Обособленное подразделение Национального университета биоресурсов и природопользования Украины "Бережанский агротехнический институт"


 • Бережаны · ул. Академическая, 20, Тернопольская обл., 47501
 • (03548) 2-11-59
 • office@bati.ber.te.ua
 • дневная, заочная, дистанционная
 • бакалавр, специалист
 • Вуз основан в 2001 году. Статус национальный. III уровень аккредитации. Диплом гос. образца.

 • Наличие бесплатного обучения
 • Наличие платного обучения
 • Наличие военной кафедры
 • Наличие общежитий
 • Аспирантура, докторантура
 • Подготовительное отделение
 • Последипломное образование

4725
студентов
253
преподавателя
74
кандидата
наук
11
профессоров
и докторов наук

Специальности

Факультеты

 • Агроинженерный факультет
 • Факультет экономики и природопользования

О вузе

Учебный процесс проходит в 8 корпусах - 20 учебных кабинетов, 45 лабораторий, 11 лекционных аудиторий, 3 кабинета дипломного и курсового проектирования, 15 компьютерных классов, учебно-производственные мастерские, СТО автомобилей, библиотека, актовый зал, 2 общежития, студенческие кафе, музей истории института.

Действуют автотрактородром и спортивно-оздоровительный комплекс.

Внешнее сотрудничество. Около 400 студентов и преподавателей института стажировались в Австрии, Швейцарии, Дании. БАТИ сотрудничает с Венским университетом культуры земледелия, Высшей экономической школой и Научно-исследовательским центром альтернативного дизельного топлива г. Визельбург (Австрия), Институтом биодинамического сельского хозяйства г. Фрик (Швейцария) и другими учебными заведениями Европы.


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Випускники цього вузу, не знають біології на рівні школи, я же не кажу про щось більше. Як людині яка взагалі нічого не знає можна видати диплом про Вищу освіту!?

,

На жаль дуже мало доброго і позитивного. Усіх цікавить лише збагачення особисте.

,

Викладачі купилили собі вчені звання і тепер любими способами с тараються відбити гроші.

,

Якщо не ходити на заняття, то можливо. А вцілому Вуз досить пристойний і знання дають добрі, не гірші чим у центральних Вузах. Досить пристойний агроінженерний факультет. Зокрема кафедера енергетичних машин.

,

За 5 років навчання вимагають тільки грошей, одні благодійні внески, непотрібні курси (домашньої економік, бжолярство, комп'ютерного набору, ітд.) Вчити не вчуть а гроші давай. Вуз не рекомендую якщо хочете щоб вас там щось навчили, є і хороші викладачі но їх одиниці, диплом дадуть но знання вже треба самому вчитись.

,

Good

,

Я провчилася тут 5 років. Вчилася сама і не мала жодної сесії без повишеної степендії. Викладачі є різні, є вимогливі (це виликий +), ну і є звичайно як і всюди не дуже. Але на рахунок хабарів, ви ще не знаєте, які хабарі платять, нп. в Дрогобицькому пед. інституті. Теж маленьке місто, але хабарі явно відрізняються. Всі хто пишуть знання погані, не знаю хто вас вчив, якщо на механічному, то там взагалі своя система. А от на економічному я отримала досить пристойні знання. Особливо вдячна викладачам бух. обліку. Після 4-го курсу успішно пройшла конкурс у великій компанії, де працюю бухгалтером.

,

правду кажуть - вірити можна тільки в те, що бачать твої очі і чують твої вуха.ображені або й ледачі студенти пишуть погані коментарі.мій син рік провчився - не платили нізащо, в другому симестрі стипендії не мав, бо не дуже добре здав сесію; в першому симестрі другого курсу стипендія буде, бо постарався на екзаменах; викладачі доброзичливі і чуйні люди ,якщо бачать в студентові старання - йдуть назустріч; викладачі принципові- хочуть повної віддачі в навчанні, але ніяких хабарів не беруть - будеш ходити, вчити і здавати ,поки не здасиш.мені подобається все.

,

Інститут супер! Як на мене то тут класно вчитись, головне щоб було бажання.

,

Поганий ВУЗ. На кожному кроці курси, благодійні фонди . Хороших викладачів можна перерахувати на пальцях однієї руки. Погане ставлення викладачів, зневага.

,

говорю чесно це повна шняга.поступив сюди тільки тому що пройшов на бюджет.але ви на це не ведіться бо після першої сесії вас зріжуть.степендію тут мають тільки ті що прийшли з молодшого спеціаліста на бакалаврат.та ті що їх батьки тут працюють.

,

Скрута в Україні дає про себе знати, обо скоріше конкуренція з іншими Вузами, особливо по Західній Україні. Через це, за кожного студента там буквально борються, якість навчання зросла, відношення до нас покращилось на багато. Я радий, що поступив сюда. Покищо тільки позитивні враження.

,

Подейкують, що цей заклад в недалекому майбутньому мають зачинити.

,

Не такий вже поганий заклад,якщо немає інших варіантів вчитися на державній формі навчання!:-)

,

Думаю, що коментар вище написав не викладач, платять всюди, але у БАТІ - хочеш вчися, а хочех плати

,

В БАТІ 338 викладачів та професорів. З них може 38 більш менш пристойного рівня, решта такі собі цапки-відбувайли від сесії до сесії. Все що можуть викласти це ціну курсової чи екзамена в грошовому еквіваленті. Не йдіть сюди, зробите погано собі та своїй родині.

,

Дуже поганий навчальний зклад!!!! викладачі просто жахливі,,,провчилася 1 рік і шкодую за втраченим часом,,,але не шкодую що пішла звідти!!!!! Без грошей ніхто вам хорошої оцінки не поставить,,якби ви добре не вчилися Нікому не раджу поступати в БАТІ !!!

,

Викладачі за декілька років купляють собі пристойні машини, рівень викладачів просто ганебний, роздруківка з лекцією і не відриваючи очей диктує під запис, з таким успіхом і Я можу бути викладачем "високого рівня", як вони думають про себе... ХАБАРНИКИ...!!!

,

На стаціонарі можна вчитися як заочник, на сесію прийти з грошиками. На заочному взагалі нікуди не треба йти, тільки залікову книжку віддати якомусь проффесорові, звісно з добрими грошима. Висновок, якщо є гроші можна одержати нікому не потрібний диплом.

,

хто не хоче вчитись і хоче прогулювати пари ЛАСКОВО ПРОСИМО

,

Валерія, я тебе підтримую. Коли викладач приходячи на пару пише ціну заліка на дошці, про що далі говорити? Дитина сирота склала іспит так само як один з її одногрупників, але сирітку відрахували з інституту, а іншого залишили. Де справедливість? Сирота після цего наклав на себе руки!

,

Подивіться фаміліі ''викладачів'' на оф. сайті, відкрийте сайт однокласники і ви побачите як проходить навчальний процес баті

,

Дивує куди дивиться мін. освіти Украіни. Коли люди з двору стають так званими ''викладачами'' . Потім обдирають тих дітей як липку.

,

класно

,

Я там не вчився, але працював. Викладачі і студенти є всякі. Є такі, що вчать і вчатся, а є такі що беруть і дають. БАТІ тримається на авторитеті ректора. Його не стане, буде ПТУ.

,

просто суперсько!!!:::)))

,

гарвард, він і в африці гарвард... поганим був, поганим і лишаєтся і підтримую всі коментарі щодо поганої якості освіти і фінансової допомоги універу:)

,

гарний інститут

,

тяжко вчитись перші дні

,

Є декілька викладачів. яким можна подякувати за їхню працю.Це -Літвінов Віталій Івонович, Пасемник Орися Григорівна, Роман Богдан Євгеновик,Качурівський Володимир Орестович!Вони цього варті!!!

,

не розумію навіщо платити за всі заліки,сесії,давати хабарі викладачам щоб в результаті отримати диплом ,який нікому не потрібен

,

занадто дорогі сесії.

,

погоджуюсь,якщo захочеш-будeш вчитись,aле трeбa бути дужe сильним,щoб вчитися i нe знeнавидiти вeсь бiлий свiт коли ти до 3-4-ої ночi,п'ючи каву чашку за чашкою,щось зубриш,крeслиш,псуєш,пeрeробляєш i мaєш "5",a хтось нe знаючи як називaється "той такий грубий папiр",алe знаючи що такe грошi отримує зрeштою твeрдe "4"

,

Бля... раджу всім сюда не йти, бо спортите все своє життя))) Послухайтеся мене непошкодуєте чесно))))

,

Сюди хоч і теля приведи дай нормальні бабки і будуть вчити

,

Оцінку вище 1 поставити не можу!!!!!!!!!! І то забагато......... Закінчила БАТІ з червоним дипломом, викладачів яким платила можна на пальцях однієї руки перерахувати, хто вимагав нагло бабки - тим була змушена платити. Це правда, що в інституті ремонти супер, але рівень знань викладачів дуже-дуже-дуже низький, вся інформація, яку вони подають студентам дуже-дуже-дуже застаріла. І саме через це БАТІ має низький авторитет у викладачів інших ВУЗів, у жителів Бережан, у колишніх студентів, у роботодавців.... бо чого нас навчили, те ми і знаєм... Сюди можуть поступати лише ті, які планують виїхати в Данію, Австрію, Швейцарію, як кажуть, крутити коровам хвости і прибирати за свиньми за хороші гроші... Вчитися у цьому ВУЗі - марна трата часу і грошей!!!!!!!!!!!!!!!!

,

баті я скучаю........

,

нормальний інститу.....не те що тернопільський педагогічний...і викладачі суперові...я задоволена навчанняммм......

,

Нормальний заклад,хто хоче вчитись той буде,а хто нехоче той буде платити бо хоче диплом, а знань йому не потрібно.

,

Інститут фуфло.Розумні вчаться на платному і ще крім 6000грн доплачуй по 1000 за сесію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ніколи не пускайте свою дитину сюда вчитись--------бо ваш кошильок збанкрутіє.Особливий респект Лисому і Кузьмовичу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

дурдом , хабарництво , усьвіта викладачів нижче середнього екологи вивчають електротехніку викладач хімії назначає екзамени сама коли її потрібні гроші

,

це дуже прикольний заклад!!! і прикольні тьолки)))))))))))))))))

,

Институт отличный,я очень довольна осталась))))Преподы-суппер,особенно мужчины такие,как Чвартацкий,Бойко,Панькив(мл),Нимко,Литвинов,Дацко,Роман.Деньги берут не все,но оценки надо заслуживать)))))И вобще с каждым из них можно найти общий язык))))

,

Заклад хороший,викладачі теж.Є проблема-гроші.Благодійні фонди, внески. та ін.Державна форма обходиться як платна. Є зайві пару тисяч- поступайте,.На мою думку не той заклад де можна безкоштовно здобувати освіту.

,

БАТІ нормальний заклад, який дає знання тим, хто хоче вчитися, а платять ті,які не відвідують пари і не вчаться, а спонсорські всюди є, просто в деяких відкрито, а в інших - закрито. Ви, шановні не бачили розцінок в Києві, де рік навчання 20 тис.грн. (методичка в ціну з книжкою, а робочі зошити не менше 50грн), а іспити - в євро і $, уже не кажучи яка сума випускних робіт. І платять майже всі, і жоден студент не скаже, що він заплатив...ось там потрібні гроші, і не гривні.

,

Баті кльове баті клас він прекалує всіх нас. Баті супер. Ідіть в Баті і прехопіть грошей.

,

Непоганий інститут !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

БАТІ супер

,

норм. тільки $ багато треба

,

а-а-а-а...я тут похоже застрягла...сам інститут лапо4ка,тільки б на4альство змінити...заставити б їх прибирати аудиторії безплатно і переселити працювати в підвал або в комору.,ремонт зроблений шикарно ,видно шо за чужі гроші!а так то заїбали вже завжди здавати на якусь хрень гроші...то сама ахуёна мафія по здирці грошей!не йдіть сюда!

,

Звичайно у БАТІ є свої плюси та мінуси... але таким інститутом не кожен район може похвалитись!

,

.Навчання тут дешевше але" спонсорським допомогам" позаздрить любий столичний вуз!

,

Повірте що в цьому інституті набагато краще вчитися ніж в Тернопільському Педагогічному! принаймі дешевше!

,

А мне понравилось там учиться - есть что вспомнить!Я сейчас главный бухгалтер! Спасибо большое Андрусяк, да и остальным преподавателям тоже спасибо огромное!!!!! Александр - Одесская обл.

,

Тут прикольно!!!!! Супер-супер-супер!!!!

,

супер-інститут, супер-викладачі, супер-місто

,

правильно кажуть "впускають сосни - випускають дуби" одним словом дерево обробний інститут

,

Звичайно можна вчитися, але є викладачі яким твої знання непотрібні, хоча таке є у всіх вузах

,

все дуже дороге

,

Проблеми є, але як і у всіх навчальних закладах. В принципі, якщо хочеш вчитися, то вчитися можна:))))))))))))))))))

,

всьо круто,так тримати сивенький))))ще рік,два і так як добазарювались-на канари?ну та ти вже так таксу не підганяй....я розумію що ти за мною скучив,але на всьо свій час...бо ще тобі ненароком попадеться такий "галавняк" як я)))всього доброго,до нових зустрічів)))) навіки ваш pup$

,

наш ГАРВАРД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ВУЗ, нормальний, є деякі проблеми, як і всюди, але вчитися можна і якість отриманиx знань не гірша ніж в іншиx вузаx, знаю це по собі.

,

хто справді хоче вчититися, а не отримати папірець про вищу освіту, тому і Бережанський інститут підійде

,

Молодці!!! Бажаю і надалі так тримати та ще більше розширувати співпрацю з іноземцями!!! Нам всім є чому у них повчитися...

,

хто вчився в баті, той в цирку не сміється

,

СУПЕР


Оставить отзыв

Все вузы в Бережанах, а также работа в Бережанах