Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи

Львівська українська приватна гімназіяЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Умови, як в звичайній школі, а то й гірше. Не розумію, за що платимо гроші! Можливо, колись, це і була 1-ша приватна і мала рівень, але зараз далеко не відповідає. Адміністрація школи - це окрема тема. В разі чого говорить «допобачення». Деякі вчителі натякають на «подяку» і якщо батьки дають цей конверт, то до дитини ніби краще ставлення. Оцінки ставлять «які треба». Щаслива, що забрали дитину з цієї школи!!! Наша нова школа - це небо і земля! Дуже хороші умови, смачна їжа, вчителі приємні, дитина приходить і з радістю розповідає про те, як цікаво було в школі, ходить в басейн (все включено в ціну, всі екскурсії, і немає ніяких навіть натяків на інші оплати. Залишилась дитина друзів, то стільки історій вже почула! Начхати на карантинні умови, працюють в карантин!! Дитина чула, як вчителі між собою обговорювали про те, що купили сертифікати про вакцину. Тому не рекомендую цю школу, вона в розвитку залишилась на початку 2000-х. Є значно кращі альтернативи з хорошими педагогами!

,

Любимо п.Тетяну з укр. мови і п. Ірину з географії. Школа норм

,

Жахливий персонал(не весь) хамлять учням,корупція. 0 зірок,жах!

,

Every school has its advantages and disadvantages. The school has worked well for our kids: strong academics, small class size, family atmosphere and flexibility to prep for foreign university studies. Not for everyone but perfect for us.

,

Школа хороша! Рівень викладання високий, вчителі дуже добре відносяться до дітей. Директорка дуже мудра і добра жінка! Хочу відмітити п. Тетяну з укр. мови вчитель від Бога! Ще була улюблена вчителька дітей з укр. літератури п. Марта, учні її обожнювали, чого не можна сказати про її заміну?

,

0 зірок.Персонал школи жахливий.Школа жах!!!

,

Ставлю 5 зірочок за молодшу школу! Пані Ірина- найкраща вчителька молодших класів!

,

Класні вчетелі особливо п . Ірина♥️♥️♥️

,

Дуже не рекомендую обирати цю школу, директриса жахлива людина і це м‘яко сказано. Деякі вчителі неадекватні і консервативні ідіоти. В кабінеті 11 класу відстуна вентиляція. Дітям нема чим дихати. Корупція, неповага до учнів, обмани.І це все за 3500 грн в місяць.

,

Краще не віддавайте своїх дітей в цю школу, директорка найлицемірніша людина в світі, деякі вчителі ідіоти чесно кажучи

,

Навчалася і дякую від душі і директору,що навчила самостійно приймати рішення, і вчителям за знання і за ніжність.

,

Прочитала деякі коментарі і напишу свою думку- ЛУПГ прекрасний навчальний заклад. Мене привели сюди батьки навчатися, а не дивитися-ху із ху. Знання маю. Реалізувала себе у житті. Знайте,що нема шляху до щастя. Щастя це сам шлях. В гімназії мене навчили використовувати свій час. Дякуючи директору гімназії, навчилася організовувати саму себе і цінувати кожен момент. Бо моє це не те,що отримала, а те нове, що принесу у цей світ.

,

Школа в якій освіта на останньому місці, високі оплати, 0 віддачі вчителів, навіть хамство-на манер "не подобається-вас ніхто не тримає". Відсутній свій спортзал, охорони немає, вчителі ні за що не відповідають! Про комп’ютерний клас взагалі нема що згадувати! Якщо з дитиною не займатись додатково, то ніяких знань Ви не отримаєте!

,

Хороша гімназія. Про репетиторство і не чули. В початковій школі вчать дітей самостійно працювати, тому у старшій - не має проблем із швидким та якісним виконанням домашніх завдань. Щодо оплати, то в старшій школі дитина з високим рейтингом навчання має знижку( платить менше) Ніяких понтів не бачила між дітьми, а мажорів виховує не школа, а батьки. Хто має можливість оплачувати навчання, раджу по всім параметрам достойний заклад!

,

Погоджуюсь, що є багато переваг і недоліків.... Як і в інших школах. Але " зайвих понтів" точно нема, як і додаткового репетиторства нема, як і незрозумілості щодо оплати..... Це все надумано через надмірні очікування.... Хороша школа, до якоі за 8 років навчання сина, не маю суттєвих зауважень. P.s. І я зовсім "не крута мамочка, що смітить грошима" і не з найновішим айфоном;)))))

,

Школа насправді дає добрі знання. Однак тільки за допомогою додаткових занять, приватних консультацій тощо. Оцінки не завжди об'єктивні, і радше відповідають не знанням учня. Дитина вчиться добре, однак змушені додатково займатися. Основна проблема це статусність, якщо ти дитина ну дуже заможніх батьків то все ОК, якщо ні то приниження гарантовані. Щодо відгуку про те, що діти без айфонів, брехня, нові айфони тут у дітей зразу після їх появи. Як на мене це школа для тих батьків які не мають часу на дітей, і купують відмазку у вигляді крутої школи. Надіюся дитина закінчить і більше не будемо згадувати про цю школу. Своїм родичам не рекомендувала цього року віддавати дитину до першого класу. В школі брудно. Туалети неохайні, усе маленьке, площі не має.

,

Я вчусь тут і можу сказати що вчителі дуже добрі та терпеливі, і викладають досить добре. За рейтингами ЗНО наша школа показала хороші результати, що є результатом якісної роботи не тільки репетиторів, а й самих учителів! А щодо оплати : вас ніхто не змушує навчатись тут чи віддавати дітей сюди.

,

Гімназія рівня високого(але складається таке враження,що навчаються діти лише впливових людей)Оплата за навчання висока і батьки думають,що за ті гроші вчителі повинні "кланятись"учням,і зовсім нема поваги до людей які нижчі по статусу ніж впливові батьки.Звичайним батькам(продавцям,чи ще якісь не високим посадам)-майже не можливо дати навчатись туди свою дитину,бо будуть вважати,що вона"нижча"за них. Викладання в гімназії справді на вищому рівні.Англійська-супер!

,

Мій син навчався з 1 по 11 клас і отримав хороші знання з усіх предметів. Медаль заслужена-не куплена, як у інших школах. Мене не хвилювало, яким чином однокласники мого сина добиралися на навчання. Мене цікавило його знання. І,дякуючи Богові і вчителям, особливо директору гімназії, мій син отримав відмінні знання. Ви пишете про репетиторство. Так чому ваші діти не вчаться? Перш ніж звинувачувати гімназію і її вчителів, наведіть порядок у своїй хатинці. Повчіться у інших школах і подумайте...

,

Оплата за один місяць навчання 2200гривень плюс в серпніі місяці стягнули по 5000 гривень , не дай Бог їм в кінці місяця заїкнутися за якесь там репетиторство . Конкурс при вступі був сильний , хай не говорять , що діти слабкі , винуваті будуть вчителі.

,

Це одна із найкращих шкіл міста Львова!! Просто зайдіть у кілька інших шкіл на перервах, де діти б'ються і т. д. - і буде з чим порівняти... До речі, з айфонами ніхто не ходить, ніяких понтів. А ще - рівень знань учнів дуже високий, бо вчителі висококваліфіковані. Невелика кількість дітей у класах дозволяє приділити кожному учневі увагу. І ніяке репетиторство нам не потрібне. А щодо проблемних учнів - то тут, на мою думку, винні виключно батьки. Автор одного з попередніх постів зводить наклепи на вчителів. Бо від дітей нічого подібного я не чула.

,

Син вчиться шостий рік, жодного поганого слова про школу сказати не можу. Не розумію, хто автори кількох попередніх відгуків? Люди не зовсім орієнтуються, про що пишуть. Брудна конкуренція...

,

Рейтинг школи за результатами ЗНО - доволі високий, але досягається він шляхом репетиторства, а не результатами навчання. А репетиторство тут коштує в рааази більше, ніж саме навчання. Питання, для чого тоді платити за навчання, як можна зразу - на репетиторство. Відповідь - існують люди, які вважають, що чим більша ціна - тим вища якість знань...

,

Рейтинг школи базуються на невиправдано високих фіксованих оплатах і репетиторсві. Для навчання тут готуйтесь оплачувати подвійну суму від вказаної дирекцією. Уважно вивчайте статут і договір, якщо такий запропонують.

,

Вартість навчання дійсно висока, а вчителі звиваються коло багатеньких батьків заглядаючи за додатковим підробітком.

,

Дивно,щодо оплати...для нас вартість навчання становила 1700-1950 грн.місяць з літніми місяцями включно + вступний внесок, який на поч. навч. становив 500 у.о. Мені 17.04.15 повідомили, що дитина не засвоїла навч. програму і запропонували дуже ефективне індив. навч. вартістю 4000 міс. Чому такі повід. на кінець року? Де гарантія, що засвоїть за 4000 грн.? Чому така різниця у вартості ? З власного досвіду знаю, що для пільговиків, які зранку привозять дітей машиною, яка коштує 100000 у.о ввечері забирають машиною за 200000, ще й підвозять додому вчителів і ціни нижчі і усмішки ширші.Репетиторство процвітає. Зборисько типових шахраїв і лицемірів. Для батьків, які добре заробляють і хочуть забезпечити діткам якісне навчення є над чим поміркувати тому, що будь-яке питання буде вирішене на користь мажорів. Однак, основна проблемою школи - відсутність спеціалістів. Будьте готові до частої зміни вчителів, що зовсім не сприяє стабільності навчального процесу.

,

Школа для понтів. Учень без айфона, за яким не приїжджає джип з особистим водієм - там вчитися не може. Принизять. Для людей, які смітять грошима. А таких багато. Ціна репетитора тут - 600 грн. за заняття. Навчання за місяць - 600-1000 грн. Не раджу.

,

Вчителі не дають ради з дітьми, мало професіоналів, які вміють працювати з ними. І не думайте, що закрита школа, висока оплата і чисті туалети звільнять нас від проблем суспільства і освітньої системи. Вчителі часто міняються, бо не витримують з "проблемними" дітьми , ламають (використовуючи образи, приниження, ігнорування і навіть фізичну силу),намагаючись зробити їх "овочами", часто не усвідомлюючи, що проблема в них самих.

,

Проблемна школа. Зв'язуватися з цією совковою канторою не раджу, як і багато інших батьків з власного досвіду.

,

Стьопа, в Євшані, наприклад, повчися, тоді будеш знати, що таке "ніяка школа".

,

Нiяка школа.

,

Прекрасна гімназія! Чудові вчителі!

,

Школа дуже класна хочу сказати дякую пані Тетяні за те що вона дуже добре викладає українську мову!!

,

Вчителю мудрий, Вчителю добрий, Нас научили Ви, Нас Ви ростили, Дай Боже щастя, Вам, справжня людина, Щоб мали терпіння, Щоб мали сили.

,

Вітаю директора, п.Галину, і всіх викладачів ЛУПГ із професійним святом- Днем вчителя. За розум осяйний, За мудрість й доброту від Бога, Прославимо в віках - Звеличимо в піснях – Високу працю педагога. Дякую п.Галині за чудових педагогів,яких вони для нас відшукала - п.Стасишин, п.Курса, п.Габа,п. Секунда, п.Кравчук, п.Загурський, п.Держко О., п.Склянчук, п.Габлевич, п.Коваль та інші.

,

Гімназія-віват! Дякую всьому викладацькому колективу за терпеливість до нас, до гімназистів, за розуміння, за хороше ставлення. Дякую директору, п. Галині за все, за материнську любов до нас всіх. Зі святом вас, наші наставники. Здоров'я, щастя і любові.

,

Ми всі дуже любимо пані Нелю чому її звільнили?Ми її дуже любимо,будемо скучати!!!

,

Школа дає знання найвищого класу, заявляю з власного досвіду як випускниця цієї школи. Іноземні мови на суперовому рівні! Скажу більше в університеті на перших курсах рівень був слабшим, а також з таким рівнем спокійно можна здавати екзамени з англ. закордоном. Особлива подяка - п. Лідії та п. Маргариті з англ.м. та п.Олі з німецької мови! Дуже грунтовні знання з історії - так як п. Наталя Марко є професіоналом своєї справи, хоча й дійсно вимагає дуже багато, але воно того варте. Конспектами з історії України користуюсь по сьогоднішній день! Пам'ятаю уроки географії з п.Надією. І повинна відмітити - якими б якісними не були знання, що надаються у школі, учні повинні прикладати й свої власні зусилля, щоб досягнути результату!

,

На мою думку , навчання в цій гімназії та умови , не вартують таких грошей взагалі. Але тут є хороші вчителі, які добре викладають матеріал.

,

Чому звільнили п.Нелю...дуже хороша вчителька,прекрасний підхід до дітей!!! Дуже Вас любим і будем скучати(((((

,

Гімназія хороша, особливо, як бізнес-проект, оскільки це комерційний заклад. Однак освіту тут дають дійсно непогану. Виняток - історія. Пані Наталія Марко, за перепрошенням, стерва натуральна... Не підеш до неї на репетиторство - заклює, навіть, якщо знаєш на "12". І за що її тільки п. Галина тримає... Говорять, що навіть п. Галина її побоюється. Думаю,- це правда...)))

,

Школа класна і добрі вчителі:) І мені здається ніяких репетиторів не треба - знання вчителі дають високі!! Люблю свою школу*

,

Дуже хороша школа, терпеливі кваліфіковані вчителі.

,

Школа найкраща

,

Вчилася. Знання ЛУПГ дає сильні, особливо з маитематики, хімії, біології, іноземних мов. Дякую вчителям за якісні знання- п.Поліні Стасишин, п.Лідії Михальченко,п. Марії Секунді, п.Ірині Палій, п.Зеновію Курсі, п.Ірині Пізіо, п.Ользі Климаш. Особливо подяка ! пані Галині Софінській -за все-за терпеливість, розум, знання, стійкість, доброту, ніжність. Низький уклін.

,

молодці!

,

за останні 10 років багато чого змінилося, зокрема і приватних навчальних закладів суттєво поменшало (властиво тих, хто починав свою діяльність після ЛУПГ, залишилося лише пару, інші "завдяки" різним причинам зникли). ЛУПГ - перший приватний навчальний заклад України і функціонує вже понад 20 років. як на мене, незважаючи на "щире" ставлення "доброзичливців", це про щось та свідчить :)

,

після цієї школи - обов*язковий репетитор з укр. та математики.

,

Вимагають знання високого рівня,але дати їх не кожен вчитель може. Потрібно брати репетиторів,це при тому що в класі 14-10 дітей

,

Вчителі тут хороші,англійська просто клас я сама в цьому переконалася.Наш вчитель математики п.Микола дуже класно пояснює.В нас у школі на 8:00 проводяться консультації(та не завжди вчителі приходять).Класи у нас трохи холодні деколи вибиває світло.Я люблю нашу школу і раджу вам до нас прийти.У класі нас від 8-15 дітей тому вчителі можуть нас нормально опитати та пояснити. Дякую вам п.Миколо,п.Ірино,пюПоліно,п.Іванно Пані Галино Софінська ви усі найкращі,Дякую усім вчителям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =) :)

,

супер пані софіїнська молодець скільки років тримає порядок в школі


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові