Школи

Середня школа №22 ім. В. Стефаника


  • Львів · вул. Хімічна, 7
  • (0322) 52-02-21
  • денна
  • державна

Відгуки110

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Рекомендую дану школу.

,

при дистанційному навчанні вчителі уроки не проводять, завдання дають на самостійне вивчення, особливо вчителі англійської мови, ніхто вчителів не контролює. Не рекомендую цю школу

,

Найкраща школа!!!

,

Гарна школа.

,

Навчатися тут - одне задоволення.

,

Школа - супер!

,

Люблю свою рідну школу !

,

Одна з найкращих шкіл Львова !

,

Найрідніша школа!

,

Школа супер, лублю свою школу і вчитилів.

,

Одна з найкращих шкіл!

,

Гарна школа

,

Люблю навчання в цій школі.

,

Гарна школа.

,

Ми задоволені.

,

Мені тут подобається.

,

Діти ходять сюди із задоволенням.

,

Хороша школа.

,

Люблю свою школу =)

,

Любі друзі, якщо ви не офнік і не плануєте провести половину свого життя за гаражами валяючись, то ніколи сюди не приходьте. Вчителі просто жахливі, особливо вчителька біології. Мало лого, що їй під 80, вона знущається над учнями і іноді кидається пластиковою підставкою для олівців. Одним словом занадто багато собі дозволяє. Адміністрація школи наживаться на учнях, а клас, де вчиться її родичка робить найкращим. Всі учні справді являються офніками, якщо ви нормальна людина вам буде некомфортно тут, або вы сп'єтесь.

,

Навчаюся в цій школі і мені подобається.

,

Мені подобається тут навчатися.

,

Школа - хороша. Навчаюся тут із задоволенням.

,

Не можу сказати нічого хорошого про цю школу. Кваліфікаційний рівень вчителів навіть обговорювати не хочеться. Вони просто вбивають твою віру в себе та втоптують в землю твої знання. У 22 школі минули найгірші кілька років (на щастя, не всі одинадцять) мого навчання.

,

Школа справді хороша!

,

Найкраща школа!

,

Ми дуже задоволені цією школою!

,

Супер!

,

Закінчила цю школу. Спогади лише хороші.

,

Принижування постійно ! А особливо від вчительки біології , навіть був раз , коли вона порушила свої законні ( !!!!) права і як вчителі кажуть ,, тріпнула " мене , я їй сказала що вона не має права так до мене відноситися , так скандал почала !!! І взагалі вона забагато собі позволяє ! І це навіть не тільки вона , ще є дужееееее багато всяких недоліків ! І не треба казати ніби діти в цьому самі винні ! Тебе принижують , обзивають , коли однокласники б'ють , обзивають і так далі то реакція така ,, не звертай уваги " ,, я з ним поговорю " і маси нуль !!!! Ужамно !!! Я звідци хочу піти !!!!!!!!!! Ужас !!!!!!!!!!!

,

Навчатись тут - одне задоволення!

,

Школа - суперрр!

,

Школа - хороша!

,

Школа-хороша!Проте,єдиний вчитель школи принижував учня на очах всього класу.А от вчительки-крутезні!

,

Найрідніша!

,

Школа - найкраща!

,

Все на вищому рівні!

,

Найкраща, найрідніша школа!

,

26.06.2019 о 11:16 хтось від мого імені написав негативний коментар про школу і директора, навіть не розставивши всіх розділових знаків. Але найстрашніше те , що ця людина ( учень чи дорослий), прикриваючись чужим іменем, опорочив і школу , і мене. Я навчаюся тут 9 років і люблю свою школу , поважаю усіх вчителів і директора зокрема.

,

Я закінчила цю школу і можу сказати, що школа хороша! Тут добрі, компетентні вчителі, які хочуть навчити. Рекомендую дану школу всім! Тут завжди рахуються з учнями і при необхідності готові увійти в їхнє положення та піти на зустріч!

,

Школа дуже погана я тут навчався і тут не компетентні вчителі не раджу нікому цю школу.

,

Корупція у школі процвітає , кожен вчитель має свою ціну.....

,

Найрідніша, найкраща школа у світі!

,

Перейшли в цю школу з іншої. Маємо з чим порівняти. Тут набагато краще ставлення та компетентні вчителі, які вміють навчити та знайти підхід до кожної дитини.

,

Школа дає хороші знання!

,

Я тут навчалася і можу сказати, що ця школа - найкраща!

,

Всім рекомендую ! Задоволені я і мій син.

,

Школа - супер! Дякую вчителям!

,

Жах вчитилі знущаються над учнями!!!1

,

Я школу закічив у 2002р. і без репетитора вступив в університет. Хто хоче вчитись, той навчиться.

,

Найрідніша, найкраща школа в світі!!!!

,

Дуже задоволені цією школою!!!! Тут хороші, компетентні вчителі, які дають хороші знання!

,

Школа - супер!!!

,

Найкраща школа. Я її випускниця і з нею пов'язані лише найкращі спогади!!! І не пам'ятаю, щоб хтось із вчителів відкрито знущався і насміхався над учнями ) Оцінки завжди ставили адекватно і заслужено. Якщо ти готовий і стараєшся - відповідне оцінювання.

,

Школа чудова!Вчителі дають гарні знання.Я випусниця цієї школи.Особливо хочу подякувати учителю праці Пелешок Марії Петрівні.Її навики дуже допомагають мені в житті.

,

Школа погана до неможливості : вчителі відкрито знущаються і надсміхаються над учнями,а ще вчителі майже нічого не вчать

,

Звичайно школа не ідеальна : ідеального нічого немає ,але ,думаю ,це одна з найкращих шкіл у Львові ,низький уклін директору школи - Ірині Орестівні,а також всім учителям ,я закінчив цього року і дуже дякую цій школі за всі враження ,що маю від неї ; школа проста : вчителі хороші і тісно спілкуються з учнями ,як на мене ,це дуже позитивно ,ну що казати : школа -супер у всіх її проявах ! Якби я знав про цю школу раніше ,пішов би сюди вчитися з першого класу ; раджу батькам давати своїх дітей на навчання в цю школу ,повірте, не пожалієте !

,

Школа № 22 - супер!!! Вдячна всім учителям і директору школи Бліновській Ірині Орестівні. Хороший педагогічний колектив; обслуговуючий персонал, працівники їдальні. У цій школі учнів не тільки вчать, але й люблять і поважають. Є з чим порівняти, бо моя дитина навчалась раніше в іншій школі. Рекомендую, школа № 22 - the best!!!

,

Дуже дякую вчителю початкової школи ОКСАНІ ВОЛОДИМИРІВНІ.Оксана Володимирівна дякую, що Ви вчили нас 4 роки, сварили але любили. Оксана Володимирівна люблю Вас.

,

Найліпші спогади лишилися про школу #22 Класна вчителька Зеленко Віра Дмитрівна , деректор Тихонов О. К. 8-б клас 1975 згадую цей клас з повагою . Seattle , Washington, USA.

,

Найкраща школа!!!! Дуже її люблю )! Колектив супер!!!!! Дуже дякую вчителям за такі цінні уроки ) Коли перший раз прийшла у пятому класі в цю Школу одноклассники мене прийняли ніби то я провчилася З ними цілих чотири роки.Дуже доужній клас .:) Передаю привіт своєму найкращому 6-Б

,

Бідні діти! Не розумію, чого можуть навчити сучасних дітей вчителі далеко пенсійного віку (маю на увазі вчителя біології і т.д.) У сучасній прогресивній школі педагогами повинна працювати молодь, а уроки із всіх предметів повинні відбуватися у вигляді цікавих інтерактивних тренінгів. Дорогі, поважні вчителі - пенсіонери!!! Вам вже потрібно відпочивати, бавити внуків, дихати свіжим повітрям, не нервуватися і не нервувати нікого. Чи Ви хочете, щоб Вас зі школи винесли ногами до переду???

,

Я тут навчалася лише два роки у найкращого педагога і у найдобрішої людини Шаманської Любов Андріївни.Найкращі спогади про цю найдушевнішу людину переповнюють мене завжди коли я згадую про неї.Велике спасибі її за все .

,

Школа - суперська. Дуже сумую за нею.

,

Школа мені дуже подобається , а найбільше моій дитині. Дирекція піклується про виховний процес в школі та створює належні умови для навчання. Наша вчителька дуже дуже добра . Мала найбільше сумує за вчителем англійської мови, яка виїхала за кордон. Діти сильно іі любили і постійно згадують про неі.

,

Школа непогана хороший ремонт . Хороші вчителі. Є плюси є і мінуси. Є охорона це великий плюс. Вчителі все доступно та гарно пояснюють Школа не приватна це також дуже зручно . Для того , щоб просто навчатись вона ідеально підходить! Але є і такі моменти коли учні не слухають та не поважають вчителів це мінус.

,

Школа непогана, але все ж такі моменти як, донька багатих батьків, не відвідуючи як слід уроки, отримує кращі оцінки, ніж набагато старанніший син прибиральниці, присутні.

,

Прекрасна школа, вчителі дають прекрасні знання. У цій школі була від початку і до кінця. Велике спасибі усім педагогам за прекрасну працю на дітьми. Вашої праці я ніколи не забуду!)

,

У нас найкращий клас у школі, і найкраща наша рідна і сама дорога Макар Мирослава Зеновіївна!!! Дуже вдячні їй впершу чергу за виховання наших дітей,за її любов до кожної дитини за злагоджений процес у навчанні. Ваш підхід до кожної дитини унікальний.Ви найкращі МИрославо Зеновіївно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Дуже хороша школа !!! Велика вдячність директору школи Бліновській Ірині Орестівній і адміністрації за створені умови і весь викладацький склад. Навчання в школі… Іноді воно визиває захоплення і цікавість, іноді сльози і обурення. Щоб навчання стало цікавим, воно повинно відображати власні почуття дитини.Тоді ці ніжні, чутливі, емоційні, але такі ранимі діти не будуть боятися школи. У школі №22 м..Львова таку атмосферу створює Шаманська Любов Андріївна .За що особлива подяка і величезне людське СПАСИБІ від батьків 4-А класу , нашій шкільній мамі. Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Всі ці якості ми знайшли у Вас дорога Любов Андріївна. Ваша готовність відповідати на будь-які питання своїх учнів – захоплює і робить уроки з Вами дуже цікавими. Ми , батьки, цінуємо все, що Ви робите, і дякуємо Вам за творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість і доброзичливість!

,

В молодшій школі Оксана Володимирівна - це вчитель від Бога!!! Знання дає , займається розвитком дітей у всіх напрямках. А головне не "затуркує" їх, як деякі... В загальному школа: є свої плюси і мінуси. Якщо б батьки висловлювали в голос свої зауваження і пропозиції, думаю, колектив би це брав до уваги.

,

Я практично випускник цієї школи і можу сказати тільки хороші слова в адрес школи. З новим директором школа набирає нових обертів і впевнено сягає в свому розвитку.

,

Романюк Е.В. отличный преподаватель с большой буквы Человек! Спасибо Вам! Про остальных писать нечего, к сожалению.

,

Від імені батьків 9-х класів складаю подяку вчителю, який навчив дітей любити і шанувати українське Слово, свою рідну мову. Романюк Є.В. - володіє майстерністю вчителя, його уроки - це час для творчого пошуку, аналізу, відкриттів. Зошит з української літератури, який вів мій син - це шедевр учнівської творчості. Дякуємо Вам за небайдужість, за терпеливість і наполегливість у своїй праці. Саме заради таких вчителів варто переступати поріг СЗШ № 22 ім. В. Стефаника.

,

Школа хороша. Той хто хоче вчитися - той і має хороші знання, а той хто просто не хоче - той і ніфіга не знає.

,

Ця школа просто клас!!! Я поважаю цю школу тому, що в ній цікаво, щоуроку я дізнаюсь щось нове. В ній є багато друзів.

,

Школа гарно друг закінчив і ніфіга не знає

,

Тут справді хороші вчителі та керівництво, а головне толерантне ставлення до дітей. Також школа дає хороші знання. Рекомендую всім.

,

Школа супер. Сумую за вчителями, особливо за Іриною Адамівною.

,

школа ужасна там вчителі найгірші лохи в 4 класі а в 81 школа супер я до неї перевівся і вам раджу

,

Школа класс дуже люблю її))6 клас супер.

,

віддала дитину у перший клас. в принципі школа непогана, хоча й чула про неї не хороші відгуки. Зараз нове керівництво, дуже відповідальна директор школи стараються привести школу в порядок, вставили вікна, роблять ремонти в класах( звичайно не без допомоги батьків, але це терпимо! Не нахабніють). Хотілося щоб була охорона в школі, тому що діти виходять коли забажають і куди забажають. Наскільки я зрозуміла, це коштує грошей, (які треба буде збирати з батьків) і тому директор не наполягає на цьому. Поки що мене все влаштовує, вчителі порядні, діти виховані! Далі буде...

,

школа найкраща, бо знання дають грунтовні і без грошей (це вам не приватний заклад: не заплатиш - не поставлять). І відношення до дітей толерантне. Рекомендую всім!!!!!!!!!!!!!!!

,

кшола супел!!!!

,

Найкраща школа з найкращими вчителями.

,

звичайно найкраща школа в світі.нові ремонти чудові.Просто супер.

,

школа просто супер Христя привіт =) 7 клас

,

От підростає донечка і я з задоволенням її відам в свою рідну школу,особливо тепер з новим керівництвом!

,

ця школа супер♥і 6 клас люблю вас♥

,

Дуже хороша школа! Старанні й здібні учні! Процвітання та усіх благ!

,

Найкраща школа у Львові.... дуже сумую ....

,

Школа найкраща в світі!хороші вчителі,гарно вчать,а учні дуже дружні і добрі!Я дуже люблю свій 7 клас!!!!!=)

,

Це найкраща школа з найкращими вчителями. Мені постійно навіюється ностальгія за рідною школою.

,

Школа НаЙкРаЩа особливо наш 7-Б точніше вже 8-Б

,

школа сама краща.....вчуся в ній уже 9 років.....вчителі там класні........і мій любимий 9-а клас супер......

,

школа супер...і мій любимий 9-а клас супер!люблю цю школу

,

Школа дійсно хороша! Закінчила її декілька років тому з хорошими оцінками і без копійки грошей. Серед випускників мого класу жодного наркомана чи алкоголіка, що свідчить про правильне виховання вчителів. З радістю повернулася б за шкільну парту...

,

школа просто супер=)

,

школа просто супер

,

Лучшая школа...Настальгия большая...Алёна Шевченко...

,

Школа супер

,

це дуже класна школа...люблю свый 9 а клас

,

школа супер!!!!!!!!

,

ця школа супер я погоджуюсь з юлею і з всіма, вчителі класні,а найбільше клас який я люблю є добрий це 9а клас!я його люблю!!!!!!!!!!!!!!!ШКОЛА СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа,звичайно,прекрасною була,але у 70-80х роках,коли керували нею Тихонов О.К.Фаст М.Н. та працювали вчителі з великої букви.честь їм і хвала!низький уклін-живим і вічная пам"ять тим,кого вже нема між нами-за ті знання,які вони нам передали за ту славу,яку мала школа!!!ганьба тим випадковим керівникам,які опустили школу до нинішнього рівня,чиїми руками був знищений музей стефаника,шкільне подвір"я та надзвичайний сад!

,

класна школа

,

З приємністю згадую роки навчання в цій школі. Це були, мабуть, найкращі роки життя. Випускниця 78 року.

,

Класна школа! І наш 8-б теж класний

,

школа норм

,

ця школа найкраща тут самі ліпші вчителі яких я дуже люблю . але найбільше я люблю свій 9-а клас


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові