Оценка посетителей
(по 90 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Пам‘ятаю цю школу,як найкращі дні свого життя.Ми вже 15 років тому вийшли зі стін 90 школи.Великий поклін нашій першій вчительці Світлані Петріівній.Також хочемо подякувати нашому класному керівнику Подоляк Ірині Василівній (ми вас любимо і не забуваємо,ваш 9-е).Школа в ті часи була класною.Вітання всім вчителям хто нас пам‘ятає.

,

Це найгарніша школа в районі!
А найкраща вчителька з усіх - це наша завуч - Борщевська Тетяна Володимирівна!

,

Я просто жахаюсь у що перетворилась школа, в якій я вчилась. Директор обклався старою гвардією вчителів яким по 70. У них не витримує нервова система. Дітей ображають, принижують та занижують оцінки. Одиниці вчителів адекватні і ведуть себе як педагоги. Директор мало реагує на вимоги батьків. Де дівся гардероб? Немає. Діти таскають зимою всі речі та перезувне по класах. Їдальня то одні хамовиті бабки.які про санітарію та елементарну гігієну забули. Дуже шкодую що віддала дітей в цю школу!

,

Школа прекрасна. Вчитель фізики Кавецький заслуговує на найкращого вчителя року.

,

Дуже дякую вчителю фізики. Ніколи ні чого не вимагав. На уроках фізики не вчив зовсім. Але всі учні,кого він вчив і вчить дуже добре знають його біографію, хто з однокурсників пив, або кого вдарило током, хто вже помер. Про саму фізику розказував не більше як раз на три місяці. Задач ніколи не рішали. Ще дуже було від нього часто чути перегаром.

,

Сама учениця школи і спробую пояснити таку низьку оцінку. Почну з самої важливої проблеми на мій погляд-антисанітарія, особливо це стосується їдальні.Ось як продають булочки, які часом трапляються недопеченими: взяли у дитини гроші і тією ж рукою схопили булку, і поклали на бруднючий стіл.Прошу звернути увагу на це, так як є великий ризик заробити серйозні проблеми зі здоров'ям. Невже настільки важко на одну руку одягнути рукавицю і лише нею торкатися харчів, а іншою вільною брати гроші? Я вже не буду писати як там брудно і з якою"ретельністю"миють посуд.
На коридорах під час кожної перерви можна повернутися з переломом або з іншими травмами. Діти літають як скажені. А медпункт, до-речі, останнім часом не працює і закритий. Вас не турбує, що дитина з сильною кровотечею може потребувати невідкладної допомоги, а медпункт зачинений? Є ще безліч притензій, проте я написала про самі важливі на мій погляд. Нікому не раджу віддавати дитину в цю школу, потурбуйтеся про її здоров'я і життя,

,

Школа хороша!!!

,

Гарна,сучасна,престижна школа!
Добрі і цікаві вчителі.
Принагоді великі вітання з 70- літнім ювілейем і нашому незміному директорові - Пану Анатолію Івановичу!!!

,

Син випускник. Школа так собі, дворова школа, в класі є і діти алкоголіків чи просто нероб, які дітьми не цікавляться. Ті ходили до школи посидіти, нормальним в тій атмосфері вчитися було тяжко. Вчителів багато пенсіонерів, верешать як дикі. Є молоді нормальні вчителі, мій любить уроки інформатики і економіки, каже цікаво. Грошей на екзамени не деруть, то добре

,

Цікаво почитати про школу де і я вчилася сама.
Не все так погано як пишуть.Насправді школа дуже гарна!
Вчителі добрі,правда зарамз взяли багато молодих,бо наприклад нашій керівничці Вірі Іванівній вже 75.
Найкращі спогади в мене про Стоцьку Любомиру Михайлівну,Надію Іванівну першу вчительку,і звичайно вчителя фізики Івана Анатолійовича.

,

Сподіваюсь що трагедія яка сталась у Кемерово, таки включить здоровий глузд директорові, в школі якого вхідні двері закриваються на замок під час навчального процесу.

,

На мою думку школа не те щоб жахлива, але є куди рости. Учнів обмежують в правах, не дають свободу слова і з нашою думкою не рахувались і не рахуються! Школа "старої закалки" і мабуть навіть не збирається підійматись на новий рівень. Вчителі нереальні хами! Охорону міняють як "шкарпетки", мало того що охоронці дозволяли собі хамити, то щей простягали руки як до учнів так і до старших людей. І на кінець. Їдальня! Ось це дійсно жах!!! Недавно навіть через їжу в їдальні діти хворіли Гепатитом(А)!! Все роблять брудними руками і в їжі попадається волосся.
Не раджу вам віддавати в цю школу свою дитину.

,

Жахлива школа!!!!! Не віддавайте дітей туди!!!!!!!

,

Неймовірне хамство, починаючи з охоронця!!!! Я в шоці ..... Прийшли записати дитину у перший клас.... Люди- це жесть!!!!!! Хамство і зі сторони вчителя, на те що я хотіла глянути, де дитина буде вчитись. Ви ще не знаєте куди попали- це їхні слова до батьків!!!!! Погрози жахливі!!!!! Пішли зі страшним скандалом. Звісно дитину в цю Смердючу школу не віддам!! Можливо в когось була така ситуація, пишіть, щоб інші батьки знали, які там Виродки працюють!!!!!!!!!!!!

,

Прийшо до друзів на перерву сам вчуся в інакшій школі
Як на зоні двері закрили і не випускають

,

Школа-непогана.Як і у всіх інших школах є мінуси,є плюси.Зразу хочу сказати,що вчителька молодших класів,Грудка Світлана Володимирівна - це просто найкращий вчитель,якого я бачила за все своє життя.Це вчителька-від Бога.Не бере хабарів,вчить дітей,згуртовує клас,коли потрібно,насварить,похвалить.Ніколи не писала за нас конкурсів,як от було в паралельних класах,хотіла щоб ми були самостійними.Ну це просто друга мама

,

Дуже гарна школа!
Хочу привітати всіх вчителів з ось-ось початком навчального року!
Вітання з ювілеєм і нашому директорові - Анатолієву Івановичу! Таких фахіфців як Ви і професіоналів дуже мало!

,

Не котіть бочку шо тіпа погана школа,тільки завидуєте,прийдіть і все побачете! Які гарні класи,їдальня,актовий зал,басейн,наш спортзал! І директор наш дуже добрий! Іще велика подяка нашій керівничці Галині Степанівній за інтересні уроки,її доброту.Для нас Ви сама найкрашча!

,

Школа жахлива в їдальні постійно брудно буфетчиці дітям хамлять буває,що і вдарити можуть.А директор веде себе як цар принижує дітей,які хочуть поступити в їхню школу сама найкраща школа це я 48 люблю її в 90 не несіть документи ви пожалієте

,

Вітаю фсіх з закінченям нашої школи!!!!!! Лутшої нема на сихові! а сама прікольна вчителька то вчителька англійської Федека Оля іванівна !

,

Школа сама хороша,попри недоліки.Сама вчилася тут ще у 80 ті роки,і досі той самий директор))) Вічний)Керівничці дитини вже теж на пенсію давно пора.В принципі Віра Іванівна як педагох дуже хороша,але в такому віці - 74 - це занадто ,плюс діти бояться її

,

Учитель хімії Ірина Венедиктівна Чучвера домагається до учнів у своїй лаборантській

,

Школа класна. Залишила багато теплих спогадів. Особливий уклін мої найулюбленішій вчительці Хованець Марії Михайлівні. Це вчитель від Бога, її науку пам'ятаю і досі.
А про директора окрема тема. Ще при моїй пам'яті був бидлом і хабарником. Видно так і залишилось. Та надіюся, що з часом все поміняється.

,

школа люкс,класний колектив,приміщення,директор.Але не розумію,для чого тримати в школі пенсіонерів,яким вже далеко понад 70

,

Дуже гарна школа! Знаходиться на гарній вулиці в центрі Сихова,зручно.В школі гарні кабінети,світлі,всі з ремонтом.Дітям подобається! Великий спортзал,чудовий актовий зал. Але Мінус директору великий за стадіон коло школи,один просто асфальтований де діти не можуть взагалі займатись!!!! інший перетворився в болото.

,

Не можу сказати що це найгірша школа, розумію що можна зустрітити і гіршу. Але сказати що це найкраща школа - це було б абсурдом. Середньостатистична школа у всіх планах, починаючи з навчання і закінчуючи зовнішнім виглядом. Не можу сказати що в такій школі хотілося би лишитися надовго і що дійсно є що показати дитині до чого потрібно прагнути в цьому житті. Дуже кумедно перечитувати пост випускника, батькам якого приходилось дарувати меблі та інше. Адже господарь як я розумію не мінявся вже 30 років і за 30 років такий жахливий стан, як описав випускник.
Щодо подарунків - наскількі я розумію, вони можуть здійснюватись тількі на добровільних засадах. Сподіваюсь, що все так і було, і так є. Але нажаль знаю що не так. Чи є в керівництва бажання щось змінювати і покращуватись? - ні, нема, бо зручно так як є - схема запущена і вона працює, то чого щось міняти.

,

Я випускник школи 2011 року. Моя мама була в батьківському комітеті, тому я точно знаю, що подарунок школі від 9-х та 11-х класів це були нові меблі до учительської. Купували ці меблі батьки. У минулому році закінчував школу мій брат. Подарунком від випускників були нові подвійні металеві двері на запасних виходах зі школи (старі ми копали ногами і заходили та виходили коли хотіли). В цьому році знаю від сусідки-мами випускниці, що за ті гроші зробили ремонт в бібліотеці та підсобці, куди пересилили бухгалтерію, щоб звільнити приміщення для ще одного 1-го класу, в який дуже просилися батьки першокласників. Отже, погоджуюся, справді ДУРАЦЬКІ «забаганки» у директора школи. Хай би сипалося дітям на голову у бібліотеці, не треба було брати четвертий 1-й клас, бо нема приміщення, хай би була обдерта учительська і т.д…

,

Не школа, а цирк. Тут директор поводить себе нахабно по відношенню до батьків. З батьків здирають кошти, які невідомо куди і кому йдуть. Одним словом, в цій школі править хабарництво і корупція!!!!!! Батьки повинні в обов"язковому порядку здавати кошти на фонд школи і фонд класу, при цьому самим же батькам доводиться за власні кошти робити ремонт у класі, купувати парти, дошку, плазмові телевізори і т.д. А 9-ті і 11-ті класи додатково здають кошти на нові забаганки директора!!!!

,

Хотілось би бачити більш тверезого погляду крім емоцій - дуже класна школа/ дуже погана школа.
Наразі керівництво школи позиціонує себе дуже високо - я б відмовилась від такої позиції і дивилась на речі більш критично. Адже не настількі все добре.
Зовсім не відчувається що хтось дбає дійсно про учнів і про умови в яких вони навчаються. Цінністю є музей та тир, але не діти.
Пріоритети що до витрат грошей, особливо з тих які виділяються батьками на фонд школи - не узгоджуються з тими ж батьками взагалі, а люди просто ставляться перед фактом.
Невміння звітувати за витрати - на прохання надати докази, як гроші були витрачені - в керівництва та оточуючих людей, це викликає сміх.
Було б дуже добре навчитись такі працювати з людьми і звітуватись в нормальній формі. Інакше це наштовхує на недобрі думки.

,

школа це наш рідний дім . школа має бути доброю і теплою.школа добра і тепла це 90 школа

,

Школа хороша. Особливо хочеться відзначити вчительку молодших класів - Скіру Оксану Йосипівну. Вона до всіх діток ставиться однаково. Вміє дітей згрупувати. Це вчитель від Бога.

,

насправді у 90 школі є багато добрих вчителів.почнемо з найкращої у світі вчительки молодших класів,грудки світлани володимирівної.я дякую богу,що я попала до такої вчительки.я просто уявити не можу,що можуть бути такі вчителі.коли треба,підкаже,допоможе,коли потрібно насварить,але це добре.не дає вилізти на голову.тримає дисципліну.але при тому дужеее добра.не бере взятки,як от деякі інші (не буду вже казати хто)світлана володимирівна настільки класна,що спогади про неї не покидають мене ще досі.хоч пройшло вже 2 роки і я у 6 класі,ми всі ще досі бігаємо до неї.звичайно я задоволена і теперешньою вчителькою,але такої вчительки як світлана володимирівна немає.і ніхто,ніяка вчителька/вчитель не зможе замінити її.на випускному (4 кл)ми всі і навіть хлопці плакали за нею.вона настільки здружила клас,настільки зробила нас самостійними,що ніяка вчителька з нею не зрівняється.світлана володимирівна є для мене і мого класу як другою мамою)❤РАДЖУ УСІМ!

,

Школа корупційна!!! навіть щоб поступити до школи треба заплатити кошти., добровільно - примусові внески із певно вказаною сумою разом із заявою. Прийом до школи на 2016 рік почали 27 жовтня і дуже швидко раптом до 5 листопада бо мені вже сказали набрано 90 заяв і більше дітей не набираємо., ви спізнились. .......

,

Школа наче не погана,але є великі нюанси стосовно коштів.Керівництво школи собі взяли за привичку кожного навчального року,примусово(звичайно за кошти батьків,без права вибору) вимагати щоб страхувати дітей в стараховій яку вибирає дирекція школи.Всі ми дорослі люди і прекрасно розуміємо хто має з цього вигоду.Іце аж ніяк не діти!!!Постійний збір на школу(примусовий) і нікого не цікавить чи є кошти.Постійні ремонти,меблі за кошти батьків,але чеки мають бути віддані дирекції школи.Ось і робимо висновки кожний використовує школу як може,хтось для навчання а інші для збагачення.

,

Перейшли сюди цілим класом з іншої початкової школи. Тішить, що класнf керівничка і вчитель математики молода вчителька, яка не кричить на дітей, не ділить на кращих і гірших, не вимагає подарунків, вміє дітей тримати вкупі і як треба примирити.
Нам є з чим порівняти. Молодша дитина також тільки в 90 школу!

,

Школа №90 - прекрасна. Кожен навчальний заклад буде хорошим тоді, коли є хороші керівники. Нам насправді повезло з адміністрацією школи. Кращого директора як Анаталій Іванович я думаю просто нема. Завучі теж педагоги з великої букви. Дорогі освітяни прийміть наші вітання. Ви найкращі!!!

,

Та і справді не погана сам вчився давно, купа часу проминула спогади залишились, вчитилі як хто по різному бувало є приємні моменти, а є купа бруду про що теж не потрібно забувати.......

,

Школа непогана)
З вчителів мені подобаються Світлана Йосипівна - з біології, і Любов Василівна - з інформатики)))

,

Любов Василівна дуже класна вчителька!!
Та і в цілком школа хоpошо і вчителі теж)але не всі.

,

Про школу дуже теплі спогади. Велика подяка вчителю алгебри і геометрії Липі Ірині Іванівні , вчителю біології Велюрі Світлані Йосиповні, вчителю історії Панасюку Сергію Ярославовичу, вчителю хімії Ірині Венедиктевні, вчитель зарубіжної літературі Глібовецькый Євгенії Іванівні. Минуло років 10 ,а я все ще сумую за вашими уроками.

,

Школа класна суперова там вчителі люкс.А вчителька молотчих класів Стадник Світлана Петрівна вона дуже хороша вчителька. так що записуйтеся до цієї школи суперовської.

,

Дуже добре що в школі проводиться навчання по військовій підготовці наші хлопці такі класні, і навіть виглядають як справжні воїни. Особливо в такий не спокійний час для держави. Молодці.

,

Школа просто супер найкраща вчителька була в початкові вчителька Чорна Людмила Микилаївна а в старшій Іванець Мар'яна Василівна і Іванець Оксана Василівна вони найдобріші.

,

Вчусь в 10 класі. Думала, буде халява, а тут ппц. Вернулась мовничка, грузить так, що капець. І нова економічка дожимає ((( У 9 класі ніфіга не робили на економіці, а тут як не самостійна, то контрольна. Прравда респект за то, шо розказує інтересно і видно, що орієнтується в тому, що вчить.

,

Навчальна сторона школи хороша інша просто жах. Складається таке враження що школа приватна і тільки для багатих батьків.Кожні збори це нове капіталовкладення.Нічого немає іншого тільки гроші.За три роки як вчиться моя дитина,ми зробили в класі все і немає межі.Принцип школи витягнути максимум!!!Примусово збирають гроші на доброчинне пожертвування в фонд школи,хоча нікому не кажуть куди йдуть гроші.Нове введення школи це примусове страхування дітей.Хоча по Законодавству України це добровільна справа кожного.

,

Школа норм..Вчителька з осно здоровя в реалі недуже ,це мягко сказано..дітей бє,на коліна ставить вона з прівєтом..А їдальня це окрема історія (якось одного разу моїй подружці в чаї болтік попав,а ше одній в булці таракашка..І самі ті тьотки якісь прибиті трохи ..Прикольний урок фізра..ото урок роби шо хоч ,де хоч, і як шоч..Трудове тож норм.але вчитилька зставляє всякі штуки приносити..

,

школа афігенська!!!!проблема в тому:раз я купила булочку їм...а потім дивлюсь мені попалась салфетка!!!!!я була в шокі!!!!!після того я не дуже хочу купляти "ТУ" булочку....а так все нормально)іфізра класна особливо-....Тарас Романович*)))) класний))праця-фууууууууууууууууу!фуфуфуфуфуфу!незнаю як у хлопців но думаю у них у 100%краще!(з географії ми пишем завжди практичні(можна сісти на останню патру,і підглядувати у книжку*))) )найращий урок зараз для мене це ХіМіЯ)))не знаю вона цікава))))ну шо ше....КаРоЧе говоря:90 школа найнайнайнайнайнайнай краща!(хоч і трішечки срога)****

,

Школа дійсно хороша,але все таки є не достатки.Дякую своїй вчительці молодших класів Крилишин Лесі Петрівні та моїй теперішній вчительці Коваль Наталі Михайлівні.Це дуже хороші педагоги. У їдальні смачна їжа,але кухарки дають булочки та все інше голими руками без рукавичок.А найбільший мінус це одна вчителька з основого здоров'я на цілу старшу школа.Це Ліля Омелянівна,вона м'хко кажучи агресивна.Для нас її уроки це найгірше якшо щось не правильно вона починає нас обзивати, бити книжками чи руками,короче ображає.Ми раз пожалілись деректрору то вона на нас на кричала через це.Щоб менше було криків потрібно мати все від ручки до щоденника і тему вивчити дуже добре.Короче отака школа,але ми вже привикли і не звертаєм уваги.Тому взагалі все супер.

,

Школи впринципі хороша, є недоліки як і у інших, але особливу подяку хотіла б скласти вчителю біології Світлані Йосифівні - надзвичайний вчитель і просто хороша людина.

,

Так справді школа дуже класна..Вчителі добрі...Особливо Чорна Людмила Миколаївна вона сама найкраща вчителька у цій школі,ще й до того зауч молодших класів....

,

дуже класна школа раджу батькам першокласників "Приводьте туди своїх дітей" дуже хороша школа;))))))))))))))))))))))

,

Школа №90 найкраща у світі !!!

,

найкраща школа

,

класна школа

,

дуже класна школа
вчителька молодших класів Василенко Наталя Степанівна дуже класна


Крицула Любов Володимирівна прикольна

ПРИХОДЬТЕ!!!!!!!!!!

,

Першу треба відправити на відпочинок Галину Андріївну,а то до дітей ставиться дуже халатно,нервова. А для чого було набирати по 35 дітей в класи,щоб потім був такий бардак? Дуже хотілось заробити ставку ще одного вчителя? Тоді треба бути готовою працювати та давати дітям знання, а не перекладати все на плечі батьків!
Інші вчителі ідуть вниз з другого поверху з дітьми, дивляться за ними, а та як "сорока" все стрекоче по коридорах. Діти вже губились по школі і виходили навіть надвір. Цікаво- хто б відповідав за загублену дитину? Та батьки винні! -сказала б вона. Їй взагалі на все до лампочки,тільки може стояти та мудрувати як королева.
Робити нічого не хоче - таскає собі на допомогу дітей (своїх випускників) з 5-того класу. Беріть приклад пані Галино із вчительки з 93-ої школи, яка своїм малюкам знайшла час навіть розклад уроків записати в щоденники!
Одним словом - пане директоре, робіть щось з такою безвідповідальною вчителькою (з таким великим стажем!!!та освітою)

,

Не все так супер!!! як написано в коментарях. Вчителі, мабуть, вже "втомились" від учнів (стосується початкової школи). Методи навчання "по-совєтськи". Треба вчителям теж йти в ногу з часом (проходити тренінги з сучасних методик навчання, розвиватись). От і думай - чи великий досвід та "дипльоми" важливіші за нові методи навчання молодими спеціалістами.
Харчування слабеньке, але вражає персонал їдальні, який продає булки дітям без рукавиць (гроші взяли і булку дали), а що на тих грошах і руках - здогадуйтесь самі.

,

Школа просто клас !

,

прикольна школа добрі вчетелі!!!

,

Дуже вдячна своїй вчительці молодших класів Лесі Петрівні Крилишин

,

Це дуже класна школа . Вчителі класні строгі трохи . мені подобається ще бо там є басейн

,

Дуже вдячна вчителю географії Іванець Оксані Василівні. Це найкращий вчитель в школі. Раджу брати приклад всім іншим вчителям.

,

Ш К О Л А -сама класна у Львові найкраща,вчителька Василенко Н.С. і Антощук І.В.

,

Я закінчила цю школу в 1996 році, але вчителю інформатики Л.В.Кожан теж надзвичайно вдячна, просто прекрасна людина і висококваліфікований педагог.

,

школа супер я вній зара вчусь в 7-Б він самий ліпший

,

школа взагальному хороша. Тож рекомендую

,

Не розумію чому такі негативні слова про нову завучку вона достатньо привітна і хороша тому нічого проти не маю. А школа в нас дійсно прикольна.

,

Школа супер най-най краща в світі,
Дякуємо вчительці з інформатики Л.В. Кожан класна вчителька!!)))**

,

я дуже люблю цю школу... вона просто супер)))
Я її обожнюю**)))
(вчителі тут дійсно хороші)*

,

школа дуже хороша, надзвичайно хороший колектив, вчителі привітні і просто як друзі учням, допоможуть, підкажуть, розкажуть))
дуже багато друзів,вся школа знається, один за одного, і це дуже добре))
одне дуже погано то звісно нова заучка Скабара((
дуже жалко шо цього року я залишаю школу але я задоволена тим шо я знаю на кого я її залишаю..і я впевнена шо буду її відвідувати час від часу)))))

,

клас!!

,

Школа непогана. Дуже хороша кухня , смачна випічка. Але сина змушена була забрати, почувався некомфортно, почав битись з однокласниками. Був впав на гірці біля школи, почались головні болі. Проходили повністю обслідування у лікарів (голови) була досить велика гематома, потім лікувались. За школою зовсім не жалкує.На запиння "Чи не жалко йому було залишати цю школу?" , дититна відповіла: " Жалко часу який я даремно там провів." Думаю коментарі у даній ситуації зайві.

,

Школа афігенна*)))
жахливо її люблю.......
але нова заучка дісно жесть)

,

колектив в принципі нормальний...
далі не маю що додати.

,

просто суперська школа))))))))))
а особливо моя перша вчителька
чорна людмила миколаївна

,

хороші вчителі, високий рівень викладання

,

школа супер, велике дякую Людмилі Миколаївні Чорній Ви просто супер

,

Школа просто суперська

,

Хоча я закінчила іншу сихівську школу, проте моя донька Роксолана навчається у першому класі саме цієї школи. Школою ми задоволені. Велике спасибі Людмилі Миколаївній Чорній - Ви педагог від Бога.

,

Що правда, то павда... Нова заучка псує нашу суперську школу...:( Рекомендую переходити сюди, тут завжди весело і з вчителями можна домовитись...)))

,

Школа класна .... =)
.... але вчителі не дуже ...
особливо нова заучка жахлива ...

,

клас супер школа

,

классссс

,

самасама найнай ліпша школа Львова

,

школа норм

,

Школа просто афігенна ,я дуже задоволена ,що я там вчусь....стільки позитивних емоцій,стльки прікольних вчителів...___)))))

,

класна

,

Це найкраща школа Сихова

,

моя най олюблиніша школа

,

просто моя школа

См. также:
Обратная связь