Школи

Середня школа №32Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я ненавиджу цю школу, мене тут б'ють і ображають, я хочу перевестись але керівництво не дає можливості забрати документи. Я ненавиджу цю школу.

,

Найгірша школа яку я бачив навіть в 86 люди будуть по добріше не можна навіть з друзями поговорити чомусь навіть в вестибюлі посидіти бо гонять до класу

,

Прекрасна школа, найкращі спогади )

,

Школою задоволені.Наталя Дмитрівна вчитель географії,найкращий класний керівник,діти йдуть до неї із задоволенням.Оаді,що навчаємося саме у неї. Навчання і виховання на високому рівні.

,

Школа прикрасна дитині подобаєця!!!

,

Школа може в деяких аспектах і хороша, але... діти нічим не забезпечені. Книжок на весь клас не вистачає, туалетний папір, мило і рушнички треба купляти батькам. Це ще можна зрозуміти. Але щоб батьки навіть КРЕЙДУ!!!!! купляли в школу..... Нема слів, одні емоції ((((((

,

Моя дитина зараз туди ходить вчитись. Прийшли з іншої школи з 4 по 9 клас. Вчителя, охорона, директор - хороші! А малий, як не хотів вчитись, так і не вчиться. Вже очі від тої мобілки вилазять. Вже артрити на пальцях від тих відеоігор. Та як бреше, шо всі погані, і як його бідненьго недооцінюють. Найгірший школяр у класі, та тішиться цим.

,

Я сам вчився у цій школі і зараз дитину віддаю вчитися. Проте що пишуть, що вчителі погані це не правда. якщо ваші діти вчитися нехочуть, показують казна що то не говоріть, що вчитель винен. Почніть із себе.

,

Корупція є вже при наборі у перший клас. У травні 2020 року наповнили класи по "під завязку" ще у травні. У списках є діти з сільською пропискою (Солонка), які потрапили на рівні із тими, хто має право на позачергове зарахування. Виникає питання до директора: - Як так? Куди ж подітися дітям (прописаним поблизу школи), батьки яких хворіли чи з інших поважних причин не подали у перші дні документи? Хотілося б, щоб дирекція висвітлила на сайті прізвища, ініціали дітей і прописку!

,

Ну про карантин в цій школі можете забути, мені здається щоб закрили на карантин треба щоб всі класи не прийшли,коли всі школи закривають то в 32 завжди не хватає людей.

,

Школа дуже хороша! Деякі вчителі хоч і злі але матеріал пояснюють добре. Вчителька математики.Вчитель ВІД БОГА Добре пояснює і сама добра))

,

Вчителі клас!

,

Не знаю,як зараз але в мої роки навчання найхабарнішою вчителькою вважалася вчителька математики в не менш нагодою - вчителька хімії

,

У 5-Д класі 2017-2018 років. Дуже добрі вчителі. Але охорона на низу просто жорстокий. Друзі у класі класні.

,

школа може бути але вчителька математики сильно занижуэ оцинки кричить так що барабанни перепонки лопають видкрито маэ улюбленцив и завжди им завишуэ оцинки я вважаю це несправедливо

,

Школа супер вчуся в 5-д вчителі найкращі

,

Школа клас. Але коли йдеш їсти у їдальню то просто ужас я їм і приходе прибиральниця напевно Оля і починає махати тряпкою поруч мене по столі а зімною ще сидять друзі це дуже неприємно особливо коли ти їж. Цимбал Марина Іванівна супер.

,

Ірина Іванівна супер!!!!!!

,

Знаю, що дітей вчать. Взагалом навчанням початкової школи задоволена. Правда, що не всі вчителі викладаються на всіх 100%, бо атмосфера в їх колективах пригнічена, всі працюють під тиском, а учні не проявляють бажання вчитися. Погодьтеся, що наші сучасні діти живуть в комфорті, їх важко чимось здивувати, знають і качають свої права... Тому, ми батьки повинні " обрізати" крила і язики, коли відправляємо їх на навчання. Тому, щоб вимагати від вчителів, повинні в першу чергу вимагати від наших дітей. А як відносно викладаються другої іноземної? Ви задоволені, бо я в роздумах зараз...

,

Дуже люблю цю школу вчителі добрі і пояснюють добре я горда що в Україні є така школа де навчаються діти і я впевнена ,що всі діти які там навчаються здобудуть добру освіту . Спасибі всім вчитилям за розум і працю для нас.

,

зараз навчаюсь в цій школі,школа добра. вчителі приємні,добре пояснюють свій предмет. я задоволена

,

Маю більше негативних вдоволень ніж позитивних.Вчителі не на жарт занижують оцінки,коли дійсно знаєш предмет!Деякі вчителі позволяють принижувати дітей на уроці,обзивати,бити тощо.Особливо вчителів фізичної культури.Обзивання дітей та і ще дуже бато непристойних речей!!!

,

Ця школа приймна і там дбають про дітей. Ви спитаєте чому? Тому що Директор піклується за дітей і поставив камери в школі і на подвір'ї школи щоб на вулиці не ходили хто попало а якщо станеться бійка то можна буде подивитись відеоролик (з дозволу Директора) хто виний. в школі те камери щоб тоже якщо хтось б'ється щоб подивитись хто виний. Ще на перервах на коридорі стоять вчителі щоб була поведінка на перерві в коридорах.Вчителі. Вчителі хороші приємні. Не б'ють.Вони хочуть щоб кожен учень в класі вивчив урок тему. В школі є Консультації де можна прийти учню і вчитель може пояснити тему яку він не зрозумів.Ця школа одна з найкращих у Львові.Так ,що батьки від давайте своїх дітей в цю школу не бійтесь за них там переживають і піклуються. Ще з 1 по 4 клас годують безкоштовно. Для учнів 5-11 класів є чудова їдальна де є чудові пекарі де пичуть різні булочки і + піцца. Ще це можуть купити теж 1-4 класи,не тільки 5-6.

,

Вчителі СЗШ 32 - Ви суперські!!!!!!!!!!!!!!

,

Не люблю цю школу,занмжують оцінки,мало вчать. Деякі вчителі пристають нізащо,збираюсь переходити в хорошу гімназію,тому що просто згадка про цю школу дратує.Директор не супер.Єдиний плюс Оксана Василівна з англ.мови. Був такий жирний охоронець-це був просто жах. До дітей ставиться,як до якихось злодіїв.Йому в тюрмі працювати потрібно,а в школі йому точно не місце!

,

хочу і я написати своє враження нажаль багато вчителів просто занижуть оцінки, такі як Дарія Йосипівна, хоча вона дуже добре пояснює, і дала мені неабиякі знання ,в неї напевно нереально получити хоча б 9-10, на контрольних вона дає останній рівень такий який ніколи не розвязували, і через те ні в кого вище 8 немає. але все ж подяку за знання хочу висловити. окрема тема про вчительку англійської мови там безслів, вона взагалі незнає свій предмет, грає на телефоні, і коли ми питаєм як перекладається якесь слово вона того не може сказати бо незнає, вона вимагає від нас просто ідеально знати англійську, кожне слово,задає великі тексти і нагрузки. Вчить вона в нашій школі всього 3 роки. вона може дати самостійну на 10 хв перекласти великий текст і зробити до нього 324013 вправ. ще прекрасним вчителем є фізик Касянович, а його жінка Олександра Василівна хоч і лається по гуцульськи майже матами є доброю жінкою і добре пояснює(теж з лайкою))))

,

дякуємо всім вчителям а особливо Оксані Петрівні

,

Вчителі у школі - чудові, мудрі. старанні та добрі. Дякуємо вчителям за їхню турботу та працю!!!!!!!!!!!

,

школа жахлива.вчителі дітей обзивають.бють книжками.дитину забрала

,

Вчуся в цій школі дуже давно.Мені вона подобається,вчителі добрі,добре навчають,виховані,загалом школа чудова!І директор добрий..не розумію тих людей які пишуть неприємності про школу..більшість з них в ній і не вчилася..але говорить про неї погане.

,

Як на мене-школа чудова..

,

В 2013 році увесь 11 клас перейшов у 86 школу.Тепер робіть висновки

,

Школа - жах Директор неадикватний

,

Думаю, слід розрізняти онкодиспансер від наркологічного. Але і він знаходиться не впритул до школи. Щодо корчів- то і їх там немає. Чи ви пропонуєте все вирубати і застелити бетоном? Порядок і дисципліна в школі на високому рівні. Щодо хабарів також брехня. Моя дитина закінчує 9 клас. Він відмінник і щоб не казали, що куплено- призер олімпіад. А якщо вас щось не влаштовує, то спершу подивіться на себе і свою дитину. вихованням дітей потрібно займатися самим, а не перекладати відповідальність на школу. Школа супер

,

Мене дивують люди які пишуть про цю школу. Поблизу є обласна онкологічна лікарня з загорожею але далеко від школи, онкохворі, вибачте, це не наркомани. Якщо стається щось поблизу території, то не означає що школа винна. У нас усі школи тримаються на фінансуванні батьків але не можна говорити про всіх одинаково. А в цій школі дійсно є камери і по них відслідковують всю територію школи і взагалі тут є дисципліна і порядок. Про дітей дбають і переживають, діти задіяні у різних шкільних, районних та міських конкурсах і т.д. Тільки треба з розумінням ставитися до школи, а не з негативом.

,

школа дуже хороша.Одне побажання.Якщо клас з поглибленим вивченням англ.мови-дайте компетентного вчителя!!!Це жах!!!

,

Дивує одне - як батьки не бояться віддавати своїх дітей в школу, поряд якої знаходиться наркологічна клініка без грат і без паркану, з вільним доступом наркоманів до дітей. Також поряд багато корчів. Хоча директора це мало цікавить якк він висловився: "В мене в школі все спокійно, а поза школою мене нічого не цікавить, це не моя територія, і нехай хоть повбиваються." Звичайно, в школі за кошт батьків працює охорона, тому і спокійно. Але коли перед камерами на подвір"ї школи грабують, то виявляється що камери нічого не знімають. Все що потрібно в цій школі це ваші гроші. Будете мати гроші, то будете мати оцінки, якби ваша дитина не старалась.

,

Школа просто ужас, особливо вчителька математики.

,

Школа супер!!!!!

,

В нашій школі е хороші , мудрі кваліфіковані вчителі,ми їх дуже поважаємо.

,

Школа повний відстій. директор і всі його підлеглі наїли будки такі що не дай Боже і кожний рік їздять на нових машинах,А за чий кошт? звичайно за наш. деруть гроші .як тільки можна. Одна людина .яка є вчителькою від Бога це Гончарук Людмила Яківна.нажаль вона вже непрацює.шкода

,

школа просто ужас!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа така доволі добра:-) Найбільше мені подобається вчитель із історії хоча він і новенький та дуже кваліфікований вміє чудово говорити та поводитись із учнями :-) Світлана Романів та Світлана Іванівна теж чудові:-)

,

Це також моя школа, гарна школа приємні спогади, друзі що залишилися на все життя. Директором була Майя Арсентіївна - поважна жінка. А що тільки ватта викладач української Анна Михайлівна, ось де була дисципліна. Якщо все так залишилося як було 20 рокув назад, то це добре.

,

Доброго дня! Що можна ще добавити про школу...... Шановні батьки, це саме та школа де дійсно дбають про безпеку дітей ( вчителі оперативно реагують на стан здоров'я вашої дитини, її відсутність на уроках, поведінку, про що негайно повідомляється батькам) . Що стосується навчання- то , на мою думку-це перш за все наполеглива праця вашої дитини і велике бажання отримувати знання . Так, можливо не всі вчителі ідеальні, но і ми з вами теж не ідеальні. Директор школи чітко знає свою справу і тримає все " єжових рукавицях", і це правильно!!!! Моя дитина залишає цього року цю школу, в якій провчилась 9 років. Мені дуже сумно, але певні обставини змушують нас це зробити. Хочу подякувати всім-всім вчителям !!! А школі-процвітання і втілення нових ідей!!!

,

Закінчила цю школу багато років тому, але багато в чому погоджуюся з попередньою дописувачкою. Ця школа й тоді вчила виживати, бо трясли нас, як груш. Були різні вчителі - чесні і хабарники, ті, для яких всі були однакові і ті, що мали улюбленців. Лише з часом із вдячністю згадуєш тих учителів, які прагнули чогось навчити і вимагали, щоб ми вчилися. Якби не світлої пам'яті класний керівник, український філолог Анна Володимирівна, я не полюбила би української мови і це не стало би основою мого фаху. Шкода, що ця вчителька була з нами лише три роки (хоча ми так нарікали на неї за вимогливість і строгість), адже тоді у радянській школі не могла працювати вчителька з проукраїнськими поглядами і навчати цього дітей... А загалом із вдячністю згадую Світлану Романівну, Людмилу Степанівну, Поліну Володимирівну, Олександру Володимирівну, Ольгу Дмитрівну, покійну математичку Ольгу Володимирівну. Це були вимогливі, принципові, справжні фахівці, порядні і морально чесні...

,

Нарешті я закінчила цю школу!Вимагають надзвичайно багато!Вчилась я непогано 8-9!Але кожен урок,як каторга.Надзвичайно важко!Згадую з жахом деяких вчителів,не буду уточнювати яких,бо вважаю,що це некоректно з моєї сторони!Думаю,кожному вчителеві,з цієї школи,варто задуматись,над своїм ставленням до учнів.Єдине,що я можу сказати позитивного,те,що ця школа навчила мене виживати!..Я щиро дякую своїй школі за ці 9 років мучення!Дякую й окремим вчителям.Жезло Катерині Василівній,провчила мене лише рік,але це був незабутній рік..завдяки їй,я полюбила літературу,почала більше читати.Козак Світлана Романівна навчила відповідальності.Незважаючи на те,що у школі важко,я лише тепер зрозуміла,що люблю свою школу,і низький поклін кожній вчительці,навіть не дивлячись на те,скільки сліз,страждань вона мені принесла.Я дякую кожній(-ому)!Думаю,всі вони готували нас до життя,бо справді,після нашої школи легше у ВНЗ.У деяких гімназіях нищий рівень знань,ніж у цій школі!Дякую!Дякую!Дякую!

,

школа чудова,вчителі пояснюють дуже добре,добра дисципліна

,

Вчителька німецькоі мови Катерина Михайлівна ужасна. Всіх називае дибілами , кричить, бавиться на уроках мобільним а потім ліпить в журнал одиниці. На уроки німецькоі діти не хочуть ходити. Додому задае вчити одне, а питае інше щоб познижувати оцінки. Постійно залякуе дітей, може й справді просто не вміе зними спілкуватись або ій бракуе досвіду.

,

ця школа зіпсувала мені життя

,

В цій школі я навчався 4 роки. Школа хороша. А вчителька найкраща Людмила Яківна. Зараз навчаюсь в іншій школі, тому можу порівняти.

,

нова вчителька з німецької мови нереальна хамка,ображає дітей, діти залякані,скарги нічого не дають,сама каже що проблема у дітях,чому з іншими вчителями немає пробдем,адже діти ті самі, можливо вчителю не вистачає досвіду роботи з дітьми.

,

школа погана,вчителі багато вимагають.знижують оцінки.камер забагато.дисципліна строга.один плюс тільки -Сироїшко Оксана Василівна(англ.мова).класна керівничка,мало задає на уроках дає розмовляти.а інше все відстій.

,

Школу закінчила кілька років назад, тому не можу судити про порядки і тому подібне. Проте вчителі не змінилися... І я не можу погодитися з думкою про Романа Омеляновича - тією, що у попередніх коментарях. Він просто чудова людина, хороший педагог, який у нас на уроках за 10 років навчання ні разу і ні до кого не чіплявся. А навіть навпаки, завжди з розумінням ставився до кожного з нас. Усі його любили і поважали. Сумніваюся, що щось змінилося. Звісно, не можу не згадати про Катерину Василівну, яка мала значний вплив на формування мого світогляду, хоча навчала мене лише 2 роки. Гадаю, скільки б часу не пройшло після закінчення школи, я завжди буду рада її бачити, поспілкуватися про життя. Вона - Людина з великої букви, призванням якої точно є педагогіка.

,

ця школа супер вчетелі ще кращі!!!!!!!!!!!

,

Не знаю як взагалі Микола Зіновійович може бути директором? Жахлива людина і вчитель.Знаю його з іншої школи,коли він був звичайним фізиком. Дуже дволикий і хамський у відношені до учнів.Бувши класним керівником не раз піднімав руку на дітей.А його манера говорити,коли з рота аж слюна бризже...........фу!!!!!

,

У школі є окремі вчителі,які дуже погано пояснюють.Наявність камер,це взагалі приниження гідності кожного учня.Жахливим є те,що деякі вчителі дозволять принизити учня,за матеріальним статусом,або ж без причини.Звичайно,є окремі вчителі,які чудово пояснюють,і характер у них чудовий.Наприклад,вчителька укр.мови Жезло Катерина Василівна,чудова вчителька,та людина.Як зараз пам"ятаю,вона до уроків відносилась серйозно,влаштовувала дискусії,і т.д.Незважаючи на те,що вимагає багато її люблять і поважають всі.Також хорошими є Наталія Іванівна(історія),Світлана Іванівна(худ.культура),Світлана Романівна(біологія)..хоча й оцінки завжди могла занизити,і ніколи не дозволяла щось доздати,і т.д.тим не менш,цим і виробила до себе повагу.Добровольська Леся Богданівна,завжди чудово пояснювала матеріал..Любов Стефанівна(право).Філіпішин Ольга Романівна(англ.мова),завжди чудово відносилась до учнів.А загалом,школа дає чудовий рівень знань..але оцінки занижують всі,і то так досить нормально занижують.

,

Школа досить непогана...Те, що є камери це надзвичайний плюс.Вчителі, на мою думку компетентні, хоча є вийнятки.З вчителів старших класів, на мою, думку найкраща вчителька з історії Наталія Іванівна.Круто, що є розподіл після 7 класу на інформатичний, історичний і загальний.Хоча у інформатичному класі досить важко.Чомусь, мені здається, що від нас хочуть більше знання ніж від інших.Чесно кажучи в 8 класі я шкодувала, що пішла в інформатичний, а зараз байдуже...

,

Вчимося в 32 школі вже давно....школа хороша...але наука дається тяжко бо багато вимагають...Людмила Віталівна(вчителька з математики) реально погано знає свій предмет,пояснює урок погано...Леся Богданівна вчителька супер,ваше чувіха))Тілики одне погано забагато камер,і дисципліна як в тюрмі....за спиною учні називають школу зоною№32...о так от....

,

Школа класна , директор хороший , ну харчування серед нє , і вчителька з музики (1-4 класів) має поганий характер тож буде важко , ще та вчителька створила ніби хор (так і назвала хор "Дзвіночки") він недуже , те що вчать пісні то одне , але Вам не раджу туди іти , але пораджу курси англійської мови. Там вчителька дуже хороша , чудово вчить і взагалі людина хороша і знає що робить. Кожного літа запрошує амереканців.Дуже класно!

,

школа найліпша

,

школа чудова сама краща

,

школа нічого.проблеми зхарчуванням справді є дітям дають півфабрикати і холодну їжу.а директор справжній чиновник і бізнесмен

,

на рахунок харчування - це не правда, бо їдять всі діти і отравлення не було і харчують все кожний день інше. А взагалі в школі дисципліна і порядок, як в столовій так і у всій школі.

,

клас

,

Школа чудова, звиччайно є недоліки, а так школа гарна.З викладачів, на мою думку, найбільш обізнана з своєю професією Катерина Василівна.Вона зрозуміло та якісно пояснює матеріал і в неї на уроках ідеальна тиша, якщо врахувати те, що вона ніколи не дозволяє собі підвищити голос чи образити учня.А от нові вчителі з англійської недосвідчені і в них на уроках проблеми з поведінкою учнів(

,

я коли переходина в іншу школу то я хотіла назад в свою найкращу школу....вона моя любима....тяжко буде її покидати...((( вона супер.....

,

це найкраща моя школа.люблю її... і вчителів...тільки вчителька з географії леся зеновіївна вона гірша...і вчитель з фізкультури роман омелянович тоже дуже не добрий.його ніхто не любе і не поважає...він до дітей погано ставиться і чіпляється до дівчат...він якись збочинець...а дальше всіх люблю...мої найкращі..але тільки в шкоі треба змінити харчквання бо тою їдою можна отравитися....!!!! і більше всякиї конкурсів для класів тоді буде цікавіше ходити до школи....і щоб були цікаві уроки..))))

,

школа супер , тільки вчителька з музики (1-4кл.),трохи характер має поганий та ненормальний

,

Супер школа

,

Школа взагалі просто супер! аж приємно вчитися!

,

32 школа найкраща у світі

,

гарна школа,порядок, чистота, супер

,

люблю свою школу

,

супер школа найкраща)

,

Хороша школа, я в ній вчилася.

,

школа суперова))))))))

,

Дуже гарна школа єдина проблема з іноземними мовами . В наш час їх потрібно вчити хоча б три.

,

супер the best це моя школа

,

Моя школа бест

,

Це моя перша школа Зараз я живу в місті Тернополі Моя перша вчителька Людмила Яківна школа супер !!!

,

32-the best!!!

,

тупа школа!

,

це the best школа

,

Моя школа - суперова.

,

Розумні вчителі

,

школа супер

,

це моя школа


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові