Work.ua 13 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Оценка посетителей
(по 88 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

63 школа є хороша!! Тут прекрасні вчителі БНО(географія), МНЄ(хімія), ШІВ(зарубіжна), ТЛМ(історія),ГГЗ(основи здоров'я, біологія, медицина),ЛЖП(англійська), Марія Петрівна(українська мова та література), КНВ(фізика), Оксана Володимирівна(фіз-ра),КОТ(теж непогана вчителька мови і літератур) Цих вчителів я поважаю і буду поважати! Вони завжди допоможуть, дадуть якісь завдання, щоб покращити оцінку, з мотивують до навчання, з ними можна і посміятися, от чесно вам кажу ці вчителі ЧУДОВІі! Ооой, а директор це прям щось з чимось... (в хорошому сенсі слова). Тому, шановні батьки, якщо сумнівається. Скажу вам чесно, що залежить ще й від дитини, так, бо були часи, коли я не хотіла братися за навчання і мені всі вчителі були якісь не такі, но коли я усвідомила свою помилку, то почала виправляти. Що на рахунок туалетів, то вони чисті, в школі за всі роки я не відчувала запах, що хтось курить. Буфет теж не поганий, але там лише булочки, тому дитина може піти в магазин, він поблизу.

,

Я вчусь у цій школі.
Більшість вчитителів неадикватні
Можуть вдарити принизити

,

Чарівне місце, леді та джентельмени. Лише один магічний помах декількома сотнями гривень і оцінка з‘явиться з нічого. Неймовірно!
P.s. батьки, які мають думку віддати дитину в 63, ЗАБУДЬТЕ!!

,

За що варто походити до цієї школи, то це щоб помилуватись вчителями географії (БНО) та хімії (не згадаю вже ініціалів). Хто вчився - той зрозуміє))

,

Та чого виручати таку школу та то найгірша школа то не є школа то є сама сама найгірша з найгірших шкіл Львова. Коли я вчився дуже давно то було 2001-2008 рр. то там школярі вели неприпустимий стиль життя у школі вчителі увагу не звертали но руками зводили і головою махали. нічого не вчили тільки вимагали знання.Та з такої школи треба тільки втікати брати ноги в руки і втікати .Може одиниці вчителів і були хорошими но більшість з них то були добрі в лапках квітки .

,

Що ж я можу сказати про цю школу? Сама школа є досить хорошою(я тут дочі вчусь)! Як пишуть інші, що в туалетах курять і так далі, то це неправда. Вчителі викладають добре, головне їх слухати, а не просто сидіти 45 хв, а потім питаєте: "А чого такі оцінки?". Потрібно до вчителів ставитися з розумінням! Вчиелька з хімії Надія Євгенівна дуже хороша. Вона ставиться з розумінням і якщо є погані оцінки, то дозволяє їх виправляти(особливо якщо цей клас випускний) Також вчителька з історії добра, і є ще багато вчителів)) Звісно є те, що ужасно не приємно, коли деякі вчителі ЛЮБИМЧИКАМ підвищують оцінки просто так або їм підтакують(такі вчителі не всі)

,

Школа досить непогана. Вчителі хороші, але нажаль не всі такі як(вч.з математики, хімії)хоча оцінки у мене були хороші. Буває частенько таке що можуть відібрати мобільний телефон, занижують оцінки коли стараєшся. Про це розказує мені сестра кожен день, жаліється(вона також відмінниця). Но так як я вчився в цій школі колись, то я можу все таки сказати: Шановні батьки ви можете віддавати в цю школи своїх дітей і не переживати! Але прохання виправіть те що я написав. Спасибі усім вчителям за те що також брали участь у нашому вихованні), а також директорові Степанюку В.К(якщо не помилився), заучу, і вчителям, які дійсно нас розуміли!

,

Вчитель української мови , не дає дітям сказати слова зразу "сідай 2" або не дає закінчити речення. Так викладач вона нормальний но відношення до дітей жахливе...вимагаю звільнення цієї вчительки...Говорить дівчаткам про колір лаку на нігтях а сама кожен
ніготь іншого кольору...Змінює завдання з книжок, якщо діти роблять домашнє завдання з батьками вони точно не орієнтуються як писати...

,

Сама по собі школа є хороша! Вчителі стараються чітко докласти дітям їх предмет,але бувало що знижували оцінки коли людина старалася(-вся). Приміщення досить хороше. Засмучує те що дуже багато задають домашнього завдання прям реально дуже багато і те, що учні 5-6-их класіх ведуть себе не дуже добре. А так дякую всім вчителям, які мене колись вивчали.

,

Хороша школа з професійними вчителями. У цій школі навчалася я та моя сестра. Вчителі дали хороші знання, за що їм велике спасибі (особливо Бойчук Марії Павлівні)! Приміщення також повністю влаштовує. Моя дитина на наступний рік піде у цю школу, цим все сказано. Я думаю у кожному навчальному закладі є свої нюанси та нечемні діти, в СЗШ №63 плюси перевищують мінуси.

,

Шановні, в школу роботи вкладено дуже багато. Вчителі хороші, а одиниця також оцінка(ваша). Єдине, що розчаровує це лічін...кх-кх, тобто діти. В середньому на клас припадає по одній адекватній людині, но це не точно. Вважаю, що персони, які не йдуть після 9-го класу просто не мають майбутнього *читати з інтонацією*!! Кращі працівники заводу і офісний планктон - це те, чого потрібно прагнути впродовж усього свого життя!!!

,

В школі нічо не вчать.взятки беруть.вчителі бали занижують.дозволяють собі принижувати учнів

,

Школа хороша, вчителі нормальні. Але учні просто не вміють себе поводити. 5 классники ведуть себе гірше хуліганів! УЧИТЕЛІ зверніть увагу на дітей!

,

Школа хабарників, занижують бали учням (особливо випускних класів), а потім за кожен бал вимагають гроші.

,

Школа існує в межах норм, однак ЗАДАЮТЬ НАДЗВИЧАЙНО БАГАТО! Ніякого вільного часу, все зайнято виконанням домашнього завдання, вчителі зовсім не задумуються про здоров'я дітей(постійна втома, відсутність нормального сну, малорухливий спосіб життя)... а після усього вище перечисленого викладачам хватає совісті жалітися на не організованість учнів. Про яку "організованість" може йти мова, якщо ми спимо 3-4 год на добу і це ще в кращому випадку. Дорогі наші викладачі, задумайтесь над тим, що ваш предмет не єдиний у школі!!

,

Закривати таку школу треба.Вчителі нігде не дивляться ні нащо не реагують. Вчителі нічого не навчили. Школа переповнена підлітковими злочнцями, та абсолютно безвідповідальними учителями, інтереси яких обмежуються своєю зарплатою.вчителка з маттематики просто жах тільки гроші treba.айпоганіші вчителі особливо вчителі з укаїнської мови і літератури підлітки курять і нічо їдальня фууу вчителька музики не ввічлива охорона не охороняє діти втікають з уроків музика незрозуміла відчуття що попав на кульпарківську діти не вступайте в цю школу це 11 років тюрми суворого режиму.

,

Не є то школа! Закривати таку школу треба.Вчителі нігде не дивляться ні нащо не реагують. Вчителі нічого не навчили тільки страшили моє подальше життя в ВНЗ.Класний керівник був поганим і не слідкував за порядком в класі.Вчителька з англійської старалася підвищити на мене голос і нічого не навчила. Із зарубіжної літератури грубіянила і не ставила хороших оцінок, бо хотіла доброго ставлення до її предмету.

,

Найпоганіші вчителі особливо вчителі з укаїнської мови і літератури підлітки курять і нічо їдальня фууу вчителька музики не ввічлива охорона не охороняє діти втікають з уроків музика незрозуміла відчуття що попав на кульпарківську діти не вступайте в цю школу це 11 років тюрми суворого режиму

,

Школа просто супер вчителі файно вчать....мені все подобається окрім.... що підлітки курять.... А все інше нормальне і навіть класне

,

школа просто супер вчителька Світлана В'ячеславівна моя перша вчителька

,

63школа-Справжня кульпарківська)))Хххх..тяжко шось про неї хорошого сказати...Є злодії ..хабари щоб були не чула.....вчителі так собі.....Діти постійно на перервах б'ються....Матами .....в школі не курять але взагальному в школі є діти які курять...їх є дуже багато ....є психологи...але вони (Дебіли)томущо нічого не розуміють намагаються щось допомогти ...хоча їх цього діти не просять....заставляють відкритися ....колристуються цим...деректор дуже повільний...повільно думає і повільно говорить ....це багато кого нервує....кароч Кульпарківська справжня!_)

,

спогади не найкращі
Школа повний жах, діти курять в туалетах неможливо зайти ,діти не виховані

,

63 школа є жахливою. Вчителі є поганими.Коли я вчився до 2008 року, я замітив багато чого поганого в цій школі. Вчителі нічого не навчили тільки страшили моє подальше життя в ВНЗ.Класний керівник був поганим і не слідкував за порядком в класі.Вчителька з англійської старалася підвищити на мене голос і нічого не навчила. Із зарубіжної літератури грубіянила і не ставила хороших оцінок, бо хотіла доброго ставлення до її предмету, хоча я її предмет знав на відмінно.
Вчителька з біології постійно кричала на всіх. Вона лише знання вимагала а не навчила нічого. Ось такі відгуки про школу.

,

63 школа є жахливою. Вчителі є поганими.Коли я вчився до 2008 року, я замітив багато чого поганого в цій школі. Вчителі (сволочі інакше їх не назвеш) нічого не навчили тільки страшили моє подальше життя в ВНЗ.Класний керівник був поганим і не слідкував за порядком в класі.Вчителька з англійської ще та сучка старалася підвищити на мене голос і нічого не навчила. Із зарубіжної літератури грубіянила і не ставила хороших оцінок, бо хотіла доброго ставлення до її предмету, хоча я її предмет знав на відмінно.
Вчителька з біології постійно кричала на всіх. Вона лише знання вимагала а не навчила нічого. Ще один вчитель взяточник нещасний взяв поставив оцінку “1” пів класу. І через 5 місяців вилетів під 3 чорти зі школи. Ось такі відгуки про школу.

,

Школа чудова. Більшість вчителів є відповідальнми. компетентними, вміють знайти підхід до кожного учня. Це вчителі, які закохані у свій предмет і ставлять соба за мету - передати цю любов учневі, адже відомо, що улюблені предмети викладають улюблені вчителі))))))))) Звичайно є безвідповідальні педагоги, які не проводять уроки (в прямому сенсі цього слова), не знають свій предмет(((((((((((((( Надіюсь, що в подальшому вчителі зміняться лише у кращу сторону, бо рівень знань учнів залежить саме від них, і сподіваюсь, що ці зміни очікують на учнів, адміністрацію школи та усіх вчителів загалом уже в 2 семестрі 2014-2015 н.р.
Отже, хороших змін і нехай це стане сюрпризом для усіх учнів, коли кожен урок для них буде цікавим, захоплюючим, та пізнавальним )))))))

,

Люди, які говорять, що школярські часи були найкращі. Яке ж убоге ваше життя, якщо ви прославляєте напівзамкнене суспільство, із чіткою тюремною ієрархією.

,

Школа переповнена підлітковими злочнцями, та абсолютно безвідповідальними учителями, інтереси яких обмежуються своєю зарплатою.

,

випуск 1996 року. 11А клас. Вчителі були дуже хороші, особливо Фокіна Оксана Степанівна (математика), Кавин Леся Іванівна (хімія), Тарапацький Володимир Петрович (українська мова і література - це він мені у свій час написав побажання у випускному альбомі "відкривати нові землі", от і відкриваю останні 14 років свого життя - Україна, Польща, США - університети, дипломи, захисти малі і великі....
А ще Петрицька Ірина Михайлівна (англійська мова) - маю надію, що не перекрутила прізвище, як-не-як, багато води втекло з того часу, Романів Марія Василівна (історія) , Наталя Олександрівна (географія) - забула, на жаль, прізвище, викладач від Бога, прекрасна людина і чарівна жінка, на яку в свій час я дуже хотіла бути схожою:) Леся Йосипівна (зарубіжна література) - прізвище, на жаль не пригадаю...Загалом, згадую школу як приємні і позитивні роки....перепустку у дальший світ....світ близький і далекий....Вітання з США:)

,

Школа супер. З приходом Степанюка В. К. хабарництву покладено край, хоч він на цю професію навіть і не претендував. Взагалі свята людина:в нього дуже пізнавальні і надзвичайно інформативні уроки. За всю кар'єру ні разу не збрехав. Ремонти під його керівництвом проводяться настільки швидко, що цього не встигає ніхто помітити. Платить охоронцю поза 5 тисяч грн./міс. Поважає учнів і готовий вислухати критику кожного. Ще він дуже відповідальна людина-першим забив тривогу про аварійний стан стелі на 1-ому поверсі і миттєво зреагував-зібрав з батьків 42000 грн. Ще Віктор Кирилович запровадив креативний інтер'єр в школі-поламані підвіконня, скріплені степлером і відламані ручки на вікнах. Велике йому спасибі

,

Найкращий вихід йдідь в70 школу там дуже гарна школа

,

Школа повний жах, діти курять в туалетах неможливо зайти ,діти не виховані.А вчителька з світової і одночасно моя керівничка просто жах лупить дітей тільки шукає причину хоть я тікі 7 клас але вже відстоював свої права за шо получив 2-ох "ляпасів".

,

Я в 5 класі, а вже помітила гору недоліків і не лише ті, які перечислені в коментарях. Про те, що тут беруть хабарі дізнаюся вперше.

,

Школа чудова. Звичайно, що у кожного будуть різні відгуки, оскільки різні вчителі, різні класні керівники (деякі дійсно хабарники), в кінці кінців діти тепер "специфічні". Але у мене дуже хороші спогади. Розумні і досвідчені педагоги, можу пригадати, Лотоцька та Бойчук, вони ще з тих вчителів що дійсно професійно навчають учнів. Тепер у молодих вчителів, переважно, інші пріоритети в житті ніж навчати.

,

школа дуже класна!)і вчителі класні!)

,

Школа нормальна, а вчителі є любимі і не зовсім. Час був такий - випуск1969.
І на школу нема чого нарікати-школярськи роки найкращі!

,

рідна школа найкраща школа яку можна любиту а вчителі тут класні

,

63 школа - одна з найкращих. Не знаю як тепер, але коли я закінчувала школу мій випуск був найкращим. Однокласники - чудові, виховані люди, вчителі - одні з найкращих, які знають свої предмети і вміло доносять їх своїм учням. Хто хоче вчитися - вчиться! І має всі для цього можливості. Всі "дуже" розумні пишуть, що школа обтріпана, не має ніякого вигляду і т.д. - подивіться на інші школи, а тоді робіть обґрунтовані висновки. Держава просто несерйозно відноситься до освіти, взагалі не виділяє достатньо коштів на утримання навчальних закладів. Тож школу за таке, в даному випадку, звинувачувати не треба! Ви думаєте в престижних гімназіях кошти надходять з держбюджету?? Ви глибоко помиляєтеся. Батьки учнів збирають кошти і таким чином школи виглядають ідеально.

,

О великі майстри деструктивної критики!Згляньтеся!
Замість того щоб писати тут усіляку маячню,краще б зайшли в школу і подивились скільки там кубків і нагород з олімпіад та спортивних змагань(чи їх теж куплено?)
Я не розумію чому скарги ідуть на вчительський персонал.По-перше-учителі не пропускають уроки(це повне безглуздя,неважливо хто написав).По-друге рівень знань у школі достатньо високий.Так часто відсутнє приладдя для практичних дослідів,але навіть при таких обставинах учителі викручуються як можуть(якщо думати про практику,то в нас не європейська країна,щоб рівнятися до її стандартів)Викладання точних наук взагалі не має недоліків(Той хто в цьому сумнівається нехай хоч раз поспілкується з учителем фізики чи інформатики).
Я розумію людей які пишуть про школярів молодших класів,які сидять тут і кричать,що школа зе бест.Але це властиво дітям-виражати емоції,оскільки вони найгостріше відчувають несправделивість.
Хочете залишайтеся при своїй думці і сперечайтесь з пятикласниками.

,

63 школа, я дуже класной, там класно викладаютть, якщо ти хочеш щось знати!)
Ті діти які пішли з відтам, бо вибачте недорозвинені пишуть маячню, для власного бажання!)
Тільки хай ремонт зроблять не за рахунок діте і їх батьків!)

,

Школу закінчив у 1983 р. ..спогади не найкращі...Особливо Яцина(Яйцина) директор, Мозіль при Яйцині тоді завуч..ЧМО те ще...хоча потім став директорм..і вигнали..бо продав землю школи за хабар монастирю по сусідству...страшно згадувати Іщак Віру Іванівну!!! І то з різних причин....ламала душі у не дуже тоді зрілих дітей....Можна багато чого ще згадати...поганого..одна Надійка Нестерівна чого варта)))) (хто знає той не забуде)..часи правда були комуняцькі...а вона тоді нас у тому ж дусі і виховувала....Були звичайно і світлі люди...Ольга Євстахівна фізик як і Наталка Петрівна...Жанна Павлівна викладач англійської мови...ще 2 -3 нормальних людей....але не більше....Керівний склад в основному як люди...були "бидляками" та пристосуванцями...та й частково хабарниками...(у розумінні вимагали..саме у такому розумінні).......ми їх не любили, а боялись і тихо ненавиділи як і наші батьки...але діватись не було куди..Кращі дитячі роки пройшли там...і це доконаний факт.

,

школа-жах,стара,облуплена,як туди можна пускати дітей?

,

Класна школа!!!

,

дуже класна школа , бо навчальний матеріал викладають добрі , розумні вчителі. Якщо ти хочеш щось вивчити ,то ти це зробиш, а якщо ні , тоді не дивно що нарікаєш на школу))) можливо не всі умови забезпечені, але найголовніше все є))) Люблю своїх вчителів)))

,

Найкращий вихід йдідь в70 школу там дуже гарна школа

,

Якби ви вчились в тій школі то б лишились ... тут взагалі деякі не були в школі а самі критикують... і взагалі народ завидуйте мовчки ... в кожного є своя думка ... моя - "СЗШ № 63 м.Львова для мене найкраща"

,

це най най най краща школа в світі взагалі клас!!!!!

,

школа супер, початок моєї трудової діяльності

,

Школа взагалі непогана.Але, треба зробити ремонт бутбольного поля ,навчальних корпусів, та подвіря. Особливо верхній корпус !

,

школа ЖАХИВА !!!
я іду з вітам
діти жорстокі і тупі

,

школа можливо й хороша...але ремонти роблять за батьківські кошти це є неправильно!Кошти для шкіл має виділяти держава.... а не батьки!

,

школа хороша,корупції нема.

,

Я думаю є нормальні вчителі але вчителка з маттематики просто жах тільки грошіце капець Здебільшого вчителі нормальні як захочеш навчитися навчишся но математика!!!!¡

,

Дуже класна школа і вчителі також)

,

тавіта,погоджуюсь=***сестра,я ссама в 6б)))
ШКОЛА-АФІГЕННА!!!

,

це найкраща школа :) особливо 6-б 2011-2012 року

,

Я навчаюсь тут вже досить давно.Не можу зрозуміти,що означає що всередині поганий вигляд?!В нас у більшості класів зроблений ремонт,школа світла,ніяка інша з нею не зрівняється.....це я можу сказати точно,адже побувала у багатьох школах.Навчання на дуже високому рівні,вчителі дуже добре викладають свої предмети,ті хто вчиться,ті дійсно отримують хороший запас знань,у майбутьньому вступають в вищі навчальні заклади,здобувають престижні роботи!
Гончар О.П.-заслужений вчитель України!У школі більшість вчителів вищої категорії....Я думаю,хто дійсно тут вчився,мене зрозуміє...
Про що ще можна казати,коли Zukunf...???,навіть не вміють нормально скласти слова разом....Про що іде мова,коли вони навіть не знають,де треба ставити коми,і як писати слова?!!
Наша школа дійсно одна з найкращих,щоб у цьому пересвідчитись,можна просто поспілкуватись з УЧНЯМИ( які вчаться ) старших класів....

,

жах

,

нема грошей?
нема 12 балів

,

школа ЖАХИВА !!!
я іду з вітам
діти жорстокі і тупі
вчителі гроші гроші гроші!!!

,

Не знаю,хто це все пише,але явно не той,хто хоч раз намагався щось вивчити...Навчання у нас на досить високому рівні,учні перемагають на ОБЛАСНИХ олімпіадах....І не треба казати про якусь корупцію....якої до речі-нема!А хімію,біологію і фізику викладають до речі дуже розумні вчителі...та по суті як і інші предмети.Якщо в школі ви нічого не вчили....і за це отримували 2....то це ваші проблеми......
Школа-найкраща.....і це знають ті хто самі тут вчились!

,

Наша школа-найкраща!
Учні займають призові місця на районних олімпіадах,їздять на навчання закордон...
вчителі просто супер,нема чого нарікати!
а вже якщо ви нічого не вчите і нахабно себе поводите ,то якого ви чекаєте ставлення до себе?це вже ваші проблеми!
до речі...я не з 5 класу,і вже довго навчаюсь у цій школі!тому,робіть висновки!

,

школа зе бест

,

школа жахлива, рівняти її з іншими безглуздо, бо рівень її відповідає на слабеньку двієчку. старші вчителі є хорошими викладачами, але вже роки не позволяють викладатися на всі 100%. не надають оптимізму і вчителі які недавно з'явилися в школі. жалію про те, що не маю змоги навчатися де-інде.

,

школа класна і було весело вчителі були нормальні і вили добре олга павлівна супер її закінчила 1992

,

жахлива школа, що може потішити - це лише те, що гіршою в районі є 16 школа

,

Школа чудова. Сама недавно її закінчила і дуже задоволена навчанням, а особливо вчителями, котрі просто вкладали в нас душу. 95% моїх однокласників поступили в вузи. Я - в ЛП на державну форму навчання. Більшу частину мого успіху завдячую своїй школі.

,

школа класненька ...вчителі кльові.особливо Роксолана Костянтинівна.класна і весела людина

,

Школа звичайно не найкраща, але частинка мого серця назавжди залишиться там.

,

сама афігенна школа)

,

абсолютно згідна з Наталею! А тих, хто не вірить попереду чекає гігантське почуття на ймення " Розчарування"....

,

Школа дуже жахлива, вчителі уроки пропускають, новий матеріал дітям не пояснюють, для того , щоб батьки постійно носили їм гроші. Школа фактично на утриманні батьків, дирекція про школу не дбає . Єдине, що тішить: вчителі молодших класів.

,

школа фу. Вчитилям тілки гроші, а вчити ні

,

справжніх вчителів там мало і любові також. гроші є.

,

Не знаю як тепер. Але в мій час школа була проско класна. І класна керивничка Ольга Павлівна Гончар ЗОЛОТО для нас була. Закінчив 9 класів в 1997 році 9-г кл.

,

Школа справді жахлива, нормальних викладачів можна на пальцях однієї руки порахувати, рівень дуже слабенький, особливо, що стосується таких предметів, як фізика, хімія, біологія, одна корупція!!! Добре, що такий вчитель, як Кавин виїхала за кордон.

,

Школа клас!

,

погоджуюсь з Zukunf, школа дійсно жахлива. навіть не дивлячись на навчання, а на те, який вигляд вона має всередині, нічого навіть за програмою зробити не можна, не то що вчитись. (

,

школа супер,і ваші проблеми,якщо вона вам не подобається...
доречі,Zukunf,в нашій школі вчаться тільки найкращі,ну і ще кілька.........в 8 класі,тому тобі там не місце...а знали б ми хто ти насправді,був би тобі капєц...
PS:школа найкраща,а те як там вчать такі телепні зрозуміють лише тоді,коли хтось із нас вкаже їм у майбутньому місце...

,

давайте не триндіть це- найгірша школа, яка тільки може бути.Молодша ще нічого, а старша-жах!!! Іноземні мови слабенькі, і навіть шкільна програма відстає від звичайних середніх шкіл. Про німецьку мову я взагалі мовчу.Про що можна говорити, якщо діти в 7-му класі беруть підручник за 5-тий.Середовище погано впливаэ на дитину.Школа з нахилом на укр. мову, що є абсолютно безглуздим в наші часи.Зрештою це залежить до якого класного керівника попадеш

це правда.Хто не вірить- не вірте, бо всі ці коментарі написали 5-ті класи

,

ШкОлА СуПеР!!

,

Гарна школа

,

школа №1 у Львові!!!

,

сама прікольна школа!!!
...=)

,

Це найкраща у світі школа)))))))))
А особливо 5-А))))

,

норм школа

,

КРУТООООООООООООО

,

класна школа

,

суперова школа

Партнеры сайта
Начальная школа «Antoshka Kids»
Начальная школа «Antoshka Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь