Оценка посетителей
(по 25 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Там не цінують знання тих учнів, які хочуть вчитися. Тому хочеш мати норм оцінки - плати, плати і ще раз плати!

,

Школа загалом нормальна,а вчителів вже давно пора змінити,особливо тих,хто працює 20 і більше років !!!Ну і звісно вчителі не справедливо відносяться до дітей,а деякі ще принижують .Є тільки одинииці нормальних,а всі решта "одні гірші других"((((

,

В цій школі немає людяності, а отже відсутня духовність. Не плекаються звичайні людські речі: розуміння, співчуття, повага до людської особи, не залежно від того, який вона статус займає, а навпаки культивується суперництво, заздрість, злоба...є тільки крик, відчуженість і байдужість... сумно, гірко... бо це все виховує наших громадян... таке і в нас суспільство...але завжди так не буде, правда?

,

школа звичайно не найвищий клас а навчаюсь ось вже 10 років і зрозуміла: приміщення супер! ремонт трохи щось роблять! треба змінити директора та весь персонал який працюе десь років так 10 точно! вчителі вимагають не всі звичайно) а так то школа взагальному хороша треба просто звикнути до так званих законів школи !

,

Погана школа (

,

Навчаюся тут)Саме приміщення школи досить гарне,почали робити трохи ремонт(вже хоч по-малу видно на що гроші здають,але в більшості гроші кудись безслідно зникають),але надіюся з часом це буде усунене)
Мінус-це вчителі,які діляться на типи 1.Ті що постійно збирають гроші,кричать та ніякого з них толку 2.Просто не достатньо кваліфіковані,які лише уміють понижувати самооцінку дітей.Звісно є і нормаль,але це лише одиниці.Також їсти у шкільній їдальні дуже дорого,якщо ти старше 4 класу,бо до 4 класу обіди безкоштовні.
Короче кажучи,якщо хочете викидати гроші на вітер,ласкаво просимо)

,

рекомендую! змінити персонал !

,

Ну школа нормальна, але вчителі бісять, особливо в 9-му класі оцінки занижують, а колектив норм!

,

Приміщення школи гарне, не в плані ремонту, а просто сама будова. Жаль, що така школа не має хорошого керівника і гарного викладацького колективу (можливо не всі, але...). Про дітей ніхто не дбає, ні під час навчання, ні тоді коли перерва. Ми провчилися рік, багато наших сусідів теж, так як і ми, перевели дітей в інші школи. На батьківських зборах говорили практично лише про те що потрібно здавати гроші (а їх ми здали чимало). Свят в школі не було, лише новорічне, і те проходило жахливо, не організовано, склалося враження, що воно ставилося за декілька днів, і то лише для галочки "тому що так треба". Був випадок коли вчитель залишила одну дитину в класі після уроків саму, не відвівши на групу продовженого дня. Дитина проплакала 2 години, поки випадково, інша мама, шукаючи вчительку, не зайшла в клас і забрала дівчинку до себе додому. Вчителька навіть не передзвонила і не поцікавилася як, хто, коли забрав дитину. А що би могло статися якби мама однокласника не нагодилася вчасно?

,

кожен рік здаємо гроші на ремонт школи,а цього року заборонили батькам заходити в школу. лише на перший поверх дозволено, тоді нащо там охорона? на яку теж гроші здають батьки.

,

школа дуже класна і цікава,а щодо вчителів,якщо все вчити то вони будуть нормально відноситись*вони круті*

,

Школа дуже добра я в ній навчаюсь Вчителі не всі дуже добрі.Я люблю цю школу потому що вона мені як рідна.

,

Школа нормальна і не треба погане про неі!

,

В загальному школа крута,якшо дивитесь на один клас то не рівняйте його з іншими,адже є і багато хороших і вихованих дітей,що там навчаються.На рахунок вчителів.....якщо все вчити ,то всі вчителі будуть норм))))))

,

жах жах жах і ще 100 раз жах це просто ужас

,

Насправді ужасна школа учні невиховані

,

Я ходила в цю школу ,але свою дитину туди давати небуду.Старий персонал давно потрібно замінити новим.А про корупцію і блат -це точно є в тій школі.

,

Ця школа потребує медсестри . Діти в цьому плані зовсім недоглянуті. Людина яка займає посаду медсестри зовсім безвідповідальна.

,

Я була у цій школі , усе ніби добре, але бачила жорстоке ставлення до учня!!!
Згодом мені cказали , що цього хлопця постій ображають, не б*ють , а обзивають!!!У нашій школі всі рівні , і токого не має, якщо не дружать , то просто не рухають. Навіщо ображати інших ???
P.S. Усе інше норм.

,

В школі застраріллі вчителі треба нових)) старих на пенсію)

,

Ця школа навіює такий дух комунізму. Цей дух полягає у тому, що вчителі ставляться до учнів строго, а діти дуже призирають одне одного. Особливо вони призирливо ставляться до новеньких, які ще не знають або не хочуть знати "законів" школи. Також вимагають багато грошей, які непонятно як витрачаються.Корупція, блат - то всьо є в цій школі! І то ще одна із найкращих шкіл Львова!

,

Вчителі забагато вимагають по всьому, не знаю чи точно, можливо є корупція і блат, зато можна подружитися з багатьма нормальними дітьми, навідмінно від 47школи і можна розвинути себе як особистість... є ще мінуси як форма і витрати...а так відносно решта шкіл -це ще далеко ненайгірший варіант

,

Класна школа...тіьки трохи вчителі прибамбашені..багато вимагають(!а так суперр!))

,

Школа не вимагає жодних матеріальних вкладів від батьків порівняно з іншими школами.Розумна політика адміністрації і "класні" вчителі роблять школу найкращим закладом у Львові

,

моя рідна школа!

См. также:
Обратная связь