Школи
Спеціалізована школа «Політехнік-Еколенд»

Спеціалізована школа «Політехнік-Еколенд»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа нового формату. Вчителі завжди усміхнені та відкриті до співпраці, уроки проводяться у цікавих формах. Вчителі найкращі)

,

Відвідуємо Еколенд на вул.Плугова!Задоволені на всі 100% Дитина з задоволенням,кожного ранку іде до школи.А це для мене ,як мами,найважливіший фактор.Красива,чиста школа,з дуже хорошим харчуванням,та з висококваліфікованим колективом ,на чолі з прекрасним керівником Галиною Степанівною.За короткий термін навчання тут,ми бачимо дуже хороші результати.Гурткова діяльність теж дуже різноманітна,кожний знайде для себе щось цікаве.Дякуємо нашій вчительці,Попович Ользі Марянівні за щоденну працю,індивідуальний підхід до кожного та за хороші знання.Також,спасибі нашому тьютору Марії Богданівні.Дякуємо школі,за те що наші дітки зростають у справжній шкільній сім’ї!

,

Дуже любимо ліцей «Еколенд» за уважність до учнів, за кухню, чистоту, насправді список переваг може бути довгим. Але скажу, що переваг у приватній школі значно більше ніж ми очікували. Усі гуртки на місці, можна обрати напрям навчання з першого класу, зважаючи на захоплення та схильність дитини до предметів. Для сина спільно з ним обрали напрям «IT і математика» для двох доньок «лінгвістичний» вчимо з першого класу англійську та німецьку. Предмети подаються цікаво та захопливо. Діти з радістю відвідують школу! У Еколенді завдяки правильно відібраному персоналу панує взаєморозуміння і ідилія між учнем та вчителем, а це дуже важливо. Також, що є важливим це всебічний розвиток дітей, тут урок історії може бути проведений в музеї, урок англійської в ресторані, де учні роблять замовлення англійською. Регулярні екскурсії які входять у навчальний процес і які розвивають дітей у суспільному просторі. Писати про переваги можна багато, але потрібно прийти і спробувати, що ми і зробили)))

,

Хочемо подякувати вчителям за терпіння, любов,опіку і за якісне навчання наших дітей!!! В Еколенді ми вже 5 років.Приймали участь в районній олімпіаді, це доказує,що в учнів цієї школи є високій рівень знань. Починаючи з садочку і до сьогодні, ми з ВЕЛИЧЕЗНИМ бажанням та ентузіазмом розпочинаємо навчальний рік і з "плачами" йдемо на канікули!!!!

,

Дуже дякую, за круту вечірку "Hip-hop party". Під час заходу мій син не тільки добре провів час, а й вивчив певні елементи даного виду танцю. Веселе та драйвове завершення тижня. Еколенд, Ви найкращі)))

,

Дякуємо Еколенду за креативні і творчі майстер-класи.Донечка з радістю відвідала різноманітні заходи і завжди отримувала позитивні емоції та враження.

,

Моя донечка з великим задоволенням відвідує підготовку у школі «Еколенд», що на Плуговій. Кожне заняття приносить їй не тільки нову та цікаву інформацію, а й позитивні емоції від спілкування з викладачами Іриною Анатоліївною, Галиною Іванівною, вихователем-Тетяною та своїми однокласниками. Для мене, як мами важливо не тільки «що дитина вивчає», а й з «ким вивчає», «як і де цей матеріал подається». У школі «Еколенд» все це гармонійно поєднано: вчителі-кваліфіковані, приємні, до кожної дитини знайдуть підхід використовуючи різні методи та форми навчання; приміщення-просторі, чисті та гарно освітленні; дозвілля-продумане та підібране під вік дітей, проводяться майстер-класи та екскурсії. Не менш важливе харчування - воно у школі різноманітне. Одним словом-Рекомендую!!!

,

Добрий день! Моя дитина навчається в Еколенді на Плуговій вже 4 рік. Швидко адаптувалась до 1 класу і відтоді і дотепер із задоволенням кожного ранку ходить в школу. Видно, що дуже любить свою першу вчительку. Вчителі молоді, але дуже позитивні і вміють знайти підхід до кожного учня. Загалом школа дуже чиста, комфортна. Директор школи дуже добра та уважна людина. Також хочу відзначити те, що тут дуже смачна кухня. Добре, що не потрібно носити рюкзак додому, і практично все домашнє завдання дитина виконує в школі. У дітей дуже цікаве і насичене шкільне життя: часто проводять різні екскурсії, майстер-класи, зустрічі з письменниками... Регулярно проводять уроки на свіжому повітрі чи в іншій неформальній обстановці. Єдиний мінус, як на мене, це мало місця для прогулянок, немає ділянки, де діти могли б побігати чи пограти в м'яч. Загалом школою дуже задоволені. Рекомендую!

,

Доброго дня) Ходимо в школу на підготовку! Дитина дуже задоволена, а я бачу дуже хороші результати. Вчителі молодці...докладають усіх зусиль. Паралельно відвідуємо гуртки- Арт та Шахи. Також плануємо на бальні танці. Рекомендую!!!! Чудова школа, де комфортно, затишно і все на високому професійному рівні!!!

,

Була на дні відкритих дверей із донечкою, де вона брала участь у майстер класах. Враження зашкалюють від позитиву. Всі вчителі спеціалісти своєї справи, вміють зацікавити дітей. Загалом враження від Еколенду залишились тільки найкращі!

,

Була з донечкою на дні відкритих дверей, де вона брала участь у майстер класах. Всі, які вона відвідала, їй дуже сподобались. Вчителі спеціалісти у своїй сфері, вміють зацікавити учнів. Загалом враження від Еколенду тільки позитивні!

,

Навчалась у школі що на Плуговій. Школа незвична вийшла хоч з якимись знаннями. Їжа була жахливою більшість дітей приносили їду з собою із дому і я також. Дирекція не може вирішити проблему з булінгом. Одного разу моєму однокласнику розцарапали вухо до крові! Вчителям було все рівно на дітей які майже не навчались. Справжнім жахом була перевірка контрольних робіт. Вчителька говорила помилки вголос і після хоч одної помилки всі сміялись над цією дитиною! Це просто ненормально! Якщо це біла «мотивація» навчатись то це не дцже виходило.... У цій школі є садочок і вихователькам все рівно що ці маленькі діти обзивають «лохами» кого попало

,

Ділюсь враженнями про школу "Еколенд", що на Сихові. Віддали Данила в приватний ліцей. 7 клас. Дитину просто не впізнати, хоча спочатку категорично не хотів! Та тепер на крилах біжить в школу, після школи рот не закривається... Розповідає про експерименти з фізики, досліди з хімії, відеофільми з історії. Недавно пів вечора слухала чому занепала Римська імперія)))) Навіть не сподівалась, що зміни прийдуть так скоро! Йому, ну дуже подобається! Всі уроки роблять в школі діти самі під наглядом тютерів( це так називають педагогів, що дивляться за ними після уроків. ) В школі у нього були різні оцінки, були і 6 - ки з предметів, які він впринципі любив: математика, англійська. Я найняла репетитора, він протестував малого і сказав" вибачте, але дитина повністю орієнтується в шкільній програмі, я вважаю йому не потрібний репетитор і уявити не можу чому у нього 6. " Тепер розумію, що дитина може вчитись, якщо її зацікавити і найти правильний підхід. А якість знань згодом побачимо...

,

Дуже задоволені навчанням у цій школі!Дякуємо нашій улюбленій першій вчительці Мицько Наталі Степанівній за знання які передала нашим діткам,а також Галині Михайлівній!Чудова,цікава школа,не така як всі.Ніколи не переживали за дитину під час її перебування в цьому закладі,знали шо все під контролем.Світла,простора,чистенька,комфортна...Шкода лише,що час так швидко біжить...жаль покидати стіни Еколенду

,

Хочемо подякувати Еколенду за теплу атмосферу, чуйне відношення до дітей, кваліфікований , завжди привітний персонал разом з яким ми провели у закладі рік садочку і початкову школу. Вельми вдячні першій вчительці Мицько Наталі Степанівна та учителю Кухта Галині Михайлівні за турботу та увагу яку вони приділили нашій дитині.Завдяки отриманим знанням Діана поспупила у Правничу гімназію . Ще раз Вам велике дякую, ми Вас любимо.Бажаємо Вам успіхів і креативних учнів, а Еколенду процвітанння , нових досягнень та цікавих, вдалих проектів.

,

Відвідували курс англійської мови понад 2 роки. Донька в захваті від занять! Від мене, як від мами, величезна подяка персоналу навчального закладу - завжди привітні дівчатка, все пояснять, зрозуміють. А ще ми любимо майстер-класи, що проводяться тут! Для дітлахів задоволення і навчання!

,

Чудовий навчальний заклад, в якому багато різноманітних гуртків, підготовка до школи та сама початкова школа. В Еколенді проводять цікаві майстер-класи, на які мої діти записуються з задоволенням. Також Еколенд пропонує багато БЕЗКОШТОВНИХ майстер-класів, наприклад до Великодня, на які ми вже зараєструвалися і всім радимо це зробити. Дякуємо Вам!!!

,

Дуже подобається Еколенд. З великим задоволенням відвідуємо майстер класи. Дякую за любов і терпіння до наших діток!

,

Відвідуємо суботню підготовку до школи, дитина задоволена, інформацію подають доступно,вчителі знаходять підхід до кожного учня. З нетерпінням чекаємо кожну суботу.

,

Нам дуже подобається заклад. Педагоги вміють зацікавити діток. Проводяться розвиваючі заняття та дидактичні ігри, які ми з радістю відвідуємо. Гарні умови перебування.

,

Очень довольны не только организацией процесса обручения и условиями, но и полученными знаниями. Положительный настрой ребенка, его желание учится зависит от учителей, а точнее от первого учителя в его жизни. Благодарю Юлию Михайловну за ее подход к детям, за умение привить им любовь к учебе и их первые достижения. Кроме этого, администрация школы реагирует на замечания и пожелания родителей, что не мало важно. Равнодушия тут вы не встретите, а если что-то захотите улучшить - все будет в ваших руках.

,

Дуже файний навчальний заклад.Подобається тим що дитина прагне як найскорше повернутись, та активно бере участь в навчальній програмі.Вихователі активно повідомляють про досягнення та покращують якість зворотнього зв'язку.

,

Еколенд...Нам дуже тут подобається.Дитина із задоволенням ходить уже четвертий рік. Заклад сучасний,чистий,просторий,затишний.Атмосфера дуже комфортна.Готують дітям смачно,їжа свіжа,меню збалансоване.Часто організовують дітям екскурсії та різні свята:) Ми зараз у 2-му класі.Наша вчитель чудова! Всі дітки її дуже люблять,вона має правильний підхід до них,і до всіх ставиться доброзичливо.Дякуємо їй за це..!Також приємне враження від директора та завуча цього навчального закладу.Загалом, на мою думку,весь колектив тут досить професійний і приємний.Є багато цікавих гуртків...супер педагоги,які залюбки діляться своїм талантом.Виховання і навчання дітей на вищому рівні))Рекомендую Еколенд!

,

Ходимо і в садок і в школу,все на належному рівні - навчання, безпека, умови,харчування , атмосфера. Молодці, так тримати!!!!!

,

Донці Дуже подобається "Еколенд". Найкращі вчителі,іноземні мови - на рівні! хороші умови, смачна кухня. Особлива для нас "ЕкоСтемп" - школа танцю. Величезний привіт Христині Степанівні та Галині Степанівні від Властусі!

,

Любимо Еколенд! Ми відвідуємо його з першого дня відкриття.Спочатку групу раннього розвитку, тоді садочок, а тепер початкову школу.І ще ні разу не розчаровувались.Дякуємо за вашу працю та постійне прагнення та старання бути кращими.Особливо хочу висловити свої позитивні враження про наших вчителів: Юлію Михайлівну(дуже хороший вчитель- добра , але й вимоглива і строга одночасно., дітки її люблять і поважають)Також маємо хорошого вчителя на продовженій групі, Надію Володимирівну- вона дуже відповідальна.

,

"Еколендом" дуже задоволені! Високий рівень навчання, комфортні умови. Зранку відвели дитину у школу - ввечері забрали (домашнє завдання зробили, на прогулянку сходили, ще й три рази нагодували)!

,

"Еколендом" дуже задоволені! Дитина ходить на підготовку до школи. Діти не хочуть ввечері йти додому, бо їм там весело та цікаво - це підтвердять багато батьків! Це найкраща підготовка до школи!!!!

,

Дякуємо Еколенду за гурток "ЕкоСТемп" , Христина Степанівна чудовий педагог, вміє передати свої вміння і знання маленьким танцівникам. Діти її люблять і слухають, приходять із задоволеними обличчями додому, а основне, що є результат! Мої друзі теж задоволені. Раджу всім охочим гурток танців"ЕкоСТемп"!!!!

,

Чисто, гарно, відмінний виховательський склад, всі завжди привітні, чудесне дитяче оточення. Дитині подобається - ми задоволені. Окремо варто зупинитися на різноманітті додаткових гуртків. Наша Малеча обрала бальні танці від ЕкоСтемп. Нам дуже-дуже подобається. Одним словом - РЕКОМЕНДУЄМО!

,

Перевели свою дитину в Еколенд з комунальноі школи. Дитина і ми задоволені вибором новоі школи-це той заклад, про який хочеться говорити тільки хороші речі(і відношення вчителів, і адміністраціі школи, і інфоаструктура)! Ми вдячні Еколенду))

,

Найкраща школа Еколенд!!! Тут найкращі вчителі! Мої діти хочуть йти до школи, бо їм тут цікаво вчитися і проводити вільний час. Дітей всебічно розвивають різним гурткам, часто проводять різні екскурсії, а також різні тематичні свята в стінах закладу. Ми любимо Еколенд!!!

,

Хочу залишити відгук про гурток бальних танців ЕкоСТЕмП! Це мега суперовий і професійний викладач Христя Свінціцька. Донечка біжить на заняття із задоволенням. Постійні змагання і виступи на професійному паркеті. Ми задоволенні на всі 100%.

,

І нашим дітям Дуже подобається Еколенд. Ми дуже вдячні вчителям і усьому колективу Еколенду за затишок і любов до наших дітей .

,

Відвідуємо Еколенд четвертий рік - почали з садочка, і ось вже в першому класі. Тут нас моя дитина почуває себе як в дома – безпечно, затишно, по-сімейному. Йде у школу з задоволенням, а я завжди спокійна за неї, коли вона там. Точно знаю що і навчать і нагодують і погуляти поведуть, у будь-якій ситуації їй допоможуть і попіклуються про неї. Наявність гуртків у закладі – це велетенський плюс. Їх багато, на будь-який смак. І ви не мусите кудись їздити/ ходити/бігати по місту, водячи дитину зі школи чи садка на гуртки чи різноманітні розвивайки – за вас тут все зроблять , а ви тільки ввечері спокійно заберете своє задоволене дитя ) Дуже подобається колектив закладу – молоді, заповзяті, повні ідей та натхнення, дружні і привітні. Я їм дуже вдячна за таку гарну атмосферу, в якій моя дитина знаходиться 5 днів на тиждень, з 9 до 18 . Харчування - також дуже хороше, моя дитина часто розповідає про щось смачненьке. Я задоволена Еколендом і коли питають мою думку - щиро раджу.

,

Моя дитина навчається в Еколенді. Не можу сказати, що мене влаштовувало все на 100%: з першого дня і по недавній час ми пройшли складний шлях "притирання", адаптації. АЛЕ цей шлях був складним швидше для мене, аніж для моєї дитини. Те, що моя дитина зараз знає, як ставиться до навчання, до школи, - це заслуга, в першу чергу, вчителя. Безперечна перевага приватної школи - невелика кількість дітей у класі, що дійсно створює всі можливості для вчителя донести навчальний матеріал і створити позитивну атмосферу. І ще одне - тут немає вседозволеності як для дітей (що інколи буває у приватних школах), так і для вчителів (як в деяких державних школах) . Я не в курсі про історію з 5 учнями, які покинули клас за рік, але в нашому класі щороку також змінюється кількість дітей - в когось матеріальне становище змінилось, в когось - місце проживання, когось, можливо, і школа не влаштовувала, але, як на мене, - це не показник роботи вчителя. Не влаштовує когось індивідуально - переводьтеся

,

В цій школі - чудова атмосфера, приємні вчителі .Ця приватна школа наповнена просторими класами в яких здійснюються дитячі мрії.Дитина моя відвідує із задоволенням,а я щаслива від того - що їй добре.

,

Дуже адекватні директор і психолог закладу - завжди відкриті до спілкування і готові допомогти. Нічого спільного з совдепівським підходом державних шкіл, де директор всім своїм видом показувала, що "ми тут працюємо, а ви всі (батьки) тільки ходите і заважаєте". На рахунок того, що хтось там кудись не поступив, бо знань не мав - та ж не всі діти генії і навіть в самої кращої вчительки завжди є кращі і гірші учні. Треба ще себе оцінювати адекватно.

,

В цю школу я перевела свою старшу доньку після півроку навчання в іншій державній школі, яка має досить високий рейтинг. Тому я маю з чим порівняти. Відношення до дітей кардинально інше, ніж в державних школах. Дитина адаптувалась дуже швидко, ходить в школу із задоволенням, багато про неї розповідає. Видно, що дуже любить свою вчительку. Ходить на 4 гуртки і хоче ще )) Домашні завдання робить в школі, навіть портфель додому не носить. Вони там і погуляти встигають вдень. Годують смачно, часто організовують їм всякі свята і екскурсії. Ми школою задоволені дуже. Цього року і менша дитина пішла туди в 1 клас. Теж все ок.

,

Наша донька відвідує зараз групу суботньої підготовки до школи,ми дуже задоволені.Саме головне,що дитина чекає суботи щоб знову піти на заняття,а для нас це головний показник. Підхід індивідуальний до кожної дитини,вчителька дуже зацікавлена,все розповість та підкаже(тільки треба і самим же поцікавитися).Звичайно від батьків багато залежить,як налаштуємо дитину,як допоможемо вдома. А сам заклад сучасний,комфортний і одразу відчувається небайдужість керівництва до усього що відбувається в їхній школі. Ми рекомендуємо!!! А для тих,хто так незадоволений,то правда постає питання,а чого ж водити дитинку?як я чула,бажаючих є дуууже багато!

,

Дитина відвідує садок,ходить без проблем з першого дня,без плачу.Гарні просторі групи,ставлення до дітей хороше правда шкода що пішла наша вихователька.Незнаю чому пишете що англійська 0,моя дитина ходила з задоволенням і на заняття і на гурток англійської мови до Оксани Петрівни і результат за рік був дуже хороший,вчитель комунікабельний знаходив підхід до усіх діток!Директор старається йти на уступки!Мінус що з рецепції дівчата не знають толком роботи своєї!

,

Я лично доволен уровнем преподавания английского, украинского языков. О всяких "второстепенных" предметах типа "Я у світі" собственного мнения не составил. Мне это было не очень интересно, там сложно учить откровенно хорошо или откровенно плохо. Государственная программа по математике является именно "державной". Т.е. честной, но, очевидно, НЕДОСТАТОЧНОЙ для поступления в "элитные" гимназии или лицеи Львова. Мы этот вопрос решили просто - администрация пошла навстречу (без долгих уговоров и споров) и дала возможность детям заниматься ДОПОЛНИТЕЛЬНО математикой повышенного уровня сложности с репетитором прямо в стенах школы. Здесь все зависит от Вас, родители. Вернее от того, чего Вы хотите для своих детей. Нужна именно Вашим детям эта супер-пупер математика, или достаточно "держ стандарта" ??? Всем не угодишь. Кто-то скажет "бедные дети, как они перегружены", кто-то скажет "почему всего лишь держ стандарт, хочу авторскую программу". Так что "Эко-Лэнд" "рулит" :)

,

Хочу добавить к отзыву жены.. :) Если Вы выбираете школу по принципу "ближе к дому", чтобы всем было проще, то, видимо, нет смысла заморачиваться с частной школой. Идите в любую государственную, сэкономите деньги. "Эколенд" следует выбирать, если Вы хотите, чтобы Ваш ребенок шел в школу без слез и без отвращения, чтобы у него были достойные "бытовые условия" в виде чистых туалетов, нормальной чистой столовой, а также если Вам не все равно чему там учат в школе и Вы хотите иметь возможность как-то ВЛИЯТЬ на процесс, а не биться головой о государственную машину образования. Учредитель Школы - очень адекватный, хороший человек. Соответственно, приглашенный им директор - тажке выше всяких похвал. Отсюда и номальный коллектив учителей, многие из которых также перешли из других школ, т.к. атмосфера в школе - ЗДОРОВАЯ. Здесь нет "заслуженных учителей", которые учат "по Макаренко". Молодые учителя, очень позитивные. Качество обучения от этого не страдает.

,

Кумедно... І мама вчила, і вчителі - і нічого не допомогло... І цінову політику закладу помножили на 2... Ще й не згадали про тих 2 із 7 дітей, які насправді вступили до Академічної гімназії. Явно щось особисте клеять. Як тільки оголосили, що двоє дітей на місце в школі, так і понесло. Моя дитина успішно пройшла співбесіду до школи і я особисто моніторила випускний клас і умови вступу в ЛАГ за їх співпрацею, жодних незрозумілих речей у мене не виникло, а 2 із 7 - це для мене показник... А ті що смикаються поливати брудом, явно запізно до своїх дітей вирішили заглянути....

,

Вывод : В этой школе можно решить любую проблему , если только Родители знают о ней. Какая еще школа , могла бы это предоставить ? Администрация : очень адекватные , решают все проблемы , помогают по всем возникшим вопросам , а главное - всегда идут с вами на диалоги вам навстречу ( если вы будете по- человечески разговаривать)))) Школа : чисто , отличное питание , светлые классы, туалеты ( мыло,туалетная бумага есть всегда ). Кружки - на базе школы . Собственная территория . P.S О поступлении!!!!!! Школа четко обЪявила в середине года , никаких специальных условий для поступающих детей ( после 4-го класса ) Нет. Преимущество в том , что школа имеет сотрудничество с ЛАГ ( Львовская академическая гимназия ) и Экономический лицей . На практике это работает так : два ребенка написала на 11 баллов ( проходной 11 баллов ) , то ребенок из Эколенда поступит а другой нет , если места ограничены . Мы - родители и только мы , несем ответственность за наших детей !!!!!

,

Мои дети закончили 4 й класс школы " Эколенд ". Впечатления остались самыми позитивными . Обучение : абсолютно адекватная программа по всем предметам , единственное, математика для одного из моих детей ( у меня двойняшки ) немного слабовата , Решили эту проблему таким образом - наш ребенок занимался по индивидуальной программе по математике ( Внимание!!!!!! его изначально протестировали в начале года и решили ему дать более сложную программу и все благодаря администрации , т е Директору ,которая все сделала , чтобы это стало реальностью. Очень благодарны за это !!!!!.

,

Шановні батьки ! "Вчителі - діти, які щойно закінчили університет і не мають досвіду роботи з дітьми."- не погоджуюсь з цією фразою. Діти,які закінчили університет , під час навчання проходили практику в садочках та школах , про які ви навіть і не чули це раз. Два, а Ви хоч би раз поцікавились, життям Вашого вчителя ,або вихователя і знали б ,що до чого. У нас в групі прекрасний вихователь. І в інших групах також цікаві дівчатка працюють.По друге, якщо ви хочете шоб Ваша дитина вчилась,так будьте ласкаві займайтесь з нею вдома також. Не одноразово наголошували ,що крім садочку треба займатись і вдома. Забагато кидаєте відповідальності на садочок. Як вашу дитину навчать ,якщо вдома нічого не робите? Наш вихователь з дітьми постійно займається, спілкується з батьками, радить ,над чим потрібно працювати. Я садочком задоволена. А ті хто не задоволенні, подивіться на своє ставлення ,та не будьте такими прискіпливими до вчителів та вихователів. Хотілось побачити би Вас на їхньому місці.

,

Особисто моя дитина любить ходити в садок. Цікавлюсь періодично досягненнями дітей,і задоволена була, до поки не пішла з садочка наша вихователька.Постійна проблема із кадрами, за останній рік змінили кілька нянь. Діти були прив'язані до вихователя,і та без пояснень покинула групу. Шкода...

,

Дитина відвідує школу Еколенд, читаючи коментарі, неможу ненаписати власної думки. Досить важливий фактор- це те, що дитина хоче кожного дня іти до школи, іде із задоволенням, швидко адаптувалася до 1-го класу, вчитель подобається, колектив старається, дитина в надійних "руках". Директор вічлива, турботлива, відзивчива людина, всі зауваження приймає до уваги. Хочу відмітити, що дитина займається танцями і дуже подобається вчитель, я зовсім не погоджуюсь із попередніми коментарями про вчителя танців, ми займаємося три місяці і маємо успіхи; хороший гурток з кікбоксингу, ходимо із задоволенням. Якщо Вам не подобається, Ви завжди маєте вибір не відвідувати заклад, а якщо Ваша дитина відвідує, то потрібно вносити пропозиції, а не ображати колектив Еколенду.

,

Не розумію тих батьків, котрі не задоволені,але водять дітей все одно. Якщо так погано-заберіть і дайте можливість іншим потрапити в садок. Багато,як і ми чекають черги.Мої колєжанки водять і в садок і у школу і хвалять вчителів і кухню-всім задоволені. Діти припильновані-не те,що в державному закладі. Якщо не подобається-звільняйте місце для тих,хто хоче водити дитину в Еколенд.

,

Якось дивно все це. Ми рік чекали, щоб попасти в садок в старшу групу, але місця так і не було. Тепер от хочемо сюди до школи, пройшли співбасіду і знову чекаємо, бо дітей бажаючих більше, чим місць. Якщо такі є не вдоволені, то чому ж такий аншлаг?! З того що я бачила за тих пару раз, які була в еколенді, то все виглядало досить таки пристойно.

,

Дочка почала вчитися цього року і поки я не маю на що нарікати. Вчителька подобається, дочка тут додатково і на секцію ходить. Зручно, гарно, добре ставляться. Погоджуюсь, що можна деякі моменти покращити, хоча мені здається, що вони намагаються це робити. Шкода, що трохи далеко. Але чула, що і на сихові будуть відкриватися - може потім перейдемо

,

Син навчається у першому класі. Величезний плюс - дитина легко адаптувалась до школи, із задоволенням щодня йде на навчання. Так, не все ідеально, але в порівнянні із державними школами, без сумніву, краще. Дуже вдячна нашій першій вчительці, яка має підхід до дітей і намагається згладити усі "гострі" кути. Плюси - легка адаптація дитини, гуртки, доброзичлива атмосфера, добре харчування. Мінуси також є, але вони здебільшого організаційного характеру або "індивідуальні" для кожного класу.

,

Планируем идти сюда в первый класс. Знакомая водит сына и нам порекомендовала. Но хотелось и самим поехать посмотреть. И первое впечатление более чем хорошее. Классы просторные, детей не много, чистенько, даже как-то все по-домашнему. Как нам рассказали английский три раза в неделю, домашнее делают, еще и кружки тут же есть. И с директором, и с заучем так мило и по-делу пообщались (а ведь не в каждой школе так). А дети по ступенькам спускались (то ли на прогулку) - стишки рассказывают хором, так необычно и приятно. Вообщем, из того что услышала и увидела, надеюсь выбор сделали правильно.

,

Наша дитина вчиться в цій школі і я задоволений не тільки результатом навчання. А ще, я спокійний і знаю, що дитина там доглянута, нагодована, ходить на гурток - бо все таки цілий день. Я в свій час з таким задоволенням в школу не ходив :)

,

Цього навчального року справді є позитивні зміни в організації навчання, дитина з бажанням йде до школи, на зимових канікулах навідь скучив за школою).Англійська була завжди на висоті.Що з Іриною Богданівною, Галиною Дмитрівною, так і з Оксаною Олександрівною. В звичайній школі англійська по держпідручниках "храмає". Еколенд нам подобається.

,

Наразі думаємо чи поступатити туди чи ні. Ходимо в садок Еколенд - все чудово: вихователі, методики спілкування із дітьми, навчання. На свій вік діти дуже розвинуті. Тож велике прохання вказуйте у відгуках про школу деталі: чому погано або чому добре. Дякую.

,

Наша вчителька чудова! І діти її люблять. Та, може і не дешево, але вони зараз багато чого міняють, стараються на краще


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові