Школи

Ліцей «Личаківський», приватний навчальний закладЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Всім привіт.Я тут навчаюсь і хочу сказати що то не школа (яку всі знають),а велика , дружня родина.(яка знає кожного з нас)Я пишаюсь цим.

,

Ми шукали школу дружню до дитини! І це саме така! Якісні знання, повна взаємодія, взаємоповага! Дякуємо величезне!

,

Я випускник 2021 року із золотою медаллю в цій школі, протягом усіх років навчання, щодня в школі була хороша атмосфера, відповідальні вчителі і їхнє чудове ставлення до своєї роботи, прекрасний директор Ольга Миронівна, яка знає свою справу, дуже щасливий, що навчався саме в ліцеї «Личаківський», я знайшов себе тут і дуже вдячний Ользі Миронівній та її видатним вчителям. Залишились тільки хороші спогади.

,

Прочитала коментарі та хочу додати декілька теплих слів про цей навчальний заклад. Мій син вже доросла людина, можно сказати, що свою освіту закінчив, змінив чимало навчальних закладів в двох країнах. Але найкраще себе почував та вчився в приватній школі під керівницьтвом Ольги Миронівни. Цей період був найбільш впевнений, дитина вірила в себе. Ніякого стресу. Дуже вдячна вчителям за їх роботу.

,

Моя дитина закінчила 10 клас. Перейшли у ліцей «Личаківський» нещодавно, після першого семестру. Ми дуже задоволені. Дитина іде з величезним задоволенням на навчання. До кожного учня індивідуальний підхід, вчителі добре мотивують дітей до навчання, цікаво і дохідливо пояснюють, що дуже важливо. Дякуємо директору за гарно підібраний викладацький склад і вчителям.

,

Дуже хороша школа з чудовим викладанням предметів))))

,

“На роботу з радістю, а з роботи - з гордістю!” У ліцеї “Личаківський” надзвичайна атмосфера як між вчителями, так і між учнями. Такі прості людські стосунки між учнями, вчителями та батьками дають великий стимул працювати. І головне - працювати з любов'ю, бо кожен з нас знає, що праця, яка народилась з любові, не буде марною. У такому колективі, серед звичайних, але водночас вже рідних дітей, теж почуваєшся щасливим. Горда, що стала частиною ліцею “Личаківський”.

,

Чудова школа з дружнім колективом)))

,

Гарна школа з чудовими дітьми, які прагнуть до освоєння нових знань, в яких є чудові батьки, які допомагають їм, з чудовим колективом вчителів, які віддаються наповну, заради знань і успіхів кожного учня. Школа дружня та цікава ,надає можливість кожній дитині розкрити свій потенціал.

,

Мій син прийшов в цю школу в 9 класі. І я дуже задоволена його навчанням у ній, вчителі уважні, намагаються допомогти. Стільки добрих слів про свою дитину я не чула в попередній школі за вісім років навчання. Педагоги виявили схольності до певних предметів, зокрема краєзнавства. Під час карантину ця школа одна з перших перейшла на онлайн навчання, поки інші думали, що це скінчиться через два тижні. Ще я приємно вражена тим, що з дітьми влаштовували поїздки,екскурсії. У цій школі не вішають ярликів і не мають упередженого ставлення до учнів. Велике дякую Ользі Миронівні і всьому педагогічному колективу!

,

Чудова школа , особливо для дітей, яким важко навчатись у звичайній , загальноосвітній школі. Всі вчителі молоді, активні, з великим бажанням не лише вчити, але й навчити; з умінням знайти підхід до 'лінивих' і 'конфліктних' учнів. Уроки проходять цікаво, у позитивній творчій атмосфері. Керівництво школи прислуховується до побажань батьків й, у свою чергу, радить, як організувати навчальний процес дитини не лише в школі, а й вдома. У нашій школі директор, вчителі, учні , батьки ,як одна велика дружня сім'я. Велике вам дякую!!!

,

Навчаюсь в цій школі з 1 класу, зараз закінчую 11. В школі панує тепла, дружня атмосфера. Вчителі вимогливі, але доброзичливі, дають високі знання. Дуже задоволена що навчаюсь тут. Всім рекомендую!

,

Вітаю нашу колегу Наталю Степанівну з високими результатами ЗНО з математики та фізики її випускників. Її учень отримав 200 балів з математики (1% по Україні). Всього середній бал випускників гімназії з математики - 194,75 бали, а з фізики - 184 бали.

,

В нашому 7-му класі як і в сусідніх класах одні дівчатка. Вчителька математики Наталя Степанівна ( вона ж класний керівник) чудова, чуйна людина і прекрасний спеціаліст. А ""мамі Олені" пораджу вияснити , в якій школі все ж навчається Ваш син. І ще контролювати процес навчання сина щоденно, а не через 7 років, коли вже все запущено. В першу чергу це Ваша дитина. І в результаті маєте бути зацікавлені Ви в першу чергу..

,

Жахлива школа. Перевірила рівень знань своєї дитини, і жахнулася: син у 7-му класі не може розв'язати елементарні завдання з математики!

,

Школа непогана,вчимося 2 рік.Вчителька молода,уважна,любить усіх дітей.Дитина може перебувати в школі до 15.30.Уроки переважно роблять у школі.Харчування - у сусідній школі.Приміщення дійсно старе,але всюди чисто.В туалеті ідеальна чистота і жодного смороду (відповідь на коментар 'мами').Нові меблі,шафа,у початкових класах зроблено ремонти,поміняно вікна. Дітей в школі небагато,учні всіх класів товаришують, старшокласники разом з вчителями організовують концерти,в яких беруть участь всі без винятку учні.Є й мінуси (зокрема низький рівень викладання англійської),але плюсів більше.

,

У школі завжди чисто, кожен вчитель з дітьми чегрують, слідкують за своїм класом! Були проблеми з туалетом, але вже все добре! Кожен рік поступово робиться благоустрій.

,

А ми вже 2 рік вчимося! І цілком задоволені. Так є мінуси, але плюсів значно більше! Все спокійно, культурно, навчання по програмі плюс продовжена група, де з кожним індивідуально виконуються домашні завдання. У класах 3-7 учнів! Дитина постійно під наглядом, тому можна не хвилюватись. Керівництво завжди іде батькам на зустріч у всіх питаннях. Тому раджу всім!

,

Просто не зрозуміло чомуУ керівництво не чує і не бачить прохання батьків!!!??? Невже так тяжко навести чистоту і порядок в приміщенні? Зробити сантехніку, привести в нормальний вигляд класи і коридор? Чому постійно темнота і сморід??? Якогось особливого індивідуального підходу до дітей також не помічаємо. Ні гуртків по інтересам, свята всі на примітивному рівні! Також як і всі інші наслухалися про школу-родину, а тепер не знаємо, що робити.... А керівництво на всі негативні відгуки пише, що це все наклеп! Особисто я підтримую усі критичні відгуки, всі вони правдиві, нажаль...

,

Так, на рахунок ремонтив- це питання треба вирішувати, умови жахливі. Як би ви бачили ЯК! миють підлогу..... Швабру занурюють в унітаз а потім нею миють підлогу. Ще десь таке можливо побачити? Роздягальні не існує, якась стара шафа в класі одна на всіх. Я дуже шкодую що повелася на "казку" школа-родина. 300 доларів при поступленні(ніби то на диплом) і по 100 долларів щомісяця... Дуже дорого нам обішлась ця "казка". І як виявилося плата береться не за навчання а на підставі благочинних внескив. З дітьми індівідуально ніхто не займається(як це обіцяли при поступленні). Вирішуйте самі-потрібна вам ця школа чи ні.

,

Ремонти просто необхідно зробити! Бо все вже занадто старе! Приватна школа мусить трохи по інакшому виглядати! Гроші платяться великі + вступний внесок! А толку ніякого! Якість навчання трохи перехвалена, вчителі майже всі молоді, без досвіду, єдиний плюс, що мало дітей в класах. Гуртків ніяких, їдальні немає. Повелися на рекламу про школу-родину, тепер шкодуємо.

,

Найкращі враження про навчання у школі! Тільки зробити би ще ремонти і закупити хороші меблі і було би взагалі ідеально!

,

ми всім задоволені. школа дійсно хороша. вчителі вимогливі,але добрі і справедливі. і учні чемні виховані. дякую .

,

Привіт всім вчителям та учням гімназії! З великою вдячністю і теплом згадую НАШУ гімназію. Щиро дякую вам за любов, підтримку, домашній затишок та високий прфесіоналізм . Всім бажаю творчої наснаги , процвітаня та успіхів .Завжди з Вами випускниця гімназії Софія.

,

Я випускниця 2010 р. не жалію, що навчалася у цій школі, хотілося б побажати більшого розвитку цій школі; до речі, атмосфера створена тільки для того щоб навчатися і творчо розвиватися, і це вже доказано, я підтвердила медаль на ЗНО. Дякую всім!!!

,

Я задоволена. .Жодних поблем з навчанням і спілкуванням.

,

Підтримую! Двоє моїх дітей навчались в цій гімназії. Ніяких проблем! Рекомендую.

,

Найкраща школа !!! Навчаюсь тут з 1-го класу. Дуже сильна підготовка в початковій школі. Зараз я в 8-му кл. Всі вчителі класні - добрі, уважні, справедливі і вимогливі. Маю багато хороших друзів не лише серед однокласників. Ми тут як одна сімя. Всім привіт! Я вас всіх люблю!!!

,

школа сама най на


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові