Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи
Міжнародна школа «Zoloche International School»

Міжнародна школа «Zoloche International School»


Про школу

«Zoloche International School»

Міжнародна школа "Золоче" знаходиться в Україні, неподалік від Києва на березі затоки Дніпра в самому мальовничому і екологічно чистому районі передмістя.

Zoloche International School- це унікальна, прогресивна приватна школа, яка вчить дітей англійською та українською мовами, пропонує білінгвальні програму, високий рівень академічної освіти і безмежні можливості для розкриття потенціалу і талантів дітей, як дошкільнят, так і школярів.

Крім основних занять, в школі організовані додаткові позакласні заняття (гуртки) на різні смаки.

На території є відкритий спортивний майданчик, футбольне поле, безліч ігрових майданчиків і красивий критий спортивний комплекс.

Успішно працюють дитячий футбольний клуб і лісова школа.

Вчителі міжнародної школи "Золоче" - це українські педагоги і носії англійської мови, самовіддані професіонали, досвідчені і віддані своїй справі фахівці.

Випускники Zoloche International School мають масу переваг перед однолітками і легко надходять не тільки в будь-українські, а й зарубіжні школи. Влітку на базі школи працюють два табори.

"Zoloche Camp"- мовної денний табір для дітей від 6 років, які вирішили вперше відпочити в таборі. Для більш дорослих шукачів пригод пропонуємо "Zoloche Rangers Camp" - місце ексклюзивного відпочинку, де позитивні враження і досвід виживання в природних умовах гарантовані.

Welcome to Zoloche International School

zolocheschool.com.ua

www.facebook.com/ZISchool

[відкрити контакти](044) 531-77-78; [відкрити контакти](067) 402-14-07

Боріспольсій р-н, c.Вішенкі,

Котеджний комплекс «Золоче».


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві