Школи

Школа "Дивосвіт"


  • Львів · вул. Трильовського 24
  • (032) 221-68-85
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Шановні батьки, хочу поділитися особистими враженнями про навчання дитини в школі « Дивосвіт». Це школа для батьків які не хочуть цікавитися навчанням своєї дитини. За цілий навчальний рік не вивчали жодного вірша, не було проведено жодного виховного заходу на якому б батьки побачили розвиток творчих здібностей своїх дітей. Діти завершили вивчення букв, але свята Букваря так і не було. За навчальний рік не було жодної екскурсії. Щодо матеріально-технічного забезпечення: при підписанні договору сплачується вступний внесок, а потім все купляється за власний кошт крім підручників. Прописів не було, діти писали на ксероксах!!! Мультимедійна техніка відсутня! Занять в басейні не було, хоч він і працював для по сторонніх, всі гуртки платні! Адміністрація на контакт не йде, на зауваження батьків не реагує. Хочу відмітити надзвичайну старанність вчителя англійської мови пані Олі, цікаві заняття з фізкультури п. Анни та хороше харчування.

,

Школа чудова, хороші вчителі. Шумада Наталія Богданівна супер вчителька. Але після закінчення школи дійсно залишаєшся сам з проблемою куди піти. І ще один величезний мінус -їдальна. Харчування жахливе. Всі приходять зі своїми ланчбоксами.

,

Школа хороша, вчителі високопрофесійні(в основному), чуйні до дітей. Діти отримують грунтовну освіту, англійську мову навчають 4 рази на тиждень(навчають якісно).Спільними зусиллями адміністрації та батьків через громадські проекти вдалося значно покращити інфраструктуру школи. Школу можна рекомендувати для навчання дітей, але є одиний великий мінус. Директор школи абсолютно не дбає про продовження навчання випускників. В результаті батьки залишаються самі перед проблемою продовження навчання в 5-ому класі, оскільки їхні діти є небажаними гостями в більшості сихівських шкіл, особливо гімназійного типу.

,

Найкраща школа зі всіх де я вчився Вчителі просто 100000000/10 Всі вчителі гарні ШкОЛА ЧУДОВА!!!!!

,

Нажаль кваліфікованість вчителів залишається під знаком питання!За 6500 тисяч в місяць,викладають 18-19 ти річні діти,без досвіду роботи(.Школа не забезпечує жодними канцелярськими предметами(.Класи більше 20-ти дітей,хоча при усному діалозі обіцяли 18 макс.Батьки не мають жодних прав,окрім як оплачувати непотрібні заходи і елементарні предмети,якими забезпечені навіть державні навчальні заклади!

,

школа жахлива.у керівництві є особа...яка постійно мае жахливий настрій...поствйно чути крик.....когось сварить....дратуе дітей....корупція в цій школі.....підняти наші договора.....які гроші ми проплачуемо.....

,

Я задоволена школою, порівняно з 98 це земля і небо, то му всім раджу, lдітей заохочують і діти вчаться самі, не потрібно заставляти дома.фипи

,

Моя дитина цього року закінчує 4 клас. Питання до директорки: Що Ви зробили, як Ви посприяли тому, щоб діток перевести в 5 клас в 93 школу або Сихівську гімназію (як було колись обіцяно)? Щоб створили окремий клас? Чому немає загальних зборів для батьків-випускників? Куди дітям переходити? 3 класи по 30 дітей!!!

,

Жахлива не школа, а директор яка безвiдповiдально вiдноситься до учнiв. Просто органам освiти треба звернути увагу.

,

Сьогодні сварилась з директором своєї школи "Дивосвіт". Дуже розчарувалась в ній... Виявляється, що охоронець, який спить на посту, не має доброї пам'яті і висловлюється непристойними словами в присутності дітей має більше прав, ніж батьки, які оплачують його роботу...

,

Школа хороша, вчителі також. А от збирання грошей "на потреби школи" безкінечне.

,

Школа хороша, вчителі також. Але є величезний "мінус" - постійно збирають гроші.... тому хто неготовий фінансувати цей навч.заклад то краще не йти.

,

Закінчили 4 клас, школа непогана але коли прийшлося вступати в іншу школу то виявилось що ніякої підтримки для дітей немає з сторони директора чи класного керівника, про те що потім легко перейди у 93 школу або в гімназію сихівську це неправда. В 93 школу узагалі нехотіли нікого брати але після черговиг звернень відкрили клас , а директор 93 школи сказала що більше такого небуде і просила попередити наших наступників. Дитина запитувала в мене чого я відразу неввідала її в школу де є 11класів , бо тяжко адаптовуватись до нової великої школи , нового класу і великої кількості вчителів одночасно. З молодшою дитиною я так неробитему .

,

Я з повагою ставлюся до моєї вчительки Співак Віри Ярославівни! Мені вона дуже подобається.Чудовий підхід до дітей. Урок "я у світі"мені не подобається. Задають багато проектів.Нудно! Подобається фізкультура. Вчителька з фізкультури дуже привітна, також має чудовий підхід до дітей!

,

Народ,школа корумпована,вчителі жахливі.Якщо не дати на лапу класній керівничці,все,рахуйте що вашій дитині тут буде тяжко.Англійську мову там викладають непогано,але проблема одна-корумповані вчителі!

,

Класна школа вчуся у 4- б класі у Олени Олександрівни люблю дуже свою вчительку

,

Я вчуся у 4-А класі, школа чудова. Жаль, що уже випускниця, не хочу з відти йти. Всіма вчителями задоволена. Для мене найкраща вчителька ООксана Валеріївна, буду її завжди пам'ятати. Їжа нормальна. Персонал теж.всім задоволена. ШКОЛО ПОЧЕКАЙ ХОЧУ БУТИ ТУТ НАЗАВЖДИ!!!!!!!!!!

,

В цій школі вчиться 2 моїх сини,племінниця і сусідки діти 1 хлопчик і 2 дівчинки,і всі вони вчаться в різних вчителів:Садовнич Ольга Миколаївна,Воронич Тамара Василівна,Співак Віра Ярославівна і Дулюк Оксана Валерівна.Кожен з них приходить додому з дуже добре засвоєним матеріалом на уроці,у них не виникає жодних питань що до нової теми.Також дуже вдячна вчителям англійської мови:Чубінську Наталю Богданівну,Голубську Лесю Іванівну і Бондар Мирославу Степанівну.Саме в них вчаться відмінники,томущо в них діти добре розуміють тему і вони самі знають,що,вони мають вчитися для себе.....!

,

Все просто чудово!!! Вчуся в Надії Михалівної і мені все подобається

,

Мені все в цій школі подобається. Мене вчить Олена Олександрівна Соловйова,я її дуже люблю!!!!А з інших вчителів найбільше люблю Пизу Галину Ю., Садовнич Ольгу М. і Дулюк Оксану В.

,

Мені дуже подобається школа.Я вчуся в Дулюк Оксани Валерівної.Вона найкраща вчителька в школі.З англійської мови найкраща Бондар Мирослава Степанівна і Чубінська Наталія Богданівна)

,

я вчуся в 5 класі в Галини Дмитрівної....Мені все подобається вчитель справді заслоговує на повагу і пошану. Моя вчителька з англійської мови теж дуже хороша,мені з нею повезло ця вчителька-Леся І.(вона дуже добра,строга і багато чого вчить, з нею я вмевнена поступлю в гімназію) також я вчилася в Наталі Б.-це теж є дуже хороший вчитель,вона мені дуже багато дала в початкових класах.А з 1-4 клас я вчилася в О. М.-вона дуже добра, строга і позитивна вчителька.Я щаслива, що мала можливісь повчитися у всіх цих прекрасних учителів.А на наступний рік в нас буде набирати 1 класи-Пиза Г. Ю, Дулюк О. В., Бреславська Г. Д, якщоб я могла хочаби когось відрекламувати....але нажаль це неможливо....всі вчителі достойні дітей...але якщо брати що ви хочете щоб ваша дитина вміла читати і писати красо вірші то йдіть то Г Д, якщо ви хочите щоб ваша дитина була більш спокійна й врівноважена то йдіть до О В, а якщо хочете щоб ваша дитина відрізняла дитинство від шкільного життя то ваша вчителька Г Ю.

,

найкраща вчителька Коліснеченко Надія Мехалівна і Кушка Ірина Ярославівна.дуже добре що є охорона.

,

Коли віддавали дитину в цю школу, чули багато відгуків і із них не самі лєсні. Шкода, що подумали, що це предвзятість. Насправді тільки деякі вчителі заслуговувають на повагу, а решта... одні намікають, що треба репетиторство, інші вчити просто не вміють, зате захцянки.... І головне директорка тому всьому потакає. Як схочете знайти правду - марна справа.

,

Школа жахлива, корупція процвітає, вкрали дитячі речі, а вчителі навіть не намагалися допомогти їх знайти.

,

Школа просто супер. З першого класу я вчусь у Бреславської Галини Дмитрівної вчитель досить не поганий. Одним словом все просто клас!!!

,

Я дуже люблю Віру Ярославівну, Ольгу Миколаївну і Галину Юрівну

,

Ольга Миколаївна, Тамара Василівна, Оксана Валерівна та Надія Михалівна найкращі!!!!!!

,

Я вчуся в тій школі мені подобається вчителька Галина Юрівна і Ольга Миколаївна!

,

Все просто клас!

,

Я прочитала усі ці коментарі, і хочу сказати, що справді найкращими вчителями в цій школі є Тетяна Сергіїївна, Віра Ярославівна, Ольга Миколаївна і Тамара Василівна(це є вчителі, в яких діти всі майже відмінники без грошей, а з опрацьованим матеріалом на уроці.) З іноземної мови найкращі є Леся Іванівна, Мирослава Степанівна і Наталя Богданівна(вони навчають дітей не тільки письмової грамоти, а й усної, часто задають вчити діалоги і тексти)

,

Моя донька вчиться в Тамари Василівної(чудовий педагог, в міру строга, добра і розумна), а мій син вчиться в Олени Олександрівної(прекрасна вчителька, добра, весела і дуже добре пояснює матеріал), ще мій племінник вчвся у Наталі Богданівної(вона просто супер, впевнено скажу що найкращий учитель у школі) Раджу вам саме в цій школі ваша дитина багато чого навчиться і буде їй там дуже комфортно

,

Чудова школа, найкращий вчитель Оксана Валерівна. А з аглійської найкраща Леся Іванівна

,

класна школа я в 3 класі в Віри Ярославівної вона класна

,

Я вчуся в цій школі в 5 А класі,за ці роки я дуже задоволена. Моя сестричка Аня також вчиться в Дивосвіті, їй дуже подобається(каже що там вчителі на дітей не сварять,а дуже люблять, це я перевірила на своїй практиці). Зараз я вчуся в хорошої вчительки, але вона вимагає більше уваги до християнського навчання ніж до навчання яке іде за програмою, моя сестра вчиться в Садовнич Ольги Миколаївної(вона мене вчила 1-4 клас) це не порівнянні вчителі(С.О. Миколаївна це просто чудо, вона до всіх усміхається,вона дуже добра,але вміру строга) я всім батькам рекомендую відавати дітей до цієї вчительки.Англійську мову мене вчило 3 вчителів: Ірина Олегівна,Наталя Богданівна, і зараз мене вчить Леся Іванівна.Я можу сказати про І.Олегівну що вона дуже добре вміє організувати урок, і вона дуже розумна і добра. Н. Богданівна найкраща, вона дуже добра,строга і вимоглива,тепер коли я щось не знаю я підхожу до неї і вона мені пояснює. Л. Іванівна строга, вимоглива і справедлива.

,

Нема ліпшої

,

я думаю що школа дивосвіт найкраща. А найкращий вчитель Надія Михайлівна

,

Школа жахлива , корумпована, маленькі класи, .Дуже шкодуєм, що віддали дитину у цю школу .Добре подумайте, перед тим , як віддавати дітей у цю школу. Вчителі не вчать, а калічать.

,

Наталя Богданівна найкраща, вчилася в неї чотири роки.На даний момент навчаюся в гімназії дуже шкодую що її більше не має.Вчителька англіської набагато слабша.І лише на основі знань від Наталі Богданівної сама вчу матеріал.Я дуже вдячна їй повірте кращої вчительки англіської мови ви не знайдете.=)

,

Ця школа просто супер я звісно там вчилася до 4 класу та вражень переповнюється самі найкращі вчителі це Соловйова Олена Олександрівна , Пиза Галина Юрівна , Наталя Богданівна .Ще вчителька хореаграфії Анна Миколаївна . Батьки дітей які хочуть відати їх у цю школу відавайте не пошкудуєте так як зараз на кожну професію треба знати англійську .А саме ця школа з поглибленим її навчанням.!)

,

Школа гарна. Вчителі теж. Я в цій групі теж був. Ми саме більше любили Наталю Богданівну. Вона сама краща вчителька англ.мови в цій школі.Наша група навпаки чекала, коли вона нас буде заміняти.

,

Про вчителів нічого сказати не можу, може школа і гарна. Але дирекції вартувало б ретельніше підбирати прибиральниць. Принаймні одна там є хамка - відразу відпало бажання віддавати туди дитину оскільки вже був конфлікт на "рівному місці".

,

Ще пару слів про англійську: мої сини дуже добре знають англійську мову, тому що основу вони отримали в «Дивосвіті». Перш за все Ірина Олегівна – вчитель чудовий, діти її дуже люблять, в міру строга, а також дуже добра і весела. Проводить дуже цікаві уроки і також ігри (це теж потрібно для вивчення іноземної мови). Школою «Дивосвіт» я задоволена, тільки одне засмучує – приміщення замале. Дуже хотілось (п"ять років чекали) нової, світлої, з 12-річним навчанням школу!!!!!!!

,

На мою думку, школа «Дивосвіт» - хороша школа, з професійним педагогами, зручними класами і відпочинковими кімнатами, з чудовою їдальнею (там завжди свіжі, власної випічки булочки!!!) та добрими прибиральницями. В цій школі вчились п’ятеро моїх дітей (два моїх сина і троє племінників). Всі вчились добре у різних вчителів: Галина Ярославівна, Оксана Валеріївна і Тамара Василівна. Мій молодший син цього року закінчив «Дивосвіт» на відмінно і успішно та впевнено продовжує своє навчання у гімназії. Класним керівником у нього була Воронич Тамара Василівна – прекрасний педагог, чудова і справедлива людина, «друга мама» для наших дітей. Тамара Василівна пояснювала матеріал так, що у мого сина не виникало потреби в додаткових заняттях. Я дуже вдячна за це Тамарі Василівні. Моя дитина вміє вчитись завдяки їй.

,

Дивосвіт- найкраща школа,а моя класна керівничка Тамара Василівна - чудова!Я уже перейшов у гімназію і тепер - відмінник.Тому я вважаю,що ця школа - дуже хороша.

,

Ця школа гарна!Моя вчителька Шумада Наталя Богданівна.Яїї дуже люблю,але ((я перехожу в 1 школу!!!це найкращя вчителька!А про англійську то у мене було все добре поки моя улюблена вчителька Ірина Олегівна не пішла,а так в мене в знизились!А нас деколи заміняла Наталя Богданівна то ціла наша группа не любила її((Я люблю свого класного керівника...Не знаю як вам але мені подобається тільки Шумада Наталя Богданівна!!!!завдяки їй я покращила математику і українську.завдяки їй я здала Д.П.А.)))

,

Не розумію,чому деякі люди незадоволені цією школою,возмущаються що дитина не може написати правильно слово "відмінниця".Просто в коментарях зручніше писати скорочено.

,

Я вчуся у 5-А класі в Надії Михайлівні Колісніченко.Це найкраща вчителька.Ядумаю зі мною згодяться мої однокласники.

,

Надія михайлівна найкраща вчителька

,

Тетяна Сергіївна дуже хороша вчителька, мені там дуже подобаєтся!!!!!

,

Прекрасна школа!!!!!!! Шкода, що закінчую.

,

Хороша школа.Дуже задоволена викладанням Колісніченко Надією Михайлівною.Спасибі ій за іі працю.

,

Я у 4-а класі і маю відміні знання. Завдяки моїй першій вчительці Наталі Богданівні Шумаді. Також я хочу подякувати всім своїм вчителям.У ці школі я навчилася і навчуся ще багато цікавого. Дакую всім хто прикладає зусиля щоб нас виховати розумними людьми!

,

школа ужасная ходила і моя дитина стала тупа

,

Тамара Василівна найкраща вчителька. Ця школа найліпша. І взагалі вчителі чудові!

,

Я навчаюся у цій школі у 5 А класі Надії Михайлівни. У нас хороші вчителі,Ірину Олегівну згадую теплими словами, нова вчителька англійської- Марія Василівна також -супер.

,

Цікаво читати настільки різні коментарі про цю школу. На даний момент проходжу практику у цій школі. Знайома з більшістю вчителів. Школа просто чудова! Можливо якісь батьки бачили й кращі. Однак відношення до дітей у цій школі не в порівняння з іншими. Вчителі досить уважні. У школі інклюзивне навчання( діти з особливими потребами навчаються разом зі звичайними дітьми), навчання проходить у різноманітних формах( індивідуальна, групова, колективна роботи). Знання дітям подають у доступній формі. якщо при переході в іншу школу ваші діти не справляються з програмою- це не означає,що школа "Дивосвіт" не дає знань, просто кожна дитина привикає, як і до колективу, до оточення, до вчителів. Тому як подає інформацію вчитель- також відіграє велику роль. У іншій школі вчитель не задумується чому дитина не знає того, внаслідок дитина не засвоює вивчений матеріал. Тому не потрібно винити ні школу, ні вчителів.

,

тиждень назад написала правдивий коментар ,але напевно він комусь не до вподоби Подивіться ,як неграмотно пише відмінниця,яка перейшла в 5 клас Вона не вмфіє навіть написати правильно слово відмінниця Справа в тому,що моя дитина також вчилася у тої ПАНІ ВЧИТЕЛЬКИ- відмінники там тільки ті ,батьки яких платять Пані ,після уроків садить проплачених дітей,робить з ними уроки і контрольні. Платити я не хотіла,а тому мусіла забрати своє чадо в іншу школу. Я дуже жалію,що не віддала своєї дитини до Віри Ярославівни-це вчителька з Великої букви. Надіюсь.що в нас все таки демократія і коментар мій таки буде виставлений

,

школа чудова, а особливо вчителька Тамара Василівна. я перехожу в 5-Б і я відмінеця. моя школа чудова

,

Я вчуся у Садович Ольги Миколаєвни я перехожу в 3-Б КЛАС

,

тут самі кращі вчитилі як намене Ольга Миколаєвна Ірина Олегівна Галина Дмитрівна Наталя Миколаєвна і Галина Ярославівна

,

Я вчуся вцій школі і тут класно, це сама краща школа

,

Школа гарна.Моя доця в 1 класі. Англійська мова там з першого класу. В нас вчить англійську Наталя Богданівна.Ми дуже задоволені.Ми вже гарно читаємо, будуємо речення, пишемо прості слова, знаємо дуже багато англійських слів.Галина Юрівна - вчитель класовод. Теж серйозна, вимоглива, доброзичлива вчителька. Це 2 найкращі вчительки у моєї доці.Не слухайте що в "Дивосвіті" слабенькі знання , це все брехня .

,

не дуже добра але добра

,

Наталя Богданівна Чубінська - це людина, яка покликана бути вчителем.Такі знання які дає вона , не можна порівняти з жодним вчителем англ. мови цієї школи. Я згідна, що можуть бути не задоволені ледарі діти і батьки, які привикли отримувати оцінки за дурнички. В неї таке не проходить. Тут потрібні знання. Я учениця 11 класу Сихівської гімназії. Англійська мова- це мій найкращий предмет і дякуючи тільки Наталії Богданівні. Велике Вам спасибі. Директор школи - чесна , справедлива людина,яка бачить чого вартує яка вчителька. В Ірини Олегівни моя сусідка, постійні нарікання, але звернімо увагу спочатку на нас ....

,

Прочитала ці коментарі і повірити не можу. Сильнішої вчительки як Наталія Богданівна там просто нема. Так писати можуть тільки ті діти , чи батьки діти яких вчитесь не хочуться. Ірина Олегівна бавиться , а не вчиться на уроках, а Наталія Богданівна строга , вимоглива вчителька. Так як пояснює матеріал вона, жодна не може. Велике їй спасибі. Завдяки їй я постійно займаю призові місця на олімпіадах. Я можу відкрито сказати це найкраща вчителька у Львові.

,

Гарна школа.Ольгу Миколаївну,Ірину Олегівну і Наталю Володимирівну донечка просто обожнює.Це ,напевно ,якісь чарівні фєї.!!!

,

Я колись вчилась в цій школі дуже задоволена всі вчителі досвідчені...з англійської в мене було 10...вчила мене Ірина Олегівна англійської...але ходила на додаткові заняття до Наталі Богданівни і тільки завдяки їй у мене з англійської були позитивні оцінки)...в мене була керівничка Тетяна Сергіївна дуже хороша вчителька...))*

,

Про Ірину Олегівну - хто в неї , тому дійсно дуже повезло , а від Чубінської Наталі Богданівни толку ніякого - ще з писаниною так-сяк, а вимовою, читанням, діалогами діти в неї взагалі не займаються, прикро ще й те, що директор школи, знаючи дану ситуацію все-одно прикриває Чубінську. Шкода, бо імідж школи псується, а там є багато хороших вчителів, мої сусіди забрали дитину ще з 2 класу, а ми ще наразі там.

,

Школа хороша, все дуже добре. Головне, що до дітей відносяться з повагою і дають розвиватись, не затуркують. Діти йдуть до школи із задоволенням, принаймні моя дитина, та й майже всі з нашого класу. З англійської мови - Ірина Олегівна дуже хороша.

,

Стосовно першої вчительки - так задоволена, діти у неї вчаться і знають. А ось англійська просто жах - у нас Наталя Богданівна, 2 перші групи вчаться , а в нашій діти просто покарання відбувають !!!! занадто дороге задоволення на сьогодні 100 грн в місяць + витрати на репетитора. Не рекомендую, попадеться вам така тьотя вчителька - буде мучитись і дитина і ви

,

Мій син вчиться вже у 2 класі.Школою задоволені і він,і я.Особлива подяка класному керівникові Садовнич Ользі Миколаївні !

,

це сама найкраща школа в світі!!!!!дуже гарні вчителі!

,

Школою задоволена, особливо англійською мовою, учителі тут класні! І , ще, тут зовсім не "бавляться" дітки, а працюють разом із батьками!!!

,

Файно було! Але важко адаптуватись вже в звичайній школі. А взагалі,в мене тільки позитивні спогади.

,

Діти переходять в інші школи - не знають ні математики, ні української. Батьки, схаменіться. Можливо, дітям і цікаво там вчитися, але вони потім мучаться, бо програють в інших школах порівняно із дітьми зі звичайних шкіл. Сама навчаю дітей з "Дивосвіту" - можу порівняти.

,

Моя дитина з радістю іде щодня в школу. На рахунок англійської ми теж дуже задоволені

,

Англійська справді на високому рівні, інші предмети так-собі.

,

Якщо хочете щоб ваша дитина добре знала англійську, то "Дивосвіт" просто супер. Велике спасибі вчителям англійської мови.

,

Донечка в 1 класі.Гарна ,сильна школа.І не слухайте ,що в Дивосвіті діти бавляться.

,

Дуже задоволена школою!Це справді світ, у якому діти навчаються з радістю, де кожен формується як особистість і вчиться вчитися

,

Так. Англійську там справді прекрасно викладають. Велике спасибі вчителям.

,

Прекрасна школа. Самі краці там вчителі англійської мови.

,

Наразі задоволена.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові