Оценка посетителей
(по 45 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

закінчив школу у 2014 році,ні про що не жалію,дуже хороший директор,вчителі ставлятьсся до тебе з розумінням,дуже добрі,високо кваліфіковані вчителі

,

Я довго захищала цю огидну школу вiд нападiв своiх знайомих, а тепер визнаю: це -- найгiрше, найбридкiше мiсце, яке я будь-коли вiдвiдувала. Бардак у всьому. Ненажерливiсть вчителiв шкалить. Кожну дитину та ii батькiв тут сприймають, дуже погано. Менi соромно, що маю до до цього стосунок. Так склалось.

,

Моя дочка навчається в тій школі і я зрозуміла що ця школа жахлива. В школі грязно, також там смердить. Більшість вчителів хороші, до дітей ставляться з розумінням.

,

В школі 95 на старші школі 7-11 класи курять в туалеті. Вчителі Супер.Деректору школи треба на пенсію він в школі нічого не хоче змінити.В їдальні тарілки , ложки,виделки, не миють а протирають.В їдальні дуже дорогі ціни вони пішли в магазин купили а в школі роблять виликі ціни.

,

Моя дитина навчаэться тут 5 рокiв, я дуже стала розчарована, постiйно проблеми, вчителi озлобленi, кричать, ставляться погано до дiтей, хоча отримують зарплату I мають навчати, а роблять там невiдомо що....Коли э конфлiкти мiж дiтьми, то дирекцiя все прикриваэ, щоб все виглядало гарно, а насправдi коэться казна що.Тiльки вмiють збирати грошi на все, а насправдi цi грошi потiм кудись випаровуються.Школа жах....! Таке враження що там просто працюють тiльки заради заробiтньоï плати.

,

Школа просто жахлива, до дітей ставляться вчителі як до сміття, постійні крики і обзивання різними словами.В столовій жахливе харчування, все брудне.В період отеплення, батареї завжди холодні, в туалетах страшні смороди, і повно курящих учнів, навіть з 5-6 класів, але ніхто цим не хоче займатися.Дирекція школи ужасна, коли щось стається з дитиною ( побили інші учні), то вони умивають руки, і ще й ставлять претензії, говорять що то не їхня проблема.Тому батьки забирайте своїх дітей з цієї школи, якщо хочете мати спокій.

,

Іноді мені стає соромно зізнатися,що моя дитина навчається у цій школі. Школа велика і простора ,а дітей зовсім мало. Всі оминають цей "храм науки",, бо розуміють,що це рівень радянської школи. Дітей зневажають і батьків теж. Думала,щось з часом поміняється .Глибоко розчарована. Дотягти б до закінчення навчального року,а тоді тікати якнайдалі.

,

Я вчуся в цій школі вже 6 років на молочій школі зробили ремонт в туалетах, а в старшій це просто суціальний жах грибки, запах та ще й хлопці заходять в дівчачий туалет і курять, директор навіть незамічає. В їдальні повний ужас вилки немиють, моя однокласниця найшла в їдальні вже вкусану тефтелю, а однокласник найшов в макароні дріт, а решта солотке що продають то взагалі прострочене.

,

Замінити адміністрацію школи.Великі дурні нікому не потрібні навантаження.Схаменіться!!!

,

вчителька молодших класів Надія Романівна людина від Бога .а директора треба міняти .

,

вчителі хороші а директору пора на пенсію засидівся . не дбає про школу.

,

Вчуся в цій школі 5 клас і ніби норм, але на старшій школі в їдальні все дуже дорого, а в молодшій школі безплатно, але приготовано як-не будь. Ще хотілось би довші перерви і трохи поваги від вчителів.

,

Розглянемо питання ( як вам школа?)
Хочу сказати, що навчаюся вже 9 років у цій школі і хочу повідомити,що потрібно багато ще змінити. Школа з кожним роком процвітає.
В прямому сенсі. Міняється атмосфера (робляться у школі ремонти)
На мою думку, потрібно прикласти ще більше зусиль, щоб покращити цей дім знань. Найбільшу увагу потрібно привернути до шкільних туалетів. Це просто жах. На старшій школі учні в хлопчачому туалеті курять, тому запах розноситься по всьому коридорі, а там бігають діти. Я закликаю вчителів боротися з тим, бо це так продовжуватися не може. Багато хто починає говорити, що вчителі погані та багато вимагають, хочу сказати, щодо навчання значення це не має, але щодо грошей є багато суперечок. Школа- це дім ,де ми здобуваємо знання, а не збираємо гроші на подарунки вчителям. Їм за це видають зарплатню. Постійно говорять про те, що потрібно здати гроші на ремонт, на замки в дверях,на нову дошку і т.д.
Загалом, 7/10.

,

дада, Оля, ти права) школа афігенна)
вчителі найкращі на світі!

,

Вчусь в цій школі (9-Б, 2013 р.) і знаєте, хоча тут деколи і прохладно, но це не змінить навчання.
Вчителі дуже добрі. Ставляться з розумінням.
Кароче народ, школа суперова:)

,

нормальна школа ,в ній вчиться мій син... Хороші вчителі спецкласів!

,

Чудова школа! Вчителі дуже добрі,допомагають впізнати світ, заохочують дітей до праці. Завжди підтримують їх,підказують. Загалом,школа непогана!

,

Вчителі просто супер:) школа дуже-дуже класна ::)))

,

ШКОЛА- суццільний фільм жахів. Нахабні побори на все: ДОШКА ,ТЮЛЬ,ШТОРИ Т.ІН.

,

школа супер деректор тоже . вчителі дуже добрі наприклад марія орестівна надія степанівна моя перша вчителька --леся андріївна так не хочеться від неї йти в старшу школу але все одно я люблю свою школу

,

Нормуль але холодно

,

школа супер але годують жах

,

лишай брудно холодно
вчителі хороші а директор НІ

,

Погоджуюсь з Наталею, директора потрібно ЗМІНИТИ, він зовсім не дбає про учнів у школі холодно, не має дуже добрих умов. І у їдальні продукти не свіжі, дорогі і прострочені!!!!!!!!!!!! Ну взагалі не школа, а суцільний кошмар!!! Але там декілька хороших вчителів..)))

,

Колись навчалась в цій школі. Вчителі тут нормальні. дуже любила вчительку мови - Оксану Валентинівну, вчительку хімії та фізики, котрих, на-жаль немає вже серед нас. Та от вчителі: історії - Цяска, та математики - Руслана Богданівна - залишили негативну згадку. низький уклан першій вчительці - Тетяні Романівній. А директор не дбав про школу взагалі.

,

Мені подобається школа!!!!!

,

нормальна школа шо ви хочете якы таракани

,

Колись навчалась у цій школі. Школа в цілому стандартна для Сихівського району. Є нормальні та навіть хороші вчителі. Однак, директора у школу потрібно кращого.

,

Школа норм але поки доседиш до кінця уроків то будеш вже як та сосулька !!!
Повірте я в тій школі вчусь !!! =)7

,

школа може і хороша, але в ній дуже холодно

,

школа просто клас!!!

,

школа бомбезна

,

Школа супер

,

Школа -супер!!!!

,

найкраща школа міста

,

Чудова школа.. Планую у вересні віддати у цю школу в 1-й клас і четверту дитину. Вчителі мають високий методичний рівень, віддано працюють з учнями: навчають, виховують, готують багато цікавих свят під час навчально-виховного процесу, проводять екскурсії. Діти з задоволенням ходять на заняття Моїх дітей тут розуміють і надають хороші знання. Не потрібно забувати, що кожна дитина сама повинна хотіти систематично працювати, батьки підтримувати її, контролювати, і тоді все разом несе відмінний результат. А педагогічному колективу, адміністрації - низький уклін!

,

школа нормальна, тік не випускають на перерву, а в їдальні нічого нормального нема.....тік тараканиахаххаахах
....тримають нас як зеків в тій школі...
...а охорона, кашмар...тамара ше куда нейшло, но тушонка вічно жере....
.....замахала)))
....короче тікайте звідти)))

,

Пречудова школа!!!

,

школа супер

,

школа 50 на 50

,

жах не те слово

,

я учуся там... школа просто кашмар... вчителі злі но не всі..

,

номальна школа

,

я там вчусь..
..та школа просто жах..
..там пригають таракани

,

Чудова школа

Партнеры сайта
Начальная школа «Antoshka Kids»
Начальная школа «Antoshka Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь