Школи

Львівська українська приватна гімназія
  • денна
  • приватна

Відгуки

51
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Умови, як в звичайній школі, а то й гірше. Не розумію, за що платимо гроші! Можливо, колись, це і була 1-ша приватна і мала рівень, але зараз далеко не відповідає. Адміністрація школи - це окрема тема. В разі чого говорить «допобачення». Деякі вчителі натякають на «подяку» і якщо батьки дають цей конверт, то до дитини ніби краще ставлення. Оцінки ставлять «які треба». Щаслива, що забрали дитину з цієї школи!!! Наша нова школа - це небо і земля! Дуже хороші умови, смачна їжа, вчителі приємні, дитина приходить і з радістю розповідає про те, як цікаво було в школі, ходить в басейн (все включено в ціну, всі екскурсії, і немає ніяких навіть натяків на інші оплати. Залишилась дитина друзів, то стільки історій вже почула! Начхати на карантинні умови, працюють в карантин!! Дитина чула, як вчителі між собою обговорювали про те, що купили сертифікати про вакцину. Тому не рекомендую цю школу, вона в розвитку залишилась на початку 2000-х. Є значно кращі альтернативи з хорошими педагогами!

,

Любимо п.Тетяну з укр. мови і п. Ірину з географії. Школа норм

,

Жахливий персонал(не весь) хамлять учням,корупція. 0 зірок,жах!

,

Every school has its advantages and disadvantages. The school has worked well for our kids: strong academics, small class size, family atmosphere and flexibility to prep for foreign university studies. Not for everyone but perfect for us.

,

Школа хороша! Рівень викладання високий, вчителі дуже добре відносяться до дітей. Директорка дуже мудра і добра жінка! Хочу відмітити п. Тетяну з укр. мови вчитель від Бога! Ще була улюблена вчителька дітей з укр. літератури п. Марта, учні її обожнювали, чого не можна сказати про її заміну?


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові