Оценка посетителей
(по 115 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дуже хороша школа, читаю і думаю, невже є такі невдячні люди? Невже можна так погано думати про цю школу? Господи обережи, що пишуть. Ця школа СУПЕР!!!! Всі вчителі до одного, хороші, прекрасні. У школі тримають дисципліну, охорона не випускає учнів *на фізкультуру* чи ще на якісь видумки. Прекрасно навчають і іноземних, і рідної мови, і всіх інших предметів, немає в цій школі, як дехто каже *псіхопадок*. Вчителі дуже хороші, що початкових класів, що середньої і старшої школи!!! Звичайно хвалять всі вчителів, які їх вчать, але не треба потім писати, що *всі решта погані*, чи ще якось. Кожна вчителька стараеться передати щось учням, і немає халатності!!!!! СЗШ65 СУПЕР!

,

Дуже хороша школа! Ярина Олександрівна, дякую за знання !)

,

Школа дуже класна)Найкращі вчителі Наталя Миронівна , Галина Ярославівна та Іван Іванович (хімік,біолог)Справді мають ,що передати дітям.
Однак є й просто жахливі та некомпетентні .Але їх набагато менше,бажано не попадати до Ірини Володимирівни,тоді у вашої дитини буде все в порядку.Рекомендую цю школу .Вона справді хороша.

,

Школа класна

,

в цій школі діти дуже дико відносятся до чорношкірих
таке враження що у школі зібрались нацисти моя дитина провчилась місяць перевелись через те що загнобили за темну шкіру
школярі створили групу "Терлецький Проти" те знищують авторитет школи та показують проблеми з середини але дирекція їх заставляє видаляти та погрожує низьким балом з ДПА

,

найкраща вчитель марія юріївна

,

Наталя Миронівна одна з найкращих учителів в школі.
Дуже строго вчителька, але відповідальна й виставляє справедливі оцінки.

,

Коли я вчився в тій школі я бачив все, ну таке , ХРОБАКИ В їжі , в ХЛІБІ , до чого дожились!!!Будь ласка зверніть на то увагу!!!

,

ця школа сама найкраща вона входить у 10 самих найкращих шкіл міста Львова
дуже рада що я вчуся в цій школі
Найкращі вчителі
Ольга Іванівна вчителька з англійської мови
Світлана Вікторівна вона вчить тільки від 1-4 класів але теж дуже хороша
Марія Юріївна вчить історію України
Олена Іванівна вчителька Української мови
Бажаю всім вдалого навчання!

,

Звертаюся до вашої школи, тому що СЗШ № 77 заблокувала пошту і там не можна написати ніякий коментар. Чого боїться новий директор, і чому не можна писати те , що люди думають про школу. Треба слухати думку людей, а не боятися. Тут щось не так.

,

Ярина Олександрівна дуже класна вчителька)
Прекрасний викладач , і просто хороша людина.
Любить ставити в щоденник погані оцінки але в загалом це правильно , ба в нашому класі всі прекрасно розуміють німецьку.

,

Вчителі : Панькевич Ірина Володимирівна вчителька математики сама найкраща вчителька була і є . Черняхівська Наталя Миронівна вчителька Зарубіжної літератури строга но вміє чогось навчити дітей. Семак Леся Богданівна вчителька початкових класів сама добріша вчителька у цій школі дуже добре навчає дітей дякуємо їй за це.

,

я навчаюся у цій школі багато років моя перша вчителька Марія Гнатівна вона просто супер.дуже класна вчителька з української мови Підгрушна Галина Ярославівна.65 школа the best

,

школа класна і вчителі непогані.але деякі учні просто ужас.наприклад сліпець софка з 10-А.наскільки тупе і не розвинуте созданіє.

,

Школа супер вчителі найкращі
Охраніки так собі...
Найкращі вчителі:
1.Галина Генадіївна (історичка)
2.Любов Олексіївна (анг.мова)
3.Ольга Іванівна (географічка)
Ця школа найкраща

,

Школа найкраща!!! Найкращі вчителі:
1.Фізкультура-Ростислав Дмитрович
2.Трудове навчання-Іван Іванович
І найкращий учитель у цілому світі Драган Любов Олексіївна!!!

,

Школа супер
Вчителі також
А найкраща вчителька це драган любов олексвївна

,

Це найкраща школа...І класні вчителі,
А найкраща вчителька це Драган Любов Олексіївна!

,

Вчусь в школі вже 8 років.Найулюбленіших вчителі Кушплер Ярина Олександрівна,Драган Любов Олексіївна,Педан-Сліпих Ольга Леонідівна.Люблю Свою класну керівничка Драган Любов Олексіївна!!!

,

Я вчуся в цій школі вже сьомий рік. Школа суперова!!!
Тут завжди весело. Як на мене накращими вчителями є Расяк Лариса Володимирівна(моя перша вчителька) та Цитулі Любов Степанівна(мій класний керівник)
7-Б the best!!!!!

,

Я навчаюся у цій школі уже багато років!!!! Я люблю свою класну керівничку #Кушплер Ярину Олександрівну#

,

Школа жахлива вчителі жах охоронці кашмар.Одним словом ужас

,

мене вчить Ярина Олександрівна, і я нею захоплююсь! Дає хороші знання, незважаючи на те,що німецька лише двічі на тиждень. доступно пояснює і створює дружню атмосферу на уроці! Побільше б таких молодих і креативних педагогів!

,

Школа хороша! Інфраструктура хороша: гарні класи, актовий зал, спортзали, велика їдальня,великий стадіон, басейн! Два входи(один суто для молодшої школи, жаль, закритий) Дуже хороші вчителі: Наталя Миронівна - строга і справедлива (ТАК І ПОВИННО БУТИ! а не за панібрата. Вона дала хороші знання, багато прочитали з нею), Ольга Іванівна, Світлана Степанівна(дуже хороша людина),Світлана Володимирівна! Про цих вчителів дуже приємні спогади! Але є моменти! Харчуваня в школі, ну скажемо так, недуже. Басейн потребує нагального ремонту! Перезування дітей в маленькому коридорчику, де холодно і ніде сісти - це просто жах! Охорона (за яку платять батьки) батьків же в школу і не пускає, проте щодень спостерігаю, як вони не можуть справитися з старшокласниками! Для чого вони там! Театр абсурду!

,

Любов Василівна ви найкраща
Також Василь Григоровичa

,

Школа погана для тих, хто не хоче вчитися. Для мене - школа супер! Вчителі готові із шкіри вилізти, аби нас навчити...

,

Школа нормальна
Але
Погані вчителі
особливо Драган Люьов Олексіївна
Далі все нормально

,

Непогана школа,Класна вчителька Оксана Вікторівна з англійської,вміє не лише навчити,а й вислухати і допомогти,якщо це необхідно.Було би більше таких.

,

Школа згодиться, правда вчителі тут взагалі ніякі, є хороші але дуже мало.
Учні цієї школи відверто бісять, курять п*ють. Чесно як би могла, давно би вже перевелася.

,

Найкраща вчителька це Кузик Галина Михайлівна вчителька географії.

,

Школа √65 -рулить!!!!!

,

Найкращі вчителі Цитулі Любов Степанівна, Расяк Лариса Володимирівна,Ярина Олександрівна. 5-Брулить

,

школа чудова! особливо Ярина Олександрівна подобається! Така справедлива, і її уроки німецької дуже цікаві!

,

Школа хороша .Майже всі вчителі просто супер . А особливо Ольга Степанівна ( вчителька з історії) , Наталя Володимирівна ( вчителька з образотворчого мистецтва) , Михайло Лук'янович (вчитель з фізкультури) .З деякими вчителями дуже важко , до кожного потрібно підберати підхід, щоб отримати хорошу оцінку.Деякі вчителі підвищують оцінку , інші навпаки занижують.З оцінкою потрібно постаратись.Діти нормальні ( мій клас 7 д найкращий ). Директорка супер!!!!!

,

Школа найкраща про таку тільки мріяти можна
вчителі тут дуже добрі та найкращі
учні чемні
Директорка чудова
охорона файна
в їдальні смачно готують
одним словом школа супер♥♥♥

,

школа просто супер прікольні вчителі особливо Рифяк Ірина Богданівна і Підгрушна Галина Ярославівна

,

Школа ,як школа!! Є.вчителі які викладають прекрасно, справді дають знання; а є вчителі у яких вчитися просто неможливо: ніякої дисціпліні, та ще й оцінки занижуть!!! Що можу сказати напевно викладання іноземної мови в цій школі чудове вчителі прекрасно дають знання!!

,

Школа супер!!! Найкращі вчителі Закалюжна Галина Михайлівна, Лушней Світлана Зіновіївна . Дають хороші знання, хоча дуже вимогливі. Цінуйте знання які вам дають вчителі.

,

Я вже давно закінчив школу. Уже 8 років працюю в ІТ . Дуже хочу подякувати Закалюжній Галині Михайлівні , вчительці з інформатики. Завдяки ій я обрав майбутню професію. На перших парах навчання в університеті у нас проводили тестування з інформатики. Я отримав 199 балів із 200. А студенти запитували мене:" Звідки ж я це все знаю". А я гордо відповідав : "Я у школі вчив". І вже тоді зрозумів, що правильний зробив вибір.
Дякую також усім вчителям, що мене навчали. Школа найкраща!!!

,

Я ще вчуся але знаю що там є найкращі вчителі:вчитель історії та моя класна керівничка-Іваненко Ольга Степанівна,вчитель світової літератури-Алла Миколаївна,вчитель з образотворчого мистецтва-Наталя Володимирівна та вчитель з праці-Анна Вадимівна,це найкращі вчителі,я їх люблю.Навчання мені подобається,але є такі вчителі які інколи(не дуже багато разів)мене дратують...Але школа супер моя сама-сама-сама любима:)

,

Мда вчилась я в цый школи 9 рокыв..... ну щож можна про школу сказати... ( скажу в кратце.. дуже хорошы вчителы це Семак Леся Богданывна.....Тополянська В.Ы. це норм вчительки.... а всы решта я про таких як географычка си з зарубыжноии то прсто ужас.. тримайтесь дытки....

,

Найкращі вчителі це Денис Світлана Степанівна і звісно ж Щирба Світлана Ігорівна.Хоча я ще незакінчила школу і мій класний керівник зараз Щирба С.І але я всеодно їй вдячна за те що вона мене навчала ну і буде навчати!!!!!!!!!!Повірте всі це найкращі вчителі у цілому світі Я в цьму переконана!!!

,

Школа просто супер..тільки недавно закінчив навчання але вже скучив...
я б з радістю зайшов би хоть ще на один урок в цей заклад...((
Цінуйте ті знання які вам дають вчителі...
Вони дадуть вам не тільки предметні знання але й уроки життя...

,

Для мене 65-та школа супер, а вчителі Світлана Володимирівна,Ірина Анатоліїна іАлла Миколаївна найкращі вчителі в світі!

,

школа суперова!!вчителі супер!! хоча є деякі псіховані..... найкращі: вч. історії - леся леонідівна, вч. світової - наталя миронівна, вч. укр. мови - наталя леонтівна!!ви найкращі, школа супер рекомендую!!!

,

ненавижу цю школу... Вчителі тут тупі не рахуються з дітьми, їжа ужасна про дітей взагалі мовчу...Школа фууууу!!!!!!!!!!!1

,

Найкращі вчителі Іваненко Ольга Степанівна і Фомін Наталя Леонтіївна:))І школа the best:))

,

Початкова школа на нормальному рівні. А старша на дуже низькому рівні...все тримається на додаткових заняттях , багатьох вчителів цікавить тільки матеріальна сторона питання, і аж не як знання учнів...Нервову систему і совість треба полікувати багатьом вчителям...

,

школа просто чудова.
найкращий у світі класний керівник - Лушней Світлана Зіновіївна!
за нею дуже скумно

,

В школі сама файна вчителька Расяк Лариса Володимирівна вчителька початкових класів ;-)

,

Школа дуже і дуже хороша.. За всі 10 років навчання не пожаліла що там навчалась.. Класний керівник Блавацька Леся Леонідівна навчила нас в першу чергу бути ЛЮДИНОЮ.... І за це щиро вдячна.... ЇЇ уроки життя не промайнули безслідно...)))

,

Школа суперова..))обжнюю цю школу..Добре вчать..Е багато спортивних секций..сама кльова то "Бадминтон"вчять вчители строго,але справедливо.Найкраща вчителька перших класив Фита Н.А.)))

,

найкращі вчителі є Гук Оксана Зіновіївна, і щирбі світлані ігорівній .Дякую за працю

,

вчителька з біології Любов Василівна найкраща і хороший класний керівник

,

вчителька з зарубіжної Наталя Йосипівна супер

,

Галина Генадівна вчителька з історії жах як строга, але знання дає.

,

Школа № 65 найкраща,а особливо найкращі вчителі:Драган Любов Олексіївна,Кузик Галина Михайлівна ,Блавацька Леся Леонідівна та Кучкудан Любомира Степанівна!!!!!!!!!!!

,

Школа № 65 найкраща.Вчителька історії Ольга Степанівна найкраща вона моя керівничка люблю її =3

,

Найкращою вчителькою у молодшій школі є Уляна Ярославівна, бо вона добра і справедлива. Мені пощастило, що вона мене вчить.

,

Пестрак Світлана Вікторівна- найкраща в світі вчителька!!!!!!!!!!

,

Люблю свою керівничку- Нитихорук Світлану Володимирівну -вона найкраща вчителька !!!!!

,

школа супер от тільки їдальня не дуже, а в основному круто .

,

самі кращі вчителі із математики історіі фізкультури украінськоі літератури та украінська мова і 65 школа сама краща

,

школа прекрасно може підготувати вашу дитину до дорослого життя!!! після її закінчення в вашої дитини є всі можливості щоб стати двірником або прибиральником, але якщо ви хочете щоб ваша дитина стала продавцем... не давайте їй переступити поріг цієї школи.. школа дасть дитині занадто мало знань потрібних для продавця

,

хирова школа!!!
тут вчаться люди з ньзьким рівнем розвитку і половина вчителів теж такі!!! хоча існуютьть прекрасні вчителі, але їх можна на пальцях порахувати. 90% учнів курять, чому їм не створять курилок???
99% п"ють, чому б не зробити в школі бар???
тоді потреби більшості будуть задоволені.
Я провчилась тут 9 років... напевно вже більшої помилки в житті зробити неможливо... зараз в інші школі... і якщо оцінювати 65 школу по 12 бальній системі то я їй поставлю 1 !!!!!!!!!!!!!!!!

,

Самі кращі вчителі Леся Леонідівна-вчитель історії.Оксана Михалівна-вчитель математики.Галина Михалівна-вчитель інформатикию моя класна керівничкаю Ірина Анатолівна-вчитель природо знавства.Оксана Володимерівна-вчитель христеянської етики!!!!!!!Вчитель молодших класів-Леся Богданівна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Що ви говорите!!!!?????Школа сама краща !!!! Вчителі теж найкращі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Такшо не говоріть!!!!!!

,

найкраща школа на Левандівці)

,

школа просто супер найкраща вчителька молодших класів Мельник Христина
Володимирівна!!!!

,

школа супер....)))))
Грем Ірина Анатоліївна Ви найкращі.....)))))

,

На мою думку ця школа не зовсім спеціалізована

,

150 грн на туалети з кожного учня....крім того ще 500 грн.

,

Вопше школа бест..ухаха но..з праці Ганна Вадимівна..мдаа вона взагалі якась дурна...Казявка..малявка..її слова..ухаха але з неї можна поржати..та-та З НЕЇ ухаха вона дурна на башку але в міру..хоя..умм

,

Школа є хороша но не всі вчителі є добрими, особливо Надія Богданівна вчитель зі " Заробіжної літератури ", яка може вдарити або шарпнути дитиною.

,

школа № 65 найкраща,вона просто супер! Всі вчителі хороші, особливо Блавацька Леся Леонідівна, Вона найкраща!!!!!!!! Дуже її люблю♥

,

школа бомба

,

Школа - Супер. Дітей навчають.Сторожі контролюють. В їдальні вибір їжі . Дитина задоволена обслуговуючим персоналом. Все під контролем. І не жалкую що віддала дитину у цю школу.

,

ШКОЛА є нормальна. Но деякі вчителі ужасні. Найкраща вчителька - з історії, Ольга Леонідівна. Люблю англійську у Богдани Андріївни.
Школа класна.

,

в цій школі просто ужасно готують в їдальні
а так в цілому школа супер
суперові вчителі :юля павлівна ,оксана степанівна,леся миронівна!!
директор цієї школи так собі
але після зимових канікул місяць ми ходили в школу як в антрактиду було дуже холодно
також в школі прийдеться багато дати грошей приблизно кожного року 200-500 гривень !!
діти в школі нормальні такі як всі
65 школа супер!!

,

Школа дійсно дає своїм учням глибокі знання, але засвоюють їх по-різному... Школа СУПЕР

,

Слава школі 65;-)

,

65 школа дуже класна....вчителі супер,а особливо Блавацька Леся Леонідівна!!

,

Школа найкраща=)

,

супер!!!!!!!!!!!!

,

Грем Ірина Анатоліївна -- ВИ СУПЕР!

,

Чудова школа! Практично всі педагоги мають глибокі фахові знання, креативний підхід до розв’язання проблем, власну точку зору, яку не нав’язують учням, комунікативні і володіють почуттям гумору. Задоволена що там навчаюсь! Найкращі вчителі, як на мене, це Підгрушна Г.Я., Іваненко О.С., Зайло Л.М., Фединишин Н.Є., Благодаренко А. М.....

,

65 школа,найкраща!і не треба писати про дітей шо вони всі погані..в нашій школі в початкових класах ніхтро не курить і не п*є! Найкращі вчителі це Наталя Миронівна, Ірина Володимирівна, Ольга Степанівна, Світлана Степенівна, Галина Михалівна і Оксана Ярославівна! Наша школа не зрівняється з інакшими! Вона найкраща!

,

Школа Супер!!!

,

Школа в хорошому стані. Є басейн,3 спортзали, біля школи, стадіон. В їдальні годують непогано.Багато професіональних учитилів, але є і погані. А про дітей ,які там вчаться ,можна писати довго. Більшість дітей не хочуть вчитись, матюкаються, бються, є і дуже погані діти. Уже в початкових класах є діти,які пють, курять,матюкаються,і тим самим подають поганий приклад. Діти є такі паршиві, що не раджу переводити туди дітей,а краще пошукати кращу школу.Більшість учитилів дають хорошу освіту. Хороші Блавацька Леся Леонідівна,Любов Василівна, Світлана Григорівна,Оксана Володимирівна,Алла Миколаївна.Є і кращі школи.

,

Закончил старую школу в 83-м. Бедненькая, помню, была школа на перекрестке улиц Сяйво и Широкой. Спортзал с линией на стенке (для аута). В футбол играли возле керамического завода (там потом две авиабомбы откопали). Чудили мы еще там страшно. Но зато знания школа давала железные! Базы на полтора курса вуза хватало!

,

Школа № 65 сама сама краща)))люблю ))**********А Блавацька Леся Леонідііна найкращий вчитель усіх часів!!!!!!!!

,

Моя рідна школа! Тільки приємні спогади про неї і вчителі супер!!!!

,

школа № 65 рулить

,

школа супер)))))))))

,

я там зараз вчуся вабше супер

,

Школа найкраща.... Іваненко Ольга Степанівна і Підгрушна Галина Ярославівна вам респект...)))

,

65 школа най-най-найкраща!!!!.....вчителі хороші, а учні просто мего!

,

гірше нема куда!!!!!!!

,

Школа бест ясно!Я там до речі вчусь ,і мені подобається!

,

65 школа найприкольніша школа на землі ти ніде незнайдеш таку школу

,

Школа № 65 просто супер!

,

спасибі 1 вчительці..))
Фіта Наталя Іванівеа...)))-ВИ просто супер я вас дуже люблю..)

,

я дуже люблю цю школу..)))ї
навіть якшо там такі тупарилі вчителі я всерівно її люблю..))

,

Старша донька закінчила початкову школу - дуже задоволені! Перша вчителька просто супер!!!

,

Я закінчила цю школу у 1987 році. Випусники старої школи, отримали якісну освіту. Дякую всім вчетелям моєї школи (1977-1987).

,

ця школа просто супер....я дуже рада що навчаюся у ній.....СЗШ№65 рулить

,

чудова школа

,

ця школа найкраща в світі я її обожнюю прикольна школа

,

Школа65-найкраща,в ній вчаться найгарніші,найрозумніші,найпрікольніші хлопчики і дівчатка:)))))

,

Це не школа а фуфло!!!!

,

Школа найкраща в світі!!!!!!!!!!Я її обожнюю!!!!!!!!

,

А старая школа до 1987г. была лучше

,

а мені там дуже подобалось! тепер би повернутись туди хоч на день, на уроки!

,

Школа ФуФЛО !!!

,

№65 школа - рулить ........

См. также:
Обратная связь