Школи

Середня школа №86Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо ви маєте питання до адміністрації школи, ви можете прийти і всі запитання вирішити у школі! Щодо професійності вчителів ви помиляєтесь однозначно!!! Якщо вам та вашій дитині не комфортно у цій школі, ви сміло можете обрати собі іншу, а виливати стільки бруду на школу не потрібно. Школа чудова. У мене навчаються двоє дітей, повністю задоволена і вчителями і адміністрацією !!!

,

Звертаюсь до так званих ,,батьків''! Лити такий бруд,брехню ,не маючи підстав,це просто аморально .Навіть себе боїться назвати.То який це правдоборець?А може самого в тій школі поставили на місце,от і поливає брехнею.Якщо щось не так,прийди і скажи,а не перетворюватись на брудного писаку

,

Оминайте ту школу десятою дорогою. Тікайте подалі від неї. Зі зміною керівництва все тільки погіршилося. Повна анархія у вчителів. Що хочуть, то роблять. Як вони кажуть, чого мають слухати того директора. Навчання відбувається на рівні "хочеш знати, то плати і приходь на додаткові уроки". Все скидають на батьків. Заповнення журналів, табелів, річних планів, організації екскурсій і т.п. Неповага до батьків жахлива. Вічно вчителі ниють чого вони мають щось робити, їм за це не платять. А платять тільки за те що вони проводять урок. Хамство, зневага, некомпетентність вчителів. Багато хто з вчителів розказує які дітям потрібно предмети вчити, а які ні. Вони краще знають що дитині треба. Дууууже багато непрофесіоналів працює в цій школі, хоч і з дипломом. Гроші тягнуть як і всюди. Все в школі тільки за рахунок батьків. Але ж як гарно посміхаються і в очі брешуть.

,

Школа чудова , і те , що зараз не пускають батьків це правильно

,

Педагогічний колектив, нове керівництво та батьківська громада задля безпеки учнів нашої школи, тобто ваших дітей, а також, реагуючи на останні події у школах м. Львова та дотримуючись Санітарного регламенту наказ №2205, 25.09.2020р. для закладів загальної середньої освіти, змінили у школі порядок початку та завершення навчального дня. Діти заходять з вулиці одягнені в школу, де їх зустрічають вчителі, і ніхто не змушує переодягати дітей на вулиці у - 10 С (???????). Після уроків учнів забирають батьки. Сподіваємось на розуміння і підтримку усіх. Адміністрація школи та педколектив щоденно готові до відкритого очного спілкування з будь-яких питань.

,

Нове курівництво не пускає батьків на поріг школи (навіть не в саму школу). Батьки змушені перевдягати дітей в -10°С на вулиці. Зате в школу можна фотографам, кіно і майстер-класи замість уроків. Тільки батьки дітей несуть безпеку для нового керівництва, постороннім вхід дозволено.

,

Школа чудова!

,

Це школа в якій ви здобудете знання які вам пригодяться в майбутньому, на рахунок адміністрації:це люди які вміють приймати швидко і якісно ефективні рішення , в цій школі діти навчаються не тільки предматам за програмою а також досвід у великому колективі , прекрасна бібліотека де необмежений вибір книг які варто прочитати , якщо ви Батьки бажаєте відправити свою дитину в цю школу то в майбутньому вам учень за це скаже "велике дякую" тому, що вчителі вміють підібрати особливий підхід до кожного учня , присутня повага до присутніх, дуже багато гуртків в яких вартує брати участь , від себе скажу гра "що? Де? Коли ?" Зробила моє навчання цікавим,різноманітним та досить забарвленим , всім рекомендую

,

Найгірше, що зробила у свій час, це те, що не знайшла дитині хорошої школи, а пішла в цю, що найближче від дому . Нажаль, 86 школа жахлива у багатьох відношеннях(( Перелік "-" набагато більший ніж "+". P.S.Порада, знайдіть щось краще, бо тут намучитесь...

,

Школа ЧУДОВА !!!! Школа "жива". Діти активно беруть участь у різноманітних заходах. Вчителі підтримують ініціативу дітей!!! Гардероб є і для дітей молодших класів, і для дітей старшого шкільного віку. Дякую, шановні вчителі, за вашу працю. Мої діти з задоволенням ходять до школи.

,

Школа жахлива.Всі знають але мовчать бо проти дирекції ніхто не піде. Охорона ніяка, гардероб на молодшій школі є на 3-му поверсі! На старшій школі він узагалі відсутній. Є батьківські комітети,фонд класу,школи і т.д. Постійні збори коштів на ремонти, і на елементарні речі на які виділяють кошти в бюджеті. Гроші на день народження,свята,іменини, несуть дирекції та вчителям. По суті є декілька лише хороших вчителів. Бувало що діти жалілись на хамство та крики з боку вчителів. Є 4-ри спортзали але не має басейну понад 6 років. Проти не скажеш нічого бо тебе не підтримають адже всі бояться, більшість батьків навчались там . Чоловік закінчував 20 років тому цю ж школу то ще тоді він купував атестат за надцять доларів)) про що тут говорити. Сина перевела бо не вистачило нервів, англійська лише з репетиторами налагодилась.

,

Школа норм,но вчителька англійської мови Ужасна,принижує дітей,та не вчить їх,а от наприклад вчителька математики (Натяля Миколаївна)дуже хороша,хоть і вона деколи кричить,бо деякі учні нечемні,но пояснює і вчить матеріал добре

,

Багато вчителів переконують учнів у бездарності, коли тим важко даються деякі предмети, та ставлять відповідні оцінки.Таке відношення було до мене, проте вступивши до вишу, я зрозумів що здатний навчатися краще.Ще й отримав диплом з відзнакою, по при те, що у школі атестат був далеко не найкращим. Тому, моя порада не йдіть в цю школу, а якщо ви вже там то займайтесь самоосвітою, повірте результат буде набагато кращим.

,

Школа накраща всім раджу цю школу . Все на найкращому рівні

,

Школа дійсно супер!

,

Школа жах якщо ви не хочете зипсувати життя соби чи своим дитям то не йдить у цю школу

,

А вчетиля насправді,не гірщі і не кращі,вони такі якими їм дозволяє бути директор(основи управління) Не має охорни в школі,була двічі чи тричі,але виявилося,що це марно,і просто викідання грошей на вітер.А школа випустила,достойних людей і не дуже,так само як і інщі школи. І є учні які хотіли,і отримали достойний рівень знань.Не погані вчителя у 86 школі,а такі як всі,для декого педагогіка то не їхне,для більшості вчителів,всіх шкіл України. Директор,школи на нараді ,заявляє,"щоб я не чула від вчителів переводьте дитину в іншу школу" якщо щось не влаштовує.Вона зробила вчителів заручником ситуації.Тому ви як сумлінні громадяни,пищіть скаргу,за професійну не придатність на директора,а не звинувачуйте вчителів. P.S.Хто взагалі придумва фонд школи і класу,чого ви тих виродків не звинувачуєте. А фізкультура в школі була на рівні Шипуш Ю.М. приклад справжнього педагога.Внього був підхід до всіх учнів і практикантів і всі його поважали.Але то один на тисячу

,

Що стосується хабарництва в тій школі.Подивіться на інщі школи і навчальні заклади.То не школа винувата,а система дибільна,чиновників і влади.В 32 школу,щоб віддати дитину,треба хабар дати в 2007 році ,це коштувало 100$(ото є нахабство).32 школа 2000 рік учень абсолютно готовий до іспитів(сам здавати).Грощі з мами просто вимагали,не тільки вчителя а і батьківський комітет,силою не випускали з класу,сумку порвали. Рівень вчителів і знань.Те що є погані вчителі,так то не тільки школа винувата,але ще і навчальний заклад,який його випустив. Беруть всіх кого виганяють(немає,дурних,слабких,поганих дітей),є бездарний педагог який не може знайти підхід.Вигнати найлегше,і признати,що педагоги нездари. І Ващі звинувачення мають адресуватись директору,який є бездарним керівником,і тримається за дітей,за к-ть.А ще правельніше,не директору,а тому органу який того директора тримає(за відкат чи як).Школа погана то міністерство освіти Ваше рагульське погане.

,

Школа жахлива вчителі погано ставляться до дітей зимою дуже холодно у класах діти розпивають алкоголь під час уроків курять під школою вчителі не ведуть уроки діти сидять нічого не роблячи працівники виконують роботу

,

Норм школа. Учителя хорошие,если остались те при которых я учился. про новых не скажу ничего .2 спортзала,тир,стадион,бассейн чо надо ещё.

,

Школа погана. Більшість вчителів низького професійного рівня.Відношення до дітей вибіркове.

,

Ця школа прекрасна. Вчителі помагають учням . Багато олімпіад Хороші люди . Одним словом ідіально

,

нормальна школа. :)

,

Прочитавши цю нісенітницю "Юри" хотілося б з вами поспілкуватися особисто і провести вам екскурсію по школі, оскільки вже як 3 роки зроблені євроремонти в усіх туалетах. Ви, мабуть, переплутали школи. На рахунок рекетирства директора! Моя дитина закінчила цю школу , поступила на бюджет в університет (без репетиторів, про що й свідчить професіоналізм вчителів), закінчивши магістратуру і є професійним юристом. На сьогоднішній день мої внуки також навчаються у цій школі. Жодного разу не чула від директора "рекетира"))) вимагання коштів. Ганьба тим, хто це пише!!! Ви писали це у тверезому стані чи обкуреному?. Школа є великою, гарною, чистою.Моя порада: перед тим як обливати брудом - зазерніть у свою брудну душу.

,

Дитина навчається в цій школі, ходить з задоволенням. Вчителів обожнує ))))В класі тепло і чисто. Багато гуртків.Уроки цікаві.Дякую Вам !!!!

,

Не знаю, де ви нюхали ці туалети, але варто вам би зайти у школу і подивитися у якому стані знаходяться туалети. Класи прибираються щодня техпрацівниками школи, а батьки займаються лише генеральним прибиранням (ТАК ЯК І В ІНШИХ ШКОЛАХ). Не розумію чим, вам не подобається гардероб, у якому є працівник, який стежить за порядком у ньому. Банківський рахунок школи ІСНУЄ.

,

Директор школи як той рекетир ходить по вчителях і вимагає з них гроші які здають батьки. Якщо мало здало батьків, вчителі починають бесіди з батьками. Коли пропонуєш перевести гроші на банківський рахунок школи, батьківський комітет відповідає: "Ви ж самі все розумієте". Пробували навіть у нас збирати гроші на д.н. директора, щоб вчителька занесла, але не вийшло і вчительці довелося зі свого карману нести. І ще, як добре треба приплачувати перевіряючим органам, напевно з тих грошей, що здаються у фонд школи, що ті не бачать шкільного гардеробу, що знаходиться на 3му поверсі, а в туалетах таких сморід від того, що їх не прибирають, що куди там безкоштовним в парках. Діти приходять і несуть одяг на 3й поверх, а потім ідуть до класу. Класи не прибираються, батьки по списках ходять і прибирають клас.

,

Школа жахлива. Не дає знань дітям. Бардак. Учні курять при вході, прогулюють.

,

Справді, школа чудова. Затишні класи,просторі та світлі коридори, спокійна атмосфера, доброзичливе ставлення до учнів та вчителів. Було би лише одне бажання - вчитися!!!!Добра вам та процвітання!

,

Школа чудова.Перевелась два роки назад.Прийняли мене чудово.Вчителі ставляться до дітей чудово.Ставлю 5+

,

Найкраща школа.Вчителі супер.Особливо класна директор.

,

Я там вчилася дуже гарна школа i вчителi хорошi)))

,

Навчалась в цій школі, по правді кажучи, рівень знань дають слабенький(старша школа) , це тому що рівень знань викладачів можливо він і присутній, але більшість цікавить стан твоєї сім"ї. Якщо навчається чиясь внучка або внук, або дитина має певне відношення до викладацького складу, то їй запарюватись навіть не варто, у неї і без знань все добре, директор та викладачі(не всі) часто люблять обговорювати 32 школу, хоча краще б в своїй розібралися. Загалом залишилось від сили 3 хороших викладача, при чому все йде від директора, якщо щось не подобається то вона щемити починає викладачів, а ті від безвиході, змушені давити на учнів. Свою дитину ніколи б не віддала, тим паче велику роль відіграє подарунок для "школи" по закінченню. Коли приходиш в університет то розумієш що у порівнянні з іншими школами навчання не було, і ти взагалі не розумієш,що відбувається. Хочу додати,що молодша школа і справді хороша, але після 4 класу варто дитину було б забрати.

,

Сама навчаюсь у цій школі і повинна признатися що це найкраща школа!!!Дякую вчителю початкових класів Павлусів Марії Михайлівній !!!І вчите6лю англійської мови Бончик Ірині Михайлівній

,

Навчалась у цій школі,школа хороша,вчителі теж, поганого нічого не можу сказати, тільки хороше!!!

,

Доброго дня! Хочу залишити відгук про школу, у якій навчалася.У школі чисті і просторі кабінети, є кілька спортзалів, дуже багато гуртків.Відносно початкової школи - вона просто бомбезна, вчителі придумують різні цікавинки для дітей, тут навчання стає приємним заняттям, до тебе дослуховуються, ми постійно брали участь у різних виставах. Заступник з виховної роботи постійно організовує різні культурні заходи.У старшій школі класні керівники допомагають вирішувати підліткові проблеми, ніколи не залишаються осторонь твоїх переживань.Рівень викладання - високий, хочеш вчитися - будеш, а не хочеш зміна школи нічого не дасть.В їдальні готують надзвичайно смачно, самі випікають булочки, дуже смачні курячі котлетки, пюре, салатики (ням-ням)!!! Чула, що школа недавно виграла спортивний дитячий майданчик від фонду братів Кличків.Вони просто молодці!!!! Мені тут дуже подобалось, своїх дітей з радістю сюди віддам.

,

школа не погана але в туалетах курять і вчителі деякі погані

,

Школа супер я вчуся тута 2 роки все клово я тут весело і клас

,

Огромное спасибо Людмиле Григорьевне Сабадыр. Это лучшая учительница начальных классов.

,

нормальна школа більшість вчителів хороші рекомендую

,

Рекомендую усім батькам цю школу!!!! У 86 школі - справедливість!!! У 86 школі до всіх учнів ставляться однаково, по-людськи!!! Я не знаю кращої школи!!! Сама її закінчила, отримавши після цього 2 вищі освіти. Діти мої обов'язково будуть вчитися теж у 86 школі!!!

,

Школа нормальна така як і всі.Якщо дитина вчиться то буде вчитись в любій школі.

,

Школа супер. Рекомендую!

,

Найкращий вчитель-Єрошова Н.М.Молодець!!!

,

Школа ніяка, звідтам тікають усі, хто хоче мати хороші знання, а приходять ті, хто не тягне навчання у сильніших школах. У цю школу беруть усіх, кого виганяють з інших шкіл. Хоча є і хороші вчителі, але таке враження, що вони у цій школі просто загубилися.

,

недобір?а хіба краще,коли діти всі дружно йдуть в 32,а згодом тікають з того пекла?ні,школа чудова!якщо навіть говорити про відношення вчителя до учнів.у сусідки 32,є така "чудова" звичка гнобити учня,знайти слабинку в дитині,і давити на неї.у цій школі(86),вчителі йдуть на поступки,коли бачуть,що дитина прагне вчитись,і докладає зусиль до хорошої оцінки.за це низький поклін вчителям,що не псують дітям нерви,а йдуть на зустріч. і я в жодному разі не хотіла образити 32,я сама вчилась в 32,і перевелась,тому,я знаю про що говорю.і доречі,я жодного разу не пожаліла,що перевелась. рівень освіти надається на достатньо високому рівні,а якщо дитина не хоче вчитись-то жодна школа її в цьому не виправить.

,

школа неважная, холодная, не обустроенная, без охраны, порядка нет. Качество обучения на том же уровне. Дети курят прямо перед входом в школу.

,

Школа жахлива, тай і недобір в цю школу кожен рік сам про себе говорить. Кодло хабарників.

,

ця школа клас а Ірина Олексіївна найкращий вчитель це пише 5-а школа найкраща всвіті

,

Школа ЧУДОВА, перейшов сюди з 32 і не жалкую все дійсно чудово, вчителі ЧУДОВІ освіта надається на високому рівні! Усі педагоги пам'ятають, що вони люди на відміну від... Загалом... дууууже радий, що навчаюсь саме тут!!!

,

Школа просто супер!!!

,

В цій школі я провчилась небагато. Порівнюючи її з іншими близькими школами, вона НАЙКРАЩА!!! Тому що у неї така господиня - Зоряна Іванівна. Напрочуд чудові вчителі, які ставляться до всіх дітей з однаковою теплотою і любов'ю. Вчителі освідчені, привітні, вміють вислухати. На іспитах допомагають, підтримуючи морально, а це має велике значення!!! У школі досить багато призерів олімпіад, вони ж і є лицем школи. Звичайно є і ті, які не мають сімейного виховання і їх намагається виховати школа!!! Велика подяка Маслюк В.М., за її терпеливе ставлення до таких учнів!!! Школа світла, гарна, чиста!!! Створено багато гуртків для позашкільного дозвілля учнів!!! Не вагайтеся записувати у школу № 86!!! На Вас завжди чекатимуть грамотні, привітні вчителі і чудовий директор!!!

,

В цій школі досвідчені фахівці ретельно виховують справжніх галичан, які вміють щиро посміхатися та показати себе з гарного боку, але з якими краще не мати жодних спільних справ і бажано не повертатись спиною.

,

Школа жахлива!

,

Доброго дня всім ! Почитавши відгуки можна зрозуміти одну річ: що хто хоче навчатися шукає можливість і не дивиться на когось а хто не хоче той шукає причину , наприклад форму носити чи щось потібне ! Чому всі учні школи знають свої права а про обовязки забувають! В нас в Українців один менталітет "з якого казанка їмо в той і плюємо"! Всі коментують що так погано в школі, є безліч шкіл в які можна перевестися ! Я навчався 10 років тому в школі №86 і ті викладачі про яких ви пишите це порядні освідчені люди які вкладали у вас свою душу ! Пишуть про прибирання та з тебе корона з голови не впаде якщо ти ще і підлогу помиєш а не тільки сміття винесеш. Праця з мавпи зробила людину. Дай Бог що ті хто сильно "хочуть" вчитися були керівниками а не приберальниками ! А в першу чергу все залежить від батьків, мати відправляє сина, дочку в школу нехай навчить ввічливості а не хамства до вчителів ! А школа хороша не подобається не йди!!!!!!

,

Школа супер.Закынчив в 2009 роцы.Вчителы хороши.Особливо вчителька ынформатики и Василенко.О.О

,

Школа на дуже низькому рівні, навіть нижче нижчого. Кваліфікація педагогів залишає бажати кращого. Молодща школа - ще більш-менщ, старша - треба тікати. Школа не остащена, погано опюється, в школі навіть не має охоронця, заходять всі бажаючі. Відповідальності 0. Ну і контингент у школі навчається відповідний, бо сюди приходять вчитися ті діти, яких повиганяли з інших шкіл. Не раджу батькам віддавати в цю школу свою дитину.

,

Школа прикольна. Я там учусь вже 6 років.

,

Це все неправда, що пишуть про школу і вчителів. Я вчилась там також 10-11 клас, маю порівняння з іншою школою. Вчителі прикольні, директор тоже. Просто-напросто батькам треба братись за виховання своїх дітей. За 2 роки, тих, що я провчилась ніхто ніяких хабарів не носив. Хто хтів вчитися - той вчився, хто не хтів - то не вчився. Якщо учень нормально ставиться до вчителів, поводить себе нормально - то і вчителі будуть добре відноситись до учнів. У класі були учні які погано вчились і авторитет батьків їм нічим не допоміг. Як вчились так і закінчили школу. Такшо тут не школа винна а самі ви.

,

супер школа вчителі супер ! а в яких школах нема корупції наші батькі самі її створюють а ви наганяєте на деректора якшо дають грошо то чого б і не брати)

,

Директор школи справжня хабарниця!!!! Спокійно школу закінчіти не дасть. Зараз почнеться вимагання хабарів за екзамени........ (це для того щоб вона вийшла з классу.)..а якщо клас не заплатить, буде чіплятись до найменшої дрібниці, ще й класний керівник одержить по повній...........Ганьба школі! Директору пора на пенсію...........Треба нових, молодих, перспективних вчителів.А вона сидить і нікому не вступить своє місце..........

,

дуже хороша школа!!!

,

Не хотілося б читати таке про нашу школу...але як не як це все ж таки майже все правда. Я також погоджуюсь з тим ,що Ольга Василенка дуже хороший вчитель, а ще мені подобається Єрошова Наталія, і викладач з хімії Оксана Дмитрівна, а також Ірина Олексіївна викладач з української мови та літератури.Хоча деякі діти і батьки про них поганої думки так це тільки тому,що ці вчителі судять по знаннях, а не по дітях , матеріальних речах чи їх батьхах. Чесно кажучи мене дуже виводять з себе вчителі ,які інколи нагадують деяким дітям у яких немає батька чи матері,а то і взагалі батьків про їхній стан сім"ї....невже вони не розуміють що вони давлять на них?! І роблять боляче!

,

Шановна Зоряно Іванівна!Від щирого серця вітаємо Вас з Юбілеєєм!Бажаємо ВАМ міцного здоров,я.успіхів у Вашій нелегкій праці,щоб БОГ ВАМ допомагав подолати усі життєві труднощі і жити довго і щасливо при доброму здоров,і!Довгіїї ВАМ і Благіїї літа!!!!!!! Ви є хороший і щирий директор нашої щколи.

,

Так Оксана ти права,якщо б не твоя мама ти була б нулем,але твоя мама цілими днями бігає по вчителях і робить тобі імідж,не даремно працює ринок Галицьке перехрестя.Великий тобі привіт ОКСАНО!!!!!!!!!

,

дуже хороша школа хоча я там не вчусь

,

В холлі на першому поверсі немає освітленя!!!!Кам*яний вік!!!!і нащо ми тільки здаємо фонд школи?Лампочку неможуть купити за дві гривні!!ГАНЬБА!

,

Мама решает,а дочка сдает!

,

А мені класно,школа подобається,до мене вчителі ставляться дуже добре,навіть інколи краще чим я заслуговую,бо моя мама приймає активну участь .

,

Вчуся в цій школі....це повний дурдом....вчителі взагалі невідповідальні... за винятком деяких.....згоджуюся з іншими, що діти поділені на вищих і нищих і то дуже поділені.......корупція на першому місці.....деякі вчителі занижають оцінки поповному, а після того бувало,що і в очі говорили скільки буде коштувати перездача....в цій школі діти стають дуже високомірними і роспущеними....кому не жалко своїх дітей, можете віддавати їх в справжню ''ШКОЛУ ВИЖИВАННЯ'' - прапор вам в руки!!!

,

Поганою школу не назвеш,але є деякі вчителі,які вибирають собі жертву і психологічно знущаються над дітьми,які їм чимось не вгодили і навпаки любимчиків,яких тягнуть на відмінників,навіть тоді,коли ті не досягають того звання,не має право педагог ділити дітей по свому уподобанню,чи подобається мені чимось дитина чи ні,не згуртовують дітей,а навпаки ділять дітей на бідних і богатих,на покірливих і не покірливих,обговорюють з батьками ,які не вилазять зі школи інших батьків і дітей/Лобур Ольга/ і кл.керівник

,

Школа взагалі ненормальна,вчителі майже нічого не вчать тільки виставляють претензії до учнів,всім на все всерівно,дітей принижують...а потім кажуть "чого вони не вчаться?" Ольга Олексіївна вчитель історії..мені здається самий нормальний вчитель вона добре пояснює,матеріал запамятовується..А ще дратує те,що на якомусь уроці заставляють прибирати клас,діти мають сидіти на уроці а не робити якусь іншу роботу,задають дуже багато а толку нуль! школа просто кошмар:\

,

Хороша школа і хороші вчителі загалом. В кожній школі є хороші вчителі і не дуже відповідальні, тому якщо вам не сподобався один конкретний вчитель не можна казати що там всі погані, я в цій школі вчилася і в мене залишилися хороші спогади про багатьох вчителів.Справді, є ті хто без особливого ентузіазму хочуть навчити, але й багато вчителів які щиро хочуть щоб учні знали матеріал, заохочують, стараються зацікавити.

,

Я вчуся в цій школі. ВОНА-ПРЕКРАСНА!!!

,

Низький рівнь навчання! Більшість вчителі безвідповідально відносять до своєї роботи! Нікому не рекомендую віддавати туду своїх дітей, там їх нічому не навчать!

,

Дітей треба поважати і бачити в них людей,а не тварин ,яких можна облаяти і заставити робити те,що вони не повинні робити,наприклад заставити прибирати сміття на уроці основи здоров,я,дітей треба навчати розуму,чого не роблять в цій школі загалом підлабузництво,взятки і не об,єктивність,кого любимо той і вчиться добре,а кого доб,ємо і зробимо непотріб.

,

Мені подобається школа,але вчителі як вчать дітей таким розумом діти і набираються. Немає поганих учнів,є погані вчителі Коли вчителі приходять в цій школі за 5-10 хвилин до кінця уроки(хай ім*я цієї людини буде в таємниці)це -просто ганьба,а потім в них ще є якісь питання до учнів. Але є дійсно вчителі які вчать дітей розуму,але їх нажаль в цій школі мало.

,

Рівень освіти низький

,

чудова школа,обожнюю її!!!

,

класна школа

,

школа просто супер.....особливо Єрошова Н.М..)))

,

прикольная школа! особенно учитель истории Инна Борисовна!!!

,

супер школа

,

дуже класні фізруки юрік і юлік...та мякота л.м. і взагалі школа на дуже високому рівні,принаймні була ще 3 роки назад...постійно учні здобували перші місця в змаганнях,естафетах,спортивний рівень на дуже високому рівні...а порахуйте скільки гуртків...4+ з 5

,

я зара в тій школі вчуся там класно =)

,

школа добра але йти нехочеться=)

,

Коли я вчилась було добре. а тепер все сильно змінилося

,

а я ту школу дуже люблю! я там колись вчилась!

,

"Повний нуль" - саме так я оцінюю префесіоналізм деяких вчетелів цієї школи. Є звичайно винятки, такі, як вчителька історії Ольга Василенко, який би я з забдоволенням поставила "відмінно" за любов до своєї роботи і повагу до учнів. Але таки винятки тільки ще більше підкреслюють недоліки "колег" від педагогіки.

,

прикольна школа))))) ;)

,

Прекрасна школа!!!!!!!!!!!

,

Мені подобаєтся ця школа

,

я думаю що та школа колись була ліпша їй вже 25 років а вчителі однакові!!!

,

Колись ця школа мала 5-, а тепер навіть 3 забагато


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові