Оценка посетителей
(по 51 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Всім раджу цю класну школу. Вона мені сподобалась з першого класу.Моя перша вчителька Людмила Леонідівна прекрасний педагог і чудова людина.Тепер мій класний керівник Мирослава Степанівна.

,

За кошти батьків 5 класу. які закріплені за цим кабінетом було придбано крісла і вмонтовано нову шафу-купе. Оскільки кабінет є кутовим на 4 поверсі і вікна виходять на сонячну сторону батьківським комітетом було вирішено встановити жалюзі. А "так звані нові парти", які були використані для облаштування шкільної їдальні -- це гуманітарна допомога з Бельгії 90-х років ХХ століття, які не відповідають сучасним освітнім вимогам до шкільних меблів.
Не дивлячись на нерозуміння і небажання бачити разючі зміни, які відбуваються у школі, вона, наша школа буде змінюватися у кращу сторону і надалі завдяки підтримці батьків, учнів, випускників, спонсорів, меценатів, вчителів, адміністрації школи. Адже цього вимагає життя. Діти-- це наше майбутнє, усе добре, що ми робимо для школи-- це ми робимо для своїх дітей. А підтвердженням моїх слів є діти, кількість яких у школі щороку збільшується. І тому я готова до очної зустрічі з Вами і конструктивного діалогу, щодо покращення школи.

,

Читаю коментарі і дивуюсь. Невже наші люди далі продовжують вихваляти те - чого нема. Скільки можна займатись "підлабузництвом"!!! В нашій школі відбулося те,що і в країні. Помінялось керівництво (картинка ззовні), а гниль в середині так і залишилась. Нова директриса Солодовнікова займається здирнецтвом з батьків. То на ремонт школи,при чому міняє жалюзі в кабінеті своєї коліжанки Гуняк за шкільні гроші. То заставляє батьків міняти парти в класі, при цьому забираючи з цього класу нові парти у їдальню. Робити ремонти,міняти меблі, дошки і т.д. Чкільки це може продовжуватись????

,

Закінчив школу в 1986р.,(8-А) досі з теплом згадую свою школу і вчителів,ох і намучились вони зі мною.Та зробили все можливе,щоб вивести у люди.Дуже чудова школа.Велика подяка першій вчительці Любов Андріївні.

,

слово "супер" про цю школу найбільш вживане в коментах. хочу і я його підтримати!! нещодавно віддала в перший класс свою доньку сіли в останній вагон. Принесли документи в кінці серпня . Дуже приємно вразили директор ,зауч ,вчителька! Доброзичливе ставлення ,чисто людяний підхід!!! Мушу сказати ,що в порівнняні з високомірністю і пихатістю керівників 81 школи - це небо і земля . Думаю треба забрати і старшу доньку в цю школу!

,

Школа чудова)))Закінчила її і ніхто взяток не просив)))Вчителі вимагають уваги до свого предмету,раджу,якщо ви прийшли в школу 78 ,то покажіть себе з гарної сторони)))Дякую щиро таким вчителям як:Надія Володимирівна,Любов Петрівна,Ірина Зеновіївна,Михайло Іванович,Галина Михайлівна,Наталя Іванівна,Мар'яна Любомирівна,Наталя Теодорівна,Ганна Петрівна,Ольга Степанівна,Лариса Петрівна,Марія Іванівна,Галина Василівна,Алла Степанівна,Галина Валентинівна;також:заучу:Ірина Іванівна,Олександра Степанівна)Та новій директорці яку дуже всі полюбили:Солодовніковій Ірині Іванівні)))Незабуду шкільні роки ніколи..вони були найкращими)

,

Школа дійсно оновилась ,як зовнішньо так і педагогічний колектив)))Ці зміни батьки учнів тільки вітають)))Бажають вчителям творчого натхнення !

,

школу закінчила давно найбільше запамяталася Лариса Петрівна , класна вчителька приємна чуйна )))) Дуже вам дякую і низько клонюся)))))

,

У нашій школі відбулися великі зміни.....з понеділка у нас буде гарна :) доріжка від воріт до школи.....також на другому поверсі поставили нові двері.......

,

я дуже рада,що я навчаюся у цій школі :)раджу всім вам теж)в нас великі зміни у школі...................

,

Ця школа дуже суперова)я зара вчуся в 6 класі за класним керівництвов Галина Валентинівна)це суперрррррррр

,

я зараз навчаюся в цій школі.школа чудова.прийшла нова вчителька з мови мирослава степанівна......вона дуже класна...Раджу цю школу ......школа просто чудова))

,

Я закінчила цю школу 18 років тому.В той час це була дуже хороша школа, я з приємністю пригадую шкільні роки. Звичайно, про директара Сльоту навіть нехеться згадувати,бо справді як нагадаю уроки алгебри і геометрії, то "мурашки по тілу". Це тепер я з усмішкоу пригадую, як багато хто із учнів заходячи на до неї на урок, перехрещувались перед дверима класу, але тоді це було щось... Прочитавши відгуки, приємно чути добрі слова за свою "рідну" школу і вчителів, які і мене навчали (Любов Петрівна,надія Володимирівна). Нещодавно заходила до школи, прємно здивована змінами які відбулися із новим директором!!! Думаю, у школи велике майбутнє. Головне, щоб за школу дбали як вчителі, так і учні. Необхідно докладати зусиль, аби дітям було цікаво та комфортно у школі.Адже шкільні спогади -це спогади на все життя! І мій відгук, як і інші - підтвердження цьому. Бажаю успіху усьому шкільному колективу, дбайте про імідж школи і свій авторитет!

,

Випуск 1973 року (10-А). Шукаю однокласників, відгукніться... Завжди з теплом згадую роки навчання у нашій школі.

,

Закінчила школу 11 років тому.
Для мене вона найкраща !
Хоча дуже шкода, що більшість вчителів, які мене вчили вже там не працюють : Любов Мар"янівна, Любов Семенівна ( вч. укр.мови і літ, а також вона-- найкращий класний керівник!!!! ), не стало Марії Андріївни ( вч. географії ) ((.... Багато інших хороших викладачів....
Люблю свою школу і задоволена тими знаннями які отримала там !

,

школа просто супер!!!в нас нова директорка і в нас тут дууже круто)) такий капітальний ремонт зробили) всюди нові двері ) вчителі класні) особливо Надія Володимирівна , Любов Петрівна, Ольга Степанівна і Людмила Леонідінв)) ше від нас пішла Любов Мар'янівна і тепер вчителька малювання буде Надія Володимирівна))в нас розвалили учительську і тепер учительська якихось 2 кабінетика ..ну кароче круто))

,

Школа так собі, директорка сама не знає, що хоче від життя.
Є пару вчителів з якими приємно було поспілкуватися.
П.С. Колись там вчителював.

,

школа звичайна, але вчителі деякі несправедливі і байдужі до учнів, а показують з себе що дбають про дітей!!

,

Школа чудова!!!.. І вчителі прекрасні!!!) Дуже люблю її)

,

Що за манера обливати брудом школу і вчителів. Кожен з них намагається нас навчити. А не подобається переходьте в інші школи,їх у Львові багато. А то виходить - коли вчитель вимогливий, то поганий. А учні свою поведінку і навчання аналізувати пробували? Школа хороша, вчителі - професіонали. Обов'язково віддам у 78 свою дитину. І не потрібно ніякого злиття, потрібно зберегти нашу школу!!! Випускники підтримуйте!

,

Школа просто супер!!!в мене не має слів, хоча бувають деколи і прикрі моменти... але вчителі супер! Не думала що це скажу, але навіть Любов Петріївна!особливо Надія Володимирівна!!!вона най най краща вчителька у всій школі і ще Ольга Степанівна)) доречі, сльота пішла, але прийшов якийсь старий дєд! а ще до школи будуть приєднювати ліцей.Загалом це найкраща школа!!!

,

на мою думку, школа - чудова! вчителі дуже чудові, розумні а Любов Петрівна найкраща в цій школі! вона справедлива добра мила любязна розумна приємна ми її дуже любимо цюмчики тобі наша кохана Любове Петрівно!

,

нам дуже весело в тій школі! найкращі вчителі : Парасковія Федорівна Михайло Іванович Ольга Степанівна а особливо ЛЮДМИЛА ЛЕОНІДІВНА ВОНА НАЙКРАЩА ВЧИТЕЛЬКА В СВІТІ!
ЛЮБИМО ЇЇ!!!!!!!!

,

школа хороша, хоча деякі її інградієнти є дуже заздрісними. працюйте над собою, розвивайте свій інтелект, набирайтесь досвіду, а не кусайтесь по-тихому!

,

школа супер . я люблю цю школу . і вчителі супер .

,

школа не бест..сльоті великий мінус-- хапуга і хамка, хоча сама цього не усвідамлює.. багато хороших вчителів уже нема вже не вчить історик (папа карло ) нестало Марії Андріївни (вчительки географії) ....ще гарним викладачем була вчителька біології Марія Іванівна...хоча пригадуються й такі дебілкуваті вчителі як Парасковія Федорівна, а хімії та фізики взагалі не було

,

я люблю цю школу, вчителі усі хороші!

,

Школа не є дуже добра і взагалі не добра .директриса фу. пероводжуся в 91 рак ....!!!!!!!!!!

,

ех. школа супер.

,

лю цю школу без л.петрівної

,

школа суперезна .вчителі як які
я у нашій школі новенька прийшла 20.02.12р.на вигляд школа страшненька
а у середині ...без гардеробу було би краще!
колектив у школі прекрасний .щоб ніхтот її не закривав!
з вчителів найкращі Надія Володимирівна.ірина зиновівна.зоряна юрівна.

,

Школа для мене є найкращою, і сльоту тепрпіти мона було.(хоч людина вона недуже) найкращі вчителі на мою думку Михайло Іванович(вч фіз.вих) Олександра Степанівна(вч історії) . Марта Михайлівна (вч інформатики) також майже всі вчителі які вчили ) Тарас Орестович(лисий) )) Андрій Богданович(колись фіз.вих також вів) по закінченню є шо згадати) і знання які мені там дали в житті пригодилися, такшо про цю школу в мене самі кращі спогади

,

Нормальна школа але такі вчителі як Любов Петрівна,Галина Валентинівна і Сльота не дуже

,

сльоту на мило ! я закінчила школу 20 років тому а вмене і досі мурашки від неї , вона тиран !!!! надія володимирівна дійсно чуйна супер !!!!! поміняти керівника і школа росцвіте !!!!

,

школа класна.....і вчителі суперські.......ех.найкраща школа)))))))

,

Школа дуже класна,кому не подобається тримайте свої емоції при собі.
Хоч можливо і є деякі не приємні ситуації,але це в кожній школі...!
Такшо не наганяйте....і вчителі у нас не старі!От наприклад Ірина Зіновіївна 23 р. і багато інших=)
Але найкрутіша вчителька у школі,це Надія Володимирівна...вона знає все про школярів і завжди тримає таємниці...)
І О.Степанівна тож рульна...а...ще Н.Теодорівна Людмила Птрівна та й взагалі всі вчителі класні...майже...=)

,

Педагогічний колектив - ніби дім пристарілих!!! Адміністрації школи та вчителям не вистачає життєвої та творчої енергії! Директору Сльоті просто гріх займати цю посаду! Омолодіть колектив !

,

Ну як сказати ,школа класна,всі вчителі дуже чуйні, тільки от вигяд у школи ніби вона має 1000000 років,а то й більше,Здалека може здатись що це тюрма,але той хто ніразу не завіта до цієї школи той не має права її судити:))))))))))))))))

,

школа может и нормальная но учителя жесть.учителя хамят родителям,что говорить об отношении к ученикам потом удивляются,что дети неходят в школу и еще требуют уважения к себе, а шиш вам скаты!

,

в мене в цій школі навчається син вчителі сильні і розумні особлива подяка ользі степанівній

,

вапшє школа нормальна. але Сльота харе! Надія Володимирівна і Ольга Степанівна-the best!!!!!!!!!!!

,

Прикольно проводити час у цій школі . Принаймні нам .

,

школа класна в ний вчиться моя доня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Найкраща школа в світі, бо тут працюють найкращі вчителі, які завжди допоможуть, підтримають, зрозуміють. Велике спасибі їм за те, що вони мені дали. Впевнена на 100%, що ще не одна скаже їм дякую. До речі, тут приймають з будь-якими знаннями, але вас обов*язково навчать.

,

Школа класна, але директорці пора на пенсію. Розумію: пенсія менша ніж взятка, але ми скинемось- тільки вали

,

Сьгодні у нас був останнійдзвоник.Було дуже прикольно особливо гарною була дівчинка, яка неcла дзвоник. Це була дочка нашої керівнички Ольги Степанівни. Нам дуже пощастило , що саме вона є нашим класним керівником. Бажаємо усім вчителям нашої школи навчити розуму ще багато дітей.

,

школа класна але з своїми заскоками....))))

,

ми вчимося у 78 школі. дякуємо всім учителям особливо любов гаврилівній і людмилі леонідівній.вцілому школа хороша але гадероб не дуже.дякуємо всім вчителям що нас вчать.

,

велике спасибі хорошим вчителям фанатам своєї професії!!!!!!!!! надія володимирівна , ніна юрівна, любов сименівна, володимир кіндратович хороші чуйні люди які непродавались ніколи!!!! чула що школу хочуть закрити. шкода дуже .сльоту геть давно пора вона не хороша це факт .нехай необіжається вона неодну людину згубила оцінками не всі можуть платити!

,

Школа супер і колетив прікольний але внатурі директорка взяточніца.....

,

школа хороша , але атмосфера вній недуже . великий мінус директрисі .!!!!!!!

См. также:
Обратная связь