаю що мене там багато чого навчать цікавенького і я багато чого буду знати. Я полюбляю малювати природу і багато ще іншого)

,

я вважаю, що це кращий коледж Ужгорода. Я навчаюся вже на 3 курсі і досі не змінила думку про нього в гіршу сторону. Тіки гуртожиток не айс. Краще знімати поміщення.

,

началася у попласького у ужгороді тепер у зхі навчаюся це небо і земля.ЗХІ набагато краще

,

Думаю вступати у цей вуз)))

,

найкращий ВУЗ в Ужгороді!!!!

,

Чудовий інститут. Успішність студентів висока и відповідає досягненням студентів на всеукраїнських конкурсах.... В цілому дуже цікаво тут вчитися.

,

Закарпатський художнiй iнститут, це один iз кращих ВНЗ Украiни.

,

супер!!!! Вчать!!!! Мені подобається!!!!!

,

Прекрасний інститут

,

Закарпатський художній інститут...не оправдал надержд..ужасный...знаний не прибавляют,только оценять работы преподаватели умеют! Организации никакой...Ужасный вид помещения...Если умеете рисовать-не ваш вариант!!

,

Ужну відстій ,найгедотніший ВУЗ в Україні,про медичний факультет я взагалі мовчу,це найгірше що я бачила,хабарники нещасні,є дуже "класний" викладач по імені ГоловацькО,нічого він доброго не навчить !!!!! А гуртожиток - бомжатнік!!!!

,

Хочу тут навчатися :)


Оставить отзыв

Все вузы в Ужгороде, а также колледжи в Ужгороде, курсы в Ужгороде, репетиторы в Ужгороде, работа в Ужгороде