Школи

Навчально-виховний комплекс школа-ліцей «Оріяна»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа коли я вчився була хороша привіт моєму класному керівнику Бойко Олегу Григоровичу

,

Школа не дуже добра тому що вчителька з математики не провіряє домашнє і булить дітей наприклад сьогодні казала шо наша однокласниця дуже розумна в лапках, прирівнює дітей до інших класів, кричить, та ставить оцінки від фанаря

,

Школа непогана. Гарні, кваліфіковані вчителі. Змінилося харчування в їдальні, гарно годують. Можливо, хотілось більше пізнавальних, творчих заходів для дітей.

,

Школа хороша. Вчителі як в молодшій школі так і в старшій компетентні. На уроках викладають те, що йде по програмі. Але чи зрозуміла моя дитина урок чи ні це залежить від моєї дитини, її поведінки на уроці та настрою слухати урок.)) Виникали суперечки з адміністрацією, але все вирішувалось(хоча не на користь адміністрації). Вчителі хороші, а ось керівництво інколи перегинають палку! Шановні будьте людянишими і до Вас потягнуться!! Хабарів в класах моїх дітей нема, тому що там є я. Батьки Ви самі даєте хабарі а потім жалієтесь! Не розуміє дитина матеріалу -найміть репетитора або поясніть самі. А Ви за хабарі купляєте лише оцінку, але не розум своїй дитині! Школу для навчання дітей рекомендую! Але свої права потрібно перед адміністрацією відстоювати ( нажаль це у всіх школах)!

,

Чудова школа! Якби не "Оріяна", то я б, напевно, не досягла того, що маю. Вчителі - максимально лояльні, оцінки ставлять за знання, а не за "кульочки", жодної дискримінації та негативного ставлення до конкретного учня не помічала. Кожен вчитель дивиться на дитину, як на окрему особистість. Адміністрація активно підтримує усі учнівські ініціативи, школа прагне до сучасного вигляду та системи навчання. Серед вчителів найкращих виділяти буде соромно - усі чудові !

,

Чудова школа!

,

Школа просто як прохідний двір

,

Фууу Ужасна школа!!!!!! Не давайте туда дітей! Вчителі хочуть хабарів, наглі виходять меж! Дітей хочуть здавати в органи і міліцію!!!! Вчителі обговорюють дітей і ставлять погані оцінки! Вікна поміняти не можуть, міняють вікна по одному коли зберуть гроші з батьків! Завгоспи завжди п’яні, навіть не знають коли дзвонити в дзвінок!!!! Страшать дітей і доводять їх до стресу!

,

школа найжахливіша на планеті хочете зберіг зберегти життя своїй дитині не віддавайте її всю школу тут вчать лише погані вчителі кричать за всіх дітей оцінки ставлять погані в нас цього року в класі не було ні одного відмінника бо вчителі дуже погані є директор тряпка не можеш зробити нормальну в школу поїздки нецікаві тільки по храмах ніякого відпочинку там нема перерви короткі ця школа дуже погана

,

Все купляться і продається.....жах....

,

Школа, яка не боїться змін і показує, що учням у школі може бути цікаво проводячи різні лекції та залучаючи до цікавих проектів Люблю Оріяну :)

,

вчителі жахливі особливо вчителька з математики вона ніколи не провіряє домашнє завдання і оцінки ставить з фонаря кажуть що в 6 г класі тільки 4 відмінника але я знаю що більше пів класу мають 4 2

,

Школа хороша. Зробили туалети. Дбають про дітей . Треба на коридорах поміняти вікна бо дуже старі.

,

Школа нормальна. Треба вікна всі поміняти.

,

школа просто жахлива!! вчителі ставлять від фанаря оцінки, хочуть хабарів, деректор ніяко участі в шкільному житті нне приймає тільки заучі, які деруть гроші як скажені. додаткові в таку саму ціну як і в інститутах то притому що вчителі не то шо на уроках нвчать то і на додаткових тільки гроші деруть. попридумували 0 уроки платні. короче кажучи не школа державна, а якась приватна якщо чесно. і оця вивіска ліцей оріяна просто для пантів. не раджу віддавати туди свою дитину, бо нічого не навчать, за оцінки будете плтити, за уроки теж, відношення вчителів хамське, уроки не ведуть як слід + ставлять від фанаря оцінки і занижують

,

класссс!!!!!!!!!!!

,

Школа ужас вчителі просто охаміли кричать сварять порядку в школі нема тільки бабки здирають!!!!!! Всім вчителям треба вже на пенсію

,

Ця школа дуже хороша хороші вчителі директор це сама найкраща школа у світі!!!!!!!

,

Школа просто жах..Тільки встигай заносити гроші.Молодша, стільки занесли що можна було купити порядне авто..Чекаємо коли вже то скінчиться..Дякувати ще не довго..

,

В школі є ремонт, частина вчителів просто чудові але є і такі які здирають гроші або вирізують оцінки. Багато учнів курять перед учнями молодших класів. За те щоб здати екзамени згорають немаленькі кошти.

,

Це моя рідна школа №25. Згадую з особливим захопленням своїх любих вчителів: Луферчик Роксоляну Мелетіївну, Баб'як Ірину Ярославівну, Лущанець Оксану Василівну, Жуковську Ірину Романівну, Пастух Надію Михайлівну, Ганну Миколаївну (англ. мова), Вікторію Олександрівну (заруб л-ра). Рідкісні педагоги!!! Навчили, як слід. Особливо відчуваю це тепер, коли моя донечка теж учениця. Є з чим порівняти:( Тому не вагайтесь, педколектив - чудовий. Нехай щастить у Вашій нелегкій праці. Галина К. (випускниця 2001 року).

,

Один негатив, відношення до дітей переселенців просто жах!

,

Старша школа просто жах( В молодшій школі була просто хороша вчителька) Після 4 класу перейшла, після цього в однокласників було негативне враження про вчителів і взагалі.. Один єдиний плюс- вчителька англ мови) школу не рекомендую(

,

Школа класна. Вчителі суперові. Віта Андріївна найкраща... Одне що в школі є велике НО- деруть гроші.

,

Я випускниця цієї школи. Це чудовий навчальний заклад! Де професійні вчителі, із хорошим рівнем викладання.

,

Школа добра. Дирекція і вчителі намагаються створити гарні умови для дітей. Ще треба замінити всі вікна.

,

Школа взагалі, хороша, вчителі добрі, уважні. Старшокласників не випускають то вони курять.

,

Школа норм.Директор поганий хоч би щось би якийсь ремонт зробив би.

,

Вчилась тут, коли це ше була звичайна сш #25. Була чудова школа.

,

Одна з найкорумпованіших шкіл, гроші деруть наліво та направо, причому відразу з першого класу!

,

найкраща школа, має гарні результати по олімпіадах, вчителі хороші.

,

школа досить хороша, вчителі теж нормальні, але одне кидається в очі як старшокласники курять у туалетах для молодших класів і діти бояться заходити в туалет, я вважаю, що потрібно звернути на це увагу, негайно, адже курити вже починають з восьмого класу і подають поганий приклад для менших учнів !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Не розумію агресії щодо цього навчального закладу. Я тут вчусь, жодних претензій не маю. Вчителі навчили, щороку тут відбувається певні зміни(нові двері, вікна і тд) Справді, в туалетах, що на молодшій школі, немає дверцят. Шкільна програма по-моєму не є надто складною, а вступні випробування в 5-ий та 8-ий ліцейні класи є достатньо легкими для учнів, які дійсно заслуговують бути у "А" класі:) Рекомендую!

,

Гарна школа, гарні вчителі, але цій школі потрібен ремонт, а батьки самі не мають грошей,так ще на ремонт здавати треба і на інші потреби(не включаючи навчання)

,

В школі вже ремент зроблений та двері в туалетах також є,але про те що в початкових класів 60 грн здають правда,та якщо не заплатиш дитина тупа..знижоють оцінки і т.д. я на початковій школі школі вчилась в "А" класі і мене там постійно принижували,особливо вчителька навіть дала парту як ізгоя якогось...перейшов на старшу школу здають по 35 грн та тепер в "в" класі вчусь добре на старшій.

,

Таке можна побачити певно лише в країнах третього світу. Чому у туалеті для дівчаток немає дверей у кабінках? Я не уявляю собі, як діти справляють природні потреби на очах у всіх!! Жах. А в останні дні там ще і світла немає. Батьківських грошей має бути достатньо для усунення такої проблеми. Хоч це питання і піднімалось на загальних зборах, про те не було вирішене. Навіть не дивно, що туалети в молодшій школі старші учні використовують як "курилку", та й молодші (беручи приклад) певно теж. У школі немає налагодженого виховного процесу, гуртків а діти проводять час як заманеться.

,

Школа добра, учителі класні. Особливо Галина Леонідівна, Наталя Василівна. За дітьми дивляться.

,

школа класна 1 -вчителі нормальні а у старших класах не дуже але там майже не опалюють харчування жахливе а так може бути

,

Це ужасна школа,хоть би ремонт зробили.Там вчитися не можливо,вчителі погані.

,

Школа чудова. Прекрасний педколектив, хороша атмосфера.

,

Найкорумпованіша школа сихівського масиву що я чула. З коментарями про оцінки і ремонт повністю погоджуюсь. Кожного місяця в обовязковому порядку збирають по 60 грн на що - на туалетний папір. Вчителі в 1-х класах дають чітко зрощуміти що не заплатиш - твоя дитина бовдур. В школі не опалють, діти мерзнуть хворіють. Директор особа не адекватна, коли йому говориш про холордні батареї, робить круглі здивовані очі. Батьки в цій школі оплачують все!!!! Від повітря і крейди до ремонту класів!! Задумалась про те щоб переводити дитину вже з 3-ї чверті в іншу школу де хочаб опалють в класах. Надоїло терпіти! P.S. В 90-х роках я теж вчилася в цій школі (і директор той самий був) все було по іншому!

,

Най - найкраща школа в світі=)

,

Школа хороша! Колись я в ній навчалась, вчителі класні!!!!!!!!!!!

,

Я б тут краще не вчився . Факультативи платні . І взагалі . Через те , що у вчителів є власні діти , то крім них в класах оцінок ніхто не має більше .

,

Наша школа найкраща в світі=)

,

школа просто клас !!!!!!особливо вчителька "марія павлівна" вона най краща..

,

Працювала в цій школі, коли вона мала №25, в перші роки після її відкриття, викладала англійську. Дуже хороші спогади про школу, заступників директора, учнів. Можливо, хтось і мене згадає? Вікторія Валентинівна

,

Ми любимо нашу школу тому, що тут батьківське ставлення до дітей. А те, що буває, тече дах, то таке, мабуть, усюди, і це більше стосується місцевої влади.

,

Школа цікава, одна з кращих у Сихові. Вчителі хороші.

,

Школа нормальна. Вчитись було цікаво. Багато поїздок.

,

Батьки, якщо Вам симпатичні вчителі й директор, то скидайтеся на ремонт.

,

школа клас!!! з першим дощиком дорогі першачки , в коридорах і спортзалах!!!

,

школа клас. але як завжди є одне велике "но": просто цікаво як в такому стані могли допустити школу до початку навчального року, в ній навчаються наші діти, ремонту дах не бачив 7 років, спортзал просто відсутній, по коридорах кинувся грибок, отож вибираємо в яку школу відправляти дітей

,

Школа жах. В ній вчитися просто жахливо. Директор тряпка.

,

Наша школа найкраща)

,

Вищий рівень!

,

Чудова школа. Викладачі дуже фахові. Заступники директора Лідія Іванівна та Любов Василівна вклали у розвиток школи усю свою душу. Знаю, бо вчилася 11-ть років. Файно!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові