Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Оценка посетителей
(по 33 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Школа непогана. Перш за все через внутрішню атмосферу. З українською проблеми. Не проводяться уроки з української мови (деякими вчителями), тому треба додатково займатись. Переважно вчителі математики та фізики займаються "олімпіадними" дітьми. А решта дітей тягнуться. Англійська - як у якого вчителя. Часто їздять у різні поїздки. І, привіт адміністратору сайту! Ви, ймовірно, випускник ліцею, якщо видаляєте коментарі, а залишаєте тільки відмінні зірочки ;)

,

Я дуже дякую всім вчителям цієї школи за ту важку працю для наших дітей. По-перше, всі вчителі там дууууже хороші. З радістю дочка і нині згадує свого класного керівника Стасюк О.М, вчителя-фаната своєї справи Петруніва М.І., ну і, звичайно, вчителя математики Добосевича А.С... По-друге, за всі роки навчання ми не збирали ніяких коштів ні на день вчителя, ні на якісь інші потреби закладу. Зразу було видно високий інтелектуальний рівень учнів (в порівнянні зі звичайною школою).На батьківських зборах наголошували про те, що не треба брати ніяких додаткових уроків. Якщо дитина хоче і може вчитись, вам сюди. Якщо ні, - ви самі це зрозумієте і знову повернетесь до звичайної школи. Отже, шановні батьки, якщо ви вагаєтесь, варто спробувати.
Дуже шкода, що не набирають учнів у 5 клас. Я б з радістю віддала туди молодшого сина!

,

ліцей як ліцей умови проживання не дуже,харчування з 10 балів 5.медичний персонал недуже.санітарний стан недотримується ...частково.дисцепліна в гуртожитку недуже....а решта просто показуха.головне знання здобуті!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Усім привіт. Я хочу поступити у цей ліцей. Чула про нього тільке найкраще. Єдине що мене цікавить це умови прожиття і харчування, а також ким стали випускники ліцею.

,

Вчилася на хіміко-біологічному факультеті 1999 - 2002. Дуже задоволена. Дякую вчителям, директору і ліцею за знання і прекрасний час!

,

Вчився на хім-біолі. Дуже задоволений,вчителі хороші,класи охайні,а ще дозволяють покидати межі ліцею на перерві. Єдиний недолік- навчання по суботам.

,

Вчився у Ліцеї, був дуже задоволений)
Зараз на 4 курсі інформатика

,

В прошлом году 20 выпускников этого учебного заведения набрали максимальное количество баллов в тестах. В Украине нет ни одной школы с такими же результатами.

,

Мій син дякує мені,що порадила йому,12-літньому вступати до Ліцею,а я дякую Ліцею,за все низький уклін Вчителям!!!

,

Сьогодні у Львові сильнішої школи нема.

,

Тішуся, що моя дитина тут навчається. Я не можу сказати, що вчиться вночі (а мене так лякали свого часу)., але наразі прагне добре вчитися, і це їй вдається. Добрі знання з профільних дисциплін. Хотілось би, щоб укр.мова була теж на високому рівні (а я ще цього не помітила). Загалом, ліцей -- місце, де круто бути розумним і добре вчитися---а це те, чого так бракує звичайним школам.

,

Дуже хороший заклад. з 6 шкіл, в котрих я вчився(я не перебірливий, просто часто з сім'єю переїжджали), найкращий. Рекомендую. Погоджуюсь. що тяжко вчитись, але воно того варто, ЗНО без репетитора, без питань більшість випускників досить високо здають.

,

Неправда. Може вчителі математики, фізики, історії, географії на високому рівні, а от українська мова - просто жах. Не усі вчителі ходять на уроки, часто відпускають з уроків. А от з оцінками у ліцеї - не розберешся. Ставлять, що хочуть.

,

Я випускник 2005-го року.

Рекомендую ліцей усім батькам і дітям, які свідомо роблять свій вибір. Сильні кафедри не тільки фізики і математики, але і хімії, біології, економіки і інформатики. Інші предмети також на надзвичайно високому рівні і чудово підібрані викладачі. Вступ в ліцей це надзвичайно хороша інвестиція в життя.

,

Найвищий рівень викладання з усіх предметів.Оцінювання об'єктивне -за знання,вчителі ставляться з повагою до учнів.Вчитися важкувато,проте дитина отримує всебічний розвиток і вчиться працювати.

,

Боже милий...і для чого говорити деколи неправди....Ліцей як ліцей... хто математику і фізику любить..і є фанатом...тоді вступайте сюди на навчання.

,

Не заслуговує на звання найкращої школи міста.

,

ліцей бомба, народ вчіться і поступайте, такої освіти ви ніколи і нігде не отримаєте:) колектив вчителів- справжні фанатики своєї справи, вони вас навчать всьому що знають самі, корупції нуль:)

,

Це дуже хороший навчальний заклад. Вчительський колектив дуже сильний, справжні фанати своєї справи, чудова атмосфера. Що приємно дивує, що відмінники, яких в інших школах називають ботанами і насміхаються, користуються авторитетом і повагою. Вчитися в ліцеї - це хороший тон а не привід для насмішок. Я дуже задоволена тим, що донька вчилась в ліцеї, і іншим раджу поступати.

,

Чула, що це дуже хороший ліцей. Хочу туди поступати))

,

Просто супер! Єдиний навчальний заклад Львова де ви отримаєте ґрунтовні знання з усіх предметів, хоча доведеться добряче попрацювати!

,

Це єдиний середній загальноосвітній навчальний заклад у Львові, де вас точно навчать так як треба!

,

Так цей ліцей просто супер. Тут дуже класно і цікаво вчитись але щоб поступити сюда треба просто вчитись і все буде ок

,

Кращий навчальний заклад! Чудова, тепла академічна атмосфера! Прекрасні викладачі! Я щаслива людина, що маю можливість тут навчатися!

,

Дякую вчителям цієї школи за їхню працю. Також велике спасибі директорові за те, що школа гідно тримається у цей непростий час.
Найкраща школа!.

,

Це найкраща школа(ліцей) у Львові і я буду тут навчатись!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=)

,

Я якраз написав вступні екзамини у 8-й клас по фізиці...нажаль зробив тільки два завдання з п'яти. Але завтра постараюсь показали відмінний результат з математики...буду дуже старатися, адже хочу вчитись у найкращій школі Львова!
Я дуже боюсь, що не поступлю, адже фізику конкретно завалив. Ех...як би мені хотілося, щоб кожен учень міг там вчитися і отримувати дійсно великі знання з багатьох предметів, бо в інших інших середніх навчальних закладах нажаль чомусь гірше викладають матеріал і випускники мають помітно менші знання, ніж випускники львівського фізико-матиматичного ліцею. Хотілось би, щоб усі українці були різнсторонньо розвинутими, розумними і вчилися тільки у кращих навчальних закладах!

,

Супер-пупер

,

Це не один з найкращих загальноосвітніх закладів у Львові, це найкращий заклад у Львові, та і не тільки. Я там навчався, це були незабутні роки, всі вчителі дуже класні! Особливо хотілось би відмітити як бест оф зе бест вчителів Василя Григоровича, Оксану Богданівну, Мирославу Семенівну, Михайла Михайловича....

,

Справді потужний викладацький колектив і дуже позитивна атмосфера. Про ліцей тільки найкращі спогади.

,

Я хочу переходити в цю школу. Чула про неї тільки найкраще. Кажуть, що це найкраща школа Львова і в ній дійсно вчать. Мій брат там вчився і в нього залишились тільки найкращі враження. Звідти виходять розумні люди . Діти завжди призери олімпіад. Туди кого попало не беруть. Там цікаво вчитися.

,

Супер

,

Це один з кращих навчальних закладів не лише Львова, але й України. Тепла атмосфера, творчий підхід до навчання, учням дають глибокі знання. Ці люди вміють помічати таланти та розкривати творчий потенціал кожної дитини. Їхні учні стають переможцями не лише всеукраїнських олімпіад, але й призерами міжнародних. Львівський фізико-математичний ліцей є ініціатором проведення на Україні міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".

Це один з тих навчальних закладів Львова, куди випускники постійно приходять та займаються волонтерською роботою навіть після закінчення навчального закладу.

Велике дякую учителям та дирекції ліцею за те, що мій син, Михайло Олексієнко, навчаючись у вас, не лише отримав ґрунтовні знання, знайшов чудових друзів, а й упродовж всього періоду навчання ходив на уроки з радістю та ентузіазмом.

См. также:
Обратная связь