Оценка посетителей
(по 61 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Школа супер!!! Надія Валеріївна форевер!!!!!!

,

Закрити молодшу школу через погані умови для малих дітей . Нехай в цьому приміщенні організують кабінет керівнитства напроти туалету

,

Люблю цю школу! Супер!!!!!

,

До яких пір буде існувати курятник (молодша школа ) де директор мучить дітей без повітря в жахливих умовах . Санстанція там буде найближчим часом .

,

Поміняйте директора на молодого і перспективного і буде супер школа

,

В одинадцятому класі подарунок школі в розмірі 3000,00грн йде в кишеню директора

,

Закінчила цю школу 18 років тому. Цього року віддаю свою дитину в 1 клас. До вибору школи відносилася прискіпливо але зупинилася на цій. Нічого не можу сказати про дирекцію, але першою вчителькою моєї дитини Іриною Михайлівною, задоволена. Знайомство по суботах проходить цікаво. Моя дитина дуже задоволена. Далі буде................

,

Школою задоволені на 100% .
Директор пані Костюк дуже хороша людина, професійний фахівець, педагогічний склад - фахівці високого рівня.
Кошти, що збирають на підтримку класу та школи є символічні, як вже згадували - 30 грн. в місяць. Школа чиста практично всюди зроблені ремонти, це велика заслуга директора та батьків, в школі тепло та охайно.
Вимагання, спонукання до хабарів повністю вістнє!!!
Щодо підручників з англійської мови,по перше - при подані заяви про вступ в школу , батьків попереджають про те, що потрібно купувати за власний рахунок підручники, по друге вважаю, що в кого є притензії на цю тему, потрібно не коментарі писати негативні, та обливати брудом людей, котрі заслуговують на повагу та навчають Ваших дітей, а об'єктивно відноситись до таких речей і з притензіями звертатись у Мін. освіти.
Кому близенько, хто хоче щоб дитина вивчала поглиблено анг. мову дану школу рекомендую.

,

Молодші класи вчаться в приміщенні без коридорів,де зимою жара діти хворіють.це приміщення як комора. А у старшій школі окремі кабінети для краси і для директора, для показухи.директора на пенсію

,

У цій школі потрібно замінити директора.Дайте дорогу молодим.Нехай зніме корону Любов ЯРославівна,тоді і навчання ,і харчування дітей покращиться

,

Дуже прекрасна школа в ній цікаво, вчителі супер, директор и зауч милі і хороші :)
З вчителями цікаво, інколи бувають и незвичайні уроки з іграми. Руслана Григорівна ми вас любемо !!!!!! :-) :-) :-)

,

Читаю відгуки і дивуюсь...Сама закінчила цю школу, віддала дочку. Школою повністю задоволена, доглянута і чиста. Вчителі є різні, в нас Ольга Любомирівна - дуже професійна і приємна. Так - збираємо гроші, але це в межах 30 грн на місяць. Вітали вчителів раз - на День вчителя і на день народження нашу. Всі святкують свої професійні свята - і лікарі і банкири, тут немає нічого дивного. Книги з англійської дійсно купляємо, але я не знаю жодної школи де їх видають, купляють всі і всюди. Затишок робиться за рахунок батьків - згідна, але головне що ці гроші йдуть на школу, і в цьому велика заслуга директриси. Моя дитина задоволена, і ходить з радістю..

,

Читаю негативні відгуки і просто не можу зрозуміти, притензій стосовно купівлі підручників з англійської, і решти друкованих зошитів. Зараз у всіх школах батьки купують, і ціни всюди однакові. Стосовно ремонтів, знову ж таки, це у всіх школах така ситуація. У цій школі відівчились всі мої родичі, включаючи мене і чоловікову родину. І наша дитина пішла в 51 школу. Проблем з прийняттям дитини до школи не було, хоч і звернулись ми пізно, аж в червні. Директор чудова жінка. Викладачі не упереджені, і стараются знайти підхід до кожної дитини. Школа чиста, відремонтована, дітям тепло і комфортно. Я і моя дитина задоволені! 51 школа справді одна з кращих.

,

Школа просто суперська!

,

Школа жахлива(викладачі)(директор)-моя дитина вчилась в тій школі-довели до того,що маю проблеми...воджу до психіатрів та психологів.Постійно кричали та сварили-замість того,щоб вияснити,в чому причина,що дитина вчитись не хоче та боїться ходити в школу.Діти теж дуже мажорні та зверхньо ставлятьтся до інших дітей.Не рекомендую цю школу!!!!Грроші постійно сунути в кишені потрібно,якщо хочете,щоб до вашої дитини приділяли увагу і людське відношення.

,

Хороша школа,вчителі і дирекція.Велике спасибі Синявській Ірині Миколаівні-це супер керівник,вчитель і хороша людина

,

Була у цій школі сьогодні,зіпсувала собі настрій на увесь день......там "директор" усі кому не лінь починаючи від тіток що сидять у коридорі в синіх халатах.....хотіла записати дитину у 1-й клас цієї школи тому що вона належить до нашого району..вже немає місць навіть заяву прийняти не хочуть на що не мають права!!!!

,

Мінуси: багато треба грошей здавати і то постійно.На початку року на підручники (тільки англ м.300 - 320грн +нім. мова) та робочі зошити, книжку з математики купували у 3, 4, 5му класі. Парти, дошки, вікна, шафи, плафони, лампочки, килим для гри на перерві, ремонт у класі, вчительський стіл, розхідні матеріали (папір, клей, ручки, крейда і т.д....) - ВСЕ без вийнятку за кошт батьків. 3-чі на рік генеральне прибирання класу-300грн за раз платиться шкільній прибиральниці за те, що вона мала би робити за зарплату. Так, школа впорядкована і виглядає гарно, але... На рахунок подарунків вчителям. Щоб хтось з батьків носив хабарі - не бачив, але на усі свята (їх приблизно 5-7 у році) збираються гроші(100-200грн з людини), які потім діляться і розпихуються у конверти і даються вчителям. Цукерки і по 50грн дають навіть прибиральницям і кухаркам за те, що вони роблять свою роботу. Не можу сказати, що не вчать, - вчать, але враження таке, що це не школа, а просто чийсь налагоджений бізнес.

,

Шановні!!! Даю вам 10000000% що це сама найкраща школа.Я мав досвід побувати у багаьох школа м.Львова і повірте ця - найкраща!!!!

,

Мені не подобається якість харчування в шкільні їдальні.

,

школа приємна вчителі мені подобається найбільший урок світова література який веде Руслана григорівна

,

Закінчила цю школу в 1985. В Пам яті-хабарництво, підлабузництво, несправедливе ставлення до учнів. Як мама чи тато не мали що дати-рахуй пропав.

,

Дуже добрий клас!Хороша і приємна вчителька англійської мови Любов Йосипівна.

,

Народ, стільки позитивних коментарів... Як на мене то забагато пафосу, попахує накруткою та самовихвалянням. Вибачте, якщо я неправий.

,

Школа хороша, тепла, затишна,відремонтована.
Вчителі приємні, ввічливі та чуйні.
Особлива подяка за старання Телішевської Руслани Григорівни. Вона добра, лагідна, співчутлива. Дуже доступно пояснює матеріал, учні люблять, поважають та довіряють їй.

,

Школа хороша і всі вчителі заслуговують подяки за хороше ставлення до дітей. Наталя Михайлівна ми вас любимо!!!!!!!

,

Я закінчила цю школу 20 років тому, тепер тут навчається моя дитина...Дуже задоволена педагогічним колективом, і підходом керівництва школи до вирішення різноманітних проблем. Все просто супер...

,

Класна школа хоть я в ній не вчуся )))

,

Ми навчаємося другий рік всім задоволені , крім вчительки з фізкультури, повний неадекват

,

школа афігена я там вчуся і мені дуже подобається Вальковська Л.Б найкраща керівничка ми любимо її!!!!!!Домашенко Тетяна Георгіівна кращий зауч а Костюк Л.Я НАЙКРАЩА ДИРЕКТОРКА

,

Школа --- супер
Вчителі -- Супер
Дирекція -- СУпер
Це сама чудова школа суперська
ШКОЛА THE BEST

,

супер школа

,

Школа супер

,

Це чудова та дуже прекрасна школа де чудові вчителі та сама сама краща це Мосціцька Тетяна Олександрівна!!

,

школа класна вчителы добрі

,

добрий день у вас хороша школа

,

Школа повна дегенератів. Радий що після 4 класу пішов в гімназію. Зовсім інше коло спілкування.

,

ця школа надзвичайо гарна..))люблю усіх вчителів!!!

,

Дуже люблю свою вчительку Сидорчук Любов Ярославівіна. Вона найкраща!

,

Я дуже задоволений, що вчуся у 51 школі. Зараз я навчаюсь у 4-А класі.Вдячний своїй вчительці ,БІлокурі Ірині Михайлівні за материнську любов, чуйність.

,

Це найкраща школа. Домашенко Тетяна Георгіівна найкращий класний керівник, вчителька і людина. Це була наша друга мама. Із задоволенням повернулась би в школу. Якби можна було б повернути час назад.........!!!!!!!!!!!!!!!

,

Одна з найкращих шкіл м.Львова !!!!!!!

,

Школа № 51 найкраща і вчителі супер!

,

супер школа

,

Ця школа супер!

,

Ця школа сама найкраща:) Я в ній вчуся Ця школа б не була такою класною якщоб не Галина Володимирівна Лідія Степанівна.

,

це супер школа!тому що там є Козловська Лідія Степанівна, Кучма Галина Володимирівна та Гірняк Ірина Степанівна!

,

школа сама-сама найкраща я там вчуся а Руслана Григорівна Телішевська сама найкраща вчителька і класний керівник!!!!!!! А ще хороша вчителька Федик Оксана Степанівна.......

,

Ця школа супер!!!

,

Телішевська Руслана Григорівна дуже хороший вчитель і як людина дуже порядна і чуйна. Взагальному школа хороша, я 8 років провчилась там.

,

школа №51 найліпша!!

,

Це сама гамняніша школа яка може бути.....ненавидітиму ту школу все своє життя!!!!!!!!

,

я там закінчила 4 Б клас з Семіон Н. М. це мій класний керівник:)))

,

Я навіть цю школу закінчив

,

Це найкраща школа у світі =)

,

Дуже подобається Сидорчук Любов Ярославівна,Козловська Лідія Степанівна,Домашенко Тетяна Георгіівна(зауч школи) и Кучма Галина Володимирівна,а сама класна вчителька Гудима Марта Юріівна!

,

Телішевська Руслана Григорівна ----найкраща вчителька і класний кревник вищого рівня!!!!

,

Найкраща вчителька це Сидорчук Любов Ярославівіна!Вона супер!

,

Це дуже престижна школа

,

Супер

,

Доки в цій школі будуть такі вчителі, як Богдана Іванівна Ковалишин, доти діти, які в ній вчитимуться, матимуть перед собою взірець людяності, порядності, щирості і інтелігентності

См. также:
Обратная связь