Школи

Приватна середня школа-гімназія «Відродження»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

На уроці вчителька обзивала мого однокласника. Коли він звернувся з цією проблемою до керівництва, то його просто попросили заспокоїтися і відправили в клас. Школа жахлива. Вчителька ставить оцінки за власну думку, тобто якщо ваше уявлення персонажа або ще чогось не співпало з її, то оцінка буде занижена. Якщо в учня виникне несправедливий конфлікт з вчителем і він звернеться до керівництва то його ще й зроблять винним

,

Обіцяють одне, на ділі інше

,

Школа маленька, навколо гарна зелена зона, відгороджено парканом, але... невміло використаний простір, немає затишку, немає відпочинкових сучасних зон, клас не затишний, нема дисципліни, мало вимагають, оцінки незаслужено, директор і колектив пенсійного віку (більше 50%) Інформатики нема (є, але це не інформатика), комп'ютери є (але це мотлох), знання... Діти теж стають тут завчасно пенсіонерами

,

Зручно добиратись. Зручно якщо двоє дітей, поруч є садочок. Є свої мінуси, є плюси.

,

Школа прекрасна. Всім дитина задоволена.

,

Нічого не змінилось..стало ще гірше. Це напевно у Львові одна така школа бідова. Вчителі знов повтікали як з Титаніка. Щороку новий класний керівник. Мажорам все можна.

,

Школа хороша. Загалом прекрасно. Мені цікаво!!!

,

Не задоволена. Школа не сучасна, дошка і крейда. Дітям не цікаво. За що платимо не відомо.

,

Вчителі тут змінюються трохи не по 2 рази на навчальний рік. Побачимо що буде цього року. Напевно їх так само директорка годує абіцянками "все буде добре" як і нас і нічого не виконує!! нічого!! В мене взагалі складається враження, що ця людина переслідує тільки свої інтереси і їй на дітей і те де і як вони навчаються глибоко наплювати. Під час ковіду!!!! Мила!!! не було навіть в туалетах!!!!мила!!! воду лили в якісь обдерті банки!! дитина мені то все на відео знімає! і це приватна школа! та то в туалеті на вокзалі мило є. А тут ми платимо немалі гроші!!! І дитина носить мило, туалетний папір!! ГАНЬБА!!!

,

Класи не провітрюють, туалети жах, в школі треба сидіти в класі рухатися і бігати в ігровій не можна бо там вазонки! Вчителі тільки 3-4 нормальних всі інші жах нічого не вчать! Їдальня взагалі мовчу їда жах я там більше не їм там антесанітарія! Парти не зручні!!! Учні в мому класі вже більш менш більшість конфліктних пішло класний керівник супер гарно навчає! Гу єдине треба зробити нормальну їдальню зручні парти і провітрювати класи!!! І забрати ці ВАЗОНКИ з ігрової учням треба рухатися , і жобре пояснювати учням матеріали , якщо це все зробити то школа буде нормальна! Будь ласка зробіть це!!!!

,

Стан класів сільська школа в період СССР.

,

Вже два роки як утекли з гімназії у звичайну державну школу, на той момент причин було багато... їдальня жах, все старе, немє простору, враховуючи те що діти проводили в школі більшу частину дня заборонено було бігати бо вазонки, гуляти не ходили практично ніколи, повсюди жахливі старі килими, вчителі не зацікавлені навчити дітей. Платили за все а результату ніякого

,

Мені подобається моя школа і нічого тут не смердить. І їжа смачна. І ніхто не кричить.

,

Чудова школа. Зробили ремонт. В їдальні смачна їжа. Туалети чисті є все необхідне(єдине вода холодна), скрізь чисто. Аж дивно читати відгуки. Одразу почав розпитувати дитину. Дитина каже, що їжа смачна (особливо оладки з яблуками, суп гороховий, котлети), просить добавки. Вчителі і адміністрація ввічливі, не було жодної ситуації яка б супроводжувалась лайками, криками. Завуч ввічлива, тримає все на контролі, збирає і перевіряє зошити/щоденники особисто, викликає халявщиків. Якщо дитина запускає навчання то Вам повідомлять, дитині допомагають,йдуть на зустріч. Є батьки які віддали в приватну школу, а тих 2000 не платять місяцями, але їздять в той час по курортах.От ті гроші і вирощують.Чув не раз. Не пишіть дурниць про школу, бо це не відповідає дійсності.

,

Я закінчив цю школу і хочу порадити всім батькам, які вагаються - віддавати свою дитину сюди чи ні - точно не віддавати. Якщо ще 10 років тому ця школа була прекрасна і дуже перспективна, то зараз в ній ви просто витратите нерви і шалені гроші. Вчителям абсолютно все одно на дітей (є декілька вийнятків), в школі постійно смердить туалетами і їдальнею. В самій їдальні нема бажання навіть дивитись на ту їжу. Чув, що в якомусь з класів завівся щур і поки його труїли, діти сиділи в холодному класі. Знань повний нуль навіть з базових предметів, завуч і директор нічого не хочуть, окрім грошей. Жодного виховного процесу, тільки нав‘язування і відсутність розвитку власної думки. В школі є декілька хороших вчителів, які заслуговують в 1000 разів кращих умов праці, але за них точно не варто триматись, бо є школи, навіть державні, де таких вчителів багато. Загалом я випустився з лише поганими враженнями і нічого хорошого в цій школі немає. Пуста трата грошей (2000, а може вже і більше в місяць).

,

Школа просто жахлива.Моя дитина в цій школі вчилася.Дітей нічого не вчать,деякі вчителі хамлять дітям.Моя дитина взагалі не хотіла ходити до цієї школи.Навчання слабе. У школі є проблемні діти. Моя дитина вчилася з половину проблемними дітьми і говорила мені і чоловікові що ці діти не дають вчитися.Я б не радила вам,щоб ви давали свою дитину в цю школу.Вас просто будуть тримати за тисячі гривень.Так що краще за ці гроші піти в загальноосвітню школу там краще ставляться, і вчать дітей безкоштовно. Моя дитина за час навчання в цій школі просто здеградувала. Школа ніяка, стара савдепія.

,

Прекрасна школа.Всі вчителі віддані своїй професії, доступно пояснюють матеріал,адекватне оцінювання і їда завжди свіжа.Так,не Макдональдс,але корисно ,мені підходить.Рекомендую!!

,

> Hетельніше прибирайте туалети,адже це гігієна,В першу чергу дівчат,адже вони майбутні мами.Хлопці можуть це пережити,а вони НІКОЛИ!!! Заслуговує засуждення.

,

Руслана Степанівна це прекрасний учитель , що виконує свої обов’язки і справедливо оцінює учнів. Кожен клас хоче щоб їх вчила саме Руслана Степанівна.

,

Чудова школа. Завуч, Неля Миколаївна, завжди вислухає, порадить і допоможе у конфліктній ситуації.

,

"+"Школа вигідно розташовано у Шевченківському районі. "+" мала кількість учнів класах і це дає змогу краще пояснити матеріал уроку! "+" ввічлива адміністарція за вийнятком завуча Неля Миколаївна(Нелька) яка всі завжди незадоволена і кричить на людей як лев і шипить як зла гадюка!!! "+" Вчителька біології Руслана Степанівна красива та молода,але полюбляє хамити учням. Вона лівнива дуже.Дає дітям самостійні роботи або проекти а сама сидить в соц мережах і валить учнів і ставить за проекти 7-8,хоч заслогувує 10-11" "+" класний вчитель історії Павло Іванович,легенда школи Тепер великі - -Жахливі туалети,особливо жіночі Hетельніше прибирайте туалети,адже це гігієна,В першу чергу дівчат,адже вони майбутні мами.Хлопці можуть це пережити,а вони НІКОЛИ!!! Жіночі туалети в жахливому стані зараз!

,

Школа "Відродження" Плюси та Мінуси + Хороший рівень навчання. Хороша адміністрація. Багато розвиваючих гуртків(карате,кікбокс,танці,балет,гімнастика,йога). Велика територія(Спортмайданчик,парк,качелі) Багато хороших вчителів. - Відсутність дослідів(на уроках:Хімії,Біології,Фізики). Туалети в поганому стані(Старенька прибиральниця)

,

Жахлива школа, все розвалене. На всю школу неприємний запах . Старі коври, двері, столи... Школа залишилася у далекому 2002 році...Опалення немає , дитина 2 дні на уроках посидить і може простуду заробити . Їжа погана, вчителі більш менш. Хамовите, не виховане керівництво школи, з радянським підходом до вирішення будь яких питань. Ця школа немає майбутнього. Просто немає слів , що майже у 2019 існує такий заклад та безлад.

,

Ця приватна школа жах!! Антисанітарія, совок, діти їдять помиї! Адміністрація школи не педагоги, не люди. Нічого не роблять для дітей. Хамовитість, лайка, верещання на дітей, приниження гідності дітей і батьків, конфліктність, це все про керівництво школи.

,

Провчився в цій школі 11 років, закінчив навчання в 2018. Хороша, маленька, приватна школа з чудовими і привітними вчителями. Особливо хочеться відзначити Оксану Ігорівну (вчитель математики), Павла Івановича (вчитель історії) та Олену Михайлівну (вчитель англ. мови). Ніколи не бачив, щоб в коридорах бились учні, в їдальні готують смачно, взимку завжди є опалення. Не шкодую, що пішов у цю школу.

,

Ці чудові діти разом із своїм класним керівником, яку вони звуть О. І.( Оксана Ігорівна) створили не просто клас , а справжню родину , де панує дух гармонії і дружби. Насправді вони всі різні, але за ці 11 років вони навчились працювати над своїми відносинами і стали одним цілим.Чотири медалісти високий рейтинг ЗНО, і міцна дружба - респект усім!!! А саме : директору ПШГ "Відродження" м. Львова- Щербан О.В. за її великий талант керівника і педагога, усім вчителям за те , що передали нашим дітям свої знання, батькам , які завжди були поруч! Дякую усім! А випускникам я бажаю досягти всіх вершин професійності у майбутньому , бути щасливими і нести цю гармонію , що панує зараз між ними у світ дорослих. І нехай Бог завжди буде поруч!

,

Найкраща школа - гімназія "Відродження". Я вдячна педагогам за те, що наша дочка хоче йти до школи кожного дня

,

Школа жахлива.Свинське відношення до дітей.

,

Школа жахлива прийшов після 4 класу. Вчителі жахливі вбивають всю індивідуальність в дітях. Я збираюсь її змінити.

,

Школа клас ! Вичеті пояснюють все що не зрозуміло дуже добре! Вчителька з математики і інформатики - Оксана Ігорівна просто супер . Хочете щоб дитина стала айтішніком вам у цю школу. Їжа кожен день інша, доречі вона смачна. РЕКОМЕНДУЮ! НЕ ПОЖАЛІЄТЕ!

,

Школа- розруха! Адміністрація - жахливі жінки!

,

школа жахлива вчителі ужас кричать вживають погані слова при дітях.незрозуміло пояснюють шкільний матеріал ...

,

Тут Ваших діток нічого не навчать!!! Всюди хаос, ніякої організації процесу навчання, санітарні умови жахливі, викладачі хамовиті і наглі, будівля стара, з вікон дує, парти поламані, підлога всюди вкрита старими запиленими килимами, столова - це взагалі окреме питання. Не знаю, куди вкладають щомісячні кошти, сплачені батьками за навчання.

,

Школа жахлива. Все обшарпане , поломане, старе. На підлогах старі килими (з дому поприносили))), партам десятки років, дверям також. В їдальні помиї. Хамовитість директорки та її замів вражає! Єдиний позитив це спортивні секції, але це заслуга іншої організації та тренерів.Єдине місце, де приємно бути це спортзал. Оплату піднімають, а нічого не роблять. Це дира! Не віддавайте туди дітей. Є державні школи у десятки разів кращі. А ви пане директор та її прибічники будьте добрішими та не такими меркантильними! Зробіть щось для дітей!!!

,

Дописати про школу можу лише погане...

,

Навчаємось 2 рік. Санітарний рівень жахливий, часто на всю школу "пахне" туалет. Килим 10 річної давності і такої ж пильності.. Харчування - так собі.... багато разів пропонували змінити фірму, що обслуговує, але видно, що тут "всі свої":(. В одному з класів тече стеля під час дощу, більшість вікон потребують заміни. На вигляд школі років 100, старі та майже розвалені меблі, льодяна вода в крані туалету, відсутність туалетного паперу, рушників, серветок. Вчителі залякані невихованою і хамовитою директоркою. Найкраще що є в цій школі - залишки чудового викладацького складу, який теж не витримує та розвалюється. Тримаємось тільки за класного керівника, групу продовженого дня ( яка стає все жаливіша) і наявність гуртків в школі. Але, якщо покращень протягом цього навчального року не відбудеться - будемо міняти школу на іншу. Можливо, колись ця школа і була однією з кращих, але точно не зараз. На початку навчального року з паралельного класу пішло 5 дітей.... з нашого протягом року 2.

,

Школа надзвичайно хороша! Вчителі добре навчають, у школі чисто та затишно! Шкідливої їжі не продають. Кожного місяця екскурсії: в музеї, в інші міста, на майстер класи!! Є гуртки зі співів, з карате, з гітари... За дітьми приглядають. Якщо хочете йти в цю школу, не пожалієте))

,

Якщо хочете здобувати добрі знання зі спокоєм в душі,то вам НЕ в Відродження.Закінчую тут х клас і переходжу в іншу школу.Прийшла я туди в 2 класі,і якщо тоді школа мені здавалась ідеальною,то зараз це жахлива школа.Харчування окрема тема.Не думаю,що приємно їсти ЦЕ.В їдальні продають поп корн,туки і ін.не здорові предмети.Вчителів можу виділити вч.англ.мови Олену Михайлівну,вч. Інформатики Оксану Ігорівну,а також вч. Укр мови і літератури,географія і зарубіжна літ. Класний керівник жахливий,іншого як сказали не дадуть.Екскурсії майже нема.Тільки не цікаві,а-ля музеї,театри і філармонія. З 2012 року тут дуже вче помінялось.Прийшло купу вчителів які працюють тільки заради зарплати.Санітарний рівень на нулі.Брудні туалети,а прибиральниці більше 80 років.Якщо хочете йти в цю школу,НЕ треба.Пожалієте!

,

Класний керівник (початкова школа) - просто чудова. На якість навчання нарікань немає. Група продовженого дня є, уроки з дітьми роблять, якісь гуртки є. Харчування - дуже і дуже так собі. Матеріальне забезпечення жахливе, складається враження, що директор господарською частиною займатись не бажає і відкрито займає позицію "вам не подобається - є багато інших шкіл". Діалогу з батьками не ведеться і жодної ініціативи спільно вирішувати проблеми нема. Дуже шкода, хотілося би бачити в приватній школі інше ставлення. Половина батьків планує забирати дітей після кінця 4 класу.

,

Наш класний керівник Любов Іванівна - це вчитель від Бога!!!!!!!

,

Найкраща школа яку можна знайти для дитини! Мій син провчився там 11 років та донька 11. Не жалкую анітрохи!

,

Не школа, а міні бар! У їдальні продають поп-корн, печенько Тук і купа різного непотребу. Щеб пиво почали продавати. Усі дити купляють цю трутку і псують свої організми. Підходили і скаржились, але ніхто не реагує.

,

деякі класні керівники не люблять своїх учнів. А в відповідь учні не навидять своїх класних

,

Найкраща школа!!!! Дуже хороші вчителі, а особливо з англ.м. Олена Михайлівна і з матем. Оксана Ігорівна !!!!! та інші !!! Я дуже щаслива , що я навчаюся саме в цій школі))) ( завдяки мамі)))))) =*

,

викладачі англ- мови міняються як перчатки- з математики в молодших класах не рішають задачі. програма з математики не пристосована до інших шкіл і оплату за навчання піднімали що 3 місяці

,

Ви собі навіть не уявляєте , яка страшна людина, директор цієї школи. Вона за гроші іде по головам, в прямому значенні цього слова. Вчителі хороші - це факт. Вони докладають максимум зусиль ,щоб навчити.

,

Школа СУПЕР!!!

,

Школа хороша особливо вчителі англ.мови Зоя Максимівна і вчитель математики Олександра Йосипівна і Неля Миколаївна.

,

Прекрасна школа!!!Прекрасне харчування,гуртки, група продовженого дня до 18.00. Не багато дітей в класі (до 7-20) Добре відношення до дітей,враховують побажання батьків,дбають за свою репутацію.Вчителі дуже добрі,але інколи бувають і не дуже.З 8 класу видають степендію.

,

дуже хороші вчителі.особливо вч. анг.м.-Зоя Максимівна вч укр.мови та літератури Любов Іванівна

,

школа гарна особливо хороші два вчителі з історії ульяна михалівна та павло іванович

,

Школа просто супер !!!

,

Це чи не єдина школа у Львові,де працюють дуже кваліфіковані вчителі ще "старої школи".Діти отримують достойні знання.У нас був гіркий досвід "елітних шкіл".Ця школа не позиціонує себе елітною,але освіта тут краща.

,

гіршої школи не бачили

,

Дійсно школа людська! Прекрасне харчування,гуртки, група продовженого дня до 18.00. Не багато дітей в класі (до 14-16) Нормальне відношення до дітей,враховують побажання батьків,дбають за свою репутацію. Шкода нема шкільного автобуса...

,

Дуже хороша школа із власними традиціями.Компетентні вчителі,хороший рівень англійської,прекрасна початкова освіта.Великі плюси-власна їдальня,лікар та гуртки.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові